اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

اخبار فوتبال-انجمن koreafan
زمان کنونی: 09-30-2022، 09:26 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rahi
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 123
بازدید 8979

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اخبار انجمن فوتبال koreafan

اخبار فوتبال-انجمن koreafan
نویسنده :rahi   غایب
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
 اخبار ورزشی - علاقه شدید قلعه نویی به ستاره سابق استقلال ثابت شد
سرمربی استقلال در فرودگاه تركیه برخورد بسیار گرمی با هافبک سابق تیم خود داشت و او را در آغوش گرفت.
 مجتبی جباری فصل پیش‌ به خاطر مشکلاتی که با فتح الله زاده داشت از استقلال جدا شد و به سپاهان رفت و پس از آن هم راهی لیگ قطر شد.

جدایی این بازیکن ناراحتی شدید قلعه نویی را که در آن زمان راهی خارج از کشور شده بود تا استراحت کند در پی داشت.

اما سرمربی آبی پوشان همواره از جدایی جباری ابراز تاسف کرد تا به این شکل ثابت کند که مشکلی با هافبک طراح تیمش نداشته است و تنها عاملی که باعث جدایی جباری شد اختلاف او با مدیرعامل تیم بوده است.

اما علاقه قلعه نویی به جباری در فرودگاه ترکیه ثابت شد. امیر قلعه نویی که به علت مشکلات شخصی همراه کاروان تیم به ترکیه نرفته بود، تهران را به مقصد استانبول ترک کرد و به محض اینکه به مقصد رسید و از هواپیما خارج شد با مجتبی جباری روبرو شد که به همراه خانواده خود به ترکیه آمده بود تا به استراحت بپردازد.

قلعه نویی برخورد بسیار گرمی با هافبک سابق تیم خود داشت و او را در آغوش گرفت. سرمربی آبی پوشان در مورد مسائل مربوط به استقلال و شرایط جباری در تیم قطری اش به صحبت پرداخت و از هافبک سابق استقلال درخواست کرد که در اردوی تیم حضور یابد ولی جباری به این موضوع اشاره داشت که برای جلوگیری از بروز هرگونه حاشیه ای بهتر است در اردوی استقلال حضور نیابد.

گفتنی است قلعه نویی در ابتدای فصل از مسئولان باشگاه خواسته بود که شرایط بازگشت جباری را فراهم سازند ولی قرارداد این بازیکن با باشگاه قطری مانع بازگشت او به استقلال شد.

این در حالی است که چند وقت پیش جباری برای بازگشت به استقلال ابراز علاقه کرد و به همین دلیل سرمربی آبی پوشان خواستار بازگشت او به استقلال شد.

اخبار ورزشی - روزنامه نود

این بازیکن منفورترین بازیکن تاریخ استقلال است/عکس
اولادی که روی نیمکت ذخبره ها حضور داشت پس از گل تیمش حسابی شادی کرد تا واکنش طرفداران استقلال را بر انگیزد. هم چنین پس از آنکه دوربین روی اولادی رفت وی عدد 6 را به دوربین نشان داد تا تیر خلاص منفوریت را به سمت خودش شلیک کند.
حضور مهرداد اولادی در نیم فصل گذشته ی لیگ برتر در تیم استقلال، سر و صداهای زیادی در بین طرفداران استقلال به پا کرد و غالب استقلالی ها مخالف حضور این بازیکن در تیم محبوب شان بودند.
اما با همه ی اینها مهرداد اولادی به استقلال آمد و و در طول مدت حضورش در استقلال هرگر در بین تماشاگران جایگاه خاصی پیدا نکرد و البته بازی های ضعیفی به نمایش گذاشت تا در انتهای فصل، امیر قلعه نویی دست رد به سینه اش بزند و وی از استقلال جدا شود.
پس از آنکه اولادی مطمئن شد در استقلال جایی ندارد، در مصاحبه هایی، پیوستنش به استقلال را بزرگترین اشتباه زندگی اش دانست. پس از آن نیز اولادی به ملوان پیوست و از شانسش در اولین دیدارش به مصاف استقلال رفت.
اولادی که روی نیمکت ذخبره ها حضور داشت پس از گل تیمش حسابی شادی کرد تا واکنش طرفداران استقلال را بر انگیزد. هم چنین پس از آنکه دوربین روی اولادی رفت وی عدد 6 را به دوربین نشان داد تا تیر خلاص منفوریت را به سمت خودش شلیک کند.
مهرداد اولادی در دیدار با استقلال به میدان نرفت، اما مطمئنا در دیدارهایش با استقلال در آزادی با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

اخبار ورزشی - روز نو
junho of 2pm

نویسنده :"MaryaM"   غایب
خبر بسیار بد برای قلعه نویی و استقلالی ها
[align=right][align=right][align=right][font]به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در حالی که در اواخر اردوی ترکیه تیم استقلال حنیف عمران زاده با آسیب دیدگی رو به رو شد و حداقل 2 ماه از میادین دور است این بار امیر حسین صادقی دیگر مدافع آبیپوشان هم با آسیب دیدگی رو به رو شده است.

این بازیکن از ناحیه شکم دچار مصدومیت است و به احتمال 90 درصد باید این قسمت را جراحی کند. این در حالی است که در صورت جراحی صادقی حداقل 2 ماه از میادین دور است.

شاید به همین خاطر بوده که استقلالیها قصد داشتند سید محسن حسینی را به تیم خود اضافه کرده و در دقایق پایانی نقل و انتقالات قصد خارج کردن نام مهدی کریمیان را هم از لیست داشتند.[/font]
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
فکر کردم دیگر دوستم ندارد...
رفتم و گوشه ای نشستم و چند قطره ای اشک ریختم...
خوابم برد
صبح که بیدار شدم مادرم گقت:
نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی میامد...!

مگويان: اميدوارم عمرانزاده زودتر به بازي ها برسد

[table][tr][td][font][font]مدافع ارمنستاني تيم فوتبال استقلال گفت: به استقلال آمدهام که بهترين بازيهايم را انجام دهم و سعي ميکنم نمايشي داشته باشم که کادر فني و هواداران از من راضي باشند.[/font][/font][/td][td]مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[/td][/tr][/table]
[table][tr][td]
[/td][/tr][tr][td][font][font]هراير مگويان درباره پيروزي 2 بر يک استقلال مقابل ملوان انزلي در مسابقات چهارجانبه جام شهدا اظهار داشت: پس از تمريناتي که در يکي از کمپهاي ترکيه پشت سر گذاشتيم و 2 ديدار تدارکاتي انجام داديم، بلافاصله خودمان را براي اين مسابقات آماده کرديم.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: به دليل اينکه مسابقات تدارکاتي استقلال در ترکيه از تلويزيون ايران پخش نميشد، بازي با ملوان به نوعي براي هواداران استقلال نخستين بازي اين تيم به شمار ميرفت. با وجود تمرينات پر فشاري که در ترکيه انجام داديم، نمايش خوبي مقابل ملوان داشتيم.

مدافع ارمنستاني تيم استقلال تصريح کرد: استقلال يکي از پرطرفدارترين تيمهاي ايران و آسيا و انتظارات هواداران بالا است. آنها در هر شرايطي از تيمشان قهرماني ميخواهند. اين طبيعي است که تيمي که طرفدار زيادي دارد، انتظار قهرماني از آن تيم بالا باشد.

مگويان درباره مصدوميت حنيف عمرانزاده گفت: در استقلال علاوه بر رفاقت با يکديگر رقابت هم داريم. اميدوارم مصدوميت عمرانزاده زودتر به پايان برسد و او براي استقلال بازي کند. از صميم قلب آرزو ميکنم عمرانزاده زودتر سلامتياش را به دست بياورد.

وي در پايان عنوان کرد: به استقلال آمدهام که بهترين بازيهايم را براي استقلال انجام دهم و سعي ميکنم نمايشي داشته باشم که کادر فني و هواداران استقلال از من راضي باشند.
[/font][/font][/td][/tr][/table]
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

اعلام قرارداد بازیکنان و کادرفنی باشگاه ملوان بندرانزلی
[align=right][align=right]ورزش > لیگ برتر - باشگاه ملوان بندرانزلی رقم قرارداد کادرفنی و بازیکنان این تیم در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران را اعلام کرد.
[align=right][align=right]به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين و به نقل از سايت باشگاه ملوان؛ باتوجه به مذاکرات انجام شده در جلسه وزیر ورزش و جوانان با نمایندگان باشگاه ها و ریاست سازمان لیگ، لیست قراردادهای ۹۳-۹۴ باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی به شرح زیر اعلام می گردد:
[align=right]مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[align=right]مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[align=right] 
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

رقم قرارداد بازیکنان سایپا اعلام شد+ جدول
[align=right][align=right][align=right]رقم قرارداد بازیکنان تیم فوتبال سایپای البرز هم از سوی مسئولان این باشگاه منتشر شد.
[align=right]مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد[align=right][align=right][align=right]به گزارش
افکارنیوز
، در پی درخواست رسمی مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال کشور از باشگاههای حاضر در چهاردهمین دوره این رقابتها، فهرست رقم قرارداد بازیکنان تیم فوتبال سایپا البرز به این شرح است:
[table][tr][td][align=center]ردیف
[/td][td]
نام
[/td][td]
رقم قرارداد
[/td][/tr][tr][td]
1
[/td][td]
میلاد کرمانی مقام
[/td][td]
2,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
2
[/td][td]
مسیح زاهدی
[/td][td]
500,000,000
[/td][/tr][tr][td]
3
[/td][td]
مجتبی رمضانی
[/td][td]
900,000,000
[/td][/tr][tr][td]
4
[/td][td]
ابراهیم صادقی
[/td][td]
3,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
5
[/td][td]
محمدرضا اخباری
[/td][td]
1,500,000,000
[/td][/tr][tr][td]
6
[/td][td]
علی علیزاده
[/td][td]
200,000,000
[/td][/tr][tr][td]
7
[/td][td]
مجید ایوبی
[/td][td]
3,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
8
[/td][td]
بهمن سالاری
[/td][td]
150,000,000
[/td][/tr][tr][td]
9
[/td][td]
محسن کریمی
[/td][td]
150,000,000
[/td][/tr][tr][td]
10
[/td][td]
محمد نزهتی
[/td][td]
2,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
11
[/td][td]
حکیم نصاری
[/td][td]
2,100,000,000
[/td][/tr][tr][td]
12
[/td][td]
مسعود ابراهیم زاده
[/td][td]
3,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
13
[/td][td]
حامد فلاح زاده
[/td][td]
4,500,000,000
[/td][/tr][tr][td]
14
[/td][td]
سید صالحی
[/td][td]
6,500,000,000
[/td][/tr][tr][td]
15
[/td][td]
میلاد میداوودی
[/td][td]
4,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
16
[/td][td]
علی زینالی
[/td][td]
4,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
17
[/td][td]
روزبه شاه علی دوست
[/td][td]
4,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
18
[/td][td]
سجاد مشکل پور
[/td][td]
3,700,000,000
[/td][/tr][tr][td]
19
[/td][td]
محسن ارزانی
[/td][td]
1,860,000,000
[/td][/tr][tr][td]
20
[/td][td]
بابک حاتمی
[/td][td]
2,500,000,000
[/td][/tr][tr][td]
21
[/td][td]
ابراهیم شکوری
[/td][td]
4,200,000,000
[/td][/tr][tr][td]
22
[/td][td]
حامد شیری
[/td][td]
3,000,000,000
[/td][/tr][tr][td]
23
[/td][td]
کاوه رضایی
[/td][td]
3,600,000,000
[/td][/tr][tr][td]
24
[/td][td]
وحید محمد زاده
[/td][td]
300,000,000
[/td][/tr][tr][td]
25
[/td][td]
علی نادمی
[/td][td]
330,000,000
[/td][/tr][tr][td]
مجموع رقم
[/td][td]
61,000,000,000
[/td][/tr][/table]
طبق اعلام سایت باشگاه سایپا، سید مهدی سید صالحی که فصل گذشته در پرسپولیس بازی میکرد، با 650 میلیون تومان گرانترین بازیکن سایپا است.
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

حسینی قرارداد یکساله خود را با الاهلی قطر امضا کرد/ شماره ۴ بر تن سیمخاردار قرمزپوش
[align=right][align=right]ورزش > لیگ برتر - فارس نوشت:
[align=right][align=right]پس از حرف و حدیثهای فراوان سیدجلال حسینی مدافع ملیپوش کشورمان روز چهارشنبه عازم قطر شد تا با مسئولان الاهلی مذاکرات نهایی را انجام دهد.
[align=right]حسینی پس از شرکت در تست پزشکی الاهلی رسما قراردادی را به مدت یک سال با مسئولان الاهلی قطر امضا کرد البته مسئولان الاهلی قصد امضای قرارداد دو ساله را داشتند و حتی در نشست با حسینی روی این موضوع تاکید فراوانی کردند اما مدافع سابق پرسپولیس زیر بار این پیشنهاد نرفت و فقط به مدت یک سال با الاهلی قطر قرارداد امضا کرد.
[align=right]پیراهن شماره 4 الاهلی نیز به سیدجلال حسینی رسید.
[align=right]برخی از مسئولان الاهلی با توجه به بازیهای خوب سیدجلال در فصل گذشته برای پرسپولیس و تیمملی فوتبال کشورمان به او لقب سیمخاردار قرمزپوش را در همین ابتدای کار دادهاند.
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

ضربه ای که پرسپولیس از نقل و انتقالات خورد
نقل قول:تیم جدا شده های پرسپولیس تیم پر ستاره ای است که در صورتی که تمام آنها در یک تیم جمع می شدند، آنها را می توانستیم مدعی قهرمانی قلمداد کنیم.

به گزارش افکارنیوز، حتما حالا و در آستانه فصل جدیدی لیگ برتر و در فاصله دو هفته مانده تا اولین بازی سرخ ها مقابل نفت تهان هوادران و دوستداران پرسپولیس در خصوص ترکیب یازده نفره تیم محبوب شان گمانه زنی می کنند و به این فکر خواهند کرد که در سیستم مورد علاقه دایی مثلا بال راست و چپ کدام بازیکنان خواهند بود و کدام بازیکن در نوک خط حمله قرار می گیرد.

حتما پرسپولیسی های حساس بازیکنان مد نظرشان را در یک شماتیک زمین فوتبال در پست هایشان می چینند و در خصوص جابجایی های مد نظرشان صحبت می کنند اما آنها می توانند برای یک تیم یازده نفره جدا شده از پرسپولیس هم ترکیبی جالب درست کنند.ترکیبی که بعد از قطعی شدن جدایی سید جلال و احتمالا مهرداد پولادی فقط یک مدافع راست کم دارد.

ترکیب تیم جداشده های پرسپولیس عبارت است از:

دروازه بان: رضا محمدی( نفت سجد سلیمان)

مدافعان میانی:سید جلال حسینی( الاهلی قطر) و محمد حسین کنعانی زادگان( ملوان)

مدافع راست:؟؟؟؟

مدافع چپ: مهرداد پولادی( مقصد نامعلوم)

هافبک های تدافعی: مارکو شپانوویچ(؟؟؟)و قاسم دهنوی( ذوب آهن)

هافبک های تهاجمی: محمد رضا خلعتبری( سپاهان) و محسن مسلمان( ذوب آهن)

مهاجمان: سید مهدی سیدصالحی( سایپا) و فرزاد حاتمی( ؟؟؟؟؟)

مربی: کریم باقری(؟؟؟؟)

تیم فوق تیم پرستاره ای است هر چند شپانوویچ از نیم فصل لیگ گذشته از پرسپولیس تقریبا جدا شده بود و محسن مسلمان هم به تیم سابقش برگشته و شاید پرسپولیسی ها به خاطر او زیاد نباید ناراحت باشند چون نمی شد حفظش کرد.
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

نکونام به اوساسونا پیوست/خبرقدی آنلاین تایید شد
نقل قول:خبری که قدس آنلاین درتاریخ هجدهم تیرماه منشرکرده بود سرانجام تایید شد و جوادنکونام به باشگاه اوساسونای اسپانیا بازگشت....
به گزارش قدس آنلاین، بازگشت جوادنکونام به باشگاه اوساسونا قطعی شد. جواد نکونام کاپیتان ایران در جام جهانی برزیل که به صورت قرضی در الکویت کویت بازی میکرد در حال حاضر در تعطیلات به سر میبرد.

روزنامه داریو دیناوارا خبر داد باشگاه اوساسونا مذاکرات موفقیتآمیزی با جواد نکونام داشته و این بازیکن ایرانی روز پنجشنبه هفته جاری قراردادش را با این باشگاه امضا خواهد کرد تا این بازیکن ایرانی بار دیگر لباس اوساسونا را به تن کند.

اوساسونا در لیگ دسته دوم اسپانیا حضور خواهد داشت و تلاش خواهد کرد تا به لیگا صعود کند. جواد نکونام در گفتوگو با دپورتیوا درباره شرایط باشگاه اوساسونا گفت: میدانم که باشگاه شرایط اقتصادی خوبی ندارد اما دوست دارم به تیم اوساسونا بازگردم.

دپورتیوا همچنین خبر داد باشگاه اوساسونا هنوز به جواد نکونام بابت حضور قبلی این بازیکن در اسپانیا بدهکار است و حضور جواد نکونام میتواند این بدهی را تسویه کند.

یکی از مدیران باشگاه اوساسونا نیز در گفتوگو با پایگاه اینترنتی دپورتیوا گفت: نکونام را به خوبی میشناسیم. او بازیکن باارزشی است که میتواند به تیم ما کمک کند. البته مذاکرات ما با این بازیکن ادامه دارد هرچند که هر دو طرف برای امضای این قرارداد مصمم هستند. با این همه باید اعلام کنم که مذاکرات ما با نکونام در مراحل پایانی قرار دارد و به احتمال زیاد قرارداد او به زودی امضا میشود.

این خبر را قدس آنلاین درتاریخ 18/4/1393 منتشر کرده بود.

انتهاي خبر/ قدس آنلاين / کد خبر: 224580
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

شاه ماهی مقصد فصل بعدش را لو داد
نقل قول:ملیپوش تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از مذاکراتی که باشگاههای روسی داشت قصد دارد به یکی از تیمهای لیگ این کشور بپیوندد.

به گزارش افکارنیوز، کریم انصاریفرد یکی از بازیکنان لیگ برتری است که هنوز تیم خود را مشخص نکرده است و با پایان یافتن مهلت نقل و انتقال لیگ چهاردهم این بازیکن ملیپوش دست کم تا نیم فصل شرایط بازی در تیمهای داخلی را ندارد.

انصاریفرد که در بازگشت از جام جهانی خود را از رسانهها و محافل فوتبال دور نگه داشته است مذاکرات مفصلی را با باشگاه استقلال انجام داد و به گفته نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به آنها نیز قول داد در صورتی که بخواهد در ایران به فوتبال خود ادامه بدهد اولویتش تیم تراکتورسازی خواهد بود.

این بازیکن البته امیدوار بود که در جام جهانی برای تیم ملی به میدان برود و نظر باشگاههای اروپایی را به خود جلب کند که فرصت آنچنانی برای بازی کردن پیدا نکرد. با این حال انصاریفرد از طریق مدیر برنامههایش به پیشنهادهای چند تیم روسی چراغ سبز نشان داد و امیدوار است که به این لیگ بپیوندد.

افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در این باره عنوان کرد: ما با انصاریفرد مذاکرات خوبی داشتیم ولی او در اواسط مذاکراتش عنوان کرد که با یک تیم روسی به توافق رسیده و قصد دارد همین روزها به روسیه سفر کند تا قراردادش به امضاء برسد برای همین دیگر مذاکراتمان را ادامه ندادیم و پرونده او را بستیم.
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
خوابم برد

اخبار ورزشی - کفاشیان: قرارداد کی‌روش 24 میلیارد نیست
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به شایعات مختلف درباره رقم قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال گفت: رقم قرارداد کی‌روش 24 میلیارد تومان نیست و ما بر اساس رقم قبلی، قرارداد جدید را تنظیم می‌کنیم و این مبلغ افزایش چندانی نداشته است
به گزارش مهر، علی کفاشیان شامگاه چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی هیات فوتبال اصفهان در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی درباره برنامه‌های فدراسیون فوتبال در سال 93، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: اولویت نخست‌مان در سال 93، بالا بردن کیفیت و توانمندی باشگاه‌‌ها از نظر اقتصادی و فنی بوده تا باشگاه‌ها بتوانند روی پای خود بایستند و از نظر فنی و ارزیابی کاری، پاسخگوی نیازهای تیم‌های ملی ما باشند.

وی افزود: کادر فنی ما نیز اعتقاد دارد عملکرد باشگاه‌های ما در سطح جهانی نیست که بتواند نیازهای جام جهانی و بین‌المللی ما را پوشش دهد. ما برنامه‌هایی برای ارتقای سطح لیگ و بهبود عملکرد کاری و فنی باشگاه‌ها انجام می‌دهیم و در بحث تیم ملی نیز برنامه‌ای تا جام ملت‌های آسیا هم تدارکاتی و هم برنامه بازی‌ها را با کادر فنی تیم ملی و کی‌روش هماهنگ کرده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: نخستین اقدام ما در این زمینه، رفتن به جام ملت‌های آسیا برای ارزیابی این تیم بوده و گام دوم ما برای رقابت‌های جام جهانی بعدی است؛ در کنار آن تیم امید ما بوده که شروع کردیم تا طلسم چندین ساله شکسته شده و بتوانند به المپیک بروند؛ برای تیم‌های جوانان و نوجوانان نیز برنامه‌های کاملی داریم که به جام جهانی رده‌های خود صعود کرده و در آن رقابتها بدرخشند.

قرارداد کی‌روش 10 روز دیگر رسمی می‌شود
وی پیرامون زمان امضای رسمی قرارداد فدراسیون با کارلوس کی‌روش بیان داشت: قرارداد ما با کارلوس کی‌روش قطعی شده و با او در این زمینه تفاهم کرده‌ایم اما چون قرارداد ما با او در ماه جولای تمام می‌شود، 10 روز دیگر که از پرتغال بازگردد، ما قراردادش را تنظیم شده، امضا می‌کنیم.

کی‌روش 24 میلیارد تومان نمی‌گیرد
کفاشیان درباره مبلغ قرارداد کی‌روش و شایعه دریافت 24 میلیارد تومان از سوی او برای 4 سال بیان داشت: رقمی که کی‌روش می‌گیرد، رقم ارزی بوده و این مبلغ، همان مبلغ گذشته بوده و چیز زیادی به آن اضافه نشده و قراردادش نیز تا جام جهانی بعدی است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال رقم قرارداد دور قبل او 1.5 میلیون دلار بود و اگر با دلار هزار تومان به او پرداخت کرده بودیم، نزدیک به 1.5 میلیارد تومان می‌شد اما زمانی که چند برابر شد، نزدیک به 4.5 میلیارد تومان به او پرداخت کردیم. در حال حاضر نیز رقم همین حدود بوده و او پرداخت می‌کند.

دستیار اول و دوم کی‌روش ایرانی می‌شوند
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به دستیاران ایرانی سرمربی تیم ملی نیز تصریح کرد: جمع بندی ما به این بوده که دستیاران خارجی‌اش را کمتر کند به جز در مواردی که بازی‌ها و اردوهای تخصصی دارد که باید به صورت روزمزد از آنها استفاده کند و باید دستیاران ایرانی‌اش را بیشتر کند و از او خواسته‌ایم که دستیار اول و دومش ایرانی باشند.

وی اظهار کرد: او در این زمینه از ما لیست خواسته اما در نهایت خودش باید انتخاب کند و ما از او خواسته‌ایم که لیست ارائه دهد اما فرقی نمی‌کند و خود سرمربی باید دستیارانش را انتخاب کند و نباید احساس کند که دستیاران به او تحمیل شده است.

کفاشیان درباره جوان‌گرایی در تیم‌های ملی نیز گفت: از کی‌روش به عنوان هدف اصلی خواستیم که تیمی را جمع کند که برای جام جهانی بعدی به آن نیاز دارد؛ خود او نیز به دنبال این مساله بوده و حالا مرحله نخست آن که در جام ملت‌ها صورت می‌گیرد. در نهایت 50 درصد از ترکیب اصلی تیم جوان می‌شود.

نمی‌دانیم باشگاه‌ها سقف هزینه را دور زده‌اند یا نه
وی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا باشگاه‌ها سقف قرارداد را در قراردادهای خود رعایت کرده‌اند، ادامه داد: هنوز نمی‌توانیم درباره سقف بودجه باشگاه‌ها قضاوت کنیم اما ما این سقف را مشخص کردیم و از باشگاه‌ها نیز گزارش عملکرد خواستیم تا روی سایت‌ها بزنند و اگر باشگاهی دروغ بگویند، با آنها به صورت مستقیم برخورد می‌کنیم.

هنوز رقم زیر کاغذ قراردادها را ندیده‌ایم!
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هنوز برای ما مشخص نشده است که باشگاه‌ها زیرمیزی پرداخت می‌کنند و اگر این اتفاق صورت گیرد، ما با آن برخورد می‌کنیم؛ نظارت آن از طریق قراردادهای باشگاه با فرد بوده و اگر زیرمیزی وجود داشته باشد، بالاخره روزی مشخص می‌شود و سازمان لیگ و فدراسیون روی این مساله نظارت می‌کنند و ما روی کاغذها اینگونه دیده‌ایم اما هنوز زیر کاغذها را ندیده‌ایم!
اخبار ورزشی - مهر
junho of 2pm