اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
زمان کنونی: 04-16-2021، 05:03 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: غمزه
پاسخ 351
بازدید 13560

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حسابی بخون تماشاکن بخند

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
مورد داشتیم دختره رفته شیرینی فروشی گفته 1 جعبه شیرینی میخوام یارو گفته چند کیلویی؟
 دختره گفته 55 کیلو ام ولی رژیم گرفتم لاغر شم!!!
 .
 .
 .
 .
 .
 .

ب همین توافق اخیر قسم
 میگن شیرینی فروشه رفته تو یخچال نشسته میگه من کیک تولدم.

راهنمایی رانندگی ماشینمو گرفته ، بعد بهم میگه هرچیز بدرد بخوری داری از داخلش بردار
میگم چرا؟!
میگه برنداری پارکینگ برمیدارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مملکت نیست که ، کشتی دزدان دریاییهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به رفیقم میگن ﻣﯿﺎﯼ ﺑﺮﯾﻢ ﺷﺒﺎ ﺑﺪﻭﺋﯿﻢ ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگه : برو بابا ﻣَﻦ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻭﺭﺯشی ﻣﯿﺨﻮﻧﻢ ﻧَﻔَﺴَﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به بابام میگم 27سالم شده نمیخوای برام استین بالا بزنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگه:والا اگه کسی راضی بشه با تو ازدواج کنه استین که سهله با شورت میرم خواستگاری برات
یعنی اینقد تو خونواده منو قبول دارنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زن به شوهر : می خوای دفتر یادداشتت باشم تا همیشه همراهت باشم ؟ ☺️

مرد : عزیزم سر رسیدم باش تا هر سال عوضت کنم ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺭﻓﺘﻢ ﻳﻪ ﺗﻦ ﻣﺎﻫﻲ ﺧﺮﻳﺪﻡ ١٢٠٠٠ﺗﻮﻣﻦ !!!...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺗﻮﺵ ﭘﺮﻱ ﺩﺭﻳﺎﻳﻲ ﺑﺎﺷﻪ!!!
استرس دارم ﺩﺭﺷﻮ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﻢمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺍﯾﻦ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﻣﺎﯼ ﺑﯽ ﺑﯽ ﻫﺴﺖ ﺗﻮ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻫﻤﻪ

ﺩﻭﺭ ﻫﻤﻦ ﭘﺴﺮﻩ ﻣﯿﮕﻪ what do we want ؟

ﯾﮑﯽ ﻧﯿﺲ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺎ ﺑﮕﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﺯﺑﻮﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ ، ﺯﻭﺭﺗﻮﻥ ﻣﯿﺎﺩ

ﯾﻪ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﮕﯿﺪ ﺟﯿﺶ ﺩﺍﺭﻡ !؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ما اینقدر فقیریم که 20 ساله هروقت دست زدم به سیب زمینی سرخ کرده

مامانم گفت دست نزن کمه

یعنی تا الان یه بارم اندازه نبوده !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﻋﻤﻪ ﻫﺎﻡ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﻮﻥ

سه ﺗﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻥ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻣﺎﺩﺭﺷﻮﻫﺮﻫﺎﺷﻮﻥ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ
ﺩﻟﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﻣﯽ ﺳﻮﺯﻩ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﺗﻮ ﺑﺤﺜﺸﻮﻥ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻪ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اتوبوس حامل زنان تصادف میکنه وتمام زنان کشته میشن !! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همه شوهران خوشحال بودن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدجز یکی که خودشو به زمین می زد و گریه میکرد ،مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهش گفتن توحتما زنت روخیلی دوست داشتی !! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میگه نه ، آخه زن من از اتوبوس جا مونده بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﻗﻮﭺ ﭼﯿﺴﺖ....؟؟؟؟

ﺍﺭﺷﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪ ﮔﻠﻪ
ﮐﻪ ﺍﺯﻃﺮﻑ ﭼﻮﭘﺎﻥ ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﻭ ﻣﻔﺘﺨﺮ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﺯﻧﮕﻮﻟﻪ ﺷﺪﻩ...!

یه معتاده از دوست معتادش میپرسه:
شالی چند بار میری دششویی؟

دوستش میگه:
یه دونه بهار، یه دونه تابِشتون،یه دونه پاییژ،یه دونه هم زمشتون!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

معتاده میگه:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بابا خب بگو اشهال داری دیگه!

پسره ازدختره پرسید:اگه من بمیرم چی کارمیکنی؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دختره شوخی شوخی جواب دادخوشحال میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

روزبعد دختره جسدپسره روپیداکرد که تودستش نوشته بود :هرکاری میکنم تاتوخوشحال باشی عشقممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برگرفته از کتاب گاوها پرواز میکنند خرها باور میکنند مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه که بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و مامان مون نگه خدا رو شکر سرت جایی نخورد.

بعد خودشون می زدن تو سرمون! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آهـــای اونــایی که سر جلسه امتحان هنوز ما چیزی ننوشته بودیم
شما یه برگ اضافه میخواستین
ینی تو روحتون با اون قیافتون !
نصف واحدایی که افتادم به خاطر استرسی بود که از وجود شما گرفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به یارو میگن اگه دم مرگ بهت بگن دومیلیارد تومن از بانک برنده شدی چیکارش میکنی؟
میگه وصیت میکنم دور تا دور قبرمو توالت بسازن
همه بیان ب ر ی ن ن به این شانسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دختر: بابا
بوست کنممممممممممممممممممم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بابا: پول ندارما! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عصری مامانت بوسم کرد

آدم تو زندگیش همه چیزو راحت از دست میده

جز وزنشو!

لامصب...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همیشه یه ایمیل نخونده تو اینباکسم میذارم

به هر حال آدم باید خودش به زندگیش هیجان بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با بعضیام که دست میدی

انگار داری ماهی مرده تکون میدی خب نمیخوای دست نده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من فکر میکردم هیچ دوستی ندارم

اما از وقتی ماشین خریدم نظرم عوض شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عرض سلام دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولی طول سلامو ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برا همین نمیتونم مساحت و محیط سلامو براتون حساب کنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یکی از رفقا می گفت

پیاز تنها ماده غذایی هست که میتونه اشک آدمو در بیاره
من برای اینکه ثابت کنم اشتباه میکنه

یه نارگیل برداشتم و زدم تو سرش ، اونم کاملا به اشتباهش پی برد !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو خونهٔ ما مهم نیست خودت دوست داری کدوم کانالُ ببینی

مهم اینه که نذاری بقیه کانال مورد نظرشونُ ببینن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خارجکی یعنی چه؟

دختری است که با جکی جان نسبت خواهری دارد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به بچه خواهرم 500 تومن دادم میگم برو هرچی میخوای بخر
پولُ گرفته یه هزار تومنی گذاشته روش بهم پس داده
میگه: اینُ بگیر فقط سریع از جلو چشمام گمشو! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گردن زرافه‌ها جوری درازه که فک کنم وقتی غذا رو قورت میدن...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
غذائه تو راهِ معده واسه ناهار و نماز چند جا میزنه بغلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دقت کردین ﺍﯾﻦ ﭘﻨﺒﻪ ﮐﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ آﻣﭙﻮﻝ ﻣﯿزنن

ﺍﺳﺘﺮﺳﺶ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺍﻣﭙﻮﻝ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺩﯾﺸﺐ ﺑﭽﻪ ۱۰ ﺳﺎﻟﻪ ﻓﺎﻣﯿﻠﻤﻮﻥ ﯾﮑﯿﺸﻮﻥ ﭘﯿﺎﻧﻮ ﻣﯿﺰﺩ ﯾﮑﯿﺸﻮﻧﻢ ﮔﯿﺘﺎﺭ …

ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﻣﻦ ده ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺯﯾﺮ ﺑﻐﻠﻢ ﺻﺪﺍﯼ
ﮔﻮﺯ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ !!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﻧﺨﻨﺪ امکانات نبود . جنگ بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

‏کافیه خسته باشی و سوار مترو شی
.
.
.
.
.
.
.
.
یهو مترو به خانه سالمندان تبدیل میشه و نمیتونی بشینیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ارامش دو گيتي تفسير اين دو حرف است:
.
.
.
.
.
.
.
.
با دوستان هِلو های مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با دشمنان اوکی بایمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

طرف رنگ مورد علاقه اش رو نوشته؛ "CC"

ازش پرسیدم خب این یعنی چی؟!!!

میگه: همون 2c دیگه ...طوسی!!!

.

فقط این بنده خدا رو قایم کنید تا ناسا ندزدیدتش!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شمام موقع ریش زدن
.
.
.
 اول ستاری میزنید
بعد پروفسوری
بعد سیبیل دسته موتوری
بعد سیبیل چخماخی
بعد سیبیل هیتلری
بعد اونم می زنید
.

.

یا فقط من این طوریممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آهنگهای جدید انقد تند و سریع شدند که تا استارت ماشینو بزنی میره ترک بعد! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.
.
.
.

.
.
.
.
قبلنا سنتی میذاشتیم میرسیدیم سرکار هنوز استاد نخونده بود! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یارو... خواب دیدم با خانمم رفتیم پاساژ
هی اون میخره هی من کارت میکشم

یهو از خواب پریدم دو سه بار موجودی گرفتم …
آخرش بانک گفت:
بخدا خواب دیدی
تو اصن زن نداری
بگیر بکپ…!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زمان مدرسه یه کتاب بود به اسم گام به گام

مثله فیلم خاک بر سری بود!!!
.
.
.
.
.
.

همه داشتن ولی انکار می کردنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

منم خعلی دوس داشتم رتبه کنکورم تک رقمی بشه?

ولی آقامون غیرتیه میفهمی؟؟؟غیرتی?

میگه خوشم نمیاد عکستو جایی نشون بدن?

وگرنه این چیزا که واسم من چیزی نی ???

در جریانین که ؟؟ ^__^?

البته فعلا آقا ندارما،ولی میدونم غیرتی خواهد بود..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اونقدری که من واسه شستن فرشهای خونه پارو زدم
.

.
.
.
.
.
.
.
.
واسه تایتانیک
پارو زده بودم الان غرق نمیشدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امسال عید تصمیم گرفتیم ایتالیا نرم

ما اینطورے هستیم هر سال
تصمیم میگیریم یہ ڪشور خارجے نریم
پارسـال هم اســپانیا نرفتـیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رانی چیست؟

وقتی کوچه یا خیابانی بسته باشد همشهریان به هم میگن:
را نی عمو، نرو رانی..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میدونستید چینی ها چطوری اسم بچشونو انتخاب میکنن؟

یه قابلمه پرت میکنن هوا

وقتی خورد زمین هر صدایی داد میذارن رو بچشون!

به عنوان مثال:

"دنگ دونگ دینگ"مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعني ميشه ...
يك بار ...
فقط و فقط يك بار ...

کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل بشن، به جز ابتدایی ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان