اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

اخبار فوتبال-انجمن koreafan
زمان کنونی: 09-30-2022، 08:53 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rahi
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 123
بازدید 8976

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اخبار انجمن فوتبال koreafan

اخبار فوتبال-انجمن koreafan
نویسنده :rahi   غایب
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
 اخبار ورزشی - علاقه شدید قلعه نویی به ستاره سابق استقلال ثابت شد
سرمربی استقلال در فرودگاه تركیه برخورد بسیار گرمی با هافبک سابق تیم خود داشت و او را در آغوش گرفت.
 مجتبی جباری فصل پیش‌ به خاطر مشکلاتی که با فتح الله زاده داشت از استقلال جدا شد و به سپاهان رفت و پس از آن هم راهی لیگ قطر شد.

جدایی این بازیکن ناراحتی شدید قلعه نویی را که در آن زمان راهی خارج از کشور شده بود تا استراحت کند در پی داشت.

اما سرمربی آبی پوشان همواره از جدایی جباری ابراز تاسف کرد تا به این شکل ثابت کند که مشکلی با هافبک طراح تیمش نداشته است و تنها عاملی که باعث جدایی جباری شد اختلاف او با مدیرعامل تیم بوده است.

اما علاقه قلعه نویی به جباری در فرودگاه ترکیه ثابت شد. امیر قلعه نویی که به علت مشکلات شخصی همراه کاروان تیم به ترکیه نرفته بود، تهران را به مقصد استانبول ترک کرد و به محض اینکه به مقصد رسید و از هواپیما خارج شد با مجتبی جباری روبرو شد که به همراه خانواده خود به ترکیه آمده بود تا به استراحت بپردازد.

قلعه نویی برخورد بسیار گرمی با هافبک سابق تیم خود داشت و او را در آغوش گرفت. سرمربی آبی پوشان در مورد مسائل مربوط به استقلال و شرایط جباری در تیم قطری اش به صحبت پرداخت و از هافبک سابق استقلال درخواست کرد که در اردوی تیم حضور یابد ولی جباری به این موضوع اشاره داشت که برای جلوگیری از بروز هرگونه حاشیه ای بهتر است در اردوی استقلال حضور نیابد.

گفتنی است قلعه نویی در ابتدای فصل از مسئولان باشگاه خواسته بود که شرایط بازگشت جباری را فراهم سازند ولی قرارداد این بازیکن با باشگاه قطری مانع بازگشت او به استقلال شد.

این در حالی است که چند وقت پیش جباری برای بازگشت به استقلال ابراز علاقه کرد و به همین دلیل سرمربی آبی پوشان خواستار بازگشت او به استقلال شد.

اخبار ورزشی - روزنامه نود

اخبار ورزشی - علی کریمی: پشیمانم
قلبا می گویم یک دنیا پشیمانم که چرا برای این مردم خوب و صمیمی بیشتر از اینها تلاش و فداکاری نکرده ام. از اینکه کم گذاشته ام خیلی خیلی شرمسار و پشیمانم...
علی کریمی از اینکه در راه تلاش و فداکاری برای مردم ایران کم گذاشته است، ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش ایرنا، علی کریمی که هفته گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود، امروز (یکشنبه) با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به واکنش های مردم، رسانه ها و دوستانش به کناره گیری اش از فوتبال واکنش نشان داد.

متن پیام کریمی به شرح زیر است:

به نام او که بهترین است
درد و دلی برای سبکتر شدن
کلمات و جملات در ذهنم آنچنان با هم درگیر شده اند که قادر به ارائه احساسات خود نیستم. محبت های بی رنگ و ریای شما خوبان تمام رگ و پی وجودم را به لرزه انداخته.

هموطن، هوادار، طرفدار، هرکه هستی، هرجای این وطن قرار داری، شماها از همه کس به من نزدیک ترید. حتی از خانواده ام، زیرا آنها منتسب به من هستند و شما مرا منتخب خود کرده اید.

دست تک تک شما را می بوسم...

سروران رسانه ای، همبازی هایم، مربیان و دست اندرکاران؛ آنچنان مرا در دریای محبتشان انداخته اند که جز دست و پا زدن عاجزانه و غرق شدن در امواج محبت ها راه دیگری ندارم.

قلبا می گویم یک دنیا پشیمانم که چرا برای این مردم خوب و صمیمی بیشتر از اینها تلاش و فداکاری نکرده ام. از اینکه کم گذاشته ام خیلی خیلی شرمسار و پشیمانم...

این احساسات قلبی و بی رنگ و ریای شما مردمان پاک سرشت پرشکوه ترین بدرقه خداحافظی بود.
دوستدار شما
علی کریمی

اخبار ورزشی - ایرنا
junho of 2pm

- افشین قطبی برکنار شد
قطبی در سه سال مدت حضورش در شیمیزو نتوانست عنوان قابل توجهی را کسب کند. رتبه دهم در سال 2011 و دو رتبه نهمی در سال های 2012 و 2013 عناوینی بود که او با این تیم ژاپنی در جی لیگ کسب کرد.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که پس از پایان همکاری‌اش با تیم ملی کشورمان در جام ملت‌های 2011 قطر، در سال‌های اخیر هدایت تیم شیمیزو اس پالس ژاپن را برعهده داشت، به خاطر کسب نتایج ضعیف از این تیم کنار گذاشته شد.

به گزارش مهر، افشین قطبی که در جام ملت های 2011 آسیا هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده داشت و بعد از آن به فوتبال ژاپن رفت، پس از حدود سه سال حضور در تیم شیمیزو اس پالس به خاطر آنچه نتایج ضعیف عنوان شده است از کار برکنار شد.

قطبی در سه سال مدت حضورش در شیمیزو نتوانست عنوان قابل توجهی را کسب کند. رتبه دهم در سال 2011 و دو رتبه نهمی در سال های 2012 و 2013 عناوینی بود که او با این تیم ژاپنی در جی لیگ کسب کرد.

قطبی سابقه هدایت تیم فوتبال پرسپولیس در دو مقطع را هم در کارنامه دارد که در دوره نخست حضورش عنوان قهرمانی را با این تیم کسب کرد.

مسئولان این باشگاه ژاپنی پس از برکناری افشین قطبی از هدایت این تیم، کاتسومی اوینوکی 49 ساله را جانشین وی کردند. قطبی سال 2011 جانشین کینتا هاسه گاوا شده بود. سرمربی جدید تیم فوتبال شیمیزو اس پالس از بازیکنان باسابقه این تیم بوده که 252 بار بین سال های 1992 تا 2002 برای این تیم به میدان رفته است.

تیم فوتبال شیمیزو در پایان هفته هفدهم رقابت های لیگ ژاپن با کسب 21 امتیاز در رده دوازدهم جدول هجده تیمی قرار دارد. این تیم در این بازیها صاحب 6 پیروزی ، 3 تساوی و 8 شکست شده است. همچنین 21 گل زده و 24 گل خورده در کارنامه افشین قطبی با این تیم دیده می شود.
اخبار ورزشی - مهر

junho of 2pm

- آغاز لیگ‌برتر فوتبال تحت تاثیر زندانی میلیاردر
چهاردهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های ایران در شرایطی از روز پنجشنبه آغاز می‌شود که یکی از دیدارهای روز نخست تحت تاثیر اتفاقات پیرامون یکی از خبرسازترین مردان چندماه اخیر ایران برگزار خواهد شد. در تبریز تراکتورسازی قهرمانی جام‌حذفی گذشته میزبان فولاد مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است. در قم هم ذوب‌آهن با هدایت گل‌محمدی میهمان صبا است.
به گزارش خبرنگار مهر، ساعت 17:30 دقیقه روز پنجشنبه نهم مردادماه سال 93 و با رقابت تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان که جام داران فصل گذشته فوتبال ایران هستند، چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می‌شود و این یعنی یک هیجان بزرگ در شروع مسابقاتی است که تا 25 اردیبهشت‌ماه سال 94، هواداران فوتبال در کشورمان را به خود سرگرم می‌کند.

در این رقابت که 288 روز طول می‌کشد، هواداران 5 تیم پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان بیش از سایر تیم‌ها خواستار دیدن جام قهرمانی بالای سر تیم محبوب خود پس از این تلاش حدود 10 ماهه هستند. البته تیم‌های نفت تهران، ذوب‌آهن اصفهان و حتی پیکان با نفراتی که جذب کرده، هم می‌توانند خود را به این تیم‌های مدعی نزدیک کرده و شانس قهرمانی یا آسیایی شدن را بدست آوردند اما 8 تیم دیگر شانس کمتری برای رسیدن به این موفقیت‌ها را دارند، مگر اینکه با کسب نتایجی غیرمنتظره خود را شگفتی‌ساز لیگ چهاردهم بنامند.

در زیر اشاره ای به روز نخست این مسابقات می‌کنیم که 3 دیدارای که هرکدام هیجان و حساسیت‌های خاص خود را دارد.

تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان
نبرد دو قهرمان فصل پیش، میزبانی که فاتح جام حذفی شد و میهمانی که جام قهرمانی لیگ را بالای سر برد، آنهم در شرایطی که برخی از اهالی فوتبال معتقدند در سال جام جهانی، این دو جام به سرخابی‌های پایتخت می‌رسد، شروعی زیبا برای جام چهاردهم است. تراکتورسازی میزبان این بازی مهم که فصل پیش با هدایت "تونی اولیه‌ویرا" پرتغالی قهرمان جام حذفی و آسیایی شد امسال برای نخستین مرتبه رسول خطیبی را به عنوان سرمریی روی نیمکت خود می‌بیند.

آنها که در دو فصل یازدهم و دوازدهم نایب قهرمان لیگ شده‌ بودند، در لیگ سیزدهم به رتبه ششم رسیدند، رده‌ای که حتی پس از فتح جام حذفی هم مورد انتقاد هواداران این تیم تبریزی قرار گرفت. حالا رسول خطیبی مسئولیت سنگینی را بر دوش دارد و باید هواداران تراکتورسازی را به خواسته بزرگشان یعنی قهرمانی در لیگ برساند. آنها که لیگ را با قهرمانی در جام شهدا آغاز کردند، آنهم با بردن استقلال، امیدوارند در لیگ چهاردهم هم آرزوی خود را در فتح جام چهاردهم برآورده کنند.

تراکتورسازی که در فصل نقل و انتقالات علی کریمی را به دلیل خداحافظی از فوتبال و نفرات تاثیرگذاری از جمله سعید دقیقی، محمد نصرتی، مهدی کریمیان و میلاد فخرالدینی را از دست داد و هنوز هم وضعیت کریم انصاریفرد هم با این تیم مشخص نیست، کار سختی برای رسیدن به موفقیت دارند. آنها بازی نخست خود در لیگ میزبان قهرمان لیگ هستند که چهره بسیار متفاوت نسبت به فاتح جام سیزدهم دارد.

فولاد که در فصل نقل و انتقالات، حسین فرکی سرمربی خود را به دلیل عمل جراحی از دست داد و ستارگانی همچون بختیار رحمانی به دلیل مشکلات خدمتی و عبدالله کرمی، لوسیانو پریرا، غلامرضا رضایی و سوشا مکانی را دیگر در ترکیب خود نمی‌بیند، با استخدام دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی که فصل خوبی را در ملوان تجربه کرد، به فکر دفاع از عنوان قهرمانی‌اش است.

شاگردان اسکوچیچ اگر در تبریز حتی یک امتیاز هم بگیرند، باز هم راضی هستند، هرچند پیروزی، امتیاز و آغازی ارزشمند برای این تیم است اما شکست پیامدهای مثبتی را برای این تیم اهوازی پیش رو نخواهد داشت. البته این بازی را هم می‌توان نخستین فینال لیگ چهاردهم نامید، آنهم با قضاوت نماینده داوری ایران در جام جهانی 2014 برزیل که همین مساله حساسیت‌های دیدار تبریز را بیشتر می‌کند.

صبای قم - ذوب‌آهن اصفهان
میزبان این بازی، جزو تیم‌هایی است که در فصل نقل و انتقالات تغییری را در راس هرم هدایت خود ایجاد نکرد و برای رسیدن به اهدافش در لیگ چهاردهم همچنان به صمد مرفاوی اعتماد کرده است. البته غلامرضا عنایتی بهترین گلزن ادوار مختلف لیگ ایران و کیوان امرایی، میلاد سلیمان فلاح، فرید کریمی، اکبر صادقی و مجید حیدری از این تیم جدا شده اما در عوض پیروز قربانی، محمد برجلو، احمد حسن‌زاده، ایوب کلانتری، جلال علیمحمدی و میلاد فراهانی به این تیم اضافه شدند تا صبا بتواند در فصل جاری عنوانی بهتر از نهم بدست آورد.

اما میهمان صبای قم، ذوب‌آهنی است که در دو فصل اخیر نتایجی خوبی کسب نکرد. آنها با استخدام یحیی گل‌محمدی که یکی از مربیان موفق سال‌های اخیر فوتبال ایران است و همچنین حفظ قاسم حدادی‌فر و مهدی رجب‌زاده و جذب محمد باقر صادقی، قاسم دهنوی و تکیه بر تعدادی بازیکنان جوان و آینده‌دار، افکار بلندی در لیگ چهاردهم دارند.

البته هنوز هواداران قمی، از یحیی گل‌محمدی دلخوری دارند، مربی که دو فصل پیش ناگهان این تیم را ترک کرد تا به پرسپولیس بپیوندند، اتفاقی که باعث شد صبای قم نتواند به روند خوب خود در آن فصل ادامه دهد. این موضوع می‌تواند یکی از حاشیه‌های ابتدایی لیگ چهاردهم را در مسابقه‌ای رقم بزند که دو تیم جوان و متحول شده به فکر پیروزی در آن و آغازی شیرین در لیگ چهاردهم هستند.

راه‌آهن تهران - استقلال تهران
نایب قهرمانی در جام شهدا و حواشی ایجاد شده به خاطر مصاحبه‌های جواد نکونام و ایمان موسوی علیه امیر قلعه‌نویی و پاسخ‌های این مربی خصوصا به صحبت‌های کاپیتان تیم ملی، شروع پرحاشیه‌ای را برای استقلال رقم زده است. هرچند کادر مدیریتی، سرپرستی و فنی این تیم تلاش کرد، آبی‌پوشان لیگ را بدون حاشیه آغاز کنند اما این اتفاق رخ نداد.

استقلال در فصل نقل و انتقالات مدیریتش به بهرام افشارزاده سپرده شد، سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی دروازه‌بان‌های شماره یک و دو خود را از دست داد و جی‌لوید ساموئل، کاروالیو، علیرضا نیکبخت، مجید غلام‌نژاد، مهرداد اولادی، سیاوش اکبرپور، کبه و مهدی نظری را هم دیگر در اختیار ندارد اما با اضافه شدن اميد ابراهيمی، سجاد شهباززاده، میلاد فخرالدينی، محسن فروزان، يعقوب کريمي، هراير مگويان، مهدی کريميان، کرار جاسم و آلبرت رافائل‌داسيلوا امیر قلعه‌نویی امیدوار است لیگ جاری را با موفقیت آغاز کند.

البته هواداران این تیم آبی‌پوش تهرانی هنوز نگران درون دروازه خود هستند اما در سایر خطوط این تیم بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته که می‌تواند به آنها برای موفقیت در لیگ کمک کند. این تیم که با هدایت قلعه‌نویی در لیگ سیزدهم نه جامی گرفت و نه آسیایی شد، باید امسال ناکامی فصل پیش را به بهترین شکل جبران کند که بهترین شکل همان قهرمانی در لیگ است.

استقلالی‌ها در نخستین بازی خود در فصل جاری میهمان راه‌آهن آنهم در ورزشگاه تختی تهران هستند که با توجه به حضور تماشاگران پرتعداد با پرچم های آبی، به نوعی میزبان این بازی هستند؛ تیمی که پس از بحران روزهای پایانی فصل گذشته به دلیل دستگیری و زندانی شدن مالک این باشگاه، در فصل نقل و انتقالات لیگ چهاردهم به حمید استیلی و دوستانش فروخته شد تا به آرامش برسد اما به خاطر 4 میلیارد تومان اختلاف قیمت، روز دوشنبه هفته جاری دوباره به دادستانی واگذار شد.

این تیم که حتی تهدید به کنار گذاشته شدن از لیگ شده است، احتمالا با مالک جدید خود و هدایت حمید استیلی به میدان سخت دیدار با استقلال می‌رود. این بازی اگر برگزار شود، دربی کوچک تهرانی‌ها خواهد بود که برنده شدن در آن برای هر دو تیم بسیار مهم است. استقلال برای شروع لیگ و دور شدن از حاشیه‌های اخیر به پیروزی در این بازی نیاز دارد اما راه‌آهن اگر در این مسابقه امتیاز بگیرد، روزهای بهتری را در فصل جاری پیش‌رو خواهد داشت.

برنامه هفته نخست از رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

پنجشنبه - 9/5/93
* تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان،ساعت 17:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* راه‌آهن تهران - استقلال تهران، ساعت 19:40، ورزشگاه تختی تهران
* صبای قم - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت 19:40، ورزشگاه یادگار امام قم

جمعه - 10/05/93
* پدیده مشهد - ملوان بندرانزلی، ساعت، ساعت 17:30، ورزشگاه ثامن مشهد
* سایپا البرز - نفت مسجدسلیمان، ساعت 18، ورزشگاه انقلاب کرج
* سپاهان اصفهان - پیکان تهران، ساعت 19:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
* صنعتی خوزستان - گسترش فولاد تبریز، ساعت 19:40، ورزشگاه غدیر اهواز
* پرسپولیس تهران - نفت تهران، ساعت 19:40، ورزشگاه آزادی تهران
اخبار ورزشی - مهر
junho of 2pm

یک مرد مربی تیم بانوان ملوان شد!
طبق اعلام سایت باشگاه ملوان بندرانزلی تیم فوتبال بانوان این باشگاه با هدایت فریدون موقر اردوهای آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارد.
به گزارش خبرنگار مهر، سایت باشگاه ملوان بندرانزلی عصر روز سه‌شنبه خبری را منتشر کرده که در آن اعلام شده با انجام یک دیدار تدارکاتی اردوی یک هفته‌ای تیم فوتبال بانوان این باشگاه پایان یافته است، تیمی که هدایت آن را یک مربی مرد برعهده داشته است. در ادامه این خبر همچنین با این مربی هم مصاحبه شده است.

تیم فوتبال بانوان ملوان در این اردو یک دیدار تدارکاتی برگزار نمود و موفق شد با نتیجه 10 بر صفر تیم فوتبال منتخب بانوان چابکسر را شکست دهد."

این خبر درحالی روی خروجی سایت باشگاه ملوان قرار گرفته که هدایت تیم فوتبال بانوان ملوان فصل گذشته بر عهده مریم ایراندوست بود اما در اردوی اخیر این تیم با هدایت فریدون موقر یکی از پیشکسوتان ملوان تمریناتش را پیگیری می‌کند.
اخبار ورزشی - مهر

junho of 2pm

- مربیان تیم ملی گفتند سن نکونام بالاست یک بازی در میان او را به میدان بفرستید
قلعه‌نویی: نکونام یک سال و نیم در استقلال بود، اندازه ۱۵ سال مصاحبه کرد/ او قبل از جام‌ جهانی دنبال موضع من بود
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نکونام فقط یک سال و نیم در استقلال بوده ولی به اندازه ۱۵ سال مصاحبه کرده است.
 امیر قلعه نویی در اولین نشست خبری فصل چهاردهم ضمن تبریک عید فطر اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم در مورد بازی صحبت کنم امیدوارم که هر چه زودتر مشکلات باشگاه راه آهن حل شود چون من فوتبالم را از این باشگاه شروع کرده ام و آنها پر از استعداد هستند و در این سال ها استعدادهای زیادی را به فوتبال معرفی کردند.

وی افزود: چون آغاز فصل است و ما هم تغییرات داشتیم و آنها هم تغییرات زیادی داشتند بازی سختی خواهد بود. استیلی مربی باهوشی است و علاوه بر اینکه بچه محل من است یکی از بازیکنان خوب این مملکت محسوب می شد. ما در اردوی ترکیه به هماهنگی رسیدیم و در جام شهدا هم شرکت کردیم و دو بازی در ورزشگاه تختی خیلی به ما  کمک کرد. امیدوارم بازی خوبی شود هر چند کیفیت زمین مثل آزادی نیست اما امیدوارم مسابقه خوبی باشد.

وی در خصوص اینکه برای مسابقه فردا چه نفراتی را در اختیار ندارد عنوان کرد: امیرحسین صادقی و عمران زاده در خدمت ما نیستند ولی فردا با ترکیب کامل به مصاف راه آهن می رویم. البته بازیکنان ملی پوش ما در این دو سه روز آماده تر نشان دادند و امشب در خصوص ترکیب فردا جلسه می گذاریم.

قلعه نویی در خصوص اینکه با این تغییرات چه نگاهی به فصل پیش رو دارد گفت: این تیم من را یاد تیم سال 83 می اندازد که انگیزه در آنها موج می زند. هر چه سریعتر مصدومان باید بازگردند و مطمئنا هواداران استقلالی را می بینند که در سال 84 می درخشید.

سرمربی استقلال در خصوص اظهارات جواد نکونام گفت: قرار شد سوال ورزشی بپرسید ولی دو سه مطلب می گویم. نکونام در چند بعد حرف زده و صحبت های او پشیزی برایم ارزش ندارد. صحبت هایم را در سایت باشگاه انجام دادم اما نکونام یک سال و نیم در استقلال بود و به اندازه 15 سال مصاحبه کرد. بروید ببینید او چند مصاحبه در مورد من انجام داده است. من در مصاحبه‌های نکونام مرد شدم و جزء بهترین ها بودم. الان هم اگر در استقلال بود این حرف ها را نمی زد.

وی تاکید کرد: جالب است برخی آدم ها با وجود آن که من این ایرادها را دارم دست به دامن کفاشیان شدند. افتخارم این است که محمود فکری، منصوریان و فرهاد مجیدی نه با یک سال و نیم حضور در استقلال بلکه با چند سال سابقه در زمان مربیگری من خداحافظی کردند. من در برنامه ورزش و مردم قبل از جام جهانی موضع خودم را اعلام کردم. نکونام به جای حضور در جام جهانی به دنبال مصاحبه های من بود که بداند موضع من چیست. من مصاحبه اخیر نکونام را از طریق مراجع قانونی پیگیری کردم و حتما باید در دادگاه پاسخگو باشد.

وی تاکید کرد: سال گذشته استقلال از لحاظ تامین بازیکن تیم ملی جزو باشگاه های مطرح دنیا بوده و تیم ما در جایگاه دویست و چندم باشگاه‌های جهان قرار گرفته است. این فرد گفته شکست‌های تیم خود را به گردن دیگران می‌اندازد در حالی که من در جام ملت‌های آسیا فایل صوتی صحبت‌هایم را دارم که گفته‌ام مقصر اصلی حذف شدن تیم من هستم.من قبل از برگزاری مسابقات و قبل از بازی با تراکتورسازی روی همین صندلی که حالا نشسته ام مدعی شدم هر اتفاقی در استقلال رخ دهد مقصرش من هستم. نه لیدر مقصر است نه بازیکن و دیگران.خدا کند دشمن آدم حافظه اش ضعیف باشد.اگر این آقایان استقلالی هستند چرا الان این حرف ها را می زنند؟

وی تاکید کرد: نکونام یک بار این صحبت ها را سال گذشته انجام داد و از آن زمان تا امروز چه اتفاقی افتاده است. فیلم درگیری جواد نکونام در برنامه 90 وجود دارد که او با فتح الله زاده درگیری داشته است. همه می دانند که یک برنامه و یک روزنامه که دشمن خونی من هستند با او صحبت می کنند ولی به اعتقاد من این کارها برای 30 سال گذشته است.

قلعه نویی افزود: او باید حرف هایش را همان موقع بزند. من زمانی که با برخی اشخاص اختلاف داشتم همان موقع و زمانی که در استقلال بودم این کار را انجام دادم. مثلا در حضور آقایان علی آبادی و نفریه صحبت هایم را مطرح کردم اگر لازم باشد کدهای آن را هم می دهم ولی این خوب نیست که شما درست چند روز قبل از اینکه بازی ها می خواهد شروع شود و در این تیم حضور نداری این حرف ها را مطرح کنی.

وی تاکید کرد: کسی که سر سفره پدر و مادرش بزرگ می شود باید این را بداند که حرف ها باید زمانی زده شود که در یک جایی حضور دارد و به آن قرارداد پایبند است. از روزی که او به استقلال آمده مصاحبه های او را درآورده ایم. زمانی که نکونام می خواست از استقلال برود و درست سه روز قبل از آنکه جدا شود جلوی فتح الله زاده و 10 نفر دیگر گفت می خواستم علیه فتح الله زاده مصاحبه کنم و فایل صوتی آن ماجرا هم وجود دارد.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسیده بود نکونام دست به دامن کفاشیان شد که در استقلال بماند و اینکه چرا شما سفارش پذیر شده اید، گفت: خیلی ممنون هستم که این سوال را پرسیدید. روزی خسرو حیدری و بیک زاده مصدوم شدند و کادرفنی تیم ملی آمد و از ما خواست این دو نفر زیر نظر پزشک تیم ملی کار کنند. ما هم به خاطر منافع ملی این کار را کردیم. نکونام مدعی شده سه بار گل زده و در بازی بعدی نیمکت نشین شده. شاهد ما مارکار آقاجانیان است که در محل تمرین ما به من گفت سن نکونام بالاست و در حضور آقای سیموئز که ارادت خاصی به او دارم به من گفت یک بازی تیموریان را بازی دهید و یک بازی نکونام را چون سن نکونام بالاست.

وی افزود: قبل از یکی از بازی هایمان به توصیه مربی تیم ملی این بازیکن را روی نیمکت نشاندم ولی اگر آقایان آقاجانیان و سیموئز اشتباه ترجمه کرده اند بهتر است خودش برود و از این دو مربی سوال کند که چرا این حرف را به من زده اند. البته همه جای دنیا وقتی بازیکنان را به تیم ملی می دهند تشکر می‌کنند ولی ما را متهم هم کردند.
اخبار ورزشی - فارس

junho of 2pm

- هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران
شکست مدافع عنوان قهرمانی مقابل تراکتورسازی/ قهرمان جام شهدا لیگ برتر را با برد آغاز کرد
تیم فوتبال تراکتورسازی در اولین دیدار چهاردهمین دوره لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به پیروزی رسید.
به گزارش خبرگزاری فارس،‌ تراکتورسازی و فولاد خوزستان ساعت 17 و 30 دقیقه در دیدار افتتاحیه چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند.

تراکتورسازی در نیمه اول بازی بهتری از خود ارائه کرد. فولاد خوزستان قهرمان فصل قبل لیگ برتر در این دیدار نشانی از تیم سال قبل نداشت و عملکرد بسیار بدی از خود ارائه کرد. این تیم در اکثر دقایق بازی بسیار سر در گم ظاهر شد.

شاگردان رسول خطیبی با گل دقیقه 31 سامان نریمان جهان با ضربه سر روی اوت ارسالی توانست به برتری یک بر صفر برسد.

در نیمه دوم فولاد خوزستان برای جبران گل خورده جلو کشید و حملاتی را روی دروازه حریف خود تدارک دید اما حملات این تیم آنقدر خطرناک نبود که دروازه تراکتورسازی را با خطر چندانی روبرو کند.

دقیقه 73 شوت سنگین چاگو هافبک فولاد خوزستان را حامد لک به سختی دفع کرد.

دقیقه 74 ارسال بازیکنان فولاد خوزستان از جناح راست را احمد آل‌نعمه دفع کرد و در حالیکه توپ درون محوطه جریمه سر گردان بود مساریچ بازیکن خارجی فولاد خوزستان روی خروج اشتباه حامد لک با یک ضربه سر آرام دروازه تراکتورسازی را باز کرد.

بعد از این گل تراکتورسازی حملات زیادی را روی دروازه فولاد خوزستان تدارک دید تا اینکه لوسیانو ادینهو در دقیقه 83 با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه توانست دروازه تراکتورسازی را باز کند.

در نهایت تراکتورسازی توانست در اولین بازی چهاردهمین دوره لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک مقابل فولاد خوزستان مدعی عنوان قهرمانی به پیروزی برسد.

علیرضا فغانی داور این دیدار به احمد آل نعمه از تراکتورسازی و مهرداد جماعتی، مهدی بدرلو از فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد.

هواداران حاضر در ورزشگاه 13 هزار و 400 نفر اعلام شدند.
اخبار ورزشی  - فارس
junho of 2pm

- هفته اول لیگ برتر فوتبال
استقلال لیگ را با برد شروع کرد/ راه آهن نیمه دوم کم آورد
تیم فوتبال استقلال با شکست راه آهن در اولین بازی، لیگ برتر چهاردهم را با پیروزی آغاز کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم استقلال در هفته اول لیگ برتر از ساعت 19 و 40 دقیقه در ورزشگاه تختی به مصاف راه آهن رفت که با نتیجه 2 بر یک به سود استقلال به پایان رسید.

رامین رضائیان در دقیقه 3 در داخل محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد که با یک شوت دقیق گل راه آهن را به ثمر رساند.

در دقیقه 56 ارسال خسرو حیدری از سمت راست در داخل محوطه جریمه به جاسم کرار رسید که او با یک شوت گل استقلال را به ثمر رساند تا بازی مساوی شود.

در دقیقه 74 سانتر خسرو حیدری در محوطه جریمه روی سر محمد قاضی فرود آمد و ضربه سر این بازیکن گل دوم استقلال را رقم زد.

بعد از گل هم استقلال بازی خوبی انجام نداد به طوریکه در دقیقه 30 امیر قلعه‌نویی آندرانیک تیموریان و هاشم بیک‌زاده دو ملی‌پوش خود را از روی نیمکت بلند کرد تا بدن‌هایشان را گرم کنند و آماده حضور در میدان شوند البته وی در نیمه اول آنها را به میدان نفرستاد.

در دقیقه 32 شوت آرش برهانی از داخل محوطه جریمه به تیرک افقی دروازه‌ راه آهن خورد.

نیمه دوم را استقلال تهاجمی آغاز کرد. در دقیقه 70 هم ارسال فخرالدینی در محوطه جریمه به جاسم کرار رسید که ضربه سر او را وحید طالب‌لو با کمک تیرک افقی دروازه‌ مهار کرد و مانع گل شدن توپ شد.

استقلال در نیمه دوم که به نیمه مربیان معروف است بهتر از نیمه اول بازی کرد و پسران آبی به اولین برد خود در لیگ برتر چهاردهم رسیدند.

حسین زرگر داور مسابقه به محسن ایران‌نژاد، محسن ابراهیمی و رضا خالقی فر از راه آهن و محمدرضا خرسند‌نیا از استقلال کارت زرد نشان داد.

از نکات قابل توجه این مسابقه اینکه با وجود رونمایی از توپ فصل جدید در این بازی با توپ فصل گذشته و لیگ سیزدهم بازی انجام شد.

ترکیب استقلال:
محسن فروزان، خسرو حیدری( از دقیقه 89 یعقوب کریمی)، محمدرضا خرسندنیا، مگوییان، امید ابراهیمی، پژمان نوری( از دقیقه 46 هاشم‌ بیک‌زاده)، جاسم کرار، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، آرش برهانی ( از دقیقه 66 آندرانیک تیموریان) و محمد قاضی.
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب راه آهن:
وحید طالب‌لو، سیداحمد موسوی، شیث رضایی، محسن ایران‌نژاد، ابراهیم کریمی، رامین رضائیان( از دقیقه 60 علی علیپور)، محمد آبشک( از دقیقه 75 میلاد محمدی)، رضا خالقی‌فر، محمد علیزاده، بهادر عبدی و محمد غلامی( از دقیقه 67 سیدامین منوچهری)
سرمربی: حمید استیلی
سایر نتایج:
تراکتورسازي       2 - 1    فولاد    
صباي قم           2 - 1    ذوب آهن
اخبار ورزشی - فارس
junho of 2pm

شنبه شکایت خود را از نکونام پیگیری می‌کنم
قلعه‌نویی:‌قطعاً جواب موسوی را می‌دهم/ملی‌پوشان یک ریال هم دریافت نکرده‌اند
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر ایمان موسوی علیه من مصاحبه کرده باشد قطعاً‌ جواب او را می‌دهم.
به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل راه‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا جا دارد به خانواده احمدپور تسلیت بگویم ، در مورد بازی باید بگویم من چند سالی بود که چنین بازی از استقلال ندیده بودم البته این 30درصد استقلال بود. این مسابقه دو ستاره داشتیم یکی استقلال و دیگری بازگشت وحید طالب‌لو به فوتبال بود. طالب‌لو روز پرفروغی را داشت اگرچه دو گل خورد اما چند موقعیت خوب گل‌زنی را از ما گرفت. از بازیکنان خودمان هم تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: ما هنوز با تیم ایده‌آلمان فاصله داریم، برخی بازیکنان هنوز هماهنگ نشدند اما فکر می‌کنم هواداران هم از نتیجه و هم از بازی راضی باشند. دو ستاره‌ای که در مورد آن صحبت کردم یکی استقلال بود و دیگری طالب‌لو که به شرایط آرمانی برگشته است. اگرچه طالب‌لو از استقلال دور است اما جزء خانواده این تیم به حساب می‌آورم. اگر او از دروازه‌ راه‌آهن محافظت نمی‌کرد قطعاً ما بیشتر از دو گل به این تیم می‌زدیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه هواداران علیه راه‌آهن شعار می‌دادند و او مقابل این کار آنها می‌ایستاد گفت: من چند سال است که این کار را می‌کنم اما فایده‌ای ندارد، به تیم ملی بازیکن می‌دهیم بعد علیه‌مان مصاحبه می‌کنند، کارهای فرهنگی انجام می‌دهیم، علیه‌مان مصاحبه می‌کنند. به هر حال من وظیفه اخلاقی خود را انجام می‌دهم و کاری به سایر موارد ندارم.

قلعه‌نویی در خصوص اظهاراتی که جواد نکونام علیه او انجام داده،‌تأکید کرد: این مسئله اینقدر ارزش ندارد که دو بار در مورد آن صحبت کنیم. روز گذشته در اینباره صحبت کرده‌ام.

وی در مورد اینکه آیا شکایتش را از این بازیکن به مرحله اجرا در خواهد آورد، یادآور شد:‌ 100درصد اینگونه است و شنبه شکایت خود را پیگیری می‌کنم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه دو سه بازیکن دیگر از جمله سیاوش اکبرپور و ایمان موسوی علیه او صحبت کرده‌اند، گفت:‌ جالب است که بدانید دو روز گذشته سیاوش اکبرپور به دفتر ما آمده بود و شاهد هم در این زمینه داریم.

خبرنگاران در واکنش به صحبت‌های قلعه‌نویی اظهار کردند که اکبرپور علیه او صحبت نکرده و منظورش افرادی دیگری بوده است.

قلعه‌نویی افزود: اگر ایمان موسوی راجع به من صحبت کرده باشد حتماً جوابش را می‌دهم.

وی در مورد شرایط آبی‌پوشان گفت: ما هفته به هفته بهتر می‌شویم. آندو وضعیت بدنی‌اش بهتر خواهد شد اردوی ترکیه و جام شهدا خیلی به ما کمک کرد. یک موضوع یادم رفت که بگویم و آن اینکه از هیأت مدیره  شخص افشارزاده که به عنوان پدر باشگاه در کنار ما بودند تشکر می‌کنم. از نظری و عرب هم متشکرم. افراد مخلصانه در باشگاه کار می‌کنند. جالب است که بدانید ما قراردادهایمان را دو سه ساله بستیم و 30-40درصد هم از گذشته پائین‌تر بود. ملی‌پوشان هم تا کنون یک ریال دریافت نکردند.

وی در مورد مصدومان تیمش گفت: حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی 6هفته نیستند که تا کنون سه هفته آن گذشته است.

-------------------------------

منتظریم تا قوه قضاییه مشکل را حل کند
استیلی: زمان آماده‌سازی کمی داشتیم/گل دقیقه ۲ کار راه آهن را سخت کرد
سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: زمان آماده‌سازی کمی داشتیم.
به گزارش خبرگزاری فارس، حمید استیلی پس از پیروزی دو بر یک استقلال مقابل راه‌آهن گفت: تیم ما یک ماه است تشکیل شده و با وجود مشکلاتی که داشتیم اقدام به جذب بازیکن کردیم. در این مدت با برخی مسائل روحی روانی درگیر شدیم و در برخی مسائل فنی هم دچار مشکل شدیم. زمان آماده‌سازی کمی داشتیم و برخی مشکلات برای ما به وجود آورد.

وی ادامه داد: متأسفانه کسانی که به ما قول‌هایی داده بودند نتوانستند آن را عملی کنند و حتی اردوی ترکیه ما هم لغو شد و مجبور شدیم با تیم‌های لیگ یکی بازی کنیم و به همین دلیل ضعف‌های ما مشخص نشد، اما امروز که با استقلال که یک تیم پرمهره است بازی کردیم، شرایط مدنظرمان نبود.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن ادامه داد: با پوشاندن نقاط ضعف‌مان روز به روز بهتر می‌شویم اما امیدوارم مشکلاتمان حل شود تا تمرکز بازیکنان بالاتر برود، البته گل دقیقه 2 کار ما را سخت کرد و برای تیم جوانی مثل ما شرایط سخت شد، اما در نیمه اول به خوبی توانستیم فضاهای استقلال را از بین ببریم، اما در نیمه دوم از همان راهی گل خوردیم که روی آن تمرین کرده بودیم، اما استقلال تیم باتجربه‌ای بود و بازی را برد، اما امیدوارم که ما بهتر از این شویم.

استیلی درباره قضاوت داور این بازی هم خاطرنشان کرد: از نظر من داور مشکل خاصی نداشت، اما در یکی دو صحنه ما به او اعتراض کردیم که ایشان اعلام کرد صحنه را ندیده و ما هم دیگر حرفی نزدیم.

وی در مورد حل مشکلات باشگاه راه‌آهن هم گفت: منتظر هستیم تا قوه قضائیه مشکلات را حل کند، چرا که ما تا روز آخر هم نمی‌دانستیم در بازی امروز بازی می‌کنیم و من هم از بهروان و تاج این موضوع را پرسیدم و در کنفرانس خبری دیروز شرکت کردم، اما ما به احترام لیگ و هواداران و بازیکنانی که جذب شدند در لیگ برتر شرکت کردیم.

وی درباره وضعیت حاکم بر استادیوم تختی ادامه داد: امروز وضعیت خوبی بود و یکی دو صحنه وجود داشت که قلعه‌نویی تماشاگران را آرام کرد، اما خود ما هم در جلسه قبل از بازی به بازیکنان گفته بودیم هیچ کاری نکنند که هواداران حاضر در استادیوم تحریک شوند.

وی در پایان گفت: البته من چون در کنار زمین بودم و حواسم به بازی بود، موضوع خاصی نشنیدم اما همه چیز یک روز حل نمی‌شود و باید همه کمک کنند تا وضعیت فرهنگی استادیوم خوب شود.

اخبار ورزشی - فارس
junho of 2pm

- علی دایی عنوان کرد:
پیشنهاد آذربایجان را رد کردم/ بین من و کریمی اختلاف انداختند/ حسینی رو راست نبود!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خداحافظی علی کریمی از فوتبال گفت: بحثی بین من و کریمی راه انداخته‌اند که یک عده از آن سوء استفاده کردند و سوار بر جوی شدند که بین ما اختلاف بیندازند. وی همچنین از پیشنهاد کشور آذربایجان برای مربیگری اش در این کشور خبر داد و گفت: با اینکه مبلغ پیشنهادی آنها پنج برابر مبلغ پرسپولیس بود اما به خاطر مردم و هواداران پرسپولیس آن را در کردم.
به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت تهران که بعد از ظهر امروز پنجشنبه در سالن کنفرانس خبری سازمان لیگ برگزار شد، اظهار کرد: ما از تیم نفت شناخت زیادی نداریم ولی این تیم همیشه خوب بوده است. من با آمدن منصوریان برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم به غیر از بازی با پرسپولیس، در سایر مسابقات موفق باشند. ما فقط از نتایج این تیم خبر داریم و اصلا بازی‌های دوستانه آنها را ندیده‌ایم. با این حال ما هدف بزرگی داریم و می‌خواهیم پیروزی‌هایمان را از همین بازی شروع کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر جعلی بودن کارت پایان خدمت بازیکنان فوتبال از جمله حسین ماهینی بازیکن پرسپولیس تاکید کرد: ما درگیر این مسئله نیستیم. این موضوع چند ماه قبل رخ داده است و اینکه این بازیکن کی و کجا کارت پایان خدمت خود را گرفته است، مهم است. باشگاهی که این بازیکن را با این کارت گرفته، باید پاسخگو باشد.

سرمربی پرسپولیس همچنین گفت: بحث حسین ماهینی به پرسپولیس مربوط نمی‌شود. ایشان زمانی که در استقلال اهواز بوده، برایش چنین اتفاقی رخ داده است. من خودم 17 ماه خدمت کردم و فرقی بین فوتبالیست و آدمی که در دورترین نقطه ایران به سربازی رفته است، نیست. همه باید به قانون احترام بگذاریم.

دایی تصریح کرد: مهدی تاج بابت این موضوع خیلی زحمت کشید ولی ما انتظار داشتیم چند روز زودتر این مسئله را می‌گفتند تا ما هم بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم. متاسفانه زمانی این موضوع را اعلام کردند که ما نمی‌توانیم جایگزینی برای حسین ماهینی پیدا کنیم.

وی همچنین در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر خداحافظی علی کریمی یادآور شد: علی کریمی بازیکن بزرگی است. علی دایی نباید در خصوص علی کریمی و زحماتی که وی برای فوتبال کشیده است، صحبت کند. مسئله خداحافظی متاسفانه در فوتبال ما خوب جا نیفتاده است. خیلی از بازیکنان بوده‌اند که مظلومانه از فوتبال خداحافظی کرده‌اند و هیچ گاه هم بازی خداحافظی برای آنها گرفته نشد. امثال کریمی خیلی‌ها هستند که بازیکنان بزرگی بودند ولی بحثی بین من و کریمی راه انداخته‌اند که یک عده از آن سوء استفاده کردند و سوار بر جوی شدند که بین ما اختلاف بیندازند.

دایی افزود: کریمی بازیکن توانمندی بود و می‌تواند در عرصه کمک به فوتبال ایران هم مثمر ثمر باشد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه، درباره عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات و جدایی بازیکنان ملی پوش، گفت: من دوست داشتم در آرامش کارم را انجام دهم. شما دیدید در این مدت مصاحبه ای هم نکردم تا به آرامش تیم لطمه نخورد. حرف‌های زیادی از بعضی اشخاص شنیدم ولی جبهه گیری نکردم و جواب آنها را ندادم.

دایی گفت: اتفاقاتی را که داخل باشگاه می‌افتاد و نمی‌افتاد را رصد می‌کردم و از همه خبر داشتم ولی نمی‌توانستم به زور سید جلال حسینی و محمدرضا خلعتبری را نگه دارم. با اینکه می‌دانستم سید جلال با تیم قطری قرارداد بسته و کارش تمام شده است ولی ناراحتم که این بازیکن با ما رو راست نبود و ما را آنقدر معطل خودش کرد که من نتوانستم یک بازیکن خوب مثل خودش جایگزین کنم.

وی تاکید کرد: این بازیکن حق دارد جای دیگر برود و پول خوبی هم بگیرد ولی می‌توانست زودتر به ما بگوید تا دنبال جذب یک بازیکن خوب برویم.

سرمربی پرسپولیس همچنین با اشاره به وضعیت مهرداد پولادی، تصریح کرد: این بازیکن حتی چند بار جواب تلفن مرا هم نداده است. ما فردا بازی داریم ولی معلوم نیست این بازیکن کجاست! پولادی با پرسپولیس قرارداد دارد ولی متاسفانه جواب هیچ کس را نمی‌دهد. نمی‌دانم پولادی چرا چنین رفتاری می‌کند.

دایی درباره محمدرضا خلعتبری هم گفت: خلعتبری یکی از دوستان بسیار صمیمی من است ولی وقتی می‌خواهد برای ادامه زندگی تیم را ترک کند، نمی‌توانم جلویش را بگیرم. زندگی یک بازیکن مهمتر از هر چیزی است. جا دارد از زحمات علیرضا رحیمی هم تشکر کنم که تلاش زیادی به کار برد. بازیکنانی را جذب کردیم که برخی تیم‌ها 400 تا 500 میلیون تومان بیشتر به آنها پول می‌دادند ولی آنها به عشق پرسپولیس به این تیم آمدند و قید آن پول را زدند تا بتوانند در تیم محبوبشان بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که "آیا فکر می‌کنید رقم قرارداد بازیکنان سایر تیم‌هایی که اعلام شد، واقعی باشد"؟ گفت: خیر اینطور نیست ولی اطمینان می‌دهم پرسپولیس تیمی بود که مطابق همان فهرستی که اعلام شده، پول گرفتند.

وی تصریح کرد: بازیکنان بزرگی در فوتبال هستند ولی از نظر من بازیکن باید از نظر فنی بزرگ باشد نه از نظر اسمی. بعضی بازیکنان اسمی بزرگ هستند اما از نظر فنی در آن حد و اندازه نیستند. با همین بازیکنان جوان نزدیک به دو ماه است که تمرینات خوبی انجام داده و به اردوهای مختلف رفتیم و با تمام وجود آماده شروع لیگ هستیم.

دایی در پاسخ به سئوال دیگر مبنی بر جدایی حسینی و به هم خوردن ساختار دفاعی این تیم، گفت: در فصل گذشته بهترین خط دفاعی را داشتیم و عملکرد این خط عالی بود. تلاش می‌کنیم آن روند را حفظ کنیم و این عملکرد را امسال هم در لیگ داشته باشیم. درست است حسینی از تیم رفته ولی خط دفاعی را طوری بالانس کرده‌ایم که مشکلی در این فصل نداشته باشیم. به دنبال جذب یک مدافع خارجی هم هستیم که قرار است هر چه سریعتر به ایران بیاید و البته به جز حسین ماهینی، سه جای خالی دیگر هم داریم که در زمان مقتضی، می‌توانیم از بازیکنی که به درد پرسپولیس بخورد، استفاده کنیم.

وی درباره فوتبال پاک هم تاکید کرد: همه آرزو می‌کنیم که شاهد فوتبال پاک باشیم و این میسر نمی‌شود مگر اینکه خود فدراسیون فوتبال این زحمت را بکشد و فضاسازی لازم را بوجود بیاورد و ما هم کمک کنیم تا شاهد یک فوتبال پاک در ایران باشیم.

دایی درباره اینکه برای خودش هم در زمان بازیگری بازی خداحافظی برگزار نشد، گفت: دنبال این مسائل نبودم. بازیکنان بزرگتر از من هم بودند که متاسفانه برای آنها هم خداحافظی نگرفتند. من به آنچه که از فوتبال می‌خواستم رسیدم.  شاید اگر دنبال فوتبال نمی‌رفتم یک مهندس بزرگ می‌شدم اما تمام زندگی‌ام را مدیون خدا هستم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر رقم قراردادش، اظهار کرد: رقم قرارداد من همیشه شفاف بوده است. متاسفانه شما رسانه‌ها هجمه‌ای را علیه من ایجاد کردید. خیلی از همکاران من هستند که حقشان بیشتر از آن چیزی است که الان می‌گیرند. شما ببینید مربیان قبلی پرسپولیس چه قراردادهایی داشتند که نسبت به آنها کمتر گرفتم. به عنوان نمونه ژوزه که حدود 10 میلیارد تومان برایش هزینه شد ولی حق امثال من ضایع شد. شما دیدید من با رقم کمتری فصل گذشته چه نتایج بهتری گرفتم.

دایی افزود: من از آذربایجان 5 برابر رقمی که از پرسپولیس گرفتم، پیشنهاد داشتم ولی به خاطر قولی که به این تیم و مردم داده بودم، ماندم و به خاطر پول به آذربایجان نرفتم.

" باشگاه راه آهن دو سال بعد از حضور شما در این تیم، رقم قرادادتان را منتشر کرده است. نظرتان در این خصوص چیست؟" سرمربی پرسپولیس در پایان در اینباره گفت: من از طریق مراجع قضایی این موضوع را پیگیری می‌کنم چون شیطنتی پشت این قضیه وجود دارد. از روز شنبه وکیل من این قضیه را پیگیری می‌کند. در راه آهن هم قرارداد خوبی بستم که البته این قرارداد هم شفاف بود و مالیاتم را بر اساس همان قرارداد دادم.
اخبار ورزشی - مهر

junho of 2pm

- هفته اول ليگ چهاردهم
سپاهان با برتري مقابل پيکان صدرنشين شد
تيم فوتبال سپاهان فصل چهاردهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور را با برتري مقابل پيکان آغاز کرد.
 هفته اول چهاردهمين دوره رقابت‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي کشور عصر امروز (جمعه) پيگيري شد که در يکي از ديدارها تيم‌هاي سپاهان اصفهان و پيکان از ساعت 19 و 30 دقيقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که در پايان تيم ميزبان برنده اين ديدار بود.

به گزارش تسنيم، شاگردان زلاتکو کرانچار در نيمه اول اين ديدار و در دقيقه 20 توسط وريا غفوري به گل رسيدند تا با روحيه بهتري کار را دنبال کنند. سپاهاني‌ها نيمه اول را با برتري يک بر صفر پشت سر گذاشتند.

در ادامه اين ديدار و در نيمه دوم شاگردان منصور ابراهيم‌زاده در صدد جبران نتيجه بر آمدند و تلاش زيادي کردند تا حداقل بتوانند يک امتياز از بازي خارج از خانه خود بگيرند، اما سپاهاني‌ها بار ديگر سفيدپوشان تهراني را غافلگير کردند و جواهير سوکاي در دقيقه 79 گل دوم تيمش را به ثمر رساند.

بازي در دقايق پاياني توسط بازيکنان سپاهان کنترل شد تا در پايان زردپوشان اصفهاني با نتيجه دو بر صفر پيروز ميدان شوند.
اخبار ورزشی - تسنیم

junho of 2pm