آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت بعد از ۱۲ سال!
زمان کنونی: 09-22-2020، 06:29 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: movafagh
پاسخ 11
بازدید 2078

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
۱۲ جولی برد آنجلینا بعد و پیت از سال جدایی

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت بعد از ۱۲ سال!
انجلینا جولی بعد از ١٢ سال زندگی مشترک با برد پیت در خواست طلاق و جدایی داد !!او دلیل این جدایی را اختلاف های حل نشدنی و همچنین روش تربیت و برخورد برد با بچه ها و مصرف زیاد ماریجوانا و الکل و خشم زیاد از حد او اعلام کرد و گفت هیچ شخص سومی در جدایی ما دخیل نیست…انجلینا همچنین درخواست سرپرستی ۶ فرزندشان را کرده است.
وکیل خانواده جولی پیت، رابرت آفر در بیانیه ای درباره دادخواست آنجلینا اعلام کرد: «آنجلینا جولی برای پایان دادن به زندگی مشترک دادخواست داده است. این تصمیم برای سلامت خانواده است. آنجلینا اظهار نظر نخواهد کرد و درخواست می کند در این مقطع زمانی به حریم خصوصی خانواده احترام بگذارید.»

در خبرها اعلام شده که لورا واسر وکالت آنجلینا را برای طلاق برعهده دارد. او چندی پیش وکالت جانی دپ را برای پرونده جدایی از امبر هرد برعهده داشت. به هر حال سایت TMZ که نخستین بار خبر را منتشر کرد می نویسد: «شخص سومی» مقصر این جدایی نیست و تصمیم جولی و پیت برای جدایی صرفا به دلیل سیاست های براد پیت در تربیت فرزندان است. اما منابعی به این سایت گفته اند که آنجلینا به خاطر اینکه براد پیت کوکائین و احتمالا نوشیدنی های الکی مصرف می کند ؛ تحملش تمام شده است و این چیزی است که جولی با «مشکل خشم» از آن یاد می کند. همانطور که پیشتر خواندید جولی درخواست نگه‌داری فرزندان و حضانت مشترک را داده است.

یک سایت دیگر page six گزارش داد که تصمیم جدایی پس از کشفیاتی بود که کارآگاهی خصوصی درباره براد پیت داشته است. گویا آنجلینا جولی یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده بود. چون احساس می کرد که براد پیت در دوران فیلمبرداری فیلم جدیدش به او خیانت می کند و همین طور هم بود و این کشف تیرخلاص شد.»

در ادامه این سایت می نویسد که براد پیت و ماریون کوتیار در دوران فیلمبرداری فیلم جدیدشان رابطه صمیمی پیدا کرده اند.

به گزارش سرویس سینمای جهان، براد پیت پس از اعلام خبر جدایی و دادخواست آنجلینا بیانیه ای صادر کرد و گفت: «من عمیقا از این موضوع ناراحت‌ام. اما آنچه الان بیشترین اهمیت را دارد؛ سلامت فرزندان‌مان است.» او در ادامه به مجله پیپل گفت: «از رسانه ها دوستانه خواهش می کنم که تا در این دوران پرچالش مزاحم فرزندانم نشوند.»

نویسنده :kavir   آفلاین
خیلی خیلی ممنون بابت خبر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خدایی شاخ در آوردم
چه خبرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصن توقع نداشتم 6تابچه وااااااایمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :***sky ***   غایب
منکه خیـــلی ناراحت شدم ...بعد از این همه وقت!!
اینا که خیلی خوب با هم کنار می اومدن!!حتی یه مدت پیش که آنجی افسردگی خیلی شدید گرفته بود،برد همه جوره کنارش بود !!
هالییوده دیگه!من تاالانشم تعجب میکردم که علی رغم سلبریتی های دیگه این دوتا چجوری تاالان از هم جدانشدن!
حیـــــــــفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
متاسفانه تا ازدواج میکنن دووم نمیاره زندگیشون
به نظرم حقشه چون با فیلم آقا و خانم اسمیت با بردپیت دوس شد در صورتی که بردپیت زن داشت و زندگی جنیفرآنیسون را بهم ریخت:( حتی وقتی جنیفرآنیسون میخواست دوباره ازدواج کنه اون همش دنبال این بود که انگشترش و مراسمش بهتر از جنیفرآنیسون باشه.اینو قبلاً تو خبرها خوندم.
خب باید فکر میکرد یه روز یه نفر دیگه بیاد که اون کنار گذاشته بشه.
زندگی هاشون و انتخاب هاشون مسخره هست.

نویسنده :movafagh   آفلاین
تو هالیود از این اتفاقات زیاد میوفته امیدوارم بچه هاشون اسیب نبینن فکر کنم جز یکیشون بقیشون فرزند خونده باشن برای همین بیشتر اسیب میبینن

نویسنده :◘Sorena◘   غایب
زوج خوبی بودن حیف شدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Whistle   آفلاین
(09-21-2016, 05:45 PM)***sky *** نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منکه خیـــلی ناراحت شدم ...بعد از این همه وقت!!
اینا که خیلی خوب با هم کنار می اومدن!!حتی یه مدت پیش که آنجی افسردگی خیلی شدید گرفته بود،برد همه جوره کنارش بود !!
هالییوده دیگه!من تاالانشم تعجب میکردم که علی رغم سلبریتی های دیگه این دوتا چجوری تاالان از هم جدانشدن!
حیـــــــــفمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اره..منم خیلی شوکه شدم..ینی اصلااا فکر نمیکردم این دوتا از هم جدا بشن.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اون موقعی که انجلینا بیمار شده بود نامه ی برد پیت به انجلینا رو دیدم..خیلی بنظر رابطشون خوب میرسید!!
...یادمه توشم نوشته بود "انجی بخاطر بیماریش حتی میخواست ازم جدا شه اما من شروع کردم بهش توجه بیشتر کردن و اون حالش روز به روز بهتر شد..."
یه چیزی تو این مایه هامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ادل و جرج کلونی و یه نفر دیگه هم واکنش نشون داده بودن..!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زوج طلایی بودن...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :سارا30   آفلاین
واقعا توی دنیای بازیگری چه اتقاقاتی میافته

نویسنده :Agent3-01   آفلاین

روزنامه ای عکسی از جنیفر انیستون را چاپ کرد و برای خنده نوشت عکس العمل او پس از خبر جدایی جولی و براد پیت
براد پیت در زمانی با آنجلینا جولی به همسرش جنیفر خیانت کرده بود

مجسمه های مشهور آنجلینا جولی و برد پیت پس از خبر طلاق آنها از یکدیگر جدا شدند
این عکس روز گاردین است که در اثر خبر جدایی برنجلینا ایجاد شده است.
موزه مادام توسو درپی خبرطلاق برد پیت و آنجلینا جولی، مجسمه های آنها راازهم جداکرد.

آنجلینا جولی که قرار بود به عنوان کارگردان، پشت دوربین فیلم «آفریقا» قرار بگیرد
برای این که با برد پیت ارتباطی نداشته باشد از ساخت این فیلم منصرف شده است.

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
برد پیت برای دیدن شش فرزندش در توافقی موقتی با آنجلینا جولی، پذیرفت که به آزمایش مواد مخدر و الکل تن دهد.

این توافق موقت که تا ۲۰ اکتبر پابرجا خواهد بود، یکی از نخستین عواقب درخواست طلاق آنجلینا جولی برای برد پیت است. جولی دلیل درخواست طلاق را حفظ سلامت خانواده عنوان و سرپرستی کامل فرزندانش را از دادگاه طلب کرده است.

برد پیت ۵۲ ساله و آنجلینا جولی ۴۱ ساله هر دو پذیرفته‌اند که به صورت جداگانه با مشاور دیدار کنند، و اولین دیدار پیت با فرزندانش نیز در حضور یک روان‌درمانگر صورت می‌گیرد. هنوز مشخص نیست که در نهایت سرپرستی شش فرزند این زوج به چه کسی می‌رسد.

زندگی مشترک این زوج سرشناس که در رسانه‌ها با نام «برنجلینا» مشهورند، پس از حادثه‌ای که در یک پرواز خصوصی روی داد به پایان رسید. در پرواز مذکور برد پیت ناگهان در حضور فرزندان کنترل خود را از دست می‌دهد. پلیس فدرال آمریکا اعلام کرده که در حال ارزیابی برای پیگیری این ماجرا است.

بازیگران «آقا و خانم اسمیت» از زمان اعلام خبر جدایی از ارتباط با رسانه‌ها دوری می‌کنند. برد پیت از حضور در مراسم فرش قرمز فیلم «سفر زمان» در لس‌آنجلس خودداری کرد.

جدیدترین فیلم برد پیت با نام «متفقین» از ماه نوامبر اکران خواهد شد. او در این فیلم با ماریون کوتیار بازیگر سرشناس فرانسوی بازی کرده است.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان