آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

رفتارای عجیبمون!!
زمان کنونی: 09-18-2020، 09:52 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: ROSEMITA
پاسخ 30
بازدید 2238

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عجیبمون رفتارای

رفتارای عجیبمون!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بروبچ گل انجمن کره فن…

تو این پست هر کس هر عادت و رفتار عجیبی که داره رو لطفا بنویسه و بعد نظر سنجی میکنیم تا ببینیم که چه قدر این کار به نظر بقیه عجیبه در انتها عجیب ترین عادتها معرفی میشن.این معرفی میتونه توی نوع غذا خوردن ,سبک لباس پوشیدن,عقاید خرافی,تکه کلام,رفتارها و … باشه.

خواهشا همگی شرکت کنید
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تچکر
نویسنده :..::QueeN::..   غایب
کلا من یکی از عجایب خلقتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکلا دخترا عجیبنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چی بگم دیگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب کلا ی سری چیزا هس برا اکثر دخترا همینجوریهمث عشق لباس و خرید و این جور چیزامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلیام مث من عشق فوتبال هستنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگهههههههمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب وختی اعصابم خورده یا از چیزی ناراحتم هیشکی نباید ی کلمه بام بحرفهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بر خلاف خیلیا ک وانمود مکنن نمیخان کسی باشون بحرفه ولی واقن میخان کسی دلداریشون بده من واقن اینطورم
ینی اگه کسی بخواد بحرفه میکشمشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
و در هنگام ناراحتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کافیه فقط ی ساعت بخوابممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کلا حافظه ام پاک میشه
اعصابم ارووووم میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تحمل بی شعوری برام غیر ممکنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ینی پیش اومده 5 بار ی چیزیو توضیح دادم
طرف مقابلم نفهمیده
یا در مقابل فهمیدن مقاومت کرده
از شدت اعصاب خوردی نزدیک بوده اشکم در بیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بعدشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کینه ای نیستم اصلاااا
هیچی تو دلم نیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حسودم نیستم
واقن اامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
با این سنم باز نقاشی میکشم وختایی ک دلم میگیرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالا این عجیب ترین چیز در مورد من نیس ااامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی خب یادم نمیاد جز اینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خیلی چیزا هست ولی خو فقط مختص ب من نیس
دیگه نمیدونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالا اگه یادم اومد چیزی باز میگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
سلام دوستان
خب منم شروع کنم رفتارهای عجیبم رو بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اول از سبک لباس پوشیدن شروع میکنم من تو زمستون لباس گرم نمیپوشم ینی یادم نمیاد کی پالتو پوشیدم و دست کش دستم کردم یا شال گردنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من تو زمستون لباس استین کوتاه میپوشم و خیلی از این بابت تعجب میکنن (نه میخای تعجب نکنن تعجب اوره دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
هیچ موقع سردم نمیشه با وجود اینکه تو منطقه ی کوهستانی هستیم.

تو غذا خوردنم باید بگم من تو بچگی سیب زمینی رو خام میخوردم نمیدونین که با چه مصیبتی ترک کردم این عادتو (ولی هنوز که هنوزه گاهی اوقات هوس میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

خب فک کنم این خیلی عجیب باشه من از سوسک نمیترسم حتی میتونم دستم بگیرم (البته این برا دخترا جالبه ها چون پسرا شجاعن میتونن اینکارا رو بکنن)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

حرص بقیه رو در بیارم لذت میبرم ( بچه ی بدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

رو سیب و پرتقال نمک میپاشم میخورم و خیارو بی نمک میخورم (این چه عادت مزخرفیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

به جای شبها صبح ها مسواک می زنم
خواب خیلی سنگینی دارم ینی سیل بیاد نمیفهمم یه بار خوابیده بودم برادرم با محمد طه اومده بود خونمون (بچه برادرمه وای خیلی شلوغه) هیچ کس نبود من تنها بودم اصلا نفهمیدم کی اومدن و کی رفتن

تو تابستون میتونم بدون کولر بخوابم با وجود اینکه خیلی گرماییم ولی میتونم گرما رو تحمل کنم کثرا لباس استین بلند میپوشم تو تابستون

اگه هرنوع خوردنی که طعم شیرین داشته باشه بخورم،حالم بد میشه

اگه سیر باشمو و یکی کنارم با اشتها غذا بخوره بدنم میلرزه و حالم بد میشه به خاطر همین غذامو تموم کردم زود بلند میشم میرم اتاقم

تکه کلامم دوسسوزه ینی بی نمک ینی بی نهایت از این کلمه استفاده میکنم میترسم الرزی بگیرن مردم

راستی من حساسیت دارم تو تابستون میتونم تو چند ثانیه بیشتر از 10 بارم عطسه کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گوشت گوسفند رو دوست ندارم اصلا نمیخورم

کسی بخواد حرف بزنه تو دهنش هسته باشه و تو اون حالت حرف بزنه بدنم مور مور میشه.

هر چند وقت یکبار تمام استخون هامو دست و پامو میشکُونم.

اگه از کسی کار بدی بکنه دیگه باهاش حرف نمیزنم خب میگم کار بد کارای مخصویه که من از اونا بدم میاد ( اصرار نکیند نمیتونم بگم) نمیتونم فراموش کنم و برام مثل یه غریبه میشن دوستای صمیمی داشتم که اینطوری شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اکثرا خونه کسی دستشویی نمیرم

خیلی تند غذا میخورم

آهان وقتی یه نفر نزدیکم بشینه نمیتونم درس بخونم یا کاری که دارم میکنم رو باتمرکز انجام بدم… حتی اگه هیچ حرفی نزنه… رو اعصابمه… مگه اینکه خیلی دوسش داشته باشم…

خب این همه به ذهنم رسید تا رفتارای عجیب بعدی خدا حافظمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Bombom   آفلاین
سلام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
من خب ... 
هر کی وقتمو هدر بده میزنمش هر کی میخواد باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مورد داشتیم به خاطر سرعت اینترنت حرف ر کیبوردمو در اوردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
ولی قلب پاکی دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
من میوه هایی که هستشون یه جا تجمع نداره دوس ندارم مثه هندونه ، از موزم بدم میاد چون کلا فقط هستس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
از تاریکی بیزارم ولی در موقع خواب باید تاریکی محض باشه و هوام سرد باشه
هر حشره ای ببینم میکشمش حتی اگه به من کاری نداشته باشه
در یک حظه دویستا کار انجام میدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
ادمارو با کفششوم میسنجم ، هر کی کفشش زشت باشه ازش متنفر میشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
تازه پش سرمم چش دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
بسه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :m75m75   آفلاین
من عجیب نیستم
رفتار عجیبی هم ندارم کلا!
اگر چیزی هم به نظرتون در من عجیب می اید به خاطر این هست که روزگار عجیبی شده!
فقط یک مشکل دارم اون هم این هست که چهره ی ادم ها و اسم هایشان را خیلی سخت یادم می ماندو امکان این که یک فرد را با یک فرد دیگر فقط به خاطر داشتن رنگ صورت یکسان قاطی کنم حدود 95 درصد هست.

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

نویسنده :F.89.T   آفلاین
●من میتونم یه بیست و چهار ساعتو بدون توقف بخوابم
●معمولا اخرین نفری هستم که از سر سفره پامیشم برای همینم اکثرا سفره رو تو خوابگاه من مجبور بودم جمع کنم
●با کسایی که آشنا نیستم بیشتر از سلام و هوا خوبه! حرف نمیزنم اما اگر کسی که دوسش دارم به پستم بخوره انقد حرف میزنم تا مجبور شه کله ی خودش و من رو با هم بزنه به دیوار و بعدم از پنجره پرتم کنه بیرون
●توی هرچیزی که واردش میشم دوست دارم یه کلکسیون کااااامل از عکساش رو داشته باشم.حالا هر چیزی که میخواد باشه،میخواد نحوه سیب زمینی سرخ کردن باشه یا علاقه به یه بازیگر یا کارای بافتنی یا تذهیب یا هرچیزی،یهو میبینی چهار ماهه دارم عکس جمع میکنم ازش!
●وقتایی که تنهام حتی جلو تلویزیون هم از خودم کامنت میدم بماند که سر خندوانه چه حرکات محیرالعقولی که از خودم در نمیکنم!!!
●توانایی خوردن یک کیلو گوجه سبز در روز،یه بسته تمبرهندی در روز و یک کیلو قره قروت رو در هفته دارم.در عین حال توانایی خوردن یک کیلو شیرینی خامه ای رو هم توامان در روز دارم!!!
●به سابیدن چیزی که بیافتم تا همه جاشو نسسسابم ول کن نیستم واسه همینم تو اسباب کشی فک و فامیل که میرم همیشه هم صاحب خونه مشتاقانه سابیدنیاشو به من میسپره و هم من با کمال میل انجامش میدم.سر همون قضیه هم عموم منو ملقب به لقب sabqueen یا همون ملکه ی سابیدن کرده اما در عین حال اصصصصلا علاقه ای به اینکه پاشم خونمو تمیز کنم ندارم و تا حد امکان از این پروسه دوری میکنم برای همینم همه میدونن که حداقل یه ساعت قبل باید ورودشون رو به خونم اعلام کنن تا با صحنه های دهشتناکی روبرو نشن
●موهام هر مقداری که باشه نباید اصلا حتی احساسش کنم چه برسه به اینکه بخواد باز باشه یا تو سر و صورتم بیاد واسه همینم انواع و اقسام مدل های بستنی که بشه باهاشون از شر حجم موی زیادم خلاص بشم رو از خودم ابداع میکنم
●شب که میخوابم حتتتتتتما حتتتتتما باید موهام تا حدالامکان بسته و محکم و خارج از دسترس و به نوعی نامرئی باشه وگرنه تو یه ساعت 5 بار از خواب بیدار میشم و اصلا نمیتونم خواب راحتی داشته باشم

نویسنده :artnoos   آفلاین
من تو خودم رفتار عجیبی ندیدم البته گاها تو یه سنی آدم یه رفتاری داره که از نظر دیگران عجیب هست .

من کلا تو این سنم سر غذا کاملا لج می کنم و اگر بیام خونه ببینم غذا نیست یا غذای مورد علاقه ام نیست ساعت ها گریه می کنم بعد میرم یه چیزی درست می کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و فوق العاده هم انتخاب غذایی ایم پایین هست .

کلا تو این سن علاقه خاصی به پوشیدن لباس های دارم که سبکشون کودکانه و رنگی رنگی است و تو خانواده هم به داشتن چیز های رنگی رنگی معروفم .

علاقه چندانی هم به رفتن به عروسی و مهمونی ها ندارم

برخلاف دیگران من اصلا از تو خونه موندن حوصله ام سر نمیره و خیلی هم لذت می برم .

نویسنده :KamiLook   آفلاین
همممممممممم
زیاد نسکافه خوردن عجیبه؟ یا بهش میگن اعتیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الآنم دارم باز یکی میخورممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ها،چیزه،موسیقی هم زیاد دوس دارم و گوش میدم
مخصوصاً سبک Trance مثل ATB , Armin Van Buuren و ...

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
من هر چی فکر کردم رفتار خیلی عجیبی به ذهنم نرسید
مثلا در عین این که میتونم 3 روز پشت هم بی وقفه بخوابم میتونم سه روز پشت هم بیدار بمونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
روزی 5 6 لیترمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتا لیوان چایی میخورم شایدم بیشتر
اهان هر چیزی رم شروع کردم به یاد گرفتن تموم نکردم ....رکورد دارم تو این زمینه ...از هر چیزی یه ذره بلدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه رمان 1777 صفحه ای رو میتونم یه روزه بخونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه چیز خاصی به ذهنم نمیرسه
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :•º★STAR★º•   غایب
رفتار خيلي عجيبي ندارم....
اينا يادمه....
هفته دوبار يا سه بار بستني كاكويي ميخورم حتي تو زمستون

موهامو حتي كوتاه هم باشه با گيري بايد ببندم وگرنه اتفاق بدي برام ميفته

تكه كلامم:اي كاراته ها...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد