آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

رفتارای عجیبمون!!
زمان کنونی: 09-24-2020، 07:44 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miss mg - ELF
آخرین ارسال: ROSEMITA
پاسخ 30
بازدید 2261

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عجیبمون رفتارای

رفتارای عجیبمون!!
نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بروبچ گل انجمن کره فن…

تو این پست هر کس هر عادت و رفتار عجیبی که داره رو لطفا بنویسه و بعد نظر سنجی میکنیم تا ببینیم که چه قدر این کار به نظر بقیه عجیبه در انتها عجیب ترین عادتها معرفی میشن.این معرفی میتونه توی نوع غذا خوردن ,سبک لباس پوشیدن,عقاید خرافی,تکه کلام,رفتارها و … باشه.

خواهشا همگی شرکت کنید
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تچکر

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
اهان یه چیز دیگه هم یادم اومد
من به شدت ادم خونسرد و ریلکسیم
یادم نمیاد تا حالا بابت چیزی استرس داشته باشم
و این که بابت هیچ چیز ناراحت کننده ای بیش تر از 1 ساعت ناراحت نبودم این دیگه نهایت ناراحت بودن منهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :miss mg - ELF   آفلاین
سلامی دوباره

من سیر نمیخورم هر کیم سیر بخوره به شدت باهاش دعوا میکنم تو خونه هیچ کس هم حق نداره وقتی سیر خورده با من صحبت کنه و نز دیکم بشه میکشمش ینی بخدامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ازامپول بدم میاد ولی همیشه میزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زود عصبی مشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همیشه دیقه نودیم ینی اگه بخان برن یه جایی باید یه چند ساعت قبل به من بگن وگرنه دیر میکنیم و به خاطر همین مسئله خیلی به من میخندن(مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

ینی برم بیرون هر چه قد هم عجله داشته باشم مسواک نزنم نمیرم بیرون بکشنمم نمیرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا تو خونه جلوی بابام دراز نکشیدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نسکافه و قهوه و چایی نمیخورم

شیرم بخورم کهیر میزنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تابستون باید ساعت 6 بلند شم تا 7 یا 7.5 پیاده روی کنم با وجود اینکه برام سخته چون صب که بیدار میشم تا ظهر فقط عطسه میکنم به خاطر حساسیتم ولی بهم ارامش میده

خربزه برام خوب نیست ولی میخورم

طالبی نمیخورممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

لبامم میکندم دارم روش کار میکنم که ترک کنم چون سر این مسئله با مامانم دعوام میشه همش

عروسی رو دوست ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
شدیدا  گرماییم

اصلا توزمستون توارومیه منفی20باز آستین کوتاه میپوشیدم!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تابستون واقعاازش بدم میاد...ازگرماش...پارسال یه روزایی توخدمت مخصوصاماه رمضان گریم درمیومدازگرما...بخدامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شدیدا غیرقابل کنترل درمقابل احساساتم هستم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عصبی بشم بدعصبی میشم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

درمواقع رمانتیک زود احساساتم گل میکنه و دوسدارم شعربخونم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

گاهی فکرمیکنم صدام عالیه...درحد ابی!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شدیدا عاشق صحبت کردن جای بچه هاییم که هنوزنمیتونن حرف بزن..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

غذای گوشتی جلوم باشه باتمام وجودمیخورمش!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شدیدا به ست کردن لباس مخصوصارنگاش معتقدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از بی منطقی وتعصبی بودن مخصوصادرمذهب بیزارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از آدمای سیریش دوری میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تنوع طلب هستم....دراکثرموارد زندگیم ...تفریحات.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد.موسیقی.مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدفیلموسریال .مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...ومسافرت و این چیزا..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینادیگه...

کافیه حاچ خانم انجمن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :اوپــا جـونـگ ڪـی   آفلاین
درود به همه

منم گفتم بخاطر دوست عزیزم شرکت کنم

به نظر دیگران من که تا حالا دوست مونث حقیقی (د.و.س.ت.د.ختر) نداشتم

و تا حالا که 34 سالم شده ازدواج
نکردم عجیبه

واینکه روزی 8 ساعت با وجود اینکه شاغلم سریال میبینم

تو زمستونم آب زیاد میخورم

دیگه اینکه اگه یه نفر در برخورد اول ازش بدم بیاد هر کاری هم بکنه دیگه خوشم نمیاد ازش

نمیدونم از نظر دوستانی که تو مسابقه شرکت میکردن اینقدر سختگیر بودم و منفی میدادم رفتارم عجیب بوده یا نه

یه تیکه کلامی هم دارم که میگم خدا بیامرزه پدره اجدادت را 

خدا بیامرزه پدر اجدادت را هوای بارون با این پست عجیبت

نویسنده :Rana.b   آفلاین
من خوزستانی هستم چه زمستون جه تابستون جوراب زمستونه پامه چون پای من همیشه سرده.

نویسنده :arvah   آفلاین
خیلی کم پیش میاد قهقهه بزنم 
وقتی هم که قهقهه می زنم وسطاش بغض می کنم

نویسنده :ch_77   آفلاین
بلند فکر میکنم :)) که البته عجیب نیست همه مبتلا شدن بهش

قسمت خوشمزه غذاهارو همیشه میزارم آخر سر بخورم که اون موقع هم سیر میشم بهترین جاهاش میمونه :|
آدمم نمیشم :|

توی آینه قربون صدقه خودم میرم که چندبار تاحالا پدر گرامی مچمو گرفته :)))) و اظهار نگرانی کرده در مورد دخترش :))))

هرجا خسته باشم میخوابم میخواد آسفالت باشه یا تاکسی :|
در این مورد خودمم واسه خودم نگرانم :|

رژیمم مثلا ولی همه چی میخورم مخصوصا شکلات .. تازه تجویزم میکنم :|
:))))))

نمیدونم اینا عجیبن یا نه آخه آدم عجیب زیاد داریم ... ولی خب عادته دیگه و ترکش موجب مرض :)

نویسنده :Mahyar bani   آفلاین
رفتار های عجیب
من ی سریال رو کامل دانلود میکنم و تا تمومش نکنم خواب نمیرم فرقی نداره ک کار دارم یا بیکارم
با اینکه ی مرد هستم اما خیلی احساساتیم و صحنه های غمگین فیلم گریه ام میگیره هههه خجالت کشیدم اینو نوشتم
ی عادت دگه ک خودم خندم میگیره اینه ک شب ها روی تختم برعکس میخابم ینی پاهام سمت بالشتم هست تا اونجوری نکنم خواب نمیرم

نویسنده :arvah   آفلاین
از راحتی زیاد متنفرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از حرف زدن زیاد هم خوشم نمیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو چاییم اب سرد میریزم 
و......

نویسنده :سارا30   آفلاین
هرجا باشه.راحت میخوابم.اگه روزم رو خوب شروع نکنم.دیگه هیچ کاری تا شب نمیخوام انجام بدم.تا صبح بشه.