آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

تنبلی از نشانه‌ های هوش بالا در افراد است
زمان کنونی: 05-23-2022، 05:38 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: zahraj4
پاسخ 2
بازدید 997

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در تنبلی افراد بالا نشانه‌ های است از هوش

تنبلی از نشانه‌ های هوش بالا در افراد است
نتیجه‌ یک تحقیق در آمریکا نشان داده که افراد دارای هوش بالا از کارهای فیزیکی سریع‌تر خسته و در ادامه‌ کار خود بیشتر درگیر کارهای فکری می‌شوند. همچنین افراد با فعالیت فیزیکی بالاتر با خسته شدن از کارهای فکری به دنبال رفع خستگی می‌گردند.

در راستای این پژوهش، ابتدا محققان با استفاده از یک پرسشنامه افراد شرکت کننده در تحقیق را به دو دسته‌ی اهل تفکر و مخالف آن تقسیم‌بندی کردند. در مرحله‌ی بعد با بستن یک دستبند روی دست تمامی اعضا، فعالیت‌های آن‌ها در مدت یک هفته رهگیری شد. این دستبندها داده‌های کاملی از فعالیت‌های هر فرد در طول روز جمع‌آوری کردند.

خروجی داده‌ها نشان می‌دهد که افراد دسته‌ی اول یعنی اهل تفکر در طول یک هفته، فعالیت‌های فیزیکی به مراتب کمتری را نسبت به اعضای گروه دوم انجام دادند. با این حال اعضای هر دو گروه آخر هفته به یک میزان فعالیت انجام داده‌اند و تفاوت معناداری بین گروه‌ها مشاهده نشد؛ دلیل این اتفاق هم خیلی مشخص نیست.

افرادی که زیاد اهل تفکر نیستند سریع‌تر از کارهای فکری خسته می‌شوند و برای پر کردن وقت خود سمت کارهای فیزیکی می‌روند. در طرف مقابل افراد اهل تفکر هوش بالاتری دارند ولی فعالیت‌ کمتری انجام می‌دهند که در دراز مدت خطرات زیادی برای آن‌ها خواهد داشت.

تحرک و فعالیت‌های فیزیکی صرف نظر از اینکه فرد باهوش باشد یا خیر، برای سلامت بدن ضروری هستند.

نویسندگان مقاله پیشنهاد می‌دهند که آگاهی در افراد کم تحرک می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند. آگاهی در مورد مضرات کم‌ تحرکی و اینکه خود در دسته افراد کم تحرک قرار می‌گیرند، منجر به تفکر و در نهایت مبارزه با این پدیده می‌شود.

با این حال مطالعه‌ی انجام شده در بین تنها یکسری افراد آن هم در آمریکاست، بنابراین نمی‌توان خیلی نتایج آن را به بقیه‌ی افراد تعمیم داد. همه‌ی ما می‌دانیم‌ که فعالیت‌ روزانه‌ برای سلامت و دراز مدت بسیار مفید است.
نویسنده :Malivix   آفلاین
اقا من من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خخخ منم همین طوریم دیگ از من باهوش ترم مگه هست؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گاه شده است 
دست درازی به احساسمان کرده ایم 
احساسی ک از ته وجودمان است 
حسی که تمام درد های زندگی و شادی هایش را بیان می کند 
جایی که تمام عشق 
محبت 
عدالت 
شجاعت 
حسادت 
ترحم 
تنفر 
لذت 
شیطنت  و... ایجاد می شود 
آن جایی که عشق مانند یک انگشتر قاجار می ارزد 
آن جایی که خورده شیشه های زندگی مدفون می شوند تا روزی حسی را زخمی کند 
آری قلب 
چیزیست به پهنای وجود و با هزار جنس 
از سنگ تا نور 
آری قلب آن است که شادی را حس و غم را درک و نبودن را تجربه می کند 
و... 

نویسنده :zahraj4   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من در زمینه تنبلی خیلی مهارت دارم !!!!

فک کنم خیییییلی باهوشم !

مدیونید فک کنید از خودم تعریف میکنم !
E - X - O

We Are One

KaiSoo