اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
زمان کنونی: 02-06-2023، 04:55 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: غمزه
پاسخ 351
بازدید 17038

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حسابی بخون تماشاکن بخند

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
مورد داشتیم دختره رفته شیرینی فروشی گفته 1 جعبه شیرینی میخوام یارو گفته چند کیلویی؟
 دختره گفته 55 کیلو ام ولی رژیم گرفتم لاغر شم!!!
 .
 .
 .
 .
 .
 .

ب همین توافق اخیر قسم
 میگن شیرینی فروشه رفته تو یخچال نشسته میگه من کیک تولدم.

پسرت خوبه؟ بزرگ شده؟

نه آقا كوچيك شد متاسفانهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به دوست دخترم گفتم : ﯾﻪ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﮕﻮ ﻗﻠﺒﻢ ﺑﻠﺮﺯﻩ !
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﮔﻔت میخوام زنت بشم
ﺳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺜﻞ بید داشتم ﻣﯿﻠﺮزم
 دختر روانیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آقا اصلا همه چی رو ول کنین
.
.
.
یه سوالی هست مدت هاست ذهن منو مشغول کرده
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
میخوام ببینم اونی که داشت زبان فارسی رو اختراع میکرد، چی شد که تصمیم گرفت قورباغه ق اولش«ق» باشه غ دومش«غ» ؟
ها؟! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺭﻓﺘﻢ ﯾﻪ ﻣﺮﻍ ﻓﺮﻭﺷﯽ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ ﯾﮑﻢ ﺳﺮ ﺑﻪ ﺳﺮ
ﺻﺎﺣﺐ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﺰﺍﺭﻡ
ﮔﻔﺘﻢ : ﺁﻗﺎ ﯾﻪ ﻣﺮﻍ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ شوهر نکرده  ﺑﺎﺷﻪ ...
.
.
.
ﺻﺎﺣﺐ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺭﻓﺖ ﯾﻪ ﻣﺮﻍ ﺁﻭﺭﺩ ﯾﻪ ﭼﺸﺶ ﮐﻮﺭ ﺑﻮﺩ
ﯾﻪ ﭘﺎ ﻧﺪﺍﺷﺖ ، ﭘﺮﺍﺷﻢ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺑﻮﺩ ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﮔﻔﺘﻢ : ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺍﯾﻦ شوهر نداره؟
ﮔﻔﺖ : ﺗﻮ ﺧﺮﻭﺱ ﺑﻮﺩﯼ ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿگرفتی ؟

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به بابام میگم فردا امتحان دارم
رفته 3-4کیلو هویج گرفته اومده
میگه بیا اینارو اب بگیر بخور...
تو که هیچی بارت نیست حداقل ببینی بغل دستیت چی نوشته !

بابامو دوس دارم خیلی فهمیده ستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگن به هر چی فکر کنی
به خوابت میاد

.پس چرا داداشش اومد به خوابم!؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ده دقیقه مونده بود امتحان زبان شروع بشه

دختره میخواست به دوستش زبان انگلیسی یاد بده
.
.

.
.
گفت : همیشه یادت باشه پسرا هیزن پس واسه افراد مذکر his به کار میبریم

من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پسرای هیز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاموضش ذَبانِ نُسرَط مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شمام وقتی حوله تون رو میندازین رو شونتون

حس سزارهای رومی بهتون دست میده یا فقد من دیوونه ام ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه بادمجون با یه هلو ازدواج میکنه

لابد اومدی ببینی بچشون چی درمیاد نه؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخه مگه بادمجون هم ازدواج میکنه؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گیرم که بادمجون ازدواج هم بکنه،بنظرت هلو به این قشنگی قبول میکنه زن این سیاه نکبت بشه؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

واقعا برات متاسفم ?مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

لابدمیخوای بگی دانشگاهم رفتی؟!

تحقیقات نشون داده شوهران سیگاری تمایل بیشتری برای

گذاشتن آشغال دم در نسبت به شوهران غیرسیگاری دارندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه همسایمون ۶ سالشه اومده بود خونمون اومدم واسش قصه بگم بخوابه

گفتم :

قصه شنگول منگول بگم؟

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برگشته میگه :نه بیخیال برام از تجربیات عشقیت بگو دادا…
اینا چین ؟؟؟ یکی بگه اینا کین ؟؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دقت کردیـــــن؟؟؟

تا یه جای کمرتو میخارونی بقیه جاهاتم میگن من من منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جدیدا از بعضیا که تازه بچه دار شدن میپرسی اسم بچتونو چی گذاشتید؟

یه اسم هایی میگن که مجبوری بچه رو بغل کنی بری یه جا شلوارشو بکشی پایین ببینی دختره یا پسر
والا بااین اسم انتخاب کردنشونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺍﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺳﺘﺶ ﺗﻮ ﺩﺳﺖ ﺷﻤﺎﺱ ...

ﻗﺒﻼ ﺩﺳﺘﺶ ﺗﻮ ﺩﻣﺎﻏﺶ ﺑﻮﺩﻩمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﭼﯿﻪ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﺑﮕﻢ ﺩﺳﺘﺶ ﺗﻮ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﺑﻮﺩﻩ؟ ! ؟ ! ؟
ﻣﻦ ﻋﻤﺮﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﮐﺴﯽ ﺩﺳﺖ ﺑﺰﻧﻢمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﺍﻩ ﺍﻩ ﻣﺎﻝ ﺧﻮﺩﺕمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

در گاو بازي میدونید به کی جایزه اول تعلق میگیره؟

به کسی که نسبت به حمله گاو بهترین جاخالی ها را داده...
نه به اون کسی که با گاو درگیر شده

در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید!!!
درگیری با گاوهای زندگی بی فایدستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سوار تاکسی شدم

یه زنه هم سوار شد, همزمان گوزید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حالا هی دروباز میکرد و می بست, که یعنی صدا از در بود

یهو راننده گفت:
خانوم ولش کن,مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیگه قول میده نگوزه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ترسناک ترين سوال

کي اخرين نفر دستشويي بوده ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چنگال چیست؟

وسیله ایست بلاتکلیف بر سر سفره که موقع آب خواستن
آن را در ران بغل دستی خود فرو میکنند و میگویند.

"آب بریزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خیلی وقته املت نخوردیم ! این دفعه هم املت بخوریم ! جمله بسیار تکراری مامان ام موقع صبحانه – نهار – شام – وقتی که غذا آماده نکرده !سلامتی همه مادرا
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من اگه یه غده سرطانی بودم

با شناختی که از خودم دارم باز هم پیشرفت نمی کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ازاین خوش خیما میشدم

دوستان یه پیشنهاد

وقتی یه زن بهت گفت امروز وقتت آزاده؟
هیچوقت نگو آره،
چون میخواد باهات بره خرید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مآمآنم میگِہ هَمِہ بَچِہ دآرَن مآ هَم بچِہ دآریم

وآلآبَچِہ هآےِ مَردم دوستآےِ منَن

و تآ جآیے کِہ من میدونم هممون یِہ چیزیم.!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

...چیزدیگه!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چیزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باید رفت

.
.
.

گاه از قلب کسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

.
.
.

گاه جفت پا تو صورت کسی . . .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینم یه پست احساسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
توانم در همین حده

انقد بدم میاد پسرا پا به پای دخترا لوسی حرف میزنن

دختر میگه چطوری عجیجم؟؟؟ اونم با 120 کیلو وزن و نیم متر سیبیل و دومترقد میگه قلفونتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من اگرگاهی عاشـــــقانه مینویسم،

نه عاشــــقم ،
نه شکـــــست خورده ،
فقط

مرض دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ ﻣﯿﮕﻪ ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ 17ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ
ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ،ﻣﻌﺘﺎﺩ ﻫﺴﺘﯿﺪ...

ﺑﻨﺎﻡ ﺧـــﺪﺍ
ﯾﮏ ﻣﻌﺘﺎﺩ ﻫشتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﻫﺮ ﺭﻭژ بیشت شاﻋﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺍشتفاﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻢ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﺑﻘﯿﺸﻢ ﺧﻮﺍﺑﻢ ... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺗﻔﺮﯾﺤﯽ ﻣﯽ ﺯﺩﻡمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﻣﯿﮕﻦ ﺳﻪ ﺗﺎ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﯿﺘﻮﻧﻦ سرمای ﺷﺪﯾﺪ ﻫﻮﺍ ﺭﻭ

ﺗﺤﻤﻞ ﮐﻨﻦ :

پنگوعن ، خرسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﻭ پسری که با تیشرت آستین کوتاه جهت نمایش بازوها میخواد بره دختر بازیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه دوس دختر دارم
انقد که بی احساسہ مثل چوب میمونهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

واس چهارشنبه سوری گذاشتمش کناااارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یارو میگفت:
بچه هاى الان که شیطونى میکنن و از دیوار راست بالا میرن بهشون میگن:

بیش فعال!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اونوقت ماکه بچه بودیم اینکارارو میکردیم بهمون میگفتن:

تخم سگ!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

والا....ادبیات خیلى تغییر كرده..!
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یارو از روی عینک چشاش رو میخارونده بهش میگن چرا عینک رو در نمیاری

میگه: مگه تو وقتی باسنت میخاره شلوارت رو در میاریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به یکی میگن یه موجود نام ببر

میگه يخ ...

میگن آخه یخ که موجود محسوب نمیشه

میگه چرا من خودم صد بار دیدم نوشتند "یخ موجود است"مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جون آلرسک  ناراحت نشید ازین لطیفه زیریه...فقط بخندید...خب؟

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

موضوع:

فرق گوزیدن دخترا با پسرا

دخترا...
بینگـ…مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوستاش:

اَه کثافت حالم بــــــد شد...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی بیشعوری عزیزم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ایییییییییییی گوزووو…مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه دوستت ندارم…مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به من زنگ نزنیـــــا باهات قهرم... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پسرا...
ترررررررررررررررمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زاررررررررتتتتتتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زووووووررررررتتتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوستاش:

ایول داداش ، رگ به رگ نشه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو هم اهل دل بودی نگفتی دادا...؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ناز صدات قناری...!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بالاخره حرف دلتو زدی شیطون...!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صداش خوبه قیمتش چنده…؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جووووون دادا... آدم هوس میکنه بگوزه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی ناز میگوزی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با این سینه خرابت سرخ کردنی هم میخوری؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

در زندگی یه چیزایی هستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه چیزایی نیستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من در همین حد میتونستم عارفانه حرف بزنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو زندگی یاد بگیرین هیچ‌وقت شبیه انگشت کوچیک پا نباشین،

یعنی برای جلب توجه خودتون رو به در و دیوار نکوبینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخی:دختره:دنبال یه پسرچشم و دل پاک ، سر به زیر میگردم..

نه برا ازدواج هااااا

خدا شاهده میخوام فقط از نزدیک ببینمش ، ببینم چه شکلیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شما توی یه مهمونی بشین بغل یه بچه، اگر این جمله رو نگفت با کف شوی چرخشی پلین بزن تو صورت من!
*
*
*
*

گوشیتو میدی بازی کنم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان