آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

اطلاعیه جذب سرپرست گروه خبری و خبرنگار
زمان کنونی: 08-09-2020، 09:07 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: xee
آخرین ارسال: xee
پاسخ 0
بازدید 527

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سرپرست خبرنگار گروه و اطلاعیه خبری جذب

اطلاعیه جذب سرپرست گروه خبری و خبرنگار
اولا اعلام کنم مدیریت این بخش با من نیست به من گفتن این اطلاعیه رو بزنم  لطفا شرایط رو بخونین در صورت داشتن شرایط و آمادگی خودتون رو به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا خوده بنده معرفی کنید

دوستان نمیدونم چقد در جریان هستین ولی سرپرست تیم خبری رویا از دسترس خارج شده (مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

الان این بخش که جز بخش های خیلی مهم انجمن محسوب میشه بی سرپرست مونده

ما به یه نفر نیاز داریم که وقت آزاد خوبی داشته باشه، منابع اخبار در دسترسش باشه، قدرت مدیریت بالایی هم داشته باشه چون قراره یه گروه خبرنگار رو مدیریت کنه اگه سوالی در اینباره داشت میتونه از خوده من بپرسه

درمورد خبرنگار
1.
هر فرد میتونه 1-2 حداکثر 3 گروه که درباره اشون اطلاعات داره و علاقه داره خبرهاشون رو بذاره اعلام کنه که البته با دو گروه حداکثر موافقت میشه باید به صورت مرتب اخبار آپدیت های گروه و اعضا رو بذاره (حداکثر 3 روز فرصت داره برای گذاشتنشون) و حتما از منابع قابل اعتماد باشه اخبارش

2. حدالامکان جای دیگه خبرنگار نباشه

3. اگه گروه های درخواستیش قبلا توسط کسی دیگه گرفته شده بود باید گروه دیگه ای رو انتخاب کنه پس اگه گروه خاصی رو حتما میخواید بهتره زودتر درخواست بدین

*درباره بخش آیدول کلاب اگه سوالی بود حتما اعلام کنید

دوستانی که تمایل دارن به این کار

اول از همه این تاپیک ها رو بخونن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تونستن بسم الله در خدمتشون هستیم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد