آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

تا حالا کسی نسبت بهت عشق یکطرفه داشته (جاک ساراگاندا) ؟
زمان کنونی: 09-20-2020، 12:54 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: !!Maryam!!
آخرین ارسال: !!Maryam!!
پاسخ 12
بازدید 1344

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حالا عشق نسبت بهت ؟ ساراگاندا داشته جاک یکطرفه کسی تا

حالا که این روزا داره سریال 2016-Jealousy Incarnate-Cho Jung Seok تجسم حسادت از شبکه SBS پخش میشه این سوال یهویی به ذهنم رسید که تا الان کسی نسبت بهت عشقه یکطرفه داشته یا نه به قول کره ای ها : جاک ساراگاندا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چه پسر و چه دختر بیایید جواب بدید . به هر حال ممکنه درمورد پسر هم اتفاق افتاده باشه یعنی یک دختر نسبت بهش عشق یکطرفه پیدا کرده باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
تا حالا 3 نفر نسبت بهم عشقه یکطرفه داشتند
نفر اول هنوز تکلیفشو مشخص نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چونکه تا حالا اصلا ندیدمش و اینو یکی از دوستان به گوشم رساندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نفر دوم و نفر سوم بهشون نه گفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بقیشون هم فقط خواستگاری عادی و آشنایی عادی بوده که خب اونا عشق اینا محسوب نمیشه فقط یه مراسم عادی و روتین بود که ممکنه برای همه اتفاق بیفته که خب اونا هم جواب نه گرفتند مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :haewon   آفلاین
خوب اینجا چند تا حالت مطرح میشه؟
1- ممکنه داشته باشه اما نگه
2- داشته و گفته و درخواست داده یعنی خواستگاری
3- داشته و گفته و اما نه برای ازدواج (بچه پرو بوده)

نویسنده :Anitak   آفلاین
داشته ولی بهم نگفته.
می ترسید بیاد بگه.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خنگول خب بیا بگو نمی کشمت که فوقش می گم نه دیگه.
همشون ترسو بودن.
شایدم من زیادی اخمو بودم.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هشدار که آرامش ما را نخراشی.

نویسنده :Mojynaji   آفلاین
فکر نکنم!!! 
البته بعد از ازدواجم شنیدم یکی دو نفر خیلی ناراحت شدن و تریپ غم ورداشتن ولی راست و دروغش با گوینده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :m75m75   آفلاین
احتمالش خیلی کم هست
به طور کلی زیادی ادم جالبی نیستم که کسی بخواهد هم چنین رابطه ای باهام داشته باشه و اگر هم داشته باشه بعد از یک روز احتمالا خاتمه پیدا می کند.

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :m75m75   آفلاین
قبلا از یکی خوشم اومد. ولی اونم خیلی طول نکشید. چون می دانستم که حاضر نیستم مسئولیت یک همچنین رابطه ای را قبول کنم و حاضر نیستم که اینقدر برای کس دیگه ای به جز خودم حرص بخورم و خسته بشوم. پس کلا نمیشود اسمش را دوست داشتن گذاشت.

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :iNSANE   غایب
اوممم....حدودا دو مورد این تیپی داشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :EKI   آفلاین
no.........

نویسنده :Mahyar bani   آفلاین
بله
دو سال پیش ی دختری بهم ابراز علاقه کرد با اینکه من در رابطه بودم بهم میگفت ک دوستم داره تا امروز ک هنوزم رابطم سرجاشه اما گاهی از طریق فیس یا اینستا بهم پیام میده ک جواب نمیدم