اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
زمان کنونی: 04-16-2021، 06:17 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: غمزه
پاسخ 351
بازدید 13564

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حسابی بخون تماشاکن بخند

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
مورد داشتیم دختره رفته شیرینی فروشی گفته 1 جعبه شیرینی میخوام یارو گفته چند کیلویی؟
 دختره گفته 55 کیلو ام ولی رژیم گرفتم لاغر شم!!!
 .
 .
 .
 .
 .
 .

ب همین توافق اخیر قسم
 میگن شیرینی فروشه رفته تو یخچال نشسته میگه من کیک تولدم.

نویسنده :zahraj4   آفلاین
ﻣﻮهاﯾﺶ ﺳﭙﯿﺪ ﮔﺸﺖ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﮐﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﻢ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﺪ

ﭼﻮﻥ ﺑﺎ ﺳﺮ ﮐﺮﺩﻣﺶ ﺗﻮ ﮔﻮﻧﯽ ﺁﺭﺩ

ﮐﻪ بفهمه ﺩﻓﺘﺮ ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﺷﺨﺼﯿﻪ

ﮐﺎﻣﻼ ﺷﺨﺼﯽ

والله با این نوناشون

دلخورم...!!

.

.

.

البته جیگرو قلوه هم اگه باشه میخورما ..

فکر کردی ناراحتم؟؟

نه بابا من کلا ادم شادیم!!

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ماجراهای جالب آقوی همساده : "ازدواج اجباری !"

آقو ما یه بار رفتیم دخترمونو از همون کودکی با مسئله حجاب آشنا کنیم دیدیم روسری رو سرش نمیکنه برا اینکه تشویق بشه ما هم یه روسری سرمون کردیم،یهو پسر همسایه در زد ما هم با عجله رفتیم درو وا کنیم یادمون رفت روسری رو ورداریم پسر همسایه چشمش که به ما افتاد یه دل نه صد دل عاشقمون شد ازمون خواستگاری کرد مام تو این عصر بی شوهری از موقعیت پیش اومده نهایت استفاده رو کردیم جواب بله دادیم مارو برد خونه مادرش که عروسش رو بهش نشون بده

آقو مادرشوهرمون گفت برای اینکه عروس من شی باید این امتحانو بدی،این دوتا تخم مرغو بگیر باهاشون بیف استروگانوف درست کن! مام کم نیاوردیم 3روز تمام رو تخم مرغا نشستیم جوجه شدن،جوجه هارو بزرگ کردیم مرغ شدن رفتیم فروختیمشون باهاش مواد بیف استروگانوف خریدیم درستش کردیم مادرشوهرمون اومد تست کرد دید نمکش کمه 4امتیاز ازمون کم کرد گفت نمیتونی عروس من شی نامزدمون نتونست این شکست عشقی رو تحمل کنه خودشو کشت خونواده ش رفتن بخاطر بازی با احساسات بچه شون از ما شکایت کردن 48سال رفتیم حبس ... ها ها ها ها ها... راستی دخترمون هم 20سالش که شد رفت آمریکا مدل لباس شد! ینی از هر نظر داغونما داغون!

پ.ن : دم همه همشهریای گلم از جمله آقوی همساده گرررررررمممم ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دم سیاوش قمیشی گرم با اون صدای دلنشینش ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو پاساژ راه ميرفتم که يهوخوردم به يه نفرو افتادزمين..
 سريع رفتم بلندش کردم و گفتم: واقعا عذرخواهى ميکنم!

وقتى دستشو گرفتم ديدم طرف مانکن جلوى مغازه است..

اطرافمو که نگاه کردم ديدم يه يارو داره بهم نگاه ميکنه و يه لبخند تمسخر هم رو لباشه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهش گفتم:خنده داره؟خب من فکر کردم آدمه!
اما يارو چيزى نگفت!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب که دقت کردم ديدم اونم يه مانکن ديگست!
خیلی حالم بده.. مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه سومالیایی داشت از گشنگی میمرد،

بهش بیسکوییت ساقه طلایی دادم خورد از تشنگی مرد.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دقت کردین وقتی کسی رو همه دوست دارن چه زود میمیره

خدا شاهده یه مو از سرم کم بشه حلالتون نمیکنم
نمیخوام دوسم داشته باشین میفهمین
نمیخوااااااااااااااااااام..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۷ ثانیه به چشمام خیره شو!

هیتلر میگه اگه کسی ۷ ثانیه بهت خیره شد
یا عاشقته یا میخواد بکشتت!
الان فرار کنم،یا شماره بدم...؟
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

او مادرشوهرش را عاشقانه بوسید ، چه نوع فعلی است؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ماضی اجباری از نوع بعیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از شيخ بهايي پرسيدند :
خدا را در كجا يافتي ؟

فرمودند:
در قلب كساني كه بي‌دليل مهربانند..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

منو میگفت

حالا منو از كجا ميشناخت درشگفتم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه های این دوره زمونه براشون تبلت و ایپد و لپتابو باهم بگیری نگاتم نمیکنن
بعد من تو ۷سالگی مامانم با گیلاس واسم گوشواره درست میکرد
از شدت شوک تا ۳روز نمیتونستم حرف بزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هر وقت احساس تنهایی کردی
پاشو یه فیلم ترسناک بزار نگاه کن !
بعد فکر میکنی یکی تو اتاقه،مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یکی تو آشپز خونه هست،مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چند نفر هم تو حیاطن !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خلاصه از تنهایی در میای ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ی غلطی کردیم دو ترم رفتیم کلاس زبان..حالا توی فامیل هرکی میرسه برگه
جواب آزمایش ادرار و مدفوعشو میزاره جلوم میگه معنی کن ...بدبختی گیر کردیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعتراف میکنم بچه که بودم توخونه فوتبال بازی می کردم احساس می کردم تماشاچیا دارن منو صدا میزنند جو منو می گرفت رو فرش تف مینداختممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگن خوشگلا خوشتیپا عمرشون کوتاهه چون زود چشم میخورن….
هیییییی خوشبحالتون حالا حالا ها زنده اید…….مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.
.
.
.
.
.
.
.
من که مسافر امروز فردام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حلالم کنین

جایگاهم تو خونمون داره از “بی فایده”
.
.
.
.
.
.
.
.
.
به “واقعا تو چرا هستی؟” تغییر پیدا میکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

لطفا به این مطلب خوب نگاه کنید…!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
?مطلب?
.
.
.
.
.
.
.
.
مچکرم تو عروسیتون جبران میکنم !!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مرده به زنش میگه باید برای دفتر کارم یه منشی پیدا کنم
زنه میگه مُنشیت باید زشت و پیر و چاق باشه
مرده میگه خب از فردا خودت بیا منشی شو دیگه!
.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.
.
.
.
.
.
.
هنوز پزشک قانونی علت مرگ مرد رو نفهمیده! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بعضي پسرا تا وقتي مجردن، دراز بي خاصيت لندهور بيمصرفن
اما به محض اينکه زن ميگيرن، ميشن
؛ “نور چشم ماااااااااااادر” “عزيز دل خواااااهررررررررر” !
نه خدایی دقت کردین؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قاشق چیست ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خداوکیلی قاشقم من باید بگم چیه !
تا حالا با بیل غذا میخوردین
زشته بابا یکم مطالعه کنید!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :silverhill   آفلاین
مورد داشتیم اسید پاشیدن رو صورت دختره ولی هیچیش نشده!

لا مصب آرایش نیس ایزوگام دلیجانه نم پس نمیده!!!

شاهزاده ای تصمیم گرفت ازدواج کند......

و موضوع را به وزیر دربار که از هوش بالایی برخوردار بود در میان گذاشت..

....

وزیر دستور داد تا تمام دختران شهر هرکدام غذایی بپزند و برای شاهزاده بیاورند......

روز موعود فرا رسید و دختران شهر هرکدام با غذای لذیذ خود آمده بودند تا بخت خود را امتحان کنند........

در میان آنها دختر ی بود که چهره زیبایی نداشت و همه وی را مسخره میکردند و با زخم زبانشان او را آزار میدادند........

از قضا شاهزاده به سراغ دختر میرود و به او میگوید تو چگونه به خودت اجازه جسارت داده ای مگر نمیدانی من شاهزاده ام و زن من باید زیبا باشد........

در این لحظه اشک از چشمان دختر جاری میشود و با التماس میگوید سرورم شما کمی از غذای من میل کنید.......

با مساعدت آن غذا را میل میکند و از دست پخت دختر خوشش می آید و به دختر میگوید : راز این غذای دلچسب چیست ؟؟؟......

دختر اشک از چشمان خود پاک میکند و با لحنی مظلومانه میگوید: روغن فرد اعلا ... این روزا یعنی اویلا !!!.......

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میخواین بدونین تنهایی یعنی چی؟
تنهایی یعنی بری توالت
بعد شیر آب رو باز کنی و ببینی ای دل غافل آب نیست
اون وقت دادب زنی یکی آب برسونه
ولی کسی نباشه یه آفتابه آب بده دستت!
اصن یه وض بدیه ها
بخشید اشک جلوی چشامو گرفته دیگه نمیتونم ادامه بدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه که بودم همه میگفتن تو آینده روشنی داری

خودمم باور داشتم که آیندم روشنه
ولی نمی دونم کدوم بیشعوری فیوز برق ما رو قطع کرد
لا مصب الان آیندم تاریک شده زندگیمو تباه کرده!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

در جواب اون داداشمون که گفته بود
اگه دخترا زیبا بودن هیچ وقت لوازم آرایشی اختراع نمیشد
باس بگم :
اگه پسرا خوش هیکل بودن باشگاه بدنسازی اختراع نمیشد!
آرررره اینجوریاس! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدی یارو مثلا عاشق یه عکاس میشه

هر روز به هربهانه ای میره پیشش عکس میگیره؟
ما یه رفیق داشتیم عاشق یه دختر آمپول زن شده بود
بیچاره آبکش شد! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان