اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ثبت نام صندلی داغ
زمان کنونی: 09-24-2020، 05:16 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 24
بازدید 3451

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نام صندلی ثبت داغ

ثبت نام صندلی داغ
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

با سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پس از سالهای دور ب دلیل درخواست های فرااااااااااااااااااااااااااااوان صندلی داغ داریم

پایان:7 تیر(فقط ی ذره فرصت باقیست)

اسپم ممنوع نیییییییییییییییست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :ENW   آفلاین
(06-25-2016, 12:28 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نمی دونم ثبت نام چه صیغه ایه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مگه نمیگی درخواستهای فراوان ...به صورت دیکتاتورانه اسم همونا رو بنویس بذار برا نظرسنجی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدم به ترتیب ارا بنشونشون رو صندلیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا اونا باشن از این درخواستا داشته باشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فقط ترجیحاً اسم علیرضا و سهراب(اعدام نشم صلوات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) و این آبی محکما رو به همراه ایجنت برا نظرسنجی بنویس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آبی محکما کیا هستن ؟؟؟؟

بنظر من خود آرامش رو هم بنویس !!!!
+ همه اونایی که تگ دارن .... یعنی همه کابرای غیر معمولی !!!!!!!!! خخخخ

نویسنده :m75m75   آفلاین
جنسیت صندلی را مشخص کنید
اهنی هست که زود داغ میشه
چوبی هست یا ...

سوالات را هم از قبل اعلام کنید تا بهتون بگیم که میایم یا نه
ما شخصیتتمون عمومی هست نمیشه از اینکارا کرد!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باید با مدیر برنامه ام هماهنگ کنم!!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :آرامش   آفلاین
(06-25-2016, 05:01 PM)ENW نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آبی محکما کیا هستن ؟؟؟؟
اونایی که رنگ تگشون آبی محکمه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تگ خبرنگاری انجمن رو دارن

نظرت اشتباهه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آیا من تگ دارم ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه ، به نظرت کاربر غیر معمولی دارم ؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آیا شما عینک میخوای ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
(06-25-2016, 06:43 PM)m75m75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنسیت صندلی را مشخص کنید
اهنی هست که زود داغ میشه
چوبی هست یا ...

سوالات را هم از قبل اعلام کنید تا بهتون بگیم که میایم یا نه
ما شخصیتتمون عمومی هست نمیشه از اینکارا کرد!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باید با مدیر برنامه ام هماهنگ کنم!!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی چوبیه ک کلا آتیش بگیره پودرشه بره هوامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سوالا ک اصن محرمانست غیر قابل انتشاره تا قبل اینکه طرفو ببندیم ب صندلی مطمئنشیم فرار نمیکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مدیر برنامه گفت موردی نداره،این شخص تا چند صد سال آتی وقت ازاد زیاد دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :Bombom   آفلاین
منم که تو همه چی شرکت میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :지은이 사랑하는 지원   غایب
منم اوکی فقط قبلش توضیح بدین کلا نمیدونم چی هست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ENW   آفلاین
(06-25-2016, 07:06 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-25-2016, 05:01 PM)ENW نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آبی محکما کیا هستن ؟؟؟؟
اونایی که رنگ تگشون آبی محکمه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تگ خبرنگاری انجمن رو دارن
آره ... اینا رو بشونیم حتما

نظرت اشتباهه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آیا من تگ دارم ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه ، به نظرت کاربر غیر معمولی دارم ؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آیا شما عینک میخوای ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم گفتم آرامش + اونایی که تگ دارن ! ینی تو تگ نداری !!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss chu   آفلاین
اقا منم از اونجای که همیشه خسته ام میشینم رو صندلی.حالا داغ باشه فوقش یکم اب میریزم روش جلز ولز میکنه.تفریح سالمم هستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :آرامش   آفلاین
(06-26-2016, 05:05 AM)ENW نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/color]منم گفتم آرامش + اونایی که تگ دارن ! ینی تو تگ نداری !!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خودم عینک میخوام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ....اون + اصلاً ندیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-26-2016, 12:43 PM)miss chu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا منم از اونجای که همیشه خسته ام میشینم رو صندلی.حالا داغ باشه فوقش یکم اب میریزم روش جلز ولز میکنه.تفریح سالمم هستمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منم هستممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ای جانم ...پس واجب شد بنشونیمت یکم ورزش کنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss chu   آفلاین
(06-26-2016, 12:52 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-26-2016, 05:05 AM)ENW نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/color]منم گفتم آرامش + اونایی که تگ دارن ! ینی تو تگ نداری !!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خودم عینک میخوام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ....اون + اصلاً ندیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-26-2016, 12:43 PM)miss chu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جانم ...پس واجب شد بنشونیمت یکم ورزش کنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یا خدا بدبخت شدم.اقا من الان اصلا خسته نیستم.خیلی سرحال میخوام برم پست بذارم.داغ باشه نمیشینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد