آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

به سوال نفر قبلی جواب بده!
زمان کنونی: 10-21-2019، 02:15 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: arvah
پاسخ 56
بازدید 6996

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 4.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سوال نفر قبلی به جواب بده

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین

فقط یادتون نره بعد از جواب سوال بپرسید....

نویسنده :..::MOHSEN::..   آفلاین
خب خیلی زیاده ولی مهم ترینشون اینکه توی رشته کاریم موفق هستم
چراانجمن میای؟

نویسنده :Atefe.79   غایب
واسه تفریح و دانلود فیلم و سریالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عشقت به کی بیشتره؟کیو بیشتر دوس داری؟(از بین خدا و مادر و پدر و جنس مخالفت و ... یکیشو بگومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

نویسنده :SURY   آفلاین
من عاشق وطنم هستم و هرچیزی که به اون مربوط میشه از تاریخ گرفته تا فرهنگ شعر خاک زبان خط ووووو .....هر چیزی امروز یکی برام عکسهای قدیم ارمگاه کورش و داریوش اول رو گذاشته بود با اینکه قبلأ دیده بودم ولی کلی گریه کردم با دیدن و مقایسه عکسهای قدیمی و جدید وقتی شعر حافظ و مولوی رو میخونم قلبم به تپش میافته و وقتی تشیع جنازه مردانی میشه که از جونشون برای اب و خاک وطنم گذشتن فقط اشک میریزم و مدام در دلم تکرار میکنم ما رو حالا کنید و به نظرم زیبا ترین شعر جهان  اینه:

چو ایران نباشد تن من مباد 
بدین بوم و بر زنده یک تن مباد
اگر سر به سر تن به کشتن دهیم
از آن به که کشور به دشمن دهیم
دریغ است ایران که ویران شود 
کنام پلنگان و شیران شود

- - - - - - - - - - - - 

ندانی که ایران نشست   منست
جهان سر به سر  زیر  دست ِ منست
هنر   نزد  ایرانیان  است و  بـــس
ندادند   شـیر    ژیان     را    بکــس
همه   یکدلانند   یـزدان   شناس
بـه   نیکـی  ندارنـد  از  بـد   هـراس
چنین  گفت  موبد   که مرد   بنام
بـه از زنـده  دشمـن بر او  شاد  کام
اگر  کُشــت  خواهــد  تو را روزگــار
چــه  نیکــو تر  از  مـرگ  در کـــار زار
همـه روی  یکسر  بجـنگ  آوریــم 
جــهان بر   بـد اندیـش   تنـگ  آوریم
 چـو ایـران نباشد  تن  من مـبـاد
بدین بوم و بر زنده یک تن مباد
اگر سر به سر تن به کشتن دهیم
از آن به که کشور به دشمن دهیم
دریغ است ایـران که ویـران شــود
کنام     پلنگان   و  شیران    شــود

چه چیزی تو رو راضی میکنه ؟
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ته تغاری   آفلاین
من خیلی راحت راضی میشم. البته توی زندگی، حتی انجام یه کار کوچیک میتونه خوشحالم کنه. 
اما اگر این باشه که کسی بخواد راضیم کنه... اونم راحته، البته اگه ازش خیلی ناراحت نباشم و یا بدتر از اون از چشمم نیوفتاده باش. که اگه این طور باشه، فکر نکنم هر کاری هم بکنه فایده داشته باشه

چند بار عاشق شدی؟ (حتی اگه فقط خوشت اومده باه از کسی، نه الزاما عشق اتشین)

نویسنده :سارا30   آفلاین
دبیرستان که بودم یکبار عاشق شدم.همش میخواستم اونو ببینم.ندیدش برام سخت بود.ولی الان هیچ حسی نسبت بهش ندارم. سوال. توی زندگی احساس ناامیدی بهت دست داده

نویسنده :ته تغاری   آفلاین
بارها و بارها... فکر نمیکنم کسی هم باشه که تا به حال ناامید نشده باشه. ولی من یکی خدا رو شکر همیشه خدا دستمو گرفته. و از نظر خودم این بهترین چیزیه که تو زندگی داشتم. از ادما کم گذاشتن زیاد دیدم,نامردی و بی محبتی هم دیدم. حرفای سخت شنیدم. رفتارای زمخت تحمل کردم. وا موندم. به معنای واقعی واموندم تو کارم.هم به خاطر بدی ادما,هم ندونم کاریای خودم. 
ولی ته ته ته همه اش, خدا دستمو گرفته. واسه همینم هست که الان دیگه هرچی هم که بشه,دلم از ادما می شکنه. با تمام وجود هم این شکستن رو حس میکنم,ولی ته قلبم قرصه قرصه

موثرترین ادم تو زندگیت کی بوده؟چرا؟

نویسنده :Atefe.79   غایب
تا حالا کسی موثر ترین نبوده ولی موثر مامانم بوده چون همیشه سلیقه هامون شبیه همه و بیشتر حرفاش و راهنماییاش به دردم می خورهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امشب چیکاره ای؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امشب بخاطر دیشب بیدار بودم وانجمن بودم حتما زود.میخوابم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده خودت نباشی ؟واسه چی ؟

نویسنده :ch_77   آفلاین
هربار تو موقعیت سخت کارایی میکنم که حس میکنم از تاب و تحمل من خارج بوده ولی اون موقع که تحمل کردم انگار خودم نبودم.
یکم سوالای فان بپرسید بابا :)

نمیدونم این سوالو دوستان پرسیدن یا نه تنبلیم میاد بگردم. هرکی اومد اگه دوست داشت بگه بزرگترین خرابکاری عمرش چی بوده یکم بخندیم :))

دقیق یادم نمیاد هشت سالم بود یا هفت سالم بخاطر یه مسئله ای از دست خانوداده ام ناراحت شدم رفتم توی کمد قایم شدنم همانا خواب رفتن هفت ساعته من همانا و زنگ زدنشون به نصف فامیل همانا خخخخ میخواستن به پلیس بزنگن که دیگه از خواب بیدار شدم البته کسی نبودم که زیاد از خونه بیرون برم توی سن هفت سالگی و برای همینم نگران شدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه بخوای یه نفر رو که خیلی اذیتت کرده اذیتش کنی چیکار میکنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد