آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

تـــقـــ♥ـــدیـم مــیکــ ـ ـنـ ـ ــــم بــــ☺ـــ ـ ـ ـه....
زمان کنونی: 09-22-2020، 07:28 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nɪɴɪʟɪɴ
آخرین ارسال: Nɪɴɪʟɪɴ
پاسخ 5
بازدید 481

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تـــقـــ♥ـــدیـم مــیکــ ـنـ ـ ــــم بــــ☺ـــ ـه

بــیـایـید تــقدیم کـــنیم .... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چـــیو؟ هـــرچی کــه دوســت داریــم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مـــتن،شــعر،مــوزیک و مــوزیک ویــدئو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هــرچیـز قشــنگی که ارزش تــ♥ــقدیم داشته بـاشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بـــه کـــی؟ بـــه اون کــسی کــه دوســت داریــم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صــرفا بــه شــخصیــت هایــی کــه کنــارمون هســــتـن نــه ! مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میــتونه بــه یه فــرد مــجازی بــاشـه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یــه آیـــدل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از حــضورتــون خــوشحال میــشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده :m75m75   آفلاین
یک فلاکس چایی دارچینی به خودم تقدیم می کنم
تا سحر نشده تمومش کنم!

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :지은이 사랑하는 지원   غایب
جانم رو تقدیم میکنم به عشق سومم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
خب منم اینو تقدیم میکنم به دوست عزیزم که اگه نباشه من میمیرم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :•º★STAR★º•   غایب
دغدغهء روزمره ام، بودن توست!
نفس کشیدنت ..
ایستادنت ..
خندیدنت ..
“مــــــــــادرم”
تو باشی و خدا
دنیا برایم بس است …

یه دنیا گل تقدیم به مامانم که تمام وجودمه....

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
آپ...!!!
follow me little gallery on instagram

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان