آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

اطلاعیه جذب مدیر بخش گروه ها و بازیگران کره ای
زمان کنونی: 08-09-2020، 08:20 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: xee
آخرین ارسال: xee
پاسخ 1
بازدید 682

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مدیر گروه بازیگران ای کره و اطلاعیه بخش ها جذب

اطلاعیه جذب مدیر بخش گروه ها و بازیگران کره ای
اولا اعلام کنم مدیریت این بخش با من نیست به من گفتن این اطلاعیه رو بزنم  لطفا شرایط رو بخونین در صورت داشتن شرایط و آمادگی خودتون رو به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کنید

دوستان ببینید این بخش به نظم نیاز داره همونطوری هم که میدونید بخش گسترده ای هم هستش حداقل به دو نفر نیاز داریم که بتونن حداقل روزی یک بار سر بزنن منابع رو بشناسن به موقع موزیک ویدئو ها و البوم های جدید رو بذارن هم زمان آرشیو گروه ها رو هم کامل کنن باید لینک هایی که میدن از سرور های مورد اعتماد باشه که لینک ها هرچه کمتر احتمال خرابی داشته باشن

بقیه موارد مثه قوانین و غیره رو با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هماهنگ کنید ممنون از توجه همه تون
بچه ها لطفا هرچه سریع تر اگه امادگی دارین اعلام کنین ممنون میشم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :xee   آفلاین
دوستان یه موردی رو اضافه کنم اگه فقط و فقط برای یه زیر بخش از این تالار مثلا گروه های پسرونه یا دخترونه یا هر زیربخش دیگه این تالار آمادگی دارین عیب نداره اسم زیربخش رو به بگید بهشون چون بخش بزرگه و ما میدونیم رسیدگی به کلش برای حتی دو نفر هم میتونه سخت باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد