آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

×|~اعــــتراف مـــیکنـــم~|×
زمان کنونی: 09-18-2020، 04:56 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nɪɴɪʟɪɴ
آخرین ارسال: newsa
پاسخ 111
بازدید 6888

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مـــیکنـــم اعــــتراف ×

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین

اینـــجامیــخوایــم یــکم اعـــراف کنــیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بــه همــه چــی،هـــرچی کـــه دلـــتون میـــخواد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ایــنجا میــــتونه آغـــاز خـــیلی چیـــزا بــاشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوســــتی هـــای جــدید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یـــا پـــایان خــــیلی چیزا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پــــایان خـــیلی از خصــــومت هـــا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خــــوشحال میـــشم تــوی ایـــن تــاپیک شـــرکت کنیــد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
اعتراف میکنم عمو آخریم و زن عمو آخریم و 2 تا بچه هاشون را بینهاااااااااااااااااااااااایت دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
اعتراف میکنم گاهی اوقات خودمو متصور میشم که در مسابقات اسکیت سرعتی فرانسه شرکت کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :지은이 사랑하는 지원   غایب
(08-06-2016, 06:28 PM)نـــازگـــل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتـرآفـ میـ کنمـ نکنهـ نتـآیجـ کنکـور کهـ اومـد رشتهـ مـورد علـآقهـ مـ رو قبـولـ نشمـ ؟(مـآلـ یکیـ ذو سـآلـ آیندهـ)یـنیـ میـتونمـ زیـر چـآر هـزآر رتبهـ بیآرمـ؟!
اعتـرآفـ میـنمـ میـ خوآمـ رژیمـ بگیرمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآفـ میـ کنمـ خودمـ نمیخـوآستمـ چآقـ شمـ ، زپرمـ کردنـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآفـ میـنمـ دلمـ وآسهـ دوستمـ تنگـ شدهـ خیلیـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآـ میـ کنمـ گشنمهـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعترآفـ میـ کنمـ حـآلـ هیچـ کـآریـ نـدآرمـ !!!

لاغری دیگه رژیم چرا خودتو اذییت نکن برو غذا بخور

حتا حال حرف زدن با من رو هم نداری؟

اعتـرآفـ میـ کنمـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتـرآفـ نمیـ کنمـ تـآ شمـآ یـآدب گـیریـد اعتـرآفـ کنیـد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراف میکنم به یکی قول دادم دیگه از او غلط ها نکنم اونم منو بخشید و بهم اعتماد کرد واسه همین کلا بهش علاقه مند شدم نمیدونم اونم از من خوشش میاد یا نه ؟؟؟

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
اعتراف میکنم دیگه دارم شک میکنم به بعضی ها خخخخ

نویسنده :پَلَــنگ مَلَــنگ   آفلاین
اعتراف میکنم دیگه روزا دارن خسته کننده میشن :/ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:اعتراف میکنم دیگه دارم شک میکنم به بعضی ها خخخخ

اعـترآفـ میـ کنمـ بهـ کیـآ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:اعتراف میکنم دیگه روزا دارن خسته کننده میشن :/ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعـترآفـ میـ کنمـ بیـآ بـآزیـ بـزنـ حـآلـ کنـ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(08-07-2016, 10:09 AM)هواي بارون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به کی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
(08-07-2016, 03:54 PM)지은이 사랑하는 지원 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-07-2016, 10:09 AM)هواي بارون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به کی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به شما دو تا دقیقا خخخخخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان