آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

تا حالا عاشق شدی? (با جایزه)
زمان کنونی: 09-19-2020، 03:17 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Malivix
آخرین ارسال: ته تغاری
پاسخ 24
بازدید 1806

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حالا با شدی? جایزه عاشق تا

تا حالا عاشق شدی? (با جایزه)
نویسنده :Malivix   آفلاین
سلام بچه ها 
تا حال عاشق شدید ? 
خب این ی مسابقس تقریبا 
چنتا سوال هست اونارو جواب بدید 
سوالات :
1-تا حال عاشق شدی?
2-چن بار? 
3-شکست عشقیم خوردی? 
4-اگر خوردی چیکار کردی ک حالت خوب شه ? 
5-نفر قبلیت تو عاشقی از ده چند میدی?

به قید قرعه ب پنج نفر اعتبار +3 تعلق گرفته میشه در انتها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :hdpouo   آفلاین
بلی
یه بار
بلی
بهش فکر نکردم - جاهایی که قبلا باهاش بودم نرفتم - سیگار کشیدم - آهنگهایی که دوست داشت رو دیگه گوش ندادم - در آخر پیش روانشناس رفتم ....
1 از 10

نویسنده :EKI   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mahyar bani   آفلاین
بله
من دو بار عاشق شدم اولی شکست بود ولی دومی بعد چهارسال هنوز ادامه داره
اولی شکست بود من کاری نمیتونستم بکنم ک خوب بشم جز اینکه دوباره عاشق بشم اما خیلی طول کشید ک کسی ک میخاستم رو پیدا کنم بنظرم عشق هم اعتیاد داره کسی ک طعم عشق رو بچشه دگه نمیتونه تنها زندگی کنه
ب نفر قبل 4از 10 میدم

نویسنده :ROSEMITA   آفلاین
تا حالا عاشق نشدم هنوز خیلی کوچیکم ولی پسر خالم بهم علاقه داره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ته تغاری   آفلاین
1-تا حال عاشق شدی?
2-چن بار? 
3-شکست عشقیم خوردی? 
4-اگر خوردی چیکار کردی ک حالت خوب شه ? 
5-نفر قبلیت تو عاشقی از ده چند میدی?

سلام
1. بله. عشق نوجوانی البته.
3. نمی دونم میشه گفت شکست یانه؟و 4. خواستم و فراموش کردم. طول کشید. اما اشک و آه نداشت چون خودم خواستم. و البته اگر منظورتون از شکست عشقی اعتراف کردن بی نتیجه است که... نخیر. اعتراف نکردم. 
2. دو رو الان میگم.. عشق که همون یک بار تو نوجوونی. بعدها هم شد کسی به دلم بشینه. اما عشق نه. اونقدر آدم منطقی هستم که فکر نمی کردم هیچ وقت عاشق بشم. اما می دونم اگر هم روزی بشم، همه چیزم رو به پاش می ریزم.
5. آخیییی. عزیزم.. گناه دارید خو تو و پسر خاله ات... به خاطر گل روی پسر خاله ها که من عاشق یکی شونم(پسر خاله کلاه قرمزی رو میگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) بهت 7 میدم.