آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
زمان کنونی: 10-21-2019، 12:39 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ALI
آخرین ارسال: Arsin
پاسخ 86
بازدید 10274

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقاد و سایت کاربران مشکلات پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
نویسنده :ALI   آفلاین
سلام دوستان انتقادات و پیشنهاد و مشکلاتتون رو میتونید در این تاپیک بگید

نویسنده :movafagh   آفلاین
میشه لطفا این فیلم ژاپنی روح : دوباره در آغوش تو | Ghost: In Your Arms Again
با بازی Song Seung-Heon و با زیر نویس فارسی بزارین ممنون 

نویسنده :^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^   غایب
سلام

الان مدتی هست که آپلود سنتر انجمن مشکل پیدا کرده

اگه میشه به این موضوع رسیدگی کنین . ممنونم

نویسنده :*-nymph-*   آفلاین
اگه فونت  B nazanin  به فونتا اضافه بشه واقعا ممنون میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شمآ دآفـ اینـ و اونـ بآشـ
منـ ترجیحـ میدمـ ♕ پرنسسِـ بآبآمـ بمونمـ...

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
سلام و خسته نباشین ادمین...
میخاستم حذف اکانتم بکنید از انجمن...
ممنون میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
سلام به مدیران جیگر طلا

امروز 14 شهریور 94 همین الان شبیه دیدم که وقتی روی کنترل پنل کاربری کلیک میکنم بجای اینکه بره داخل کنترل پنل خودم وارد کنترل پنل یه کاربره دیگه میشه به اسم sarvi wang علاوه بر این پوسته قالب هم تغییر میکنه . داخل عکس میتونید ببینید . البته بگم که تا چند ساعت پیش یعنی منظورم ساعت 5 عصر و ایناست اینجوری نبود

اگه علتش رو کشف کردید بی زحمت رفع و رجوعش کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :ADMIN   آفلاین
(09-05-2015, 10:24 PM)!!ERIKA!! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به مدیران جیگر طلا

امروز 14 شهریور 94 همین الان شبیه دیدم که وقتی روی کنترل پنل کاربری کلیک میکنم بجای اینکه بره داخل کنترل پنل خودم وارد کنترل پنل یه کاربره دیگه میشه به اسم sarvi wang علاوه بر این پوسته قالب هم تغییر میکنه . داخل عکس میتونید ببینید . البته بگم که تا چند ساعت پیش یعنی منظورم ساعت 5 عصر و ایناست اینجوری نبود

اگه علتش رو کشف کردید بی زحمت رفع و رجوعش کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بخاطر سرویس دهنده اینترنت چنین مشکلی پیش میاد تداخل ای پی با همدیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
پیشنهاد : توی تاپیکای ترجمه اختصاصی انجمن ، اون دسته از کاربرایی که سریاله تاپیک رو ترجمه کردند به نوعی به تاپیک بوسیله عکسه سریال و غیره پاسخ بگذارند تا به این وسیله بقیه کاربراها از طریق " اعتباره ارسال " بهشون بابت ترجمه زیرنویس تاپیک تشکر کنند مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :faezeh.r   آفلاین
به نظرم یه عده ای از بچه ها رو بذاریم توسایت که لینک های فیلما یا آهنگ هایی که قبلا تو سایت قرار داده شده و الان لینکاشون خراب شده رو دوباره بازسازیشون کنن و مدیرای سایت به این بچه ها یه رتبه یا یه مدالی چیزی بدن که اینطوری هم بازدید کننده ها بیشتر میان تو سایت هم بچه های خودمون نمیرن سایت های دیگه اینارو دانلود کنن .
مرسی
[url=http://s3.picofile.com/file/8197862134/tumblr_nqwqegK3an1ut8ku9o2_500.gif][/url]

نویسنده :barbood   آفلاین
درود و خسته نباشید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شرمنده اگه سوالم بی مورد ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوستان میخواستم بدونم ایا تاپیک مشاوره برای دیدن سریال هستش  .... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :n96   غایب
سلامیو ب نظر من ی سری افراد مورد اعتماد خودتونو بشون دسترسی بدین برای اسپم زدایی یا مرتب کردن پستا چون واقعا من خییییلی دیدم ک بعضیا فقظ برای این ک تعداد ارسالاشون زیاد بشه همین جوری ارسال میزنن در صورتی ک ب دید من بیننده اصن نمای قشنگی نداره... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد