آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

×|~اعــــتراف مـــیکنـــم~|×
زمان کنونی: 09-26-2020، 10:40 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: Nɪɴɪʟɪɴ
آخرین ارسال: newsa
پاسخ 111
بازدید 6934

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مـــیکنـــم اعــــتراف ×

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین

اینـــجامیــخوایــم یــکم اعـــراف کنــیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بــه همــه چــی،هـــرچی کـــه دلـــتون میـــخواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ایــنجا میــــتونه آغـــاز خـــیلی چیـــزا بــاشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوســــتی هـــای جــدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یـــا پـــایان خــــیلی چیزا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پــــایان خـــیلی از خصــــومت هـــا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خــــوشحال میـــشم تــوی ایـــن تــاپیک شـــرکت کنیــد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :maryam1996   آفلاین
نقل قول:یــکم اعـــتراف قــشنگ قــشنگ بکــنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتراف میکنم که نیدونم این نازگل خانوم جانه دیقن چ اعترافی میخواد از جون ما مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :EKI   آفلاین
اعتراف می کنم خوشحال ترین و ناراحت ترین ادم دنیام

آپ...!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـاهای دیـگه خـیلی اعـتراف داشـتنـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :سارا30   آفلاین
اعتراف میکنم که تنبل ترین آدم روی زمینم

نویسنده :Atefe.79   غایب
اعتراف میکنم از عکس گرفتن متنفرم

اعتراف میکنم یه گربه دارم که اسمش پارک پیشوعهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهر وقت گشنش میشه یاد من میوفته منم نباید از اتاقم ببرمش بیرون چون مامانم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعتراف میکنم حیوونارو بیشتر از آدما دوست دارم

اعتراف میکنم احساسات برا معنی نداره..از وقتی که مامان بزرگم مردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبخاطر همین تا حالا با هیچ پسری نبودم و هیچ وقتم نمیتونم درکشون کنم..دخترارم همینطور

اعتراف میکنم عاشق وقت گذرندون با خوابیدن و لب تاپ و گوشی و درس خوندنم..بیشتر درس خوندن چون زمان زود تر می گذره

اعتراف میکنم اعتماد ب نفس و مغرور بودن منو(البته میدونم بده)هیچ کس نداره

اعـتراف میـکنم فـکر کـنم قـبلا زدم یـه تـاپیک فیـک رودیـلیـت کـردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امـا یـادم نمیـاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعـتراف میـکنمـ اعترافـ کنیـد دیـگهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حـورلمـ سـر رفـتـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :zahraj4   آفلاین
اعتراف میکنم کنکور تموم شده اما من هنوز دارم زیست خلاصه برداری میکنم .
به شدت سرم شلوغه و واسه همین فقط از 41 سریالی که دان کردم تونستم نسل آفتاب رو ببینم !

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
E - X - O

We Are One

KaiSoo

اعتـرآفـ مـیـ کنمـ اصنـ حـآلـ دیدنـ سـریـآلـ نـدآشتمـ تـآ وقتیـ کـیلـ میـ هیلـ میـ رو دیدمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعترآفـ میـ کنمـ یهـ سـآعتهـ کهـ بیدآرمـ امـآ خـآنوآدتـا هنـو خـوآبمـ میـآد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعـترآفـ میـ کنمـ تصمیمـ گرفتمـ شـبآ بخـوابمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتروفـ میـ کنمـ آنـ روزهـ داریمـ سهـ توییـ شیمیـ میـ خونیمـ امـآ تنهـآ کسیـ کهـ نمیفهمـهـ درسـو منمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآفـ میـ کنمـ تستـآیـ شیمیـ رو کنـد زدمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآفـ میـ کنمـ استـرسـ دارمـ کهـ نکنهـ بگنـ بشینـ تستآیـ آمـآر رو بزنـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآفـ میـ کنمـ بـآ گـوشیـ اومدمـ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان