آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

×|~اعــــتراف مـــیکنـــم~|×
زمان کنونی: 09-18-2020، 04:57 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nɪɴɪʟɪɴ
آخرین ارسال: newsa
پاسخ 111
بازدید 6888

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مـــیکنـــم اعــــتراف ×

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین

اینـــجامیــخوایــم یــکم اعـــراف کنــیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بــه همــه چــی،هـــرچی کـــه دلـــتون میـــخواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ایــنجا میــــتونه آغـــاز خـــیلی چیـــزا بــاشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوســــتی هـــای جــدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یـــا پـــایان خــــیلی چیزا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پــــایان خـــیلی از خصــــومت هـــا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خــــوشحال میـــشم تــوی ایـــن تــاپیک شـــرکت کنیــد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :지은이 사랑하는 지원   غایب
اعتراف می کنم من بودم که کامپیوتر و شکستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعتراف می کنم عشق اولم که معلمم بود رو خیلی اذییت کردم ... مخصوصا وقتی عشقم بهش بیشتر شد بیشتر اذییتش کردم

اعتراف می کنم کسایی رو که دوست دارم خیلی بیشتر از بد اذییت می کنم

نویسنده :Malivix   آفلاین
اعتراف میکنم ک زندگیم بکنواخت شده ازش متنفرم
از خودم متنفرم ...از .
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

نویسنده :F.89.T   آفلاین
اعتراف می کنم که هییییچ هدفی در زندگی ندارم
محض نفس کشیدن زندم 
اما همین که زندم رو زندگی میکنم تا جایی که بتونم
و
اعتراف میکنم که کم کم دارم به دور و ورم علاقه مند میشم.البته فقط یه خورده

نویسنده :EKI   آفلاین
اعتراف میکنم ی بار رفتم تست اعتیاد بدم...
سه بار رفتم تو مکان مربوطه تا تونستم شاهکارمو تحویل بدم...

نویسنده :•º★STAR★º•   غایب
اعتراف مي كنم دخترا بيشتر از پسرا دوست دارم:

اعتراف ميكنم شخصيتم در كل شبيه به Soo-yeon در سرياله M... Y

نویسنده :ღNAFASღ   آفلاین
1.اعتراف میکنم عاشق این ماشین اسباب بازی کوچولو عام  و گاهی باهاشون بازی میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

2.اعتراف میکنم در کل دوران تحصیل درسای حفظی مثه تاریخ ، جغرافی،کارآفرینی،اصول سرپرستی و ... رو کاملا با تقلب پاس کردم ینی کاملا کپی پیست (البته الان توبه کردم)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3.اعتـــراف می کنم من بودم که سره کلاس نت ساپورتو پاک کردم(امیدوارم استادم به سریالای کره ای علاقمند نباشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)و....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
اعتراف میکنم خیلی زندگی یکنواختی داشتم
اعتراف میکنم تا بجنبم برا همه چی دیر شده
اعتراف میکنم همیشه وقت تلف میکنم ینی استاد این کارم

نویسنده :ஜS۩H۩Rஜ   آفلاین
اعتراف میکنم عشق اولم کامپیوترمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یعنی تعصبی که من رو کامپیوترم دارم...از 10 متریش کسی جرات نداره رد بشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتراف میکنم حیوون خونگیمو(کوکو) به غیر از خانوادم از همه بیشتر دوست دارم.البته در بعضی مواقع از خانوادم هم بیشتر دوسش دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتراف میکنم از بچه(از نوزاد 1 ماهه گرفته تا بچه 14 ساله)متنفرم.یبار خواب دیدم بچه دار شدم بعد که بیدار شدم از ناراحتی میخواستم خودکشی کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتراف میکنم از جمع های رسمی متنفرم برای همین همیشه سر مهمونی رفتن با خانوادم دعوا دارم :/

نویسنده :maryam1996   آفلاین
اعتراف میکنم که خیلی از بچه های اینجا رو میشناسم .. ولی چون اسمشونو عوض کردن دیگه نمیشناسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه کاریه خو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ایش

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
یــکم اعـــتراف قــشنگ قــشنگ بکــنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان