آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

جذب مدیر فعال
زمان کنونی: 08-09-2020، 08:49 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ADMIN
آخرین ارسال: 20575
پاسخ 10
بازدید 1985

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مدیر فعال جذب

جذب مدیر فعال
با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن

هدف از زدن چنین تایپکی جهت جذب مدیر فعال برای مدیریت بخش های مختلف انجمن هست کاربرانی که تمایل دارند که بخشیُ به اختیار بگیرن و در آنجا فعالیت کنند در همین تایپک میتونن درخواستشون را اعلام کنند تا رسیدگی بشه
مهم ترین بخش انجمن : بخش کره ای هست که به یک کاربری که با تمام منابع زیرنویس آشنایی داشته باشه جهت مدیریت بخش زیرنویس ها نیازمندیم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نویسنده :asal501  
(10-20-2014, 04:54 PM)ADMIN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن

هدف از زدن چنین تایپکی جهت جذب مدیر فعال برای مدیریت بخش های مختلف انجمن هست کاربرانی که تمایل دارند که بخشیُ به اختیار بگیرن و  در آنجا فعالیت کنند در همین تایپک میتونن درخواستشون را اعلام کنند تا رسیدگی بشه
مهم ترین بخش انجمن : بخش کره ای هست که به یک کاربری که با تمام منابع زیرنویس آشنایی داشته باشه جهت مدیریت بخش زیرنویس ها نیازمندیم .
سلام ب مدیر عزیز خسته نباشیینننننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب راستش الان این قسمت صورتی منظورتون دقیقا چ کاریه .....مطلبو بشکافید تشکر مینماییممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :SOG.AND   آفلاین
من میخوام مدیر شممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :songilgook joon   غایب
سلام من با تمام منابع زیرنویس سریال ها چه خارجی چه کره ای اشنایی کامل دارم و امادگی خودمو برای این بخش اعلام میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :N€Da   آفلاین
منم اومدم درخواست مدیریتو برای پسرعموم ماهیار بدم ولی نه برای ترجمه و زیرنویس
خودمم میخ.ام مدیر شم ولی وقت ندارم
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
من میخوام مدیر فعال شم

نویسنده :royajoooon   آفلاین
سلام
منم میخوام مدیر بخش گروه دخترونه و پسرونه بشم.

نویسنده :ƓὄὄƉ ǤIRĿ   غایب
سلام منم میخوام مدیر بشم...:\

نویسنده :**MAHSA**   آفلاین
من میخوام مدیر تایپیک خودم بشم ینی تایپیک قالب ss501

نویسنده :razieh   آفلاین
سلام .من میخوام مدیر بخش فوتبال بشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد