آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

شخصیتت شبیه کدوم شخصیت سریال ، فیلم ، انیمه است؟
زمان کنونی: 09-19-2020، 04:54 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m75m75
آخرین ارسال: Moje1. 3.70
پاسخ 20
بازدید 2515

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شخصیت است؟ کدوم شبیه انیمه فیلم ، سریال شخصیتت

شخصیتت شبیه کدوم شخصیت سریال ، فیلم ، انیمه است؟
نویسنده :m75m75   آفلاین
هر شخصیتی از هر سریال ، فیلم یا انیمه ای که شبیهتون هست چه معروف چه غیر معروف را بگید ، بیشتر اشنا بشیم باهاتون
اگر علتش را بگید که عالیه!
لطفا عکس شخصیتی را که می گید را بذارید چون امکان دارد کسایی که اون سریال را دیدن مثل من حافظه بدی داشته باشن و یادشون رفته باشه اسم شخصیت ها را

*** عکسی که می گذارید خودتون اپلود کنید از گوگل نگذارید.

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Nɪɴɪʟɪɴ   آفلاین
پـارک جـونگ مـین (پـارک سـوهوان - هـان جـی) داخـل سریال بـاغ شـکلات Fondant Garden کـه البـته یـه سریـال تـایوانیـه امـا خـب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بـه ایـن دلـیل کـهبـه همون اندازه شیطونـم و حـرف گـوش نمیـکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد امـا سـرم که بـه یه جایـی بخـوره آدم میشـم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وهمـچنین کیـم هیـون جونگ (جـیهو) داخل سـریال پـسران فراتـر از گـل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبـه دلیل اینـکه همـیشه آدم آرومی هستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بـرخلاف روحیـه شیطونم که کم نشـون میـدم روحیهآرومم رو بیشتر نشون میـدم ، ٌبورم و کلـا هر ویـژگی که این بشتر تواین سـریال داره رو دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همـچنین یـونگهـوا (اسـم داخلسـریالشیـادم نیـست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )سـریال تـو زیـبایی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و بازم هم بـه دلیل بـالایی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سـه شخـصیته مـی بـاشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
follow me little gallery on instagram

نویسنده :غمزه   آفلاین
من هر چی فکر می کنم به هیچ شخصیتی شبیه نیستم چون از نظرم شخصیت های سریال های کره ای چه مثبت چه منفی همه اغراق شده هستند و دارند از یه طرف بام می افتندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :simin007   آفلاین
جالبه ، منم هیچکدوم از شخصیتهایی که تو سریالها و فیلم ها دیدم بهم شبیه نیستن

شاید تو یک یا دو رفتار خاص یک شخصیتی شبیه ام بوده اما اینکه بگم حداقل تا 50 درصد هم شبیه هم باشه تا حالا نبوده

نویسنده :•º★STAR★º•   غایب
Soo yeon توی سریال Missing You ،شبیه شخصیت خودمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
News

" . K _ DRAMA ، K _ POP ، K _ STARS . "

╗═════════════════════════╔
♡ ≧✯ GOT7 ❤ IGOT7 ✯≦ ♡
╝═════════════════════════╚
_________*MAHNAZ*__________

نویسنده :| Tαrαɴe |   غایب
چه موضوع جالبی !!

من تاحالا از این دید به شخصیت های سریالها نگاه نکردم !!

از اون جایی که کلا رفتار ها و اخلاقام خاصه هیچ کدومشون به من شباهتی ندارن !!

نویسنده :★COOLGIRL★   آفلاین
به هیچکدوم از شخصیت های سریال کره ای شبیه نیستم

نویسنده :qazal   آفلاین
یونگ شین تو  سریال Healer 

سئون اوک تو سریال weightlifting fairy

ترکیبی ازین دوتا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن که هستی!

هیچکس نمیتواند فرق این دورا از هم تشخیص دهد!

نویسنده :2sasha   آفلاین
خب شخصیت من .
اول جرمی تو سریال تو زیبایی 
منم دقیقا همونجوریم شر شیطون گنگ اما همه چیو میفهمم و هیچوقت چیزایی ک تو خودمه و ناراحتم میکنه رو بروز نمیدم و برای تایمایه تنهاییم جای خواص خودمو دارم کلانم تو دنیایه خودم سیر میکنم . 
 دوم کانگ چی تو سریال کتاب خانواده گو
همونجوری شر  شیطون غیر قابل کنترل کله خر یوقتایی خنگ به همه کمک میکنم هوای اطرافیامو دارم  اما تو کار بشدت جدی ام. عصبانی نمیشم شاید دو سه سال یبار عصبیم بشم سری کنترلش میکنم . اما وای بروزی ک عصبانی بشم دقیقا کم از همون موجود افسانه ای ندارم هخخخخخخخخخخخخخ 

اینارو ترکیب کنید منم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شبیه شخصیت میتسویی توی اسلم دانک

کلا اسلم دانک انیمه باحالیه ببینیدش

درحال ترجمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(white night)

ساکوراگی توی انیمه slam dunk

به همون اندازه کله خر!

(white night)