اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
زمان کنونی: 09-16-2019، 05:54 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ALI
آخرین ارسال: Arsin
پاسخ 86
بازدید 10274

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
انتقاد و سایت کاربران مشکلات پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد و مشکلات کاربران سایت
نویسنده :ALI   آفلاین
سلام دوستان انتقادات و پیشنهاد و مشکلاتتون رو میتونید در این تاپیک بگید

نویسنده :zahraj4   آفلاین
سایت خیلی دیر لود میشه ... حتی بعضی وقتا اصلا لود نمیشه ...

اینترنت و مرورگر هم هیچ ایرادی نداره.

الان مثلا میخواستم اینجا پیام بدم ، بعد از سه دقیقه این واسم باز شده ...

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مجبور شدم reload بزنم و باز دو سه دقیقه صبر کنم تا تاپیک بیاد بالا ... چرا اینجوریه ؟

نویسنده :F.89.T   آفلاین
(04-13-2016, 12:22 PM)ADMIN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-13-2016, 03:45 AM)F.89.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه لطفا تاپیک ب"هترین و بدترین فیلمی که تا حالا دیدید" رو مجددا باز کنید؟تازه این تاپیک رو دیدم و به نظرم خیلی خوب بود و بعضی از نظرا واقعا برای انتخاب سریالی که ارزش دانلود و وقت گذاشتن داشته باشه خیلی خوب و کارگشا بودن

آدرس تایپکشو بدین تاا باز کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پیشنهاد داشتم
میشه برای همه سریال هایی که در حال پخش هستن به مدت یکماه از زمان شروع پخش سریال،نظرسنجی بذارید که آیا اون سریال ارزش دیدن داره یا نه و بعد هم بذارید نتیجه اش بمونه؟
الان برای بعضی از سریالا دیدم که زحمت این کارو کشیدید مثل سریال نسل خورشید اما همشون این نظر سنجی رو ندارن و اونی هم که هست به نظرم جسارتا یه خورده ناقصه و اگر گزینه های بیشتری داشته باشه [مثل اینکه: فقط ارزش یه بار دیدن داره یا چندبارم حاضرم ببینم یا فقط تا یه جایی جذاب بود و چیزای دیگه که الان به ذهنم نمیرسه] خیلی به کسی که بعدا میخواد دانلود کنه باتوجه به حجمای محدود اینترنت و مشغله های زمانی ای که هممون داریم، کمک میکنه تا یه فیلم خوب رو ببینیم

نویسنده :zahraj4   آفلاین
(05-01-2016, 07:32 PM)F.89.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد داشتم
میشه برای همه سریال هایی که در حال پخش هستن به مدت یکماه از زمان شروع پخش سریال،نظرسنجی بذارید که آیا اون سریال ارزش دیدن داره یا نه و بعد هم بذارید نتیجه اش بمونه؟
الان برای بعضی از سریالا دیدم که زحمت این کارو کشیدید مثل سریال نسل خورشید اما همشون این نظر سنجی رو ندارن و اونی هم که هست به نظرم جسارتا یه خورده ناقصه و اگر گزینه های بیشتری داشته باشه [مثل اینکه: فقط ارزش یه بار دیدن داره یا چندبارم حاضرم ببینم یا فقط تا یه جایی جذاب بود و چیزای دیگه که الان به ذهنم نمیرسه] خیلی به کسی که بعدا میخواد دانلود کنه باتوجه به حجمای محدود اینترنت و مشغله های زمانی ای که هممون داریم، کمک میکنه تا یه فیلم خوب رو ببینیم

من موافقم با این نظر.

ولی یه چیز دیگه رو هم میخوام اضافه کنم.

نقد و بررسی سریال ها.

هم در حال پخشا هم قدیمیا ! مخصوصا اونایی که خیلی تاپ نیستن . چون تاپ ها اصولا خوبن و ارزش یه بار دیدن رو دارن .

(05-01-2016, 07:36 PM)zahraj4 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2016, 07:32 PM)F.89.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیشنهاد داشتم

من موافقم با این نظر.

ولی یه چیز دیگه رو هم میخوام اضافه کنم.

نقد و بررسی سریال ها.

هم در حال پخشا هم قدیمیا ! مخصوصا اونایی که خیلی تاپ نیستن . چون تاپ ها اصولا خوبن و ارزش یه بار دیدن رو دارن .

منم کاملا موافقم

ببخشید من هنوز با ایمیلام مشکل دارم.اصلا ایمیل برام ارسال نمیشه.با اینکه حتی تو ارسالام هم گزینه دریافت ایمیل و اطلاع رسانی رو تیک میزنم اما بازم تا خودم به انجمن سرنزنم از هیچی خبردار نمیشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
نقل قول:ببخشید من هنوز با ایمیلام مشکل دارم.اصلا ایمیل برام ارسال نمیشه.با اینکه حتی تو ارسالام هم گزینه دریافت ایمیل و اطلاع رسانی رو تیک میزنم اما بازم تا خودم به انجمن سرنزنم از هیچی خبردار نمیشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلا ب همین روند ادامه بدید،خودتون بیاید ببینید یادداشت اومده یا ن،
فی الحال ب ایمیل آلرژی داره

نمیتونه اطلاع رسانی نمیکنه

ی مقدار بیشتر از قبل صبور باشیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تچکر از همکاری شما

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :Zhykan   غایب
سلام آدمین جان
ازشماوبقیه دوستان ممنونم سایت خیلی خوب سریع
باز میشه خسته نباشید

نویسنده :jinnborn   آفلاین
(06-21-2016, 03:50 PM)faghat000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید من نمیدونستم کجا بپرسم
کیفیت سریالایی که میذارین و x265 هستن خیلی خوبن میشه توی تلویزیون با کیفیت بالایی دید
میشه راهنمایی کنین زیرنویس sub\index چجوری میشه به سریال چسبوند که توی تلویزیون بشه دید؟

من با نرم افزار MKVMerge زیرنویسو میچسبونم به فیلم.

نویسنده :miss chu   آفلاین
ادمین جان اگه میشه لطفا تعداد اعتبارایی که یه کاربر معمولی میتونه در روز بده رو بیشتر کنین.3 تا خیلی کمه خبمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
:)

نویسنده :miss chu   آفلاین
و اینکه اگه میشه لطفا خلاصه ی فیلم ها و سریالارو به فارسی بذارین تا کار راحت تر باشه.اینجوری خیلی بهتر میشه.ممنون