آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
زمان کنونی: 11-18-2019، 04:37 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ALI
آخرین ارسال: Arsin
پاسخ 86
بازدید 10274

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقاد و سایت کاربران مشکلات پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
نویسنده :ALI   آفلاین
سلام دوستان انتقادات و پیشنهاد و مشکلاتتون رو میتونید در این تاپیک بگید

نویسنده :asal501  
(09-26-2014, 07:43 PM)TikTaak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه انتقاد دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لیست سیاه دقیقا برا چیه؟
من شخصی تو لیست سیاهم دارم ولی هیچ فرقی نکرده حداقل ی امکاناتی براش قرار بدین
مثلا اون شخص ک تو لیست سیاه منه نتونه وارد پروفم بشه دسترسی پی ام شخصی ها بسته بشه و...
ی پیشنهادم دارم البته ی جا دیگه دیدم خوب جواب داد البته ایشالله ک اینجا خاک بخوره بره تو قبرستون تایپیک ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ی تایپیک برای بن شده ها بزنین مثلا منو بن کردین دلیلش تو اون تایپیک بزنین از یه لحاظ کار خودتون راحتر می شه فرضا من بن شدم هم دوستام متوجه می شن ب چ دلیلی بن شدم هم هی نمی یان ب مدیرا نمی گن فلانی چرا بن شد حالا اونا هم باید بیان برا تک تکشون توضیح بدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام دوست عزیز

ممنون از پیشنهادت پی گیری میشه...

نویسنده :KamiLook   آفلاین
سلام
تنها چیزی که میخوام بگم(بارها هم گفتم) اینه که کاش یکم مدیر بودن تو فروم فرهنگ سازی میشد،کاش یه چارت سازمانی با قوانین زده میشد
کاش هر کسی که مدیر میشه فقط به خاطر پست زیاد دادن توی فروم نبوده باشه
کاملاً واسه همینه که من هیچ فعالیتی توی فروم نمیکنم
چندین بار گفتم حتی به ارشد ها ولی هیچ تأثیری نداره،چون از پایه همه مشکل دارن
تا حالا چندین و چند بار پست های من پاک شده،اعلام هم میکنم ولی انگار نه انگار
آخرین کاری که واسه فروم کردم به خاطر کمک به دوست خوبم سهراب بود که در جریانه
ولی دیگه متأسفانه از هر گونه پست یا کمکی توی این فروم معذورممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
(10-17-2014, 03:58 AM)KamiLook نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تنها چیزی که میخوام بگم(بارها هم گفتم) اینه که کاش یکم مدیر بودن تو فروم فرهنگ سازی میشد،کاش یه چارت سازمانی با قوانین زده میشد
کاش هر کسی که مدیر میشه فقط به خاطر پست زیاد دادن توی فروم نبوده باشه
کاملاً واسه همینه که من هیچ فعالیتی توی فروم نمیکنم
چندین بار گفتم حتی به ارشد ها ولی هیچ تأثیری نداره،چون از پایه همه مشکل دارن
تا حالا چندین و چند بار پست های من پاک شده،اعلام هم میکنم ولی انگار نه انگار
آخرین کاری که واسه فروم کردم به خاطر کمک به دوست خوبم سهراب بود که در جریانه
ولی دیگه متأسفانه از هر گونه پست یا کمکی توی این فروم معذورممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باهاتون موافقم اقا کامران....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :MღღM   آفلاین
سلام
اگه بتونین یه چت باکس هم ب انجمن اضافه کنین دیگه کلا تکمیل می شه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
دیشب قبل از خواب یه ایده به ذهنم اومد توی موبایل یادداشتش کردم که یادم نره

حالا میگم ایده چیه 

صبر داشته باش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ایده درمورد صندلی داغ ؛ وقتی یه نفر توی نظرسنجی صندلی داغ برنده میشه در فاصله زمانی برگزاری صندلی داغ بهش "تگ رنگی مهمان صندلی داغ" بدید

مزایا :

1- شناسایی راحت این کاربر در انجمن
2- ترغیب و تهیج سایر کاربران با دیدن فرد برنده بواسطه رنگی بودنش برای بیشتر پرسیدن سوالات
3- کاهش 50% اسپم ها در تاپیک برگزاری صندلی داغ

(توی بازه زمانی که کاربر برنده صندلی داغ داره به سوالات جواب میده ، دیگه لازم نیست پرسش های دوستانش رو " نقل قول " بکنه و کافیه دکمه ویرایش رو بزنه و پاسخش رو روبروی سوالات تایپ کنه)
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :☺ⓈⒺⓟⓘⒹⒺ☻   غایب
سلام. ببخشید هیچ جوره نمیشه این اسم کاربریمونُ عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟ اگه میشه ، میشه بگید چه جوری اگرم نمیشه که هیچیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
سلام
میتونید برید اینجا اسمتونو عوض کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :MღღM   آفلاین
ی فکری ب حال انجمن بکنین رتبش تو ایران 3 هزار خوردی بود الان شده 5 هزار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ADMIN   آفلاین
(11-14-2014, 02:42 PM)Hina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی فکری ب حال انجمن بکنین رتبش تو ایران 3 هزار خوردی بود الان شده 5 هزار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
احتمال زیاد از نظر گوگل اسپم شناخته شدیم که باعث شده روبات گوگل مطالب رو ایندکس نکنه دلیلش هم برمیگرده به ارسال کاربران مطالبی که ارسال میکنن اختصاصی نیست و فقط کپی پیست میکنن و IP های ورودی از گوگل  کم میشه در نتیجه روبات الکسا که خیلی هوشمنده چک میکنه و رتبه رو بخاطر ورودی های کم IP  افزایش میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
سلام
من نمیدونم چرا یهویی امتیازام 10 هزار بوده شده 9 هزار چرا؟
این برای من خیلی مهمه لطفا سریع جواب منو بدین
با تشکر