آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
زمان کنونی: 09-26-2020، 10:33 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ALI
آخرین ارسال: Arsin
پاسخ 86
بازدید 10712

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقاد و سایت کاربران مشکلات پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
نویسنده :ALI   آفلاین
سلام دوستان انتقادات و پیشنهاد و مشکلاتتون رو میتونید در این تاپیک بگید

نویسنده :^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^   غایب
سلام ......:)

چند تا مورد هست که باید بگم ....

اول اینکع بعضی از مدیرا ارسال که میزنن دیگه دقت نمیکنن ببینن چطور ارسال زده شده و غیره فقط میژنن که ارسالشون رو بالا ببرن

وقتیم بهشون میگی توجه هی نمی کنن حتما فکر میکنن چون مدیرن باید خودشون دستور بدن و غیره خواهشا وقتی بهتون میگن ایتجا مشکل داره رسیدگی کنین اگرم حوصله ندارید چرا ارسال زدید پس خواهشا. ارسال که میزنین دقت کنین چیکار میکنین بعضی ارسالا واقعا بهم ریخته هست من نمی دونم بعضی کاربرا چطور لایک می کنن یکم نظم داشته‌باشین مدیرای گرامی :| و همینطور کابرا

و اینکه همه کاربرا اگه جایی دیدین توی ارسالی مشکل داره حتی اگر دیدین امضا بازه به مدیرای بالاتر گزارش بدین .....

نویسنده :Ay Sona   آفلاین
(12-17-2015, 02:21 PM)n96 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامیو ب نظر من ی سری افراد مورد اعتماد خودتونو بشون دسترسی بدین برای اسپم زدایی یا مرتب کردن پستا چون واقعا من خییییلی دیدم ک بعضیا فقظ برای این ک تعداد ارسالاشون زیاد بشه همین جوری ارسال میزنن در صورتی ک ب دید من بیننده اصن نمای قشنگی نداره... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام

ممنون از توجه تونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از این به بعد اگر همچین موارد بی نظمی ای رو مشاهده کردید از دکمه گزارش پایین هر پست استفاده کنید تا بهش رسیدگی بشه

(12-19-2015, 12:20 PM)^✿๓ѳ๓ѳʏɑ✿^ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ......:)

چند تا مورد هست که باید بگم ....

اول اینکع بعضی از مدیرا ارسال که میزنن دیگه دقت نمیکنن ببینن چطور ارسال زده شده و غیره فقط میژنن که ارسالشون رو بالا ببرن

وقتیم بهشون میگی توجه هی نمی کنن حتما فکر میکنن چون مدیرن باید خودشون دستور بدن و غیره

سلام

رعایت نظم و قوانین انجمن وظیفه همه ی مدیران و کاربراس
اگر فعالیت مدیری از نظر شما مشکلی داشت یا گزارش بدید یا مستقیما به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا خود من بگید تا رسیدگی کنیم

متشکرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :F.89.T   آفلاین
سلام ببخشید از وقتی سایت .in شده خیلی سخت برای من لود میشه و گاهی با اینکه هی ریست میکنم اما نیم ساعت بعد پیام های جدید که بعضا بیست،بیست و پنج دقیقه پیش اومده برام نمایش داده میشه
ایمیل اشتراک در موضوع هم قبلا خیلی سریع میومد اما الان خیلی دیر به دیر و چند تا یکی میاد

یه سوال هم داشتم: امکانش هست که وقتی خارج از انجمنم و پیامی برام میاد سریع مطلع شم؟اگر هست راهنماییم می کنید که کجا باید فعالش کنم؟

نویسنده :ADMIN   آفلاین
(04-10-2016, 10:15 PM)F.89.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید از وقتی سایت .in شده خیلی سخت برای من لود میشه و گاهی با اینکه هی ریست میکنم اما نیم ساعت بعد پیام های جدید که بعضا بیست،بیست و پنج دقیقه پیش اومده برام نمایش داده میشه
ایمیل اشتراک در موضوع هم قبلا خیلی سریع میومد اما الان خیلی دیر به دیر و چند تا یکی میاد

یه سوال هم داشتم: امکانش هست که وقتی خارج از انجمنم و پیامی برام میاد سریع مطلع شم؟اگر هست راهنماییم می کنید که کجا باید فعالش کنم؟

از کدوم شرکت سرویس گرفتین ؟
از اولین روز که تغییر دامنه دادیم سرعت واستون کم بوده ؟
الان مجددا سرعت لود انجمن تست کنید و اطلاع بدین
ایمیل اشتراک هم باید گزینه اش فعال کنید در تایپک مورد نظر ارسالش هم زمانبدی میشه و کمی طول میکشه

سوال اخر هم به لینک زیر مراجعه کنید و تیک این گزینه ها رو بزنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آگاه سازی از دریافت پیام خصوصی جدید با ارسال رایانامه.

وقتی یادداشت جدیدی به پروفایل من ارسال می شود، من را از طریق ایمیل آگاه کن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :m75m75   آفلاین
برای ارسال موضوع جدید به تایپیک ها باید چه کرد؟

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
(04-11-2016, 05:19 PM)m75m75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ارسال موضوع جدید به تایپیک ها باید چه کرد؟

اگر مشکلات حل نشد بیاید پروفایلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

(04-11-2016, 05:15 PM)ADMIN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-10-2016, 10:15 PM)F.89.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کدوم شرکت سرویس گرفتین ؟ایرانسل
از اولین روز که تغییر دامنه دادیم سرعت واستون کم بوده ؟بله
الان مجددا سرعت لود انجمن تست کنید و اطلاع بدین سرعت لود خوبه اما ایمیلا همچنان چند تا در میون میاد
ایمیل اشتراک هم باید گزینه اش فعال کنید در تایپک مورد نظر ارسالش هم زمانبدی میشه و کمی طول میکشه

سوال اخر هم به لینک زیر مراجعه کنید و تیک این گزینه ها رو بزنید

آگاه سازی از دریافت پیام خصوصی جدید با ارسال رایانامه.ممنون.اینو فعال کردم

وقتی یادداشت جدیدی به پروفایل من ارسال می شود، من را از طریق ایمیل 

نویسنده :zahraj4   آفلاین
من هم با این مشکل دیر لود شدن انجمن مواجهم ...

فکر میکردم ایراد از اینترنتمه ... ( دو مگه سرعتش )

ولی چند بار که امتحان کردم دیدم بقیه سایت ها رو به سرعت باز میکنه ...

فقط کره فن اینجوریه ...

بعضی وقتا حتی لود هم نمیکنه ...

مجبورم reload بزنم !

میشه لطفا تاپیک ب"هترین و بدترین فیلمی که تا حالا دیدید" رو مجددا باز کنید؟تازه این تاپیک رو دیدم و به نظرم خیلی خوب بود و بعضی از نظرا واقعا برای انتخاب سریالی که ارزش دانلود و وقت گذاشتن داشته باشه خیلی خوب و کارگشا بودن

نویسنده :ADMIN   آفلاین
(04-13-2016, 03:45 AM)F.89.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه لطفا تاپیک ب"هترین و بدترین فیلمی که تا حالا دیدید" رو مجددا باز کنید؟تازه این تاپیک رو دیدم و به نظرم خیلی خوب بود و بعضی از نظرا واقعا برای انتخاب سریالی که ارزش دانلود و وقت گذاشتن داشته باشه خیلی خوب و کارگشا بودن

آدرس تایپکشو بدین تاا باز کنم