آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنیدحذف ناباورانه هرکول ایرانی/ ناداوری بهداد سلیمی را از المپیک حذف کرد!!
زمان کنونی: 05-23-2022، 05:47 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: miss mg - ELF
پاسخ 0
بازدید 855

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
را حذف بهداد ناداوری هرکول کرد ایرانی ناباورانه از سلیمی المپیک

حذف ناباورانه هرکول ایرانی/ ناداوری بهداد سلیمی را از المپیک حذف کرد!!
#1
مسابقه قویترین مرد جهان سبب شد همه ایرانی ها خودشان را به استادیوم ریو سنترو برسانند.


درحالی که بسیاری از مردم قائمشهر جلوی خانه پدری بهداد سلیمی صف کشیده بودند و یکصدا قهرمان شهرشان را تشویق می کردند، در سالن ریو سنترو هم همه ایرانی های درون دهکده خود را برای تشویق قهرمان المپیک مان رسانده بودند. محمد بنا بعد از ناکامی تراژیک تیمش ،تعدادی از بچه هایش را با خود به سالن برده بود.


او به همراه ایرانی های حاضر در ورزشگاه کشتی ، همه با هم برای حمایت از بهداد به ریو سنترو رفتند. جو قائمشهر هم البته کم از ورزشگاه محل مسابقه نداشت . از ساعت ها قبل این مسابقه مردم جمع شده بودند. برای مدال برنز قاسم رضایی جشن گرفتند و نام بنا را فریاد کردند تا از او حمایت کنند و البته فریادهای تشویق شان برای بهداد تمامی نداشت.


در ریو اما مسابقه رسما داشت آغاز می شد. همه ورزشکاران روی تخته آمدند. برای وزن آخر وزنه برداری حسابی شلوغ شده بود چون یک شرکت کننده برزیلی هم در جمع رقابت کنندگان بود. ایرانی ها هم تعدادشان خیلی بیشتر از قبل بود. دونده ها ، کشتی گیران ، مسئولان ورزش کشور ، همه و همه برای بهداد حاضر بودند. بهدادی که بعد از طی کردن دوران نقاهت ، با وزنه ۲۰۶ قصد داشت شروع کند. سنگین ترین وزنه ای که ورزشکاران خواسته بودند.


بهداد بعد از مراسم معارفه به سالن گرم رفت و دکتر نوروزی که همه جا در این ماه ها در کنارش بوده ، سعی کرد پای آسیب دیده اش را نرم کند تا بهداد مشکلی نداشته باشد. بعد از این رقابت شروع شد تا این ۱۰ رقیب ، برای جدال با پولاد سردو تقابل با بهداد آماده شوند.با جدی شدن حرکات یکضرب، گور وزنه بردار ارمنی خیلی ساده وزنه ۲۰۰ کیلوگرم را بالای سر برد. بعد از او تالاخادزه توانست ۲۰۵ کیلوگرم را بزند. بلافاصله بعد از او بهداد وزنه ۲۰۶ کیلوگرم را بالای سر برد. گور میناسیان در حرکت دوم ۲۰۷ کیلوگرم را بالای سر برد. تورمانیدزه گرجستانی هم برای وزنه ۲۰۷ کیلوگرم در حرکت پایانی یکضرب روی صحنه آمد. او هم این وزنه را بالای سر برد.


تالاخادزه برای حرکت دوم خود وزنه ۲۱۰ کیلوگرم را خواست و راحت بالای سر برد. بعد او میناسیان برای وزنه ۲۱۰ روی صحنه آمد. او هم این وزنه را سخت اما توانست مهار کند. بهداد برای وزنه ۲۱۱ باید روی صحنه می آمد. دلاور قائمشهری برغم مصدومیتی که داشت ، برای طلا به ریو رفته بود. او به زیبایی ۲۱۱ را بالای سر برد. بعد ایستاد و ازجماعت خواست طوری تشویقش کنند که او بشنود.تاخالادزه برای حرکت سوم دنیا خواهان وزنه ۲۱۵ شده بود که رکورد دنیا و المپیک شد. جوان گرجستانی کار بزرگی در پیش داشت. او به زیبایی رکورد جهان و المپیک را شکست. بعد از تاخالادزه نوبت بهداد ما بود. او باید رکورد خودش و حسین را از تاخالادزه پس می گرفت. دلاور ایرانی مثل شیر رکورد جهان و المپیک را زد. ایرانی ها شوری در سالن ایجاد کردند و همه مربیانش دور او ریختند و غرق در بوسه اش کردند.

رقابت دو ضرب با دو شرکت کننده کمتر آغاز شد. ورزشکار ترکمن حذف شده بود و شرکت کننده مصری همم انصراف داد. دیگر رقبا اما در دوضرب فراتر از انتظار بودند. اینکه تقریبا ۷ نفر از شرکت کنندگان در این رقابت از مرز ۲۳۵ کیلوگرم فراتر رفتند و خیلی از آنها از مرز ۲۴۰ کیلوگرم هم گذشتند. بهداد برای حرکت اولش وزنه ۲۴۵ خواسته بود. اعضای کادرفنی ایران برای حرکت یکضرب به شدت استرس داشتند. قهرمان ما به دلیل آسیب دیدگی ماه های قبلش ، در حرکت قیچی ممکن بود دوباره آسیب ببیند.

ورزشکار برزیلی با بالای سر بردن وزنه ۲۴۰ کیلوگرمی شوری در سالن ایجاد کرد. گور میناسیان ارمنی اولین وزنه برداری بود که توانست وزنه ۲۴۱ را بالای سر برد. تورمانیدزه گرجستانی برای حرکت سومش وزنه ۲۴۱ را خواسته بود. وزنه ای که خیلی سخت اما توانست مهارش کند. مربیان گرجستان از این ورزشکارشان راضی بودند.

برای حمایت از بهداد کیانوش رستمی و سهراب مرادی هم به سالن آمده بودند. گور میناسیان که یکبار وزنه ۲۴۱ را زده بود ، بعد از اینکه هیات ژوری وزنه اش را برگرداند ، روی صحنه آمد و همان وزنه را زد. بعد از او تاخالادزه روی صحنه آمد و توانست وزنه ۲۴۲ کیلوگرم را بالای سر ببرد.

بلاژیک آلمانی هم با انداختن وزنه ۲۴۲ ، کارش را تمام کرد. چیزی نمانده بود این وزنه روی او بیفتد. مارت سیم از کشور استونی هم ۲۴۳ را بالای سر برد. بعد از او جیلی اورسا از چک ، ۲۴۳ کیلوگرم را بالا کشید.اما نتوانست وزنه را مهار کند.

روبین الکسانیان ارمنی با وزنه ۲۴۵ کیلوگرم روی صحنه آمد. او به سادگی این وزنه را زد و تازه نوبت بهداد ایران شد. او برای همین وزنه روی صحنه آمد. ایرانی ها یکصدا فریادش می کردند. بهداد دستانش را گچی کرد. ذکری گفت ، سالن غرق در سکوت شد. دستانش را دور وزنه گره کرد ، بالای سر برد. خیلی سخت ، درد زیادی را تحمل می کرد. وزنه را نگه داشت اما داوران این وزنه او را با دو چراغ قرمز ، قبول نکردند. درد در زمان بالای سر بردن وزنه کاملا مشخص بود. بعد از بهداد ، وزنه بردار برزیلی نتوانست وزنه ۲۴۵ را مهار کند. او در حرکت دوم و در شرایطی که حسابی درد می کشید ، وزنه ۲۴۵ کیلوگرم را بالای سر برد. او با این وزنه مدالش را قطعی کرد اما این بار هیات ژوری بود که رای به ابطال وزنه بهداد داد. . سلیمی برای بار سوم روی صحنه رفت و این بار وزنه را انداخت و با آن زانوی خسته از مدال باز ماند.

غیورمرد ایران را خسته کردند و نتوانست در رقابت بماند و با این شرایط او را غیرمنصفانه از رقابت حذف کردند. بهداد بعد از این داشت گریه می کرد و اعتراض داشت. تیم داوری اما یکباره کاری کرد که همه چیز به هم بریزد. تیم ایرانی اعتراض کرد اما دیگر هیچ فرصت و مجالی برای اعتراض باقی نمی گذاشت . بهداد خیلی ساده از رقابت برای مدال حذف شد و اشک سهمش از ریو بود. او اما برای ایرانیان یک قهرمان بود که از سلامتی اش گذشت برای رسیدن به مدال. خسته نباشی پسر.

در ادامه رقابت این وزن ، تاخالادزه گرجستانی مدال طلا گرفت. او ۲۵۸ کیلوگرم را در دوضرب ، در شرایطی که دستش زیر وزنه می لرزید، بالای سر برد اما این بار داوران از او پذیرفتند تا با وزنه ۲۱۷ یکضربش به مجموع ۴۷۳ برسد و رکورد ۴۷۲ کیلوگرم مجموع حسین رضازاده را در سیدنی بشکند و رکورددار جدید مجموع المپیک باشد.


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خشم عربستانی‌ها از بازیکن فوتبال ایرانی! miss mg - ELF 6 1,098 03-05-2017, 02:48 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  شهدای مشهور ایرانی روی تی شرت جوانان لندن miss mg - ELF 2 1,199 03-05-2017, 02:42 PM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  پست جنجالی حامد بهداد در روز پزشک miss mg - ELF 5 1,309 11-17-2016, 10:34 PM
آخرین ارسال: Whistle
  انتخاب ۳ فیلم ایرانی بین ۱۰۰ فیلم برتر قرن ۲۱ در جهان miss mg - ELF 1 999 08-24-2016, 10:49 AM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  ردپای خیانت یک ایرانی در حذف بهداد سلیمی! miss mg - ELF 4 1,037 08-21-2016, 12:25 AM
آخرین ارسال: movafagh
  دلداری عاشقانه همسر بهداد سلیمی miss mg - ELF 0 672 08-18-2016, 10:04 AM
آخرین ارسال: miss mg - ELF
  علی پیرهانی نابغه ایرانی و دومین فرد چند زبانه در دنیا !!Maryam!! 3 1,092 12-18-2015, 10:04 PM
آخرین ارسال: !!Maryam!!
Star استاد اصغر غفارزاده ریاضیدان ایرانی فیاغورث را به چالش می کشد !!Maryam!! 3 1,988 12-18-2015, 03:54 AM
آخرین ارسال: movafagh
  بازیگر ایرانی در نقش خواننده آمریکایی پَلَــنگ مَلَــنگ 0 789 09-17-2014, 12:29 PM
آخرین ارسال: پَلَــنگ مَلَــنگ

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان