آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنیداخبار لیگ جهانی والیبال
زمان کنونی: 02-28-2021، 01:34 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rahi
آخرین ارسال: rahi
پاسخ 7
بازدید 791

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جهانی والیبال اخبار لیگ

اخبار لیگ جهانی والیبال
#1
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
با قبول شکست مقابل فرانسه در رقابت های جهانی لهستان
سه امتیاز مهم از دست ایران رفت
تیم ملی والیبال مردان ایران در سومین دیدار خود از سری رقابت های جهانی لهستان با قبول شکست 3 بر یک مقابل فرانسه سه امتیاز مهم را از دست داد.
ملی پوشان ایران که در بازی مقابل فرانسه نشان از روزهای خوب خود در برابر ایتالیا و امریکا را نداشتند، در دیداری که بیشتر تحت تاثیر بازی حریف بودند و درصد بالایی از حملاتشان به ثمر نمی نشست، نهایتا 25 – 18، 15 – 25، 25 – 19 و 29 – 27 پوئن های چهار ست بازی را رقم زدند تا با این شکست به همان پنج امتیاز بازی های گذشته بسنده کرده و صدر جدول را از دست بدهند. در مقابل، فرانسه که مدال برنز سال 2002 جهان را برگ ردن آویخته و سه شنبه شب ایتالیا را تا مرز شکست پیش برده بود، با انگیزه کافی برای شکست دادن ایران به میدان آمد و با هماهنگی مطلوب در اجرای کارهای تیمی به خوبی و با هوشیاری توانست با توپگیری، تنوع بازیسازی، حمله و دفاع بر ایران چیره شود و با کسب سه امتیاز بازی، مجموعا هفت امتیازی شده و تا صدر جدول خود را بالا بکشد.
ایران در این بازی، در مجموع 44 پوئن از حمله، 12 پوئن از دفاع، 4 پوئن از سرویس و 29 پوئن از منفی حریف به دست آورد. اما فرانسه که روز خوبی را در حمله پشت سر می گذاشت 63 پوئن از حمله به دست آورد تا جبران پایین بودن آمار امتیازآوری اش در فاکتورهای دیگر را نسبت به ایران کرده باشد. در این بازی9 پوئن از دفاع، 3 پوئن از سرویس و 18 پوئن منفی ایران به حساب فرانسه واریز شد.
ست اول: 25 –18 به سود فرانسه
ایران با سعید معروف، فرهاد قائمی، عادل غلامی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، سید محمد موسوی از منطقه یک تا شش زمین ارنج شد و فرهاد ظریف هم لیبرو بود. بازی با سرویس معروف آغاز شد. فرانسوی ها در همان ابتدا نشان دادند که عزم شان برای پیروزی جدی است. با توپگیری و تیزهوشی در استفاده از کنار دفاع ایران در حمله دوم 4 – 2 پیش افتادند. اما ایران زود به خود آمد و با بهره بردن از سرعت در حمله دوم بازی را در امتیاز 4 برابر کرد و در نهایت هم 8 – 7 وقت استراحت فنی اول را به سود خود رقم زد. تا اینجا بازی گرمی درنگرفته بود و عموما توپ ها یا در حمله اول به نتیجه می نشست یا اشتباهات فردی بازیکنان به سود حریف شان تمام می شد. با این حال، فرانسه تیم تر از ایران بازی می کرد و همین باعث شد خیلی زود 11 – 8 پیش بیفتد. فرانسوی ها توپ می گرفتند، در حمله دوم از دست دفاع ایران برای کسب پوئن سود می بردند و در دفاع نیز آنالیز خوبی از حمله های ایران داشتند. 12 – 8 به سود فرانسه، اولین وقت استراحت ایران برای تغییر روند بازی گرفته شد ولی حریف همچنان بهتر کار می کرد و 5 پوئن پیش بود. ایران با پوئن سرویس عادل غلامی و یک اسپک امیر غفور از منطقه دو فاصله را کم کرد ولی در نهایت فرانسوی ها موفق شدند وقت استراحت فنی دوم را 16 – 13 از آن خود کنند. در ادامه نیز با توپگیری و اسپک از منطقه چهار توسط بازیکن سیه چرده شان (اروین اِنگاپه) اختلاف را بیشتر کردند. 18 – 13 به سود فرانسه که شد کواچ دوتعویضه مهدوی – محمودی را در دستور کار تیم قرار داد. ولی کاری نمی شد کرد. ایران بازی همیشگی خود را فراموش کرده بود. در عوض، فرانسه با تمرکز کافی و دقت در اجرا راحت نبض بازی را در دست داشت و پیش می تاخت. ایران سرویس روزهای گذشته را نمی زد. همین باعث می شد دریافت فرانسه به پاسور برسد و تنوع در حمله داشته باشند. آنها به راحتی روی تور نمایش می دادند. در پایان نیز25 – 18 نتیجه این ست بود که به سود فرانسه رقم خورد.
این ست 24 دقیقه زمان برد و آمار عملکرد بازیکنان ایران در آن به عبارت زیر بود:
حمله: مجتبی میرزاجانپور و عادل غلامی هر یک 3 پوئن.
دفاع: بدون پوئن.
سرویس:  عادل غلامی 1 پوئن.
توپگیری: فرهاد ظریف 5 اقدام عالی.
دریافت: مجتبی میرزاجانپور 2 اقدام عالی.
ست دوم: 25 –15 به سود ایران
میلاد عبادی پور به جای مجتبی میرزاجانپور و شهرام محمودی به جای امیر غفور وارد زمین ایران شدند تا حمله ایران تقویت شود. این دو در همان ابتدای ست تاثیرگذار ظاهر شدند. توپ گرفتند و از اسپک پوئن گرفتند. قائمی هم امتیاز سرویس گرفت. 4 – 2 به سود ایران بود که دفاع امتیازآورعادل غلامی باعث شد لوران تیلی؛ سرمربی فرانسه درخواست وقت استراحت کند. ایران راه افتاد. حالا می شد در زمین ایران والیبال دید. سرویس، دفاع، توپیگری، دریافت، تنوع حمله و هوشیاری در کسب پوئن. فرانسه هنوز همان تیم ست اول بود و می جنگید ولی ایران داشت خوب بازی می کرد و 8 – 4 وقت اول استراحت فنی را هم به سود خود رقم زد. حالا در زمین ایران دفاع سه نفره هم شکل می گرفت. 11 – 6 به سود ایران شد و فرانسوی ها به اشتباه افتادند. 12 – 6 لوران تیلی دومین وقت استراحتش را گرفت تا شاید نگذارد بازی از دست برود. ولی فایده نداشت. بازیکنان ایران، تیم شده بودند و اختلاف را به 7 رساندند. 16 – 9 وقت استراحت فنی دوم به سود ایران رقم خورد. در ادامه نیز همین روند را پیش گرفت. دو امتیاز سرویس عادل غلامی هم سطل آب یخ را ریخت روی سر فرانسوی ها. سید هم راه افتاد و بالاخره امتیاز دفاع گرفت؛ دو تا. او لحظاتی قبل برای از دست دادن سرویسش چنان از دست خودش عصبانی شده بود که هوا را شوت کرد. ولی حالا همه چیز روی روال افتاده بود و ایران، تیم شده بود. 25 – 15 پوئن ایران در این ست شد. با این حساب در ست شماری با فرانسه مساوی شدیم ولی تلافی ست قبل درآمد. به 18 باختیم و به 15 بردیم.
این ست 23 دقیقه زمان برد و آمار عملکرد بازیکنان ایران تا پایان آن به عبارت زیر بود:
حمله: شهرام محمودی 5 و میلاد عبادی پور 4 پوئن.
دفاع: سید محمد موسوی 4 و فرهاد قائمی 1 پوئن.
سرویس: عادل غلامی 3 و فرهاد قائمی 1 پوئن.
توپگیری: فرهاد ظریف 7 و فرهاد قائمی 4 اقدام عالی.
دریافت: مجتبی میرزاجانپور و فرهاد ظریف هر یک 2 اقدام عالی.
ست سوم: 25 –19 به سود فرانسه
ایران با ترکیب ست دوم آغاز کرد. بازی پایاپای پیش می رفت. ولی در امتیاز 3 – 2 اسپک "روزی یه" به اوت رفت و لوران تیلی که از نتیجه ویدئو چم هم راضی نبود جار و جنجال راه انداخت. 4 – 2 به سود ایران شد. ولی فرانسوی ها با یک جای خالی در حمله و یک پوئن از دفاع بازی را به تساوی کشاندند. هم خوب توپ می گرفتند و هم در دفاع و حمله با چشم باز عمل می کردند. در مقابل، ایران اشتباه فردی کم نداشت و 6 – 4 عقب افتاد. اما جبران کرد. حمله های خوب عبادی پور و محمودی و همچنین جا خالی سعید معروف بازی را به تساوی کشاند و یک اشتباه از فرانسه در اسپک هم باعث شد 8 – 7 وقت استراحت فنی به سود ایران رقم بخورد. فرانسه منسجم تر شد. دفاع دو و سه نفره اش خوب شکل می گرفت. پیش افتاد. 9 – 8. این روند تا 12 – 11 ادامه داشت که بازی به تساوی کشیده شد و در ادامه هم دفاع دو نفره موسوی – عبادی پور یک پوئن ایران را پیش انداخت. یک اشتباه دیگر از فرانسه، هم ایران را یک پوئن دیگر بالا برد و هم لوران تیلی را وادار به درخواست وقت استراحت کرد. حالا نوبت فرانسه بود که امتیاز بگیرد و بازی را به تساوی بکشاند. فرانسوی ها اینقدر رالی برابر 15 را ادامه دادند که سرانجام از یک اسپک بریده به پوئن 16 رسیده و وقت دوم استراحت فنی را به سود خودشان رقم زدند. بازی که شروع شد باز هم حمله ایران دفاع شد تا در پوئن 17 – 15 به سود فرانسه، کواچ وقت استراحت بگیرد. ولی تیم دوباره از فورمت تیمی خارج شده بود و در برابر فرانسۀ منسجم نمی توانست پایداری کند. هم دفاع می شد و هم دفاع نمی کرد. سرویس ها ساده تر از به خطر انداختن دریافت حریف بود و خلاصه شرایط به سود فرانسه پیش می رفت. آرمین تشکری و مهدی مهدوی برای سرویس و دفاع به زمین فراخوانده شدند ولی فرانسه به بازی مسلط بود و اجازه کار به ایران نمی داد. پوریا فیاضی به جای فرهاد قائمی در زمین جای گرفت. 23 – 18 به سود فرانسه وقت استراحت دیگری گرفته شد. ولی افاقه نکرد. 25 – 19 فرانسه برد تا یک امتیاز از 3 ستی که گذشت، گرفته باشد و برود برای تمام کردن بازی با نتیجه مناسب 3 – 1 و کسب سه امتیاز این بازی مهم.
این ست 32 دقیقه زمان برد و آمار عملکرد بازیکنان ایران تا پایان آن به عبارت زیر بود:
حمله: شهرام محمودی 10 و میلاد عبادی پور 7 پوئن.
دفاع: سید محمد موسوی 4 و میلاد عبادی پور 1 پوئن.
سرویس:  عادل غلامی 3 و فرهاد قائمی 1 پوئن.
توپگیری: میلاد عبادی پور و فرهاد ظریف هر یک 7 اقدام عالی.
دریافت: میلاد عبادی پور 8 و فرهاد قائمی 4 اقدام عالی.
ست چهارم: 29 - 27 به سود فرانسه
این ست هم برابر آغاز شد و پوئن به پوئن پیش رفت تا با اسپک شهرام محمودی امتیاز 8 و وقت استراحت فنی اول به ایران برسد. محمودی و عبادی پور که از ست دوم از سوی کواچ به بازی فرستاده شدند، عملکرد مطلوبی در حمله به عنوان ماموریت اول و توپگیری و سرویس و دریافت در اولویت های بعدی داشتند. عادل غلامی هم روز مثبتی را پشت سر می گذاشت. ولی خب برای پیروزی در والیبال، به بیش از دو یا سه نفر نیاز است. باید تیم بود. اتفاقی که برای ایران از پوئن برابر 11 افتاد. سرویس های موسوی می گرفت و ایران با توپگیری فرصت داشت تا از اسپک های منطقه دو با شهرام محمودی امتیاز بگیرد. ولی ایران زود راضی می شد. صبر و حوصله ادامه رالی را نداشت. همان چیزی که در زمین فرانسه به وفور یافت می شد و به امتیازگیری اش کمک می کرد. برابر 14 که شد، کواچ وقت استراحت خواست. ایران وقت دوم فنی را 16 – 15 به سود خود تمام کرد. ورود آرمین تشکری برای سرویس هم باور کواچ بود که نتیجه داد. یک دریافت فرانسه پرید تا عبادی پور از همان بالای تور، توپ را به زمین حریف بکوبد. سرویس بعدی را هم دو دفاع جفت و جور ایران؛ موسوی – عبادی پور تکمیل کردند. 19 – 16 به سود ایران و وقت استراحت فرانسه. سرویس تشکری به تور خورد، اشتباه محمودی در تشخیص اوت یا داخل بودن توپ یک پوئن مفت را به حریف داد و در ادامه هم فرانسوی ها در حمله سوم به امتیاز برابر 19 رسیدند و کواچ باز هم تایم خواست. عبادی پور و موسوی دو پوئن حساس را برای ایران گرفتند تا 21 – 19 پیش افتاده باشد. فرانسه دست بردار توپگیری و حمله از دو سر آنتن نبود و بازی را برابر کرد. دو تعویضه کواچ؛ مهدوی – غفور را روانه بازی کرد. بازی تا امتیاز 23 برابر پیش رفت و دوتعویضه هم برگشت. برابر 24. حساسیت در اوج. یا فرانسه 3 – 1 می برد. یا ایران بازی را به تساوی می کشاند. دو توپ. دو توپ سرنوشت. دو تیم برابر پیش رفتند. جفت 25. جفت 26. جفت 27. حمله فرانسه از منطقه چهار خود و دفاع از منطقه چهار زمین ایران امتیاز 29 را برایش رقم زد تا در عرض 38 دقیقه ست را ببرد. بازی را هم . سه امتیاز حساس را هم.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :rahi   غایب
#2
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سرمربی فرانسه: معروف الگوی پاسور ما بود
از شانس بردمان نهایت استفاده را بردیم


لوران تیلی؛ سرمربی مردان فرانسه پس از پیروزی تیمش مقابل ایران با اشاره به اینکه سعید معروف الگوی پاسور تیم کشورش بوده، گفت: به پاسورمان گفته بودیم که ببین معروف چطور پاس می دهد و الگوبرداری کن. حالا خیلی خوشحالم که او توانست به این خوبی کار کند و باعث برد ما شود.
لوران تیلی همچنین درباره پیروزی تیمش در برابر ایران خاطر نشان کرد: ما از سه شنبه شب که به ایتالیا باختیم سعی کردیم ذهن تیم را برای پیروزی در بازی امروز آماده کنیم. اگرچه می دانستیم کار سختی در پیش داریم ولی خب از شانس بردمان نهایت استفاده را بردیم و برنده شدیم.
تیلی این پیروزی را برای خیلی خیلی خوب خواند و در پاسخ به سئوالی در خصوص تیم های صعود کننده گروه چهار به مرحله دوم گفت: سرنوشت چهار تیم این گروه روز آخر مشخص می شود. این گروه سخت تر از آن است که یک تیم بتواند از چند روز قبل صعودش را قطعی کند یا کسی بتواند پیش بینی کند که چه تیم هایی به مرحله بعد راه خواهند یافت.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
#3
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کاپیتان فرانسه: از ست سوم تیم شدیم!

بنژامین تونیو؛ کاپیتان تیم ملی فرانسه با ابراز خوشحالی زیاد از پیروزی تیمش در برابر ایران گفت: بعد از شکست تلخی که مقابل ایتالیا داشتیم و بازی برده را باختیم، مقابل ایران نتیجه خوبی گرفتیم.
ما در ست های اول و دوم عملکرد خوبی نداشتیم ولی از ست سوم تیم شدیم و توانستیم بازی را مثل یک گروه منسجم دنبال کنیم.
کاپیتان فرانسه همچنین از دقت عمل بازیکنان تیمش در کسب پوئن گفت و افزود: آماده بودیم که رالی توپ را ادامه بدهیم و به نفع خودمان به پوئن تبدیل کنیم. دقت بازیکنان فرانسه در به ثمر نشاندن توپ ها باعث پیروزی ما شد.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Cяαzу вσу   غایب
#4
امروز مسابقه بین ایران و فرانسه بود..سه به یک باختیم

نویسنده :rahi   غایب
#5
پورتوریکو حرفی برای گفتن داشت؟ نداشت!
ایران بالاتر از امریکا و ایتالیا به مرحله دوم رفت


تیم ملی والیبال مردان ایران یکشنبه شب در پنجمین و آخرین دیدار خود از سری بازی های مرحله اول رقابت های قهرمانی جهان موفق شد با غلبه بر پورتوریکو به عنوان تیم دوم گروه خود بالاتر از امریکا و ایتالیا قرار گرفته و با این نتیجه خیره کننده، به مرحله دوم این پیکارها قدم بگذارد.
ایران که در پنجمین بازی مرحله اول خود به مصاف پورتوریکو رفته بود موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای 25 –17، 25 –22، و 25 –14 حریف خود را شکست داده و با این پیروزی 3 امتیار کامل این مسابقه را کسب کند.
به این ترتیب، ایران با 11 امتیاز پس از فرانسۀ 13 امتیازی، به عنوان تیم دوم گروه چهار به مرحله دوم مسابقات جهانی لهستان قدم خواهد گذاشت. جایی که با لهستان، آرژانتین، صربستان و استرالیا دیدار خواهد کرد.
ایران در مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه همین هفته در شهر بیدگوشچ به مصاف استرالیا و آرژانتین خواهد رفت و همچنین شنبه و یکشنبه هفته آینده در شهر غوچ با لهستان و صربستان دیدار می کند.
برنامه و زمان دقیق بازی های ایران در مرحله دوم پیکارهای جهانی لهستان فردا صبح از سوی کمیته کنترل مسابقات اعلام خواهد شد.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
#6
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به منتقدین گفتم اشتباه می کنید
کواچ: بازیکنانم عالی اند


اسلوبودان کواچ؛ سرمربی مردان ایران پس از پیروزی برابر پورتوریکو گفت: خیلی خوب بازی کردیم و از این بابت خوشحالم. یک مقدار ترس داشتم که مبادا بعد از پیروزی برابر بلژیک و قطعی شدن صعودمان، نتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم که اینطور نبود و بازیکنان با ذهنیت آماده و خوبی در بازی ظاهر شدند. واقعا عالی بازی کردند و توانستند برنده باشند.
کواچ همچنین درباره روند موفقیت های امسال تیم ملی ایران با اشاره به نظرات منتقدینش گفت: در جریان مسابقات لیگ جهانی، بعضی از خبرنگاران خارجی به من گفتند که موفقیت ایران فقط در همین لیگ جهانی است و تکرار نمی شود. ولی من به آنها گفتم شما اشتباه می کنید. ما سخت کار می کنیم و با ایجاد تغییراتی در حال پیشرفتیم. نتایج ما در این مسابقات نشان می دهد که در کار خودمان موفق بوده ایم. تلاش مان هم این است که در مرحله دوم بهتر بازی کنیم و به نتایج بهتری هم دست یابیم.
در پایان این کنفرانس از سرمربی تیم ملی ایران درباره رویارویی تیمش در برابر لهستان در مرحله دوم مسابقات پرسیده شد و اینکه ایران دو بار به لهستان در لهستان باخته است. کواچ نیز چنین پاسخ داد: لهستان الان یکی از بهترین تیم های مسابقات است و این فقط به خاطر بازیکنانش نیست. بلکه به خاطر حمایت هوادارانش هم هست که سبب می شوند بازیکن ها عملکرد بهتری در زمین داشته باشند. البته ما دو بار در لیگ جهانی در لهستان باختیم ولی حالا شرایط فرق می کند. لهستان اگرچه خیلی قوی است ولی ما هم آماده ایم تا مقابلش مبارزه کنیم. ضمن اینکه الان اصلا به لهستان فکر نمی کنیم. فعلا به حریف اول مان در مرحله دوم فکر می کنیم و سعی می کنیم پله به پله پیش برویم. لهستان حریف سوم ماست.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
#7
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد


سعید معروف: امیدوارم نمایش خوبی داشته باشیم

سعید معروف؛ کاپیتان تیم ملی پس از پیروزی ایران مقابل پورتوریکو با اشاره به حرف های روز گذشته خود مبنی بر تصمیم ملی پوشان برای پیروزی در این بازی و تمام کردن مرحله اول با پیروزی، گفت: ما خوب می دانستیم که اگر مثل ایتالیا به پورتوریکو میدان بدهیم، کار از دست مان خارج می شود. پس روی بازی متمرکز شدیم و در تمام طول بازی هم تمرکزمان را از دست ندادیم. ما امروز خوب سرویس زدیم و دریافت حریف را به مشکل انداختیم.
معروف همچنین درباره حضور ایران در مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان گفت: امیدوارم نمایش خوبی در مرحله دوم داشته باشیم و نتیجه بازی های دیگر هم به کمک مان بیاید تا بتوانیم به مرحله سوم مسابقات راه پیدا کنیم.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
#8
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد


پورتوریکویی ها: ایران توپ را به پرواز درمی آورد!


دیوید آلِمن؛ سرمربی پورتوریکو با تمجید از بازی تیم ایران در دیدار یکشنبه شب دو تیم، گفت: واقعا ایران توپ را به پرواز درمی آورد. توپ در دستش است و می داند چطور باید با آن بازی کند. امیدوارم این تیم در مرحله دوم هم موفق باشد و بتواند تورنمنت را با یک نتیجه خوب تمام کند. ایران امروز هم خوب سرویس زد و هم در دفاع سد محکمی ساخت. والیبال را از ما گرفت و به همین دلیل هم باختیم.
در کنفرانس خبری بازی ایران – پورتوریکو کاپیتان پورتوریکو نیز درباره این دیدار چنین گفت: ایران دریافت ما را به مشکل انداخت. ما اصلا در بازی دریافت نداشتیم و به همین دلیل هم باختیم. تیم ما به هیچ وجه در سطح بازی دیروزش مقابل ایتالیا ظاهر نشد. شاید دلیلش خستگی از بازی دیروز بود. چون ما تا آخر شب مسابقه مان طول کشید و نتوانستیم خوب استراحت کنیم.
junho of 2pm
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدموضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان رویای المپیک برای والیبال ایران/زورمان به ایتالیا نرسید miss mg - ELF 0 594 08-19-2016, 07:03 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  برد تیم ب والیبال در برابر قزاقستان ❤maryam❤ 0 1,092 08-01-2015, 09:32 PM
آخرین ارسال: ❤maryam❤
  تیم ملی والیبال بازی های خانگی را با شکست آمریکا آغاز کرد rahi 0 721 06-20-2015, 11:02 AM
آخرین ارسال: rahi
  برنامه هفته ششم لیگ جهانی، آغاز دور برگشت سطح یک rahi 0 735 06-17-2015, 02:44 PM
آخرین ارسال: rahi
  فدراسیون والیبال: فعلا بلیط والیبال به خانم‌ها فروخته نمی شود rahi 0 700 06-17-2015, 02:27 PM
آخرین ارسال: rahi
  یک گام تا فینال / بحرین جشن جهانی شدن گرفت/ برنامه نیمه نهایی rahi 0 967 10-24-2014, 02:07 PM
آخرین ارسال: rahi
  والیبال ساحلی قهرمانی کشور؛ نتایج کامل دور مقدماتی rahi 0 614 10-23-2014, 10:34 AM
آخرین ارسال: rahi
  گزارش ایرنا از موج گرایش جوانان به والیبال rahi 0 679 10-18-2014, 10:41 AM
آخرین ارسال: rahi
  موسوی: ایجاد آکادمی والیبال نیاز ضروری است rahi 0 571 10-18-2014, 10:40 AM
آخرین ارسال: rahi
  تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران دهم آسیا شد rahi 0 629 10-18-2014, 10:32 AM
آخرین ارسال: rahi

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان