آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

به سوال نفر قبلی جواب بده!
زمان کنونی: 11-18-2019، 05:16 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: JUN2BLOOM
آخرین ارسال: arvah
پاسخ 56
بازدید 6996

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 4.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سوال نفر قبلی به جواب بده

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین

فقط یادتون نره بعد از جواب سوال بپرسید....

نویسنده :ch_77   آفلاین
بستگی داره به درجه نزدیکیش به من و موقعیت و ابزار الات  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
انواع مختلفی داره یا یه بسته بیزاکودیل حل میکنم تو نوشیدنیش
یا در حمومو از پشت سرش قفل میکنم بمونه اون تو کپک بزنه
یا با لقد شوتش میکنم تو استخر
یا با پارچ آب یخ بیدارش میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یا سوسک ول میدم تو تخت خوابش
یا از پنجره آب لجن میریزم رو سرش
یا از اب توالت فرنگی براش شربت درست میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یا موهاشو کز میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یا هندونه از پشت بوم میندازم رو سرش
و.......
خلاصه راه حل زیاد داره مرض ریختن :))

از اتاق فرمان اشاره میکنن سوال بپرسم! وقتی نمیاین جواب بدین از اشباح سوال کنم عایا؟! :))

تا حالا کیو تپل مچل کردی ؟ تا چه حد فرستادیش قاطی باقالیا؟ و هدف پلید و شومت چی بوده ؟
شبح گرامی لدفا توضیح بده :|

نویسنده :Atefe.79   غایب
اگه با کسی این کارو کردم حتما اول خودش ی کرمی ریخنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هدفمم این بوده ک زجرش بدم زی شعورومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی فک کنم یکی دو بار بیشتر این کارو نکردم با کسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کار و زندگی نداری تو فن ول می چرخی عایا؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حتما ندارم که ول میچرخم :) شایدم میخوام مچ کسیو بگیرم که دنبال آمارمه :)) اصلا من هرجا میرم طرفدار دارم همه در موردم کنجکاون :))))

چند بار تا حالا خواستی خودت به یه پسر /دختر بینوای زبون بسته قالب کنی؟؟ با ذکر جزییات :))

نویسنده :Atefe.79   غایب
قااااالب کردن که نبود ولی چن بار شده ک خواستم به چشم یه بنده خدایی بیام و احساسشو ببینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جزییات و ایناش دیه امری خصوصیستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا شده کسی رو اذیت کنی بعدش پشیمون بشی؟

نه معمولا خیلیییییییییییییی هم بهم حال داده :)) بعدم مرض ندارم به آدمای بدبخت بدی کنم :|

تا حالا از کی رکب خوردی و چجوری با ذکر جزییات :))

(جزییاتم باید بگی عنوان میگه جواب بده نمیگه خصوصیاشو نگو :)))) اینچنین است )

نویسنده :sarafzm   آفلاین
ببخشید جایی رو پیدا نکردم بپرسم کجا میتونم از کاربرا بپرسم که سریال خاصی رو بهم معرفی کنن مثلا یه سریال میخام که دختره اخرش به یه پسر بد برسه مثل این رمانا که دختره وارد گروه باند قاچاق میشه بعد عاشق رئیسشون میشه یا برای انتقام جایی میره عاشق طرف میشه خخخ شاید بنظر مسخره بیاد حرفم ولی هوس کردم

نویسنده :arvah   آفلاین
این دیگه چه سوالیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد