اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ثبت نام سری جدید صندلي داغ
زمان کنونی: 08-07-2022، 10:35 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 19
بازدید 4958

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نام جدید ثبت سری داغ صندلي

ثبت نام سری جدید صندلي داغ
Star 
اولین صندلی داغ انجمن فن

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام به همه دوستاي خوبم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ميخوايم ثبت نام واسه صندلي داغ و شروع كنيم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

كسايي كه ميخوان رو صندلي بشينن و بسوزن توي همين تاپيك اعلام كنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا بعد از نظر سنجي اولين صندلي داغمون و شروع كنيم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهلت ثبت نام تا  ١٢ شب ٣١ تير

نویسنده :رویا   آفلاین
خب با تشکر از پری جونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من که ساخته شدم واسه نشستن رو صندلی داغ و سوخت و ساختن باهاش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
الآن ثبت نامه نه نظرسنجی:)

نویسنده :liminho   آفلاین
[sub]من هستم[/sub]

نویسنده :شوالیه   آفلاین
خب منم هستم [img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/00000003.gif[/img][img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/00330000.png[/img]

نویسنده :dani2pm   آفلاین
منم که کلا نترس.....هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
the way that a gentleman treat a jerk

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :يونوو   آفلاین
نادو نادو.....................منم هستم منم هستم[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/13357702.gif[/img][img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/13357702.gif[/img]

نویسنده :mohadeseh78   آفلاین
منم هستم

نویسنده :"MaryaM"   غایب
هر کی میخواد بشینه  بشینهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودشو برا سوالایه من اماده کنه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیشب با خدا دعوایم شد...
با هم قهر کردیم...
فکر کردم دیگر دوستم ندارد...
رفتم و گوشه ای نشستم و چند قطره ای اشک ریختم...
خوابم برد
صبح که بیدار شدم مادرم گقت:
نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی میامد...!

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
من هستممممممممممممم[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/jhsdhuhN.gif[/img]