آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ارتباط سایز کفش با طول عمر انسان ها
زمان کنونی: 11-29-2020، 07:57 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: SURY
پاسخ 5
بازدید 813

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سایز عمر با ارتباط انسان کفش طول ها

دانستن میزان عمر انسانها از دیرباز دغدغه بسیاری از دانشمندان بوده است و مطالعات بسیاری تاکنون برای دانستن زمان مرگ انسانها انجام شده است.در جدیدترین بررسی محققان رابطه جالبی میان سایز کفش و طول عمر انسانها بدست آمده است.

?طی مطالعه ای که در دو سال انجام شد، دانشمندان داده های 3400 مرد و زن مرده را جمع آوری و بررسی کردند و رابطه ای نزدیکی را بین طول عمر بیماران مرده و اندازه پا افراد پیدا کردند.
آن ها به این نتیجه رسیدند که اندازه بدن افراد و چاقی و لاغری آن ها ممکن است رابطه ای با طول عمر آن ها نداشته باشد اما اندازه پایشان می تواند با طول عمرشان ارتباط مستقیم داشته باشد.

?تاکنون دلیل اصلی ارتباط بین اندازه پا و طول عمر کشف نشده است اما دانشمندان توانستند جدولی از اندازه پا زن ها و مردها و طول عمر احتمالی آن ها ارائه دهند. استفاده از این جدول برای کودکان هم مفید است زیرا سایز پا آن ها روز به روز بیشتر رشد می کند و آن ها می توانند با استفاده از آن طول عمر خود را تخمین بزنند.

?زن ها

سایز : 35 طول عمر: 64 تا 69 سال
سایز: 36 طول عمر: 70 تا 76
سایز: 37 طول عمر: 77 تا 82
سایز: 38 طول عمر: 78 تا 84
سایز: 39 طول عمر: 73 تا 75
سایز: 40 طول عمر: 70 تا 72
سایز: 41: طول عمر: 67 تا 70
سایز: 42 طول عمر: 66 تا 69

?مردها

سایز : 38 طول عمر: 66 تا 69 سال
سایز: 39 طول عمر: 67 تا 72
سایز: 40 طول عمر: 72 تا 75
سایز: 41 طول عمر: 73 تا 77
سایز: 42 طول عمر: 75 تا 82
سایز: 43 طول عمر: 74 تا 79
سایز: 44: طول عمر: 67 تا 72
سایز: 45 طول عمر: 66 تا 69

من الحمدلله42 هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :zahraj4   آفلاین
من 38.5 هستم

حالا میشم کدوم ؟؟؟؟؟؟؟؟
E - X - O

We Are One

KaiSoo

نویسنده :☆Mahtab58☆   آفلاین

منم بعضی کفشا 38 میخوره بعضی 39 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سایز: 38 طول عمر: 78 تا 84
سایز: 39 طول عمر: 73 تا 75

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد قشنگترین عشق  , نگاه خدا به بنده هاشه ! سپردمتون دست همون نگاه  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Agent3-01   آفلاین
(04-19-2016, 11:57 PM)zahraj4 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 38.5 هستم

حالا میشم کدوم ؟؟؟؟؟؟؟؟

البته ان شاالله که 120 سال عمر با عزت داشته باشی اما براساس این فرضیه 75 تا 78 باید محاسبه کنی دیگه

خودمم : سایز: 37 طول عمر: 77 تا 82 - که عمرا اینقده عمر کنم رو من حساب نکنید اصلا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :★COOLGIRL★   آفلاین
به نظر من که کاملا بی ربطه اصلا درست نیست

نویسنده :SURY   آفلاین
اینها هیچ کدوم درست نیست چون پدر همسرم سایز پاش 40-41 بود 98 سال عمر کرد مادرش سایز پاش 36 الان 90 سالشه و جالب بدونی پدر مادرشون  130 سال عمر کرد البته دیگه اون رو نمیدونم سایز پاش چند بوده چون سال 1330 فوت کرده خودتون رو درگیر نکنید پدر من سایز پاش 42 بود همش 60 سال عمر کرد .................هرچقدر که نوشتن همون قدر عمر میکنی فقط با صدقه و صله رحم میتونید زیادش کنید