آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
زمان کنونی: 11-18-2019، 04:01 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ALI
آخرین ارسال: Arsin
پاسخ 86
بازدید 10274

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقاد و سایت کاربران مشکلات پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
نویسنده :ALI   آفلاین
سلام دوستان انتقادات و پیشنهاد و مشکلاتتون رو میتونید در این تاپیک بگید

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
(11-14-2014, 03:36 PM)sogand نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من نمیدونم چرا یهویی امتیازام 10 هزار بوده شده 9 هزار چرا؟
این برای من خیلی مهمه لطفا سریع جواب منو بدین
با تشکر

ارسالات مشکل داشتن. ادغام و حذف شد.باعث شد امتیازات کم بشن.

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
نقل قول: سلام
من نمیدونم چرا یهویی امتیازام 10 هزار بوده شده 9 هزار چرا؟
این برای من خیلی مهمه لطفا سریع جواب منو بدین
با تشکر

نقل قول:ارسالات مشکل داشتن. ادغام و حذف شد.باعث شد امتیازات کم بشن.
اوکی ممنونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :movafagh   آفلاین
شما که بخش ترجمه تو فروم دارین اگه بشه  یه بخش درخواست ترجمه فیلم و سریال بزارین خیلی خوب میشه الان  من میخوام درخواست ترجمه سریال  کره ای آخرین رقصُ برای من نگه دار Save the Last Dance for Me 2004 بدم اما نمیدونم کجا سریال قشنگیه ولی ادم بدون ترجمه چیزی از سریال نمی فهمه خواهش میکنم ترجمش کنید لطفا یا  یه سزی از فیلم و سریالهای خود انجمن یا غیر از انجمن که ترجمه نیست اگه توسط انجمن زیرنویس فارسی وترجمه بشن برای انجمن خیلی خوب میشه  وادم یه جایی وبرای درخواست دادن داره

نویسنده :ADMIN   آفلاین
(11-24-2014, 02:27 AM)movafagh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما که بخش ترجمه تو فروم دارین اگه بشه  یه بخش درخواست ترجمه فیلم و سریال بزارین خیلی خوب میشه الان  من میخوام درخواست ترجمه سریال  کره ای آخرین رقصُ برای من نگه دار Save the Last Dance for Me 2004 بدم اما نمیدونم کجا سریال قشنگیه ولی ادم بدون ترجمه چیزی از سریال نمی فهمه خواهش میکنم ترجمش کنید لطفا یا  یه سزی از فیلم و سریالهای خود انجمن یا غیر از انجمن که ترجمه نیست اگه توسط انجمن زیرنویس فارسی وترجمه بشن برای انجمن خیلی خوب میشه  وادم یه جایی وبرای درخواست دادن داره

سلام قبل از درخواست سرچ کنید در انجمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :movafagh   آفلاین
ببخشید چرا فیلمهای  ژاپنی یا فقط زیر نویسه وفیلمشو نداره  یا فقط فیلمه وزیر نویس نداره چرا ؟میشه لطفا برای زیرنویسها فیلمشونو هم بزارین وبرای فیلمها زیر نویس فیلمهای 2014 که هیچکدوم زیر نویس نداره میشه بزارین .فیلمهای چینی هم 2014 ها هیچکدوم زیرنویس ندارن ویه سری از سالهای دیگه میشه بزارین وخواهش میکنم فیلمهای عاشقانه وژانر های دیگه هم از فیلمهای چینی بزارین چون فیلمهای چینیتون بیشتر اکشنه ببخشید پر حرفی کردم چون سایتتونو دوست دارم سایت خیلی خوبیه وفیلموسریالهای خوبی داره حیفه کامل نباشه واز زحماتتون ممنون خیلی خیلی

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
(12-12-2014, 04:41 AM)movafagh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید چرا فیلمهای  ژاپنی یا فقط زیر نویسه وفیلمشو نداره  یا فقط فیلمه وزیر نویس نداره چرا ؟میشه لطفا برای زیرنویسها فیلمشونو هم بزارین وبرای فیلمها زیر نویس فیلمهای 2014 که هیچکدوم زیر نویس نداره میشه بزارین .فیلمهای چینی هم 2014 ها هیچکدوم زیرنویس ندارن ویه سری از سالهای دیگه میشه بزارین وخواهش میکنم فیلمهای عاشقانه وژانر های دیگه هم از فیلمهای چینی بزارین چون فیلمهای چینیتون بیشتر اکشنه ببخشید پر حرفی کردم چون سایتتونو دوست دارم سایت خیلی خوبیه وفیلموسریالهای خوبی داره حیفه کامل نباشه واز زحماتتون ممنون خیلی خیلی

فیلمهایی که زیرنویس نویس ندارن هنوز ترجمه نشدن یا زیرنویس انگلیسیشون هنوز نیومده که ترجمه بشن

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
موقعی که رمز ورود فراموش میشه میزنیم رمز دوباره با هزار دردسر میتونیم دوباره وارد انجمن بشیم
ی کاری بکنین لطفا

نویسنده :kyuti   غایب
سلام
کلا انجمن باحالیه من که دوسش دارم البته اگه چت روم و چت باکس هم داشته باشه دیگه محشره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرسی

نویسنده :^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^   غایب
سلام لطفا واسه این انجمنم چت روم بذارید بخدا حیف این انجمن که چت روم نداره

نویسنده :dark heart   غایب
اینجا اگ چتروم داشته باشه خیلی بهتر میشه
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد