آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

شهاب حسینی واصغرفرهادی نخل طلای جشنواره کن را درو کردند
زمان کنونی: 09-23-2020، 12:06 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
آخرین ارسال: ─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─
پاسخ 13
بازدید 961

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نخل جشنواره طلای حسینی درو واصغرفرهادی را کن کردند شهاب

شهاب حسینی واصغرفرهادی نخل طلای جشنواره کن را درو کردند
کمتر از یک ساعت تا معرفی برگزیدگان شصت و نهمین جشنواره فیلم کن در این شهر ساحلی باقی مانده است که همگان چشم انتظار هستند تا دارندگان نخل طلای این رویداد مهم سینمایی را بشناسند. (21:44 به وقت تهران)

عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» نماینده سینمای ایران دربخش مسابقه این جشنواره دقایقی پیش روی فرش قرمز جشنواره کن حاضر شدند تا وارد سالن برگزاری مراسم پایانی شوند.

برگزیدگان شصت و نهمین جشنواره کن در این بخش معرفی خواهند شد.

در یک روز گذشته نقدها و نظرهای مختلفی نسبت به فیلم جدید فرهادی منتشر شده است که از 5 دقیقه تشویق ایستاده تماشاگران پس از نمایش دیشب فیلم در کن گرفته تا نقدهای متنوع منتقدان حرفه ای پیرامون این فیلم بوده است. شنیده ها حکایت از این دارد فیلم فروشنده شانسی برای کسب نخل طلا ندارد اما در بخش های دیگر از جمله بازیگری شانس بالایی برای کسب جایزه دارد.

مراسم پایانی با حضور مجری روی سن آغاز شد. (21:55)

نخل طلای بهترین فیلم کوتاه به خوانجو خیمنز اسپانیایی برای فیلم تایم کد اهدا می شود.

جایزه دوربین طلایی کن 2016 برای بهترین فیلم بلند اول به Divines به کارگردانی هدا بنیامینا رسید.

هیات داوران دوره شصت و نهم کن برای اهدای جوایز اصلی روی سن آمدند. (22:10)

نخل طلای افتخاری کن به ژان پیر لئو ، بازیگر مطرح فرانسوی اهدا شد.

در ادامه مراسم شهاب حسینی جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره 69 کن را کسب کرد.

شهاب حسيني پس از دریافت جایزه: مطمئنم روح پدرم الان نظاره گر من است از فرهادي و عليدوستي تشكر مي كنم اين جايزه را از مردم دارم پس اين جايزه را با تمام وجود و ازاعماق قلبم به آنها تقديم مي كنم.
نویسنده :─═हई╬ வ!ЯЗஐஇ ╬ईह═─   آفلاین
جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن 2016 نیز به ژاکلین ژوزه برای فیلم ماروسا تعلق گرفت.

جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره کن 2016 نیز برای فیلم فروشنده به اصغر فرهادی اهدا شد.

اصغر فرهادی پس از دریافت جایزه:  فیلم‌های من معمولا فیلم‌های شادی نیستند ولی خوشحالم که با جایزه هایی که تا الان گرفتم تونستم بخشی از مردم کشورم رو خوشحال کنم... این فرصت خوبیه که از هیات داوران و تیری فره مو تشکر کنم، از دوست و تهیه کننده خوبم الکساندر مله گی تشکر می‌کنم،  از گروهی که در کنارم بودند، از همسرم و پدر و مادرم به خاطر تحملی که در این سال ها داشتند تشکر می‌کنم...از صدابردارم که در اواسط فیلمبرداری این دنیا را ترک کرد یاد می‌کنم.

در ادامه مراسم نیز نخل طلای بهترین کارگردانی کن به طور مشترک به الیور آسایاس و کریستین مونجیو تعلق گرفت.

جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره کن نیز به زاویر دولان برای فیلم این فقط پایان دنیا است رسید.

نخل طلای کن 2016 به فیلم «من دنیل بلیک» ساخته کن لوچ تعلق گرفت.
آیین پایانی جشنواره شصت و نهم کن به پایان رسید. (23:00)

فیلم جدید اصغر فرهادی به نام "فروشنده" 2 جایزه کن را دریافت کرد.

به گزارش عصرایران، شهاب حسینی جایزه نخل طلای بهترین بازیگر مرد و اصغر فرهادی هم نخل طلای بهترین فیلمنامه را دریافت کردند.

شهاب حسینی برای بازی در فیلم «فروشنده» موفق به کسب نخل طلایی بهترین بازیگر مرد جشنواره شد.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری ها؛ امسال «جورج میلر» کارگردان استرالیایی ریاست هیئت داوران بخش رقابتی شصت و نهمین جشنواره فیلم کن را بر عهده دارد.

کتایون شهابی، پخش‌کننده بین‌المللی سینمای ایران در بخش خصوصی، «آرناد دسپلچین» کارگردان و نویسنده فرانسوی، «کریستین دانست» بازیگر آمریکایی، «والری گولینو» بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده از ایتالیا، «مدس میکلسون» بازیگر دانمارکی، «لازلو نمس» کارگردان برنده اسکار اهل مجارستان، «ونسا پارادیس» بازیگر و خواننده فرانسوی و «دونالد شاترلند» بازیگر کانادایی اعضای هیئت داوران بخش اصلی جشنواره فیلم کن هستند.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جايزه بهترين کارگردان کن 2016 به الیویه آسایاس برای فیلم «مسئول خرید» تعلق گرفت.

دومین جايزه بهترين کارگردان کن 2016 تعلق می گیرد به کریستیان مونگویی برای فیلم «فارغ التحصیل» تعلق گرفت. از فارغ التحصیل به عنوان بخت اصلی بردن نخل طلای کن و رقیب «فروشنده» فرهادی یاد می‌شد.

جایزه ویژه هیئت داوران به زاویر دولان برای «این فقط پایان دنیا است» رسید. فیلمی که توسط منتقدان هو شده بود.

نخل طلای کن 2016 به فیلم «من دنیل بلیک هستم» ساخته کن لوچ تعلق گرفت؛ فیلمی که تصور می‌شد مورد توجه قرار گیرد اما نه در این حد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهاب حسینی وپرویزپرستویی محبوبترین بازیگرای من هستن

شهاب خیلی آقاست

واقعاخوشحالم بخاطرش

به همه تبریک میگم

لحظه دریافت جایزه شهاب جان

شهاب حسینی نخل طلای کن را گرفت/ حسینی: روح پدرم نظاره گر من است

اختتامیه جشنواره کن لحظاتی قبل آغاز شد.

۲۱:۱۴ عوامل فیلم فرهادی از روی فرش قرمز رد شدند.

۲۱:۲۴ اصغر فرهادی در زمان عبور از فرش قرمز اختتامیه ضمن ابراز خرسندی از رضایت تماشاگران فیلم فروشنده گفت: بسیار از استقبال و تشویق آن ها خوشحالم و البته لحظاتی که ما رو تشویق می کردند، دیگر داشتم برای آنها نگران می شدم واقعا انتظار این همه تشویق را نداشتم.

* لازم به ذکر است که مخاطبان فیلم در جشنواره کن پس از نمایش آن، چیزی در حدود ۵ دقیقه ایستاده و مداوم فرهادی و تیم سازنده فروشنده را تشویق کردند.

* فرنوش صمدی دیگر نماینده سینمای کشورمان است که فیلم کوتاه او برای دریافت جایزه در این جشنواره حاضر است.

۲۱:۴۸ هیئت داوران جشنواره هم از روی فرش قرمز اختتامیه عبور کردند که در میان آن ها یک داور ایرانی هم به چشم می خورد.

۲۲:۰۴ مراسم اهدای جوایز جشنواره کن با اجرای کمدین فرانسوی آغاز شد.

۲۲:۲۴ ژان پیر لئو بازیگر کهنه کار فرانسوی که در سن ۱۴ سالگی با فیلم «۴۰۰ ضربه» فرانسوا تروفو به شهرت رسید نخل طلای افتخاری کن ۲۰۱۶ را دریافت کرد. او در هنگام دریافت جایزه خود گفت: در این لحظه دقیقا همان احساسی را دارم که ۵۹ سال پیش فرانسوا تروفو فیلمنامه «چهارصد ضربه» را برای اولین بار بهم داد.

۲۲:۳۴ شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد کن شد. او این جایزه را برای بازی در فیلم فروشنده فرهادی برد.

شهاب حسینی در هنگام دریافت جایزه گفت: مطمئنم روح پدرم الان نظاره گر من است از فرهادی و علیدوستی تشکر می کنم این جایزه را از مردم دارم پس به انها تقدیم می کنم.

۲۲:۴۲ اصغر فرهادی برای فیلم فروشنده برنده نخل طلای کن شد و پس از دریافت جایزه گفت:

فیلم های من معمولا فیلم های شادی نیستند ولی خوشحالم که با جایزه هایی که تا الان گرفتم تونستم بخشی از مردم کشورم رو خوشحال کنم
این فرصت خوبیه که از هیات داوران و تیری فره مو تشکر کنم، از دوست و تهیه کننده خوبم الکساندر مله گی تشکر می کنم،  از گروهی که در کنارم بودند، از همسرم و پدر و مادرم به خاطر تحملی که در این سال ها داشتند تشکر می کنم از صدابردارم که در اواسط فیلمبرداری این دنیا را ترک کرد یاد می کنم.

فرهادی همچنین گفت: روزی به همراه فیلمبردارم برای تماشای نسخه نهایی فروشنده به سینمایی رفتیم مسئول سالن گفت بیست دقیقه برای اماده شدن فیلم لازم است و در این فاصله فیلمی برایتان بگذارم؟ گفتم اگر خسته کننده نیست بگذار و آن فیلم مد مکس جورج میلر بود همان موقع گفتم این نشانه خوبی است.

نشست خبری بعد از مراسم اختتامیه کن با حضور اصغر فرهادی و شهاب حسینی برگزار شد و به پرسش خبرنگاران پاسخ گفتند.

به گزارش نامه نیوز، نشست خبری بعد از مراسم اختتامیه کن با حضور اصغر فرهادی و شهاب حسینی برگزار شد و به پرسش خبرنگاران پاسخ گفتند.
فرهادی در بخشی از این نشست و در جواب خبرنگاری با نام بردن از فیلم گاو گفت:  امشب این دو جایزه احترامی است به سینمایی که در ایران وجود دارد و من از کودکی با آنها مانوس بوده ام و کارگردانان آن، چه آنهایی که پیش از انقلاب کار می کردند و نتوانستند به کارشان ادامه دهند و چه فیلم هایی که پس از انقلاب ساخته شد.
شهاب حسینی نیز ابراز امیدواری کرد فرهنگ و هنر جای جنگ را بگیرد و مسایل بدون جنگ و خونریزی در دنیا حل شود.

فاطمه معتمد آریا درخشش اصغر فرهادی و شهاب حسینی در جشنواره فجر را شادباش گفت.

به گزارش نامه نیوز، بازیگر «روسری آبی» گفت: «این اتفاق استثنایی را به سینمای ایران تبریک می گویم که برای اولین بار دو جایزه همزمان به یک فیلم ایرانی در جشنواره کن داده شده است.»
او در ادامه از زحمات کتایون شهابی تقدیر کرد. کتایون شهابی یکی از اعضای هیئت داوران این دوره از جشنواره فیلم کن بود.
معتمد آریا در پایان گفت: «به آقای اصغر فرهادی و شهاب حسینی که این افتخار را نصیب سینمای ایران کردند، تبریک می گویم.»