Agent3-01 محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

ارتباط با مدیر

. .

جذب مدیر فعال
زمان کنونی: 06-25-2019، 06:59 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ALI
آخرین ارسال: Farnaz_WeiLan
پاسخ 4
بازدید 1758

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مدیر فعال جذب

جذب مدیر فعال
انجمن کره فن در ادامه کار خود برای پر محتوا ساختن بخش ها به مدیرانی فعال نیاز دارد که بتوانند مدیریت بر روی انجمن ها داشته باشند. هر کدام از شما کاربران عزیز که می توانید مدیریت بخش های انجمن رو بر عهده بگیرید ؛ در همین تاپیک اعلام کنید تا به عنوان کاندیدای مدیریت انتخاب شوید و از همین الان کار خود را شروع کنید و در صورت تایید شدن توسط مدیریت به مدیر بخش ها منصوب گردید.

فعالیت کاربران متقاضی توسط مدیران بررسی می شود وافراد واجد شرایط بعد از مدت زمان کوتاهی به عنوان کاربر فعال،کاندید مدیریت و در نهایت مدیر بخش، معرفی و با ما و سایر دوستانشان همکاری خواهند داشت. در ضمن مدیر ارشد سایت و ناظر انجمن بر اساس شناخت مدیر سایت انتخاب می شود.

توجه داشته باشید که : پاسخ به سئوالات کاربران دوستان متقاضی از اهمیت خاص و بالایی برخوردار بوده و مسلما افرادی که بیشتر از سایرین رضایت کاربران را جلب نمایند بدون در نظر گرفتن تعداد پست های ارسالی آن ها مورد تایید و ارتقا قرار خواهند گرفت.

درضمن : ارتقای کاربر ساده به کاربر فعال و مدیر بخش تنها درصورت افزایش فعالیت کاربر میباشد ، بنابراین بدون فعالیت تقاضای مدیریت بخش ندهید

ارتقای شما از هر درجه به درجه ی دیگر به صورت زیر محسابه می شود :

- ارتقا از درجه کاربر سایت به کاربر فعال : شما باید 600 تاپیک یا پست مفید در انجمن زده باشید.

- ارتقا از درجه کاربر فعال به مدیر آزمایشی : شما باید 1200 تاپیک یا پست مفید در انجمن زده باشید.

- ارتقا از مدیر آزمایشی به مدیر بخش : شما باید 1800 تاپیک یا پست مفید در انجمن زده باشید.

- ارتقا از مدیر بخش به مدیر ارشد یا ناظر انجمن : این مورد توسط مدیران مشخص می شود.
نویسنده :nilojon   آفلاین
اهم اهم با سلام اهم اهم

فکر نمیکنین که1800خیلی خیلی زیادی باشه اخه خیلی زیاده از همین اول

امیدم رو از دست دادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداینقدر ادم رو شکه نکنین خووووووو

من تو سیستم های مدیریتی خیلی زیاد کار کردم با قوانین و پیشنهادات

زیادی اشنا هستم اگه بخوام میتونم همین الان پست هام رو هفتصد 

برسونم واینو هم بگم یه امیدی بدید ادم بتونه همچین مسئولیتی رو قبول

کنه خو مدیر شدن ما به سود ما که نیس به سود خودتونه من میخوام کاربر

ثابت شم فعالیتم رو از همین الان شوروع میکنم( نیلوفر جون غصه نخور

میتونیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :ALI   آفلاین
سلام
قوانین انجمن به من مربوط نیستن و من کاربر ساده ام ، اما به نظرم مدیر شدن و مدیریت همونطور که از اسمش معلومه مدیریت کردن هست و هیچ ربطی به تعداد ارسال نداره و هدف از ارسال تنها مطرح شدن و فعالیت هست

نویسنده :lord   آفلاین
من میتونم اپلود کنم هر سریالی رو که بخواهید

نویسنده :Farnaz_WeiLan   آفلاین
سلام 
خسته نباشید 
من میتونم تو زمینه آپلود کردن کمک کنم.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد