Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ثبت نام صندلی داغ
زمان کنونی: 01-27-2021، 05:07 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: Autumn Lady
پاسخ 28
بازدید 4218

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نام صندلی ثبت داغ

ثبت نام صندلی داغ
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.
با ی صندلی داغ دیگه در خدمت شما هستیم.
لطفا هر کس تمایل داره در صندلی داغ شرکت کنه،اسمش رو در این تایپیک بنویسه.
از نوشتن اسم دیگه ای بجز خودتون اجتناب کنید چون رد میشه.
ثبت نام شنبه 3 آبان ساعت 12 شب بسته میشه و نظر سنجی برگزار میشه.

لطفا اسپم نفرستید.با تشکر از همکاری تک تک شما کاربرای کره فن
نویسنده :asal501  
سلامون علیکم....خوب من همین اول اسممو نمیدم ببینم شرکت کنندگان کیا هستن...ک در این رقابت تنگا تنگ شرکت کنم...خخخخخ...مدیونید اگ فک نکید ک دارم اینجا رو رونق میدم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدم

ماید جون من تورو ب این چالش دعوت میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اقا اسم مایدرو بزارین خودش بگه بعد بنویسینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :yalda73   آفلاین
به به سلام برهمگی منم باعسل جون موافقم مائده جونم بفرمایید
. خودمم شرکت می کنم در صندلی سوزاننده خخخخ

(10-23-2014, 03:09 PM)star نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به سلام برهمگی منم باعسل جون موافقم مائده جونم بفرمایید
. خودمم شرکت می کنم در صندلی سوزاننده خخخخ

حالا ک اینجور شد دار جالب میشه دخترا اومدن وسط....

بیاین یکاری بکنید صندلی داغ ازاد بزارینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....اینقد جالب میشه....
منم شرکت میکنم مبارز دخترا.....خخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :razieh   آفلاین
سلام خوبید؟منم هستم

اقا چرا پس هیکس نیس.....

ماید کوجایی پس خوشگلهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من همین جا اسمتو مسدم ک بنویسینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
والا عسل جون میخواستم شرکت کنم 
اینجوری منو به چالش دعوت کردی ترسیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اونم صندلی داغ آزاد 
من مثل معاون دل جرات صندلی داغ آزاد رو ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عسل اگر شرکت میکنی هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
میخوایید منم شرکت کنم؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یا کمک کنم یکیو بسوزونیم؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-23-2014, 10:37 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوایید منم شرکت کنم؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یا کمک کنم یکیو بسوزونیم؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شرکت کن شکوفه جون 
من که میدونم رای نمیارم 
ولی قول میدم هم به عسل هم به خودت رای بدم 
براتونم رای جمع کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-23-2014, 10:29 PM)♫♪ Melody♪ ♫ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
والا عسل جون میخواستم شرکت کنم 
اینجوری منو به چالش دعوت کردی ترسیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اونم صندلی داغ آزاد 
من مثل معاون دل جرات صندلی داغ آزاد رو ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عسل اگر شرکت میکنی هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ماید جون هستم ....
بیا وسط عزیزم....اونم ازاد صندلی هااااا.....قبوله قبولمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد