آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ثبت نام سری جدید صندلي داغ
زمان کنونی: 09-21-2020، 11:46 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 19
بازدید 2900

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نام جدید ثبت سری داغ صندلي

ثبت نام سری جدید صندلي داغ
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
اولین صندلی داغ انجمن فن

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلام به همه دوستاي خوبم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ميخوايم ثبت نام واسه صندلي داغ و شروع كنيم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

كسايي كه ميخوان رو صندلي بشينن و بسوزن توي همين تاپيك اعلام كنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا بعد از نظر سنجي اولين صندلي داغمون و شروع كنيم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهلت ثبت نام تا  ١٢ شب ٣١ تير

نویسنده :..::QueeN::..   غایب
منم هستمممم[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/13357702.gif[/img]

افتخار نصیبتون شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم شرکت میکنم.

نویسنده :cat woman   آفلاین
میشه منم باشم عایا؟؟؟  ^-^

نویسنده :Zed.T   آفلاین
من برا خود پری زنبیل میذارم :-)

نوه ی گلم میخوام داخت کنم ( خودت شکلک مناسب رو تصور کن)

هرکی موافق داخ کردن پریه سپاس بزنه 

ساعت12 امشب،این تایپیک بسته میشه و نظرسنجی میذاریم. پس تا 12امشب وقت دارید برای ثبت نام.[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/00000003.gif[/img]

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
نظرسنجی بین این همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smilies/smiles-my-bb.ir/smile-my-bb.ir/jhsdhuhN.gif[/img]

نویسنده :☆Gemme☆   آفلاین
منم برا اینکه دل نتیجه م نشکنه هستم ، گور پدر ضرر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ஐPaRiஐ   غایب
خو منو كه گرنيم ثبت نام كرد منم ياسمن و گرني زهرا رو ثبت نام ميكنم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خانوما اقايون فانيا هم ثبت نامه ولي دخمل خالم از ناحيه دست پوكيده تا دستش خوب شد ميزاريمش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ღSilverfallღ   آفلاین
آقا میبینم تمام دوستان شرکت کردنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نگین تو کی اومدی؟ ببین نمیتونم ببینم تو تنهایی شرکت میکنی مامیم هم هستش دیگه واجب شدش بیام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پس برای اینکه از قافله عقب نیفتم من هم هستم 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدMy First Love Sakura Pinkمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
با تشکر از همه کسایی که ثبت نام کردن
مهلت ثبت نام تموم شد
به زودی نظرسنجی گذاشته میشه