اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
زمان کنونی: 04-16-2021، 06:42 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: غمزه
پاسخ 351
بازدید 13565

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حسابی بخون تماشاکن بخند

بخون**تماشاکن**حسابی بخند
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
مورد داشتیم دختره رفته شیرینی فروشی گفته 1 جعبه شیرینی میخوام یارو گفته چند کیلویی؟
 دختره گفته 55 کیلو ام ولی رژیم گرفتم لاغر شم!!!
 .
 .
 .
 .
 .
 .

ب همین توافق اخیر قسم
 میگن شیرینی فروشه رفته تو یخچال نشسته میگه من کیک تولدم.

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ ﻃﺮﻑ ﺍﺳﻤﺶ "ﻏﺰﺍﻝ ﻗﺼﺎﺑﻲ " ﺑﻮﺩﻩ ،

ﭼﻮﻥ ﮔﻴﺎﻩ ﺧﻮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﻢ ﻭ ﻓﺎﻣﻴﻠﺸﻮ
ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻩ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ " ﺭﻳﺤﺎﻧﻪ ﺟﻌﻔﺮﻱمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستی چرا دیگه محصولات بَبَک تبلیغ نمیشه؟

یهو یادش افتادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدببَک بَبَک بَبَک

یه آهنگ از علیرضا آذر دانلود کردم اسمشو نوشته بود madaremoraba من فک میکردم اسم آهنگ مادر مرباست

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدها فهمیدم مدار مربع بوده

يه سرى تصادف كردم يارو گفت وايسا افسر بياد كروكى بكشيم,

گفتم كروكى چيه من فقط گل ميكشم,

يه پنجاهى داد به من گفت تو فقط برو.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

روش رهایی از دست مورچه ها در منزل

مواد لازم:
1)شکر
2)فلفل

روش استفاده:
مواد راباهم مخلوط میکنیم..
و درگوشه گوشه خونه میگذارید..

? مورچه میاد شکر برداره، بعدش فلفل را بو میکشه و عطسه میکنه و سرش میخوره به سرامیک کف خونه ومیمیره!

بازم از این روشهای کارامد براتون میفرستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مورد داشتیم طرف

ده دقیقه با چراغ قوه موبایلش، تو ماشین دنبال همون موبایل می‌گشته! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

متأسفانه تیم تحقیقاتی ما دریافتند که

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درِ خودکار بیک هم مزه‌ی قدیمیش رو نمیده

اقا یه سوال بد جوری ذهنمو درگیر کرده

مگه ما وقتی میریم حموم تمیز نمیشیم؟؟!؟؟
پس چرا حوله بعد از یه مدت کثیف میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یکی جواب بده دارم داغون میشم

آقا من دیگه حوصله ندارم میام تو...

ابوریحان بیرونیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺩﯾﺸﺐ ﺑﭽﻪ ۱۰ ﺳﺎﻟﻪ ﻓﺎﻣﯿﻠﻤﻮﻥ ﯾﮑﯿﺸﻮﻥ ﭘﯿﺎﻧﻮ ﻣﯿﺰﺩ، ﯾﮑﯿﺸﻮﻧﻢ ﮔﯿﺘﺎﺭ … ???

ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﻣﻦ ده ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ، ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺯﯾﺮ ﺑﻐﻠﻢ ﺻﺪﺍﯼ گوﺯ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ !!!

ﻧﺨﻨﺪ ﺁﻗﺎ … ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻧﺒﻮﺩمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به دوستم ميگم دوست داري دانشگاه کجا قبول بشي؟؟!!

ميگه:
يا امیر شریف  يا صنعتي کبیر

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خدا بیامرز این اواخر زیاد علف میکشید

یه آدامسو سه ساعت بود میجویدم

یهو دیدم یه صدایی داره از تو دهنم میاد، آدامس رو در آوردم یه نگاه گرد به من گفت:« داداش بَس نیست؟»مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بنیامین تو یک از اهنگاش میگه "آره خوب بلدم که قدم بزنم"

واقعا ادم میمونه از این همه استعداد و توانایی که خدا به این بشر دادهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زندگی پسر مجرد دو بخشه:

بخش اول میخواد زن بگیره خانواده مخالفه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بخش دوم خونواده میگن زن بگیر خودش مخالفه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دختر مجرد کلا یک بخشه:

فقط دلش میخواد براش خواستگار بیاد
پیش دوستاش کلاس بذاره، بگه کلی خاستگار دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من اگرگاهی عاشـــــقانه مینویسم، 

نه عاشــــقم ،
نه شکـــــست خورده ،
فقط

مرض دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من اگه آهن بودم هیچوقت زنگ نمیزدم

اس میدادم اونا زنگ بزننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دکتر هم رفتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جای تعجبه که کامران هومن دونفرن

ولی خسروپرویز یه نفرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینقد سطح آرزوهامو اوردم پایین به نفت رسیدم

فقط پول ندارم پالایشگاه بزنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بعضیا انقد خوشگلن که انگار از یه سیاره ی دیگه اومدنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خب دیگه کاری ندارین؟
 سفینه اومده دنبالم من باید برممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

متفاوت ترین حیوون تو جهان آفتاب پرسته،
نه تنها موجوده بيريختيه بلکه...

خدا رو هم قبول نداره، آفتاب رو میپرسته!

شرط میبندم بيشعور نمازم نمیخونه!!!!!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با رفقا رفته بودیم کویر لوت

بعد یه مدت گم شدیم!
 یکی از بچه‌ها از کیفش نقشه در آورد، بعد از چهار ساعت بررسی کردن...

نگاهی به اطرافش انداخت و
 در دوردستها تپه ای رو نشون داد و گفت

ما الان اونجاییم!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جدیدن اسم بچه رو یه چی میذارن که

انگار بجا قرآن منوی کافه باز کردنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه بار سوار تاکسی خط فرودگاه شدم گفتم

please take me to the airport

یارو گفت دفعه بعد خاستی خودتو خارجی جا بزنی قبلش به فارسی نگو خسته نباشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه بارجزوه م رو دادم به یه دختر وقتی پس داد یه شماره روش نوشته بود

فکر کردم شماره خودشه زنگ زدم طرف گفت:
انجمن خواندن متون باخط میخی بفرماییدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

روز های هفته اینجوری میگذره:
ششششنننننننننننننببببببه
یییییکشششششششنننننبه
ددددوشششششششنننننننبه
سسسسسسه شششششنننننننننننبه

چچچچچاااااااااااااااارررررررششننننبه
پشمه جهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پر کاربرد ترین جمله دخترا:

منم انقد آرایش کنم اینطوری میشم... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زیباترین توهینی که تا حالا تو دعوا شنیدم این بود که یکی به یکی گفت " تو دیگه باد کدوم معده‌ای؟ "مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینقد خلاقیتش به دلم نشست که می‌خواسم برم وسط مثل برنده‌ی کُشتی دستش بگیرم بالامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهسا : مژغااان ژووونم این کامپیوتر چلا لوشن نمیجه عجیجم ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مژگان : عجقم سیم رو بزن به پریزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مورچه ای را دیدم
با این کوچکی اش
با پشتکار بسیار باری میبرد بسی از خود بزرگتر

لهش کردممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصن حال و حوصله ی لوس بازی و متحول شدنُ نداشتم
همینم مونده از مورچه پند بگیرممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یارو تو صف نونوایی بود یهوووو زارت در میره گوز میده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
.
.
.
.
.
.
.
.
اینو اونورو نگاه میکنه
میبینه همه نگا میکنن

با قیافه حق به جانب میگه
والله با این نووناشونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امتحان دامادها

زنى سه دختر داشت که هر سه ازدواج کرده بودند.

یکروز تصمیم گرفت میزان علاقه‌اى که دامادهایش به او دارند را ارزیابى کند.
یکى از دامادها را به خانه‌اش دعوت کرد و در حالى که در کنار استخر قدم مى‌زدند از قصد وانمود کرد که پایش لیز خورده و خود را درون استخر انداخت.
دامادش فوراً شیرجه رفت توى آب و او را نجات داد.
فردا صبح یک ماشین پژو ٢٠٦ نو جلوى پارکینگ خانه داماد بود و روى شیشه‌اش نوشته بود: «متشکرم! از طرف مادر زنت»

زن همین کار را با داماد دومش هم کرد و این بار هم داماد فوراً شیرجه رفت توى آب وجان زن را نجات داد.
داماد دوم هم فرداى آن روز یک ماشین پژو ٢٠٦ نو هدیه گرفت که روى شیشه‌اش نوشته بود: «متشکرم! از طرف مادر زنت»
نوبت به داماد آخرى رسید.
زن باز هم همان صحنه را تکرار کرد و خود را به داخل استخر انداخت.
امّا داماد از جایش تکان نخورد.
او پیش خود فکر کرد وقتش رسیده که این پیرزن از دنیا برود پس چرا من خودم را به خطر بیاندازم.
همین طور ایستاد تا مادر زنش درآب غرق شد و مرد.
فردا صبح یک ماشین بى‌ام‌و آخرین مدل جلوى پارکینگ خانه داماد سوم بود که روى شیشه‌اش نوشته بود: «متشکرم! از طرف پدر زنت»
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه رفیق دارم اسمش سروشه

منتظرم ازدواج کنه بعد بچه دار بشه بگم:
سروش منتشر کردمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

انقدر تنهام که.....

میخوام به مینای دندونام پیشنهاد دوستی بدم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگرم قبول نکرد میرم سراغ لاله گوشام..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خو تنهام میفهمی؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بزرگترین بدبختی اینه که طرف سواد نداره حرف بزنه .....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ولی شعورم نداره که خفه شهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

-3-

-6-

-7-
این نمرات یادتونه!؟
من انقدر از این نمرات داشتم...

فقط حکمت این دوتا خطی که بغل نمره میذاشتن و نفهمیدم؟!
یعنی میذاشتن نمره هام فرار نکنن؟!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﭘﺴﺮﻩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻗﻠﯿﻮﻥ ﻣﯿﮑﺸﯿﺪﻩ ﺣﻠﻘﻪ ﻣﯿﺪﺍﺩﻩ ﺑﯿﺮﻭﻥ . . .

ﺑﻌﺪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺳﺮﯾﻊ ﺍﻧﮕﺸﺘﺸﻮ ﮐﺮﺩﻩ ﺗﻮ ﺣﻠﻘﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﭘﯿﻮﻧﺪﻭﻣﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ ﻋﺸﻘﻢ !مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﺷﻮﻫﺮ ﮐﻤﻪ ﻣﯿﻔﻬﻤﯽ ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ﮐﻢ

همیشه برا زندگیتون برنامه داشته باشید...

️️
من از همین الان واسه تابستون برنامه ریزی کردم که تا عصر بخوابم !!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زن : عزیزم دکتر بهم گفت واسه اینکه حالم خوب بشه باید بریم به سفر خارج به یه ساحل آفتابی .

حالا منو کجا میبری ؟
مرد : یه دکتر دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همه واسه اینترنت پرسرعت میرن کافی نت

منم میرم تو آشپزخونمون میشینم رو کابی نتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بعضيا مث شبکه چارن

فقط هستن!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عاغا دیروز وقت نهار مامانم, من و داداشمو صدا کرده میگه:
 بیاید ببینم کی چی می خوره.
 حالا ما با هزار امید فکر می کنیم چند نوع غذا داریم.
 رفتیم اونجا دیدیم 2 نوع غذا هست.

نیمرو با رب , نیمرو بی ربمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻣﯿﺮﯾﺪ ﺑﯿﺮﻭﻥ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﻧﺬﺍﺭﯾﺪ ﺟﻮﺭﺍﺑﺘﻮﻥ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﻋﺠﻠﻪ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﮔﻢ ﻣﯽ ﺷﻪ
کثافطه سوراخ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من همیشه اول برگه امتحانم مینویسم:

مطالب مندرج در این برگه صرفا تراوشات ذهنی بنده است و هیچ گونه ارزش مادی و معنوی ندارد، با لبخند تصحیح شود
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اﻭﻝ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺑﻮﺩﻡ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﻣﻌﻠﻤﻤﻮﻥ ﺩﺍﺷﺖ ﯾﻪ ﻣﻮﺭﺩﯼ ﺭﻭ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﺑﻌﺪ ﮔﻔﺖ : ﮐﺴﯽ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﺑﮕﻪ ﭼﺮﺍ؟؟
ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﺎ ﺑﮕﯿﻢ ...!!!
ﮔﻔﺖ : ﺑﮕﻮ ﻋﺰﯾﺰﻡ ...

.
.
.
.
.
.
ﻣﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ : ﭼﺮﺭﺭﺭﺭﺭﺍ؟؟
ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﮐﺘﮑﻢ ﺯﺩ هنوزم نمیدونم چرامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان