آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

نظرسنجی: بهترین عکس دسکتاپ زمستانی
شرکت کننده اول
11.76%
16 11.76%
شرکت کننده دوم
16.91%
23 16.91%
شرکت کننده سوم
5.88%
8 5.88%
شرکت کننده چهارم
10.29%
14 10.29%
شرکت کننده پنجم
10.29%
14 10.29%
شرکت کننده شیشم
10.29%
14 10.29%
شرکت کننده هفتم
10.29%
14 10.29%
شرکت کننده هشتم
14.71%
20 14.71%
شرکت کننده نهم
6.62%
9 6.62%
شرکت کننده دهم
2.94%
4 2.94%
مجموع 136 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

برنده سریه اول مسابقه بهترین عکس دسکتاپ زمستانی صفحه دوم
زمان کنونی: 09-22-2020، 08:43 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ღSilverfallღ
آخرین ارسال: ღSilverfallღ
پاسخ 17
بازدید 2924

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
زمستانی اول برنده دوم بهترین صفحه مسابقه عکس سریه دسکتاپ

برنده سریه اول مسابقه بهترین عکس دسکتاپ زمستانی صفحه دوم
Star 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام سلام خوب از اونجایی که ما وسطهای آذریم گفتم تا بچه همه بیان و توی مسابقه شرکت کنن بیاییم تاپیک فصل زمستون رو بزنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب به پیشنهاد یکی از مدیرای گلمون همین کار رو میکنیم قوانین تغییر میکنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

1- دیگه نظر سنجی میزاریم چون خیلی از بچه ها با مشکل بر خوردن توی نمره دادن پس با این حساب فقط میشه به یکی رای داد

2-دیگه اسم شرکت کننده ها نام برده نمیشه تا اینطوری کسی نفهمه عکس شماره یک ماله کی هستش

3- تبلیغ خواهشا نکنید بچه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

4-هر کی میخواد شرکت کنه دارم میگم حتما حتما به من پیام خصوصی بزنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5-عکسها فقط و فقط مربوط به فصل زمستون باشه حالا هم میتونین خودتون درستش کنین هم میتونین عکس دربیارین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و از همه بهتر اینکه کسی که تو مسابقه اول بشه یه مدال زمستونی میگیره اگر دیدم خیلی این مسابقه خوب بودش میگیرم مسابقه فینال رو هم تشکیل میدم ولی اگر خلوت باشه از فینال خبری نیستش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینم از جایزه نفر اولمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
سلام سلام من برگشتم خوب اولین روز نظر سنجی رو آغاز میکنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بچه ها من کاری کردم که به چند نفر بتونین رای بدین اشکالی نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوب اینم از شرکت کننده های عزیزمون قرار هم نیستش اسمهاشون رو بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شرکت کننده اول

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرکت کننده دوم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرکت کننده سوم

شرکت کننده چهارم

شرکت کننده پنجم

شرکت کننده شیشم

شرکت کننده هفتم

شرکت کننده هشتم

شرکت کننده نهم

شرکت کننده دهم

خوب اینم از تمام افراد شرکت کننده امیدوارم موفق باشینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظر سنجی از امروز تا 20 روز آینده ادامه دارد و بعد از 20 روز بسته میشه
امیدوارم با رایتون مسابقه رو هیجانی و لذت بخشش کنین
باتشکر از همه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
سلااام...خسته نباشی ساراعزیزمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شروع مسابقه جدید تبریک ب اون کسی ک قرار اول بشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوب اول کاری یه ایرهد بگیرم...
اول این ک بهتر نبود اسم شرکت کنندگانو میازشتی...منظورم این ک بدونیم چ کسایی شرکت کردن...هینجوری..بالاخره هر جا مسابقه هس حداقل اسامی شرکت کنند گان هس...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوم این عکسایی ک گذاشتی ویفتشون دیگ خیلی پاینینه...یعنی اصن عکس معلوم نمیشه چی هس...قشنگبشم معلوم نیسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حداقل عکسارو یکم بزگتر بزار تا دید بشن..من بیام رای بدم..شرکت کنند شماره8و6خیلی قشنگن...یجور هشته زندس..6قشنگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عکسارو یکم کیفیت بهتر بزار تا دید بشن..من بیام رای بدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :bia2kore   آفلاین
خود عکس اصلی رو با کیفیت عالی اش بذارین

نویسنده :kyu   غایب
سلام دوستان
خب منم به 2،3،4،6 و 9 رای میدم
یلداتون هم مبارکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
I madly love only you
I only love you to death
Because it's a foolish love, It's only you

نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
بچه ها توجه داشته باشین یه بار میگم دیگه نیایین بگین عکسها کوچیکه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من عکسها رو به صورت بند انگشتی گذاشتمشون تا صفحه انجمن سنگین نشه چون خیلی از بچه ها سرعت نتشون بالا نیستش بعدم کلی از حجمشون میره سر باز کردن عکسها به همین دلیل کوچیک گذاشتم هر کودوم رو به صورت بزرگ خواستین ببینین روی عکس کلیک کنید با تشکر از همه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
من ک رای دادم...
باشد ک شرکت کنند شماره هشت برند شودینیه.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میگم سارا جونم...عزیزم...شیشم چیه..بنویسش شش...خخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :narges.ji   آفلاین
سلام, شماره 2 :_)

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:jhsdhufG:

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
من یه چیزیرو ذکر کنم
عکس 4 برای من هست و من خودم عکاسش هستم
امیدوارم خوشتون بیاد و بهش رای بدین
ممنونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :dark heart   غایب
3 و 7