آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

تا حالا عاشق شدی? (با جایزه)
زمان کنونی: 09-22-2020، 04:48 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Malivix
آخرین ارسال: ته تغاری
پاسخ 24
بازدید 1816

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حالا با شدی? جایزه عاشق تا

تا حالا عاشق شدی? (با جایزه)
سلام بچه ها 
تا حال عاشق شدید ? 
خب این ی مسابقس تقریبا 
چنتا سوال هست اونارو جواب بدید 
سوالات :
1-تا حال عاشق شدی?
2-چن بار? 
3-شکست عشقیم خوردی? 
4-اگر خوردی چیکار کردی ک حالت خوب شه ? 
5-نفر قبلیت تو عاشقی از ده چند میدی?

به قید قرعه ب پنج نفر اعتبار +3 تعلق گرفته میشه در انتها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :m75m75   آفلاین
1- نخیر
نیازی به ادامه دادن نیست!
هرچند من عاشق خودمم اون حسابه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Malivix   آفلاین
خودم 
1-اره 
2-چهار بار 
3-هر چهار بار
4-اهنگ گوش دادم و گریه 
5-خخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدده
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

نویسنده :지은이 사랑하는 지원   غایب
are se ta eshg dashtam az bachegi ta alan hanozam se ta shono vagean dos daram bishtar az hame eshge avalam ke moalememon bod yay behesh fk mikonam divone misham hamishe mikhastam bahash ezdevaj konam vali moteasefane sathe khanevadegimon kheyli farg dare

javon bod ha az man do sal bozorgtar bod bisto hanfte alan

vagti didamesh bisto do salesh bod vase tavalodesh vasash ye gardan band gereftam mikhastam eteraf konam ama nashod

eshte dovomam ham dostam bod ke ba ham bozorg shodim soe tafahom nashe ha dokhtar bod yek hafte pish behesh eteraf eshgi kardam dige az on vagt nadidamesh T.T

eshge sevomam rosh kheyli hasasam aslan dar barash harf nemizanam fght inam eshge yek tarafas

be nafare gabli az 10 se midam :))))))))))

نویسنده :ENW   آفلاین
1.آره
2.سه بار
3.به دو تاشون که اصلا ابراز نکردم که بخوام شکست بخورم ... اون یکی هم شکست خوردم !
4.گریه کردم ... گریه و گریه .
5.ده

پرانتز باز کنم که الان عقیدم اینه که هیچکدوم از این سه تا عشق نبوده ... و الان دنبال عشقممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :oldoasis   آفلاین
سلام
1. بله
2. یک بار
3. بله وقتی بهش اعتراف کردم و اون گفت تنها حسی که به من داره مثل خواهر کوچیکه
4. خب دقیقا یادم نیست چکار کردم تا خوب بشم چون زخم اون اینقدر عمیق بود که دیگه هیچوقت عاشق نشدم و تا امروز از هر چی مرد متنفرم و اصلا هم فکر نمیکنم عشق واقعی وجود داشته باشه بعد از اون ماجرا به زندگیم ادامه دادم و الان بعد از سالها میبینم اگه بهم نرسیدیم خدا دلیل خوبی داشته و الان اصلا ناراحت نیستم که چرا به عشقم نرسیدم  شاید بخاطر اون اتفاق توی فیلم و سریال غرق شدم انگار میخوام بهم ثابت بشه هست وجود داره ولی باز میبینم نه همه اش فیلمه
5. به نفر قبلی از 10 ، 6 امتیاز کم میکنم چون جرات ابراز عشقش را نداشت و 3 امتیاز به خاطر یکبار ابرازش بهش میدم و 1 امتیاز به این دلیل که صادقانه گفت اون 3 تا عشق نبودن و الان دنبال عشق واقعیه براش آرزو میکنم که به عشق حقیقی و پاکی برسهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
I lie awake it's ten past three
this empty feeling and I can't sleep
When you're far away I miss you
But time won't heal the pain
When you're far away I need you

نویسنده :m75m75   آفلاین
حالا که دارم فکر می کنم می بینم یه بار از یکی از همکلاسیام خوشم اومده بود! اما یکبار سر کلاس عطسه کرد! بد فهمیدم که نمی تونم با عطسه اش کنار بیام بی خیالش شدم.
یکی دیگه هم بود تو دبیرستان بغل ما می رفت . منم باهاش راه می رفتم و بر می گشتم . احتمالا از اون هم خوشم میومده ولی خونمون را عوض کردیم دیگه ندیده امش
بذار یکم فکر کنم اهان اپراتور جایی که ازش اینترنت می گیرم هم خانوم بود خنده هاش خیلی ناز بودن شماره 842 بود فکر کنم. یک بار بیشتر بهم نخندیده بود هااا خیلی حجب و حیا داشت!!!! ولی فکر کنم شغلش را عوض کرد چون دیگه صداش را نشنیدم...
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باید یک کم دیگه فکر کنم چه قدر شکست عشقی خوردم خودم خبر ندارم

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :silverhill   آفلاین
راستش من اصلا اعتقادی به عشق و اینجور چیزا ندارم
خوب دیگه نیازی به ادامه دادنم نیست

نویسنده :miss chu   آفلاین
1-تا حال عاشق شدی?
ارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
2-چن بار?
یه بار
3-شکست عشقیم خوردی?
اره
برگشت پیشم قبولش کردم.الانم خیلی زندگی شیرینی داریم:|تو کره فن هم عضوه:::|||
-10
:)

نویسنده :Atefe.79   غایب
نقل قول:سوالات :
1-تا حال عاشق شدی?
2-چن بار?
3-شکست عشقیم خوردی?
1.نع
2صفر بار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
3.وقتی عاشق نشدم چ کشکی آخه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
4.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
5. 9.75