اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

ثبت نام صندلی داغ
زمان کنونی: 01-17-2021، 06:37 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Autumn Lady
آخرین ارسال: Autumn Lady
پاسخ 28
بازدید 4119

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نام صندلی ثبت داغ

ثبت نام صندلی داغ
نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلام به همه.
با ی صندلی داغ دیگه در خدمت شما هستیم.
لطفا هر کس تمایل داره در صندلی داغ شرکت کنه،اسمش رو در این تایپیک بنویسه.
از نوشتن اسم دیگه ای بجز خودتون اجتناب کنید چون رد میشه.
ثبت نام شنبه 3 آبان ساعت 12 شب بسته میشه و نظر سنجی برگزار میشه.

لطفا اسپم نفرستید.با تشکر از همکاری تک تک شما کاربرای کره فن

نویسنده :asal501  
(10-24-2014, 11:53 PM)♫♪ Melody♪ ♫ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هستم ولی آزاد سخت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باورکن من کشش آزاد ندارم 
آخه یه سوالاتی میپرسین دیگه آدم نمیتونه جواب بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من که رای نمیارم عسل جون 

باشه من قبول دارم 
ولی یه کاری میکنم خودت رو صندلی بشینی عسل 
خودمم یه عالمه سوال برات طرح میکنم 
اونم فقط از نوع آزاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ن ماید جون چیش سخته....یه 4دونه سوال میپرسم میرن.....عاشقتم خیلی عزیزم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه ببین پس ازادو قبول کردی...یعنی رای اوردی....صندلیت ازاد باشه....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-25-2014, 12:10 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-24-2014, 11:53 PM)♫♪ Melody♪ ♫ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باورکن من کشش آزاد ندارم 
آخه یه سوالاتی میپرسین دیگه آدم نمیتونه جواب بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من که رای نمیارم عسل جون 

باشه من قبول دارم 

ن ماید جون چیش سخته....یه 4دونه سوال میپرسم میرن.....عاشقتم خیلی عزیزم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه ببین پس ازادو قبول کردی...یعنی رای اوردی....صندلیت ازاد باشه....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عزییییییییییییییییییییییییییزمی 
ولی من 4 تا دونه نمیپرسم 400 تا میپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آزادو قبول میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من تا الان از موقعیت استفاده نکرده بودم 
ولی این بارو از مقامم استفاده میکنم یه کاری میکنم رای بیاری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-25-2014, 12:14 AM)♫♪ Melody♪ ♫ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-25-2014, 12:10 AM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باورکن من کشش آزاد ندارم 
من که رای نمیارم عسل جون 

باشه من قبول دارم 

عزییییییییییییییییییییییییییزمی 
ولی من 4 تا دونه نمیپرسم 400 تا میپرسم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آزادو قبول میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من تا الان از موقعیت استفاده نکرده بودم 
ولی این بارو از مقامم استفاده میکنم یه کاری میکنم رای بیاری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عشقمییییییییییی جونم.......

باشه پس قبول ..تا اینجا من و تو ازاد.....اینجور سو استفاد از مقام....منم کاریمیکنم رای بیار....اصن راه ندار.....ببینیمکی میشنه ماید جونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شکوفه جون شمام بیا اعلام کن صندلی ازاد قبول میکنی ......زود باش نترس....کاری ندارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یلدا جون شمام همینطور......زود باشین نترسین...بابا چیزی نیس والا.....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
صندلی ازاد چجوریه؟
بگید قبوله
هرچند قراره یه نفر دیگه بشینهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-25-2014, 12:33 AM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صندلی ازاد چجوریه؟
بگید قبوله
هرچند قراره یه نفر دیگه بشینهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ببین عزیزم یعنی امادگی هر سوالیو داشته باشی...هر سوالی ...و البت جوابم بدی.....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه پس تا اینجا من...تو وماید صندلی ازاد شدیم هرکسیم رای اورد باید صندلیش سوالاتش ازاد باشه...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
قبوووووله
پس دیگه اسپم ندیم خخخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-25-2014, 12:39 AM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبوووووله
پس دیگه اسپم ندیم خخخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پس تموم شد ..............میمونه یلدا ک بیاد اعلام امادگی کنه......خمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه دیگ اسپم نمیدیم......خخخخخخخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امشب ساعت 12 شب. ثبت نام صندلی داغ بسته میشه و نظرسنجی گذاشته میشه.
هر کس باید خودش اسمش رو تو تایپیک بنویسه. نوشتن نامش توسط دیگری قبول نیست.

تایپیک ثبت نام صندلی داغ بسته شد.
با تشکر از همه کسانیکه ثبت نام کردن.
دوباره متذکر میشم: کسایی در نظرسنجی شرکت میکنن که خودشون در تایپیک ثبت نام،اسمشون رو نوشته باشند.