اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

×|~اعــــتراف مـــیکنـــم~|×
زمان کنونی: 09-24-2020، 01:55 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nɪɴɪʟɪɴ
آخرین ارسال: newsa
پاسخ 111
بازدید 6917

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مـــیکنـــم اعــــتراف ×

اینـــجامیــخوایــم یــکم اعـــراف کنــیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بــه همــه چــی،هـــرچی کـــه دلـــتون میـــخواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ایــنجا میــــتونه آغـــاز خـــیلی چیـــزا بــاشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوســــتی هـــای جــدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یـــا پـــایان خــــیلی چیزا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پــــایان خـــیلی از خصــــومت هـــا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خــــوشحال میـــشم تــوی ایـــن تــاپیک شـــرکت کنیــد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده :Bombom   آفلاین
اعتراف میکنم قراره با تو فرار کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخخ

نویسنده :m75m75   آفلاین
اعتراف می کنم الان دستم تو دماغم بود!!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :★COOLGIRL★   آفلاین
شاید با این اعتراف خیلیا نظرشون راجب من عوض بشه
ولی اعتراف میکنم میخوام چند نفری بمیرن

نویسنده :Malivix   آفلاین
اعتراف میکنم ک از تنهایی بدم میاد
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

نویسنده :Atefe.79   غایب
اعتراف می کنم با اینکه رکم ولی بعضی وقتا از گفتن بعضی چیزا ب بعضیا چندشم میشه

نویسنده :Malivix   آفلاین
اعتراف میکنم ک عاشق ابجیمم ینی خواهر ب این گلی تو دنیا وجود نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

نویسنده :V.O.P   غایب
اعتراف میکنم انجمن به این خوبی وجود نداره

نویسنده :☆Mahtab58☆   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمنم اعتراف می کنم این نت و کارای زیادش زندگی منو بدجور بهم ریخته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چنان تحت شعاع قرار داده که برای رسیدیگی به کارا منزل وقت پیدا نمی کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دوستان دعا کنید بنده به راه راست هدایت شوم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد قشنگترین عشق  , نگاه خدا به بنده هاشه ! سپردمتون دست همون نگاه  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Atefe.79   غایب
اعتراف میکنم عاشق بو و مزه خونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدولی خون آشام نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصن آزمایش که میدم انرژی میگیرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان