آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

شوخی ها و جوک های شبکه های اجتماعی
زمان کنونی: 08-06-2020، 04:57 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ..::QueeN::..
آخرین ارسال: ..::QueeN::..
پاسخ 15
بازدید 883

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جوک اجتماعی های و شبکه شوخی ها

شوخی ها و جوک های شبکه های اجتماعی
بعضیا طوری سوار خودپرداز میشن و با تمرکز کار میکنن، انگار دارن وزارت دفاع رو هک میکنن! 45 تومن یارانه ت رو بگیر و برو دادا.

_____

خدمتی که Dj Aligator به باشگاه های ایران کرد رو مخترع دمبل و هالتر نکردن.

یه بارم ابوالفضل پورعرب میخواسته بره خونه ی رخشان بنی اعتماد، اشتباهی میره خونه پوران درخشنده میبینه فریبرز عرب نیا اونجاست.

‏بابام گوشیشو آورده میگه این گروه بلاکم کرده ، میگم خب ؟ میگه خب و مرض، شیش ساله داری کامپیوتر میخونی نمیتونی منو از بلاک در بیاری؟

________

. همیشه واسم سوال بوده چرا رو میز تلویزیون، تلویزیون هست ولی روی میز توالت، توالت نیست؟

من سرلوحه زندگیم کوروشه. همش آسوده میخوابم.

‏استادمون گفت یه بار تو ماشین شجریان پلی کردم از ایلام تا کرمانشاه نی و سنتور بود تو کرمانشاه یه بیت حافظ خوند دوباره سه تار زد تا همدان!
نویسنده :..::QueeN::..   غایب
‏از هر ده نفر فقط ب یک نفر سیبیل میاد ، ولی از هر ده نفر ۹ نفر سیبیل دارن.

خاله سوسکه یه صبح تا ظهر زد بیرون سه تا خواستگار پیدا کرد یه شوهر. قیافه تون چطوره که هنوز مجردین؟

اگه جایی بودی و دلت اینترنت نخواست بدون داره خوش میگذره!

فاجعه اقتصادی وقتی تو یک کشور رخ میده که به نود درصد مردم مملکت بگی اگر بهت صد میلیون بدم چه کار میکنی؟ بگن میزاریم تو بانک سودش رو میگیریم.

_____________--

بعد از زایمان خیلی چاق شدم. به دنیا اومدنی تقریبا ۳ کیلو بودم، الان ۸۰ کیلو ام.

به نظرم باید تو مجازات جانی دپ تخفیف قائل شن، در عوض بهش بگن که همه با فرزاد حسنی مقایسه کردنش. همین براش کافیه.

__________-

این تولید کنندگان زیرنویس فیلم، اولش می نویسن: "تقدیم به همه پارسی زبانان جهان".هخامنشیان بعد از ساخت تخت جمشید این جوری تقدیمش نکردن

مسواکم جا گذاشتم و یادم می ره بخرم، دو شبه با انگشت دندونام می شورم.امشب دیگه دندون آسیاب م از اون ته داد زد معلومه تو این خراب شده چه خبره؟

تو آسانسور طبقه ٣ یکی سوار شد، حواسم نبود گفتم سلام خوش اومدین، گفت مرسی، پارکینگ لطفا، فک کرد نگهبان آسانسورم. من دیگه هیچ وقت اون آدم قبل نشدم.

دهه شصت خیلی خوب بود. صبح میزدی اخبار ببینی کوپن چی اعلام شده، بعدش دیگه میرفتی تو صف. الان آدم نمیدونه چی کار کنه.

نمی دونم چرا از پیری می نالن. فکر کن عکس نوه ی 1 ماهه ت تو مترو به کناریت نشون بدی بگی نوه مه ها، دوباره خودت با ذوق نگاهش کنی.از این زیباتر؟

____________-

من اگه سوسک بودم سعی میکردم با اولین ضربه ی دمپایی بمیرم، چون ضربه های بعدی به صورت پلکانی مُهلک تر و همراه با فحش های ناموسی بدتری میشه.

____________-

من تو زندگیم از همه بیشتر از جوش هایی ممنونم که خیلی بی دردسر میترکن و جاشون قرمز نمیشه.

اگه دانشمند بودم حتما ثابت می کردم که همکار بیشعور طول عمر آدم رو کم می کنه.

به هیچ وجه بادام نارس (چغاله بادام) و آلوچه نارس (گوجه سبز) را خصوصا وقتی که با سدیم کلراید (یا نمک طعام) ترکیب می شود مصرف نکنید. صبر کنید منم بیام.

_______________-

خیابانی جوری میگه مسی همیشه مسیه که انگار رونالدو بعضی وقتا برهانیه.

خیابانی یه جور میگه مسی همیشه مسیه انگار بقیه بازیکنا شبا تبدیل به ومپایر میشن.

_________________-

خیابانی میگه یه پنالتی از نقطه پنالتی با ضربه ی سر. واقعا دیگه کنترل خودشو از دست داده.

_______________----

زنه اومده بود تو کتاب فروشی، گفت: اون گلستان سعدی چند؟ بعد که قیمتو فهمید گفت: نه یه چیزی در حد ۵۰۰ هزار تومن می خوام اون عطاره چند؟

زنگ زدم آموزش دانشگاه گوشیو برداشته میگه هیچکی اینجا نیس، میگم تو اونجا چیکا میکنی پس؟ میگه من اینجام که بگم هیچکی اینجا نیس.

اومده داروخونه میگه «از همون شربتی که قبلا به پسرم دادین می خوام.» پرسیده «اسمش چیه؟» جواب داده «امیرحسین».

مربی مهدکودک از بچه ها می پرسید که تو عید کجا رفتن مسافرت؟ از یکی پرسید گفت ما رفتیم ترکیه. از بچه ی پسرداییم پرسید گفت ما رفتیم سیزده بدر.

فروش مقاله و پایان نامه نشون میده ما در بحث علم اونقدر پیشرفت کردیم که به تولید انبوه رسیدیم.

. تنها دلیل عدم پیشرفت من این جمله بود: "کی حال داره".

وقتی معلم میگفت امروز کی درس نخونده دستشو بلند کنه عین قطع کردن سیم قرمز یا آبی بمب بود. یا کتک بود یا معلم میگفت اونایی که نخوندن هفته بعد.

اگر شرکتهای عطرسازی میتونستن راز ماندگاری عطر مشهدی رو بفهمن، صنعت عطرسازی دچار تحول عظیمی میشد.

______

شما شیر آب سرد ظرفشویی رو به قصد آب خوردن وا کن یک سالم بمونی سرد نمیشه حالا بیا به قصد ظرف شستن وا کن تا دمای صفر کلوین ۲۷۳.۱۵- درجه میره.

هفت میلیارد نفر آدم رو کره زمین وجود داره که ادعا دارن همه مثل همن ولی خودشون با همه فرق دارن.

------------------

زنگ زده میگه منزل فلانى؟ میگم اشتباهه، میگه مگه اونجا فلان منطقه نیست؟ گیرم که فلان منطقه باشه، سرمو از پنجره بکنم بیرون یارو رو صدا بزنم؟

چرا میگن پول بی زبون؟ الان که تنها زبونی که همه سرشون میشه زبون پوله.

مسافرکشا وقتی من رو کنار خیابون می بینن می گن آخ جون این یارو که اسکناس پاره می گیره اومد.

_____________-

دیگه جدیدا هر وقت خواستیم بپرسیم شغل یه نفر چیه باید بگیم ببخشید غیر از خوانندگی دیگه چی کار می کنید؟

تنها جایى که ٥٠ تا هندونه بخرى و اصن عجیب نیست تو ریاضیه.

بد بودن اعدام یه امر نسبیه مثلا برای کسی که چندگرم مواد داشته زیاده ولی برای کسایی که چای رو هورت میکشن و به قاشق دندون میزنن کمه والا کمه.

وقتی میگین ایرانیا بی فرهنگن، تنبلن و ... تو دلم میگم دمش گرم این با اینکه خارجیه چقد فارسیش خوبه.

یه پشه رو درحال پرواز با یه حرکت جوری گرفتم که استاد شیان ژن پن رئیس معبد شائولین زنگ زد گریه زاری که تو رو بودا کوتا بیا.

دختر خاله ام سه هفته پیش پکیج آموزشی یوگا خریده، الان دو هفته اس سه خانواده مشغولیم گره هاشو باز کنیم، ساعد دستش با مچ پاش به گردنش گره خورده.

ابتدایی بودم، بابام می گفت تفکر باعث رشد آدمه، سعی کن روزی 1 ساعت تفکر کنی. منم دستم می ذاشتم زیر چونه م در مورد توپ یا یک وسیله فکر می کردم.

یه بار با مخاطب خاصم رفتم کافه، منو رو برداشتم یه عکس گرفتم ازش تو تلگرام واسه دوستم فرستادم گفتم تلفظ هاشو با ویس بفرست.

تنها قسمتی از زندگی که هنوز قشنگیاش رو داره همینه که فردا تعطیله.

______________-

میخواستم روز مرد جوراب بخرم خودش امروز رفته خریده! یه کاری کرد که همون یه جورابم واسش نخرم . خودش نخواست.

بخدا من از خودتون شماره گرفته بودم،نمیدونم چرا باباهاتون توی تلگرامم هستن!

‏ارتش هیتلر انقدر خوشگل و مامانی بودن که به همشون میگفتن نازی.

سر صبح پیام اومده ”استغفار کن". بابا بذار بیدار شم دو تا گناه بکنم، چشم.

________________-

جمعیت ایران تقریبا هشتاد میلیون "قاضی" میباشد!

‏سهراب سپهری مثل مادر من بوده هی غر میزده. از هر جا رد می شده غر میزده. آب را گل نکنید، رو دیوار مردم فحش ننویسید. جوراباتون نندازید رو اوپن.

----------------

‏تو جنگل به خانواده ی راسوها میگن آل بویه.

----------------

میری اینستگرام انگار رفتی مدرسه کارنامه بگیری همه با باباشون اومدن.

-----------------------

سال متوالیه دانمارک رتبه شادترین مردم دنیارو داره. می خوام تو فیس بوک یه دانمارکی گیر بیارم مسج بدم اگه چیز خنده داری هست بگو ما هم بخندیم.

-----------------------

پلی کردن شجریان دست خودته، استوپ شدنش دست خداست.

---------------------

شالا دیگه همه شکل مردای اواخر قرن نوزده شدن، ریش و فکل و عینک گرد و سایر مخلفات. بری کافه انگار رفتی سال۱۸۷۰. خودش سفر در زمانه!

آقای میناوند هم اشاره کردن که این جوونا نباید بمیرن. عزراییل هم در جوابیه ای اعلام کرد:
ok halle dawsh

نمى خواد عکس باباتُ بذاری پروفایل،سرت رو دو دیقه از گوشی درار بشین پای حرفاش.

_____________________-

از قسمتای خوب تنها زندگی کردن اینه که ته دیگاتو به هیچکس نمیدی.

صبح تو خبرآنلاین یه خبر محیط زیستی رفتیم با این تیتر: تهران پلنگ دارد.
٩٠ درصد کامنت های مردم اینکه : بلللله پلنگ دارد چه پلنگ هایی :)))

سیگار رو گرون کردن، الان هرنخی که میکشی وقتی خاموش میکنی یه حس از درونت میگه همین شد 500 تومن، اعصابت خورد میشه یه نخ دیگه باید روشن کنی.

مردم قطب جنوب 6 ماه دانلود رایگان میکنند.

افسردگی بیشتر بهش میاد یه سبک زندگی تو ایران باشه تا بیماری.