اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داااغ * آزاد * با حضور "Jang Bogo"
زمان کنونی: 01-17-2021، 04:35 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 92
بازدید 4717

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
داااغ bogo حضور صندلی با quot آزاد jang

صندلی داااغ * آزاد * با حضور "Jang Bogo"
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همه تون تشریف بیارید قشنگ بسوزونیدش

لطفا از گذاشتن یه قطار شکلک و پرسیدن این شبیه کیه اون شبیه کیه خودداری کنید و یا اینکه واسه ادلیست هات شعر بنویس در مورد فلانی نظر بده!
مطمئنا سوالات بهتری وجود داره  جاش بنویسید
جاش سعی کنید سوالای خوب و جالب بپرسید

همه چی ازاده

یه هفته وقت هست تا قشنگ صندلیو داغ کنید

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :" Jang Bogo "  
[/color]
(06-30-2016, 06:52 AM)!Z!E!I!N!A!B! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قربونت مریمی
دیگه کاریه که از دستم برمیاد؟ اره کارای زیادی برمیاد

61/ایا در دنیای امروزی اقایون حق دارن 4 تا زن عقدی و ال ماشالله صیغه ای داشته باشن؟ اره
62/چی کار میکنی براش که همه ارزوشون باشه جاش باشن؟میخوام همه ارزوشون نباشه جاش باشن والا
63/چرا دیگه از این سوال خفنا به ذهنم نمیرسه؟؟؟بمنچه گردو بخور فسفرت کم شده
64/به نظرت کار ابغوره صبحه؟؟؟ابغوره مگه سرکارم میره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تو دییییییوونه ایمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
65/اخرین پیام تل؟اون پایین نوشتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
66/از کی بوده؟
67/اخرین پیامی که برات فرستاده؟
نقل قول:میبینم ک زینب قاطی کرده:))
چ کارش داری بچه رو
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چقدرخندیدم تا توباشی تو پیامامم دخالت نکنی
68/اخرین پیامی که براش فرستادی؟
نقل قول:کجا قاطی کرده؟
جواب سوالاشو دادم فقط
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جواب همون پیام دریافتی بود-قاطی نکن حالا-صندلی گذاشتی من بسوزم خودت داری میسوزی کهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
69/از گزینه های زیر کدوم و برای صدا زدنش در اینده انتخاب میکنی؟ همشونو میگم
عشقم...عمرم...نفسم...عزیزم...جونم...عزیز دلم...همسری...خانومم...گلم...)
70/الان سوختی یا بدتر کنم سوالا رو ؟ نه کاملا ریلکس و اسوده اممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهرجور تمایل داری

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-30-2016, 10:56 AM)!darling! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، سوالارو بدون اینکه زودتر سوال قبل و ببینی جواب بده
زیاد وقتتو نمیگیرم
سلام- باشه-نه توروخدابیاوقتموبگیرمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بیا فکر کنیم تو یه کلاغی ، اگه یه گردو پیدا کنی خیلی خوشحال میشی؟اره تو خوشحال نمیشی غذاگیرت اومده؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه تو دستشویی باشی بعد ببینی شیر آب سرد کار نمیکنه دقیقا چیکار میکنی؟
هنوز کلاغم؟کلاغه رفته دستشویی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد با اب داغ کارمو انجام میدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه بهت بگن یک میلیارد میدن بهت به شرط اینکه با یکی از این گل سرایی که روشون گل داره رو سرت بری با دوستات رستوران اینکارو میکنی؟ اره تو یک میلیاردو بده هزار بار اینکارو میکنم والامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا من هی فکر میکنم تو کچلی؟مشکل زیست محیطی داری لابدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فکر کن تو یه بالنی ، بالن داره میاد پایین چون سنگین شده، باید سه نفر از آدمایی رو که جزو لیست دوستاتن رو پرت کنی پایین، کیارو میندازی؟( منو نمیتونی چون چسبیدم به بالن)

دستتو از بالن جدامیکنم پرتت میکنم پایینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چون معلوم نیس کدوم گوری هستن همون بهتر که از بالن پرتشن پایینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نگاه کن ساناز007 زیراسمش تو پروفش چی نوشتهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از اون دست آدمایی هستی که زیاد دست تو بینیشون میکنن؟ نه

پس از اون دست آدمایی هستی که کم اینکارو میکنن؟نهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

زیاد دروغ میگی؟نه

اگه سه تا جن پیدا کنی اسماشونو چی میزاری؟غولک- دیوک- بچه دیوکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه شات گان داری که یه گلوله داره تو مخ کی خالیش میکنی؟تو

.
.
.
.
.
.
بعدش اگه بفهمی گلولش مشقی بوده به نظرت چی میشه؟بسی افسوس بسیار خواهم خورد

آدم شوخی هستی؟اره

از کدوم فیلم متنفری؟فیلما و سریالای ابگوشتی ایرانیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از والدینت تا حالا کتک خوردی؟اره

واسه پایان یه جک خنده دار تعریف کن.
یه مرده میخوره ب نرده برمیگردهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سلامت باشی

راستی چرا زمین مثلث نیست؟ به تو ربطی نداره تو کار بزرگترا دخالت نکن کچلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-30-2016, 03:31 PM)haniyeh74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-30-2016, 02:14 PM) Jang Bogo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-30-2016, 12:20 AM)haniyeh74 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خو میرفتی امضام میدیدی بعد سوال جواب میدادیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اهان اخه اینجا دیدم نبود
خوبه امضات راضیم ازتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(06-30-2016, 03:25 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلام
اولاً چرا ضد و نقیض جواب میدی ؟؟!!
یا دوست -- دختر داری یا نداری ؟؟؟
اگه نداری چطوریه که تمام حرفای خواستگاریتو باهاش زدی و دیگه حرفی نمونده ؟!!!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه نداری چطوریه که عاشقشی؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پس یعنی داری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خب همونی که تو میگی خودت جواب سوالاتتو دادیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کاری نکن تو صندلی داغت بیوگرافی خودتو دوست -- دخترتو رو کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
روکن -منو از چی میترسونی اخهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میخوای خودم بگم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بجای دوست --دختر که لفظ پسندیده ای نیست (چون اکثر ماها قصدمون از ارتباط با جنس مخالف در واقعیت ازدواجی هست ) بهتر بگیم نامزد افرین به ذهن خلاقتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب
الان معلوم شد که نامزد داری
نامزدت توی انجمن عضوه ؟؟؟(برای هر سوالی که غلط جواب بدی یا از زیرش در بری باید به من اعتبار بدی میل خودته ) اره عضوه
اگه عضوه ...تگ داره یا نه؟اره داره
خصوصیات ظاهریشو بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یعنی چی؟چیش منظورته؟چادریه-خوشگلم که هسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خصوصیات رفتاریشو بگو
رفتارش تاحالا که خوب بوده بذار برم چندسال باهاش زندگی کنم میام دقیق بهت میگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گفتی گوشیت 1200 هست
آیا این امری باورکردنیست ؟؟؟ بلی باورکردنی میباشد میخوای عکسشو برات بفرستم باور کنی؟ فعلاهم قصدگرفتن هیچ گوشی دیگه ای رو ندارم
پس چطوری هرشب با نامزدت اطلاعات رد و بدل می کنی ؟!! اطلاعات؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداطلاعات چی ردوبدل کردیم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نگو یاهو که می دونم نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه من خودمم تو یاهو نیستم
البته شاید تبلت داری یا رو سیستمت تل نصب کردی !!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد رو سیستمم تل نصبه
آیدی تلتو بنویس همه داشته باشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میخوام نداشته باشن قبلا که داشتن چکارش کردن پ؟
نگو تل نداری که میام براتا کجا میای؟بیا ببینممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اینجور که از حرفات خوندم با نامزدت کامل درمورد ازدواج صحبت کردی
اگه بری خواستگاری و خونواده نامزدت قبولت نکنن چیکار می کنی ؟پاشنه درشونو ازجامیکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چقدر احتمال میدی قبولت کنن ؟!! 90 درصد
البته دلیل اینکه چرا تا الان پیشقدم نشدی رو خودم می دونم
ولی چقدر برای رفع مشکلتون پیشقدم شدی تا مانع برداشته بشه و بتونی پاپیش بذاری ؟
عه تو که خودت همه چیومیدونیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اگه منظورت کاره که اون حله بقیشم دارم فکرمیکنم
چرا ریاضی و فیزیک درس شیرینیه ولی شیمی و هندسه و جبر اینا بینهایت مزخرفه؟؟(می دونم یهو سوالم بی ربط شد ولی یهو به ذهنم رسید دیگه)

کی گفته ریاضی و فیزیک شیرینه؟اون یکیا که شیرین ترنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا تاریخ از ابتدای مادها تا قبل از اینکه تاریخ اسلام به پیروزی صدر اسلام می رسه و فتح مکه شیرینه
ولی از بعد فتح مکه هم سخت میشه هم جذابیت سابق رو نداره ؟؟
این نظر شماست-تاریخ همیشه جذابه حتی تا تاریخ همین پارسالمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا کلاً فلسفه و اصول اولیه منطق شیرینه ولی بعدش پیچیده میشه ؟؟
فلسفه منطق نخوندم
چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد گاهی یواشکی میاد می خونه ؟؟
بیکارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تاچندروز پیش نمیدونستم اقاتون کیهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان میاد همه رو بن میکنه میرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به نظرت چرا آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد رنگ کاربری منو به رنگ کاربری ساده جرقه دار تبدیل نمی کنه ؟
برو التماسش بکن به پاش بیفت یه ذره چشماتو خیس کن میکنه اینکارو براتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلاً همینا رو داشته باش ...اگه باز به ذهنم رسید میام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!darling!   غایب
خیلی سوالای قبلیمو باحال جواب دادی مرسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت درباره این شکلک چیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت در این شکلک چرا اسمال آقارو اینجوری میکنن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و اون وسطیه کیه؟( دقت داشته باش که من نیستم )

اگه آدم نبودی دوست داشتی چه حیوونی بودی؟( پرنده مرنده نگو که کلا محاله)

اگه سیب داشته باشیم یکیشو بدیم به شهداد، شهدادم3تا بده به علیرضا ، علیرضا هم دوتا بده به bad boy چند تا سیب برامون میمونه؟

اگه یه آدم مسن ببینی که بار سنگینی داره خدایی کمکش میکنی؟ واقعا بگو لازم نیست جنتلمن بازی در بیاری

گدا ببینی بهش کمک میکنی؟

تو یه دستم سند یه خونست و تو یه دستم حکم استخدام تو یه سازمان دولتی معمولیه ، یکیشو میتونی بگیری ، کدوم؟

سه تا شپش با هم دوست میشن اونا کیا هستن؟

اینایی رو که میگم معادل انگلیسیشو بگو:

کجا بودی؟
چرا کچلی؟
به گاوا علف بده

حالا فکر کن اون سه تا جنایی که پیدا کردی میخوان زن بگیرن، اسم اونارو چی میزاری؟منظورم اسم زناشونه

من چرا انقد دوست داشتنی هستم ؟ تو چرا انقد منو دوست داری؟

و در پایان یه جک خنده دار دیگه تعریف کن

راستی

چرا زمین لوزی نیست؟

(06-30-2016, 08:40 PM)!darling! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی سوالای قبلیمو باحال جواب دادی مرسیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قابل شمارو نداره
نظرت درباره این شکلک چیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اون داخلیه تویی اون بیرونیه منممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به نظرت در این شکلک چرا اسمال آقارو اینجوری میکنن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و اون وسطیه کیه؟( دقت داشته باش که من نیستم )
اونکه عباس اقاست تو گذاشتی این اسمال اقاسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چونکه گل برتری تیمشونو به حریف زدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه آدم نبودی دوست داشتی چه حیوونی بودی؟( پرنده مرنده نگو که کلا محاله)
ماهی-دلفینمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگه سیب داشته باشیم یکیشو بدیم به شهداد، شهدادم3تا بده به علیرضا ، علیرضا هم دوتا بده به bad boy چند تا سیب برامون میمونه؟زرد آلو برامون میمونه

اگه یه آدم مسن ببینی که بار سنگینی داره خدایی کمکش میکنی؟ واقعا بگو لازم نیست جنتلمن بازی در بیاری
اگه خودش کمک بخواد اره

گدا ببینی بهش کمک میکنی؟ نه

تو یه دستم سند یه خونست و تو یه دستم حکم استخدام تو یه سازمان دولتی معمولیه ، یکیشو میتونی بگیری ، کدوم؟ حکم استخدام

سه تا شپش با هم دوست میشن اونا کیا هستن؟شپشو-شپشی و شپشکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اینایی رو که میگم معادل انگلیسیشو بگو:

کجا بودی؟ where were you?
چرا کچلی؟ Why bald!!!!?
به گاوا علف بده Give the grass to cows

حالا فکر کن اون سه تا جنایی که پیدا کردی میخوان زن بگیرن، اسم اونارو چی میزاری؟منظورم اسم زناشونه
زنه دیوک-زنه غولک-زنه بچه دیوکمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من چرا انقد دوست داشتنی هستم ؟ تو چرا انقد منو دوست داری؟
چونکه خوبی-به تو ربطی ندارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و در پایان یه جک خنده دار دیگه تعریف کن
حشره کش خالی‌ کردم تو اتاقم

من سر درد گرفتم دارم می‌میرم

پشه هه رو آینه اتاقم وایساده داره شاخکاشو مرتب می کنه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستی

چرا زمین لوزی نیست؟ چون گردهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :آرامش   آفلاین
سلام مجدد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دوباره یه چند تایی سوال به ذهنم رسید گفتم بدوم بیام از ذهنم نپریده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سری قبل بعضی سوالا رو پیچوندیا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
جواب ندی اعتبار باید بدیا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رشته تحصیلی دانشگاهیت چیه؟

بلدی روبیک درست کنی ؟

خصوصیات ظاهری نامزدت ...یعنی
قدش ؟؟
وزنش ؟؟
چاقه ؟؟
لاغره ؟؟

سودوکوی ساده رو دوست داری یا سودوکوی قاتل یا آدوکو ؟

گفتی نامزدت تگ داره ...تگش چه رنگیه ؟؟
چرا تبلیغ نکرد برای صندلی داغت ؟؟
دوست نداره بسوزی یا روش نشد ؟
چرا نمیاد سوال بپرسه ؟؟

چرا اینقدر زینبو اذیتش می کنی ؟؟

از خونواده خودت که توی سوالای قبلی گفتی
فقط بگو آیا پدرت حاضرن یه دختر مثل نامزدتو به عنوان عروس قبول کنن ؟؟
چرا ؟ مگه چه خصوصیاتی داره نامزدت؟

چرا اینقدر با زینب کل کل می کنی ؟

یکم از خونواده نامزدت بگو
چند تا خواهر و برادر داره
خواهرش بزرگتر از خودشه یا نه ؟
خواهرش ازدواج کرده یا نه؟

رشته تحصیلی نامزدت چیه؟

اگه خواهرش ازش بزرگتره و ازدواج نکرده ...حاضری وایسی تا اون ازدواج کنه بعد پیشقدم بشی یا نه؟
اگه منتظری خواهرش ازدواج کنه ....برا خواهرش خواستگار نمی فرستی که زودتر بره و تو بتونی بری خواستگاری یا نه؟

چرا من به آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد علاقه دارم ؟

نظرت در مورد پدر نامزدت چیه؟

آیا به راحتی قبولت می کنن ؟

فکر می کنی من در واقعیت به یکی دیگه علاقه دارم ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نکنه اون فردی که توی واقعیته همون آقامون ایناست؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا اینقدر سوالای بد بوی رو پیچوندی ؟

چرا اینقدر اعتماد به نفس کاذب داری ؟
چرا فکر می کنی فقط اگه کار پیدا کنی حله؟؟

شاید پدر نامزدت معیارهای دیگه ای داشته باشن که تو نداری ؟

چرا ادمین نمیاد سوال بپرسه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا باید منتشو بکشی که بیاد یه دو تا اعتبار بده ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخرش فکر می کنی سرنوشت من با این سوالام چی میشه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت برم بهش بگم بیاد سوالامو بخونه ...عمداً یا به صورت مهمان میاد یا با کاربری الکی میاد که مثلاً منو ضایع کنه؟

گفتی از تاریخ همین اواخرم خوشت میاد و جالبه
میشه بگی از زمان حکومت عباسیان تا قاجار چند سلسله در ایران حکومت کردند؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا به جنگهای نامنظم(چریکی) ...پارتیزان میگن ؟

از مادها خوشت میومد یا پارتها ؟
هخامنشیان چرا نسبت به بقیه دولتها (ماد و پارت و ساسانیان و اشکانیان و...) با کلاس تر به نظر می رسیدن؟
چقدر احتمال میدی کردهای غرب کشور از نسل مادها باشن ؟؟

اینکه دیدم دیروز آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اومده خونده ....خوشحال شدم ولی اگه برم به روش بیارم
به نظرت چرا میگه نخوندم سوالاتو و یه نگاه کلی به شرکت کننده ها کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فعلاً اینا رو جواب بده باز شاید اومدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-01-2016, 02:40 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد سلام خوش اومدی

دوباره یه چند تایی سوال به ذهنم رسید گفتم بدوم بیام از ذهنم نپریده

سری قبل بعضی سوالا رو پیچوندیا
جواب ندی اعتبار باید بدیا
هر سوالی که حس میکنی پیچوندمو دوباره بنویس جواب بدم هرکی حس میکنه سوالاشو پیچوندم بگه
دیدی حواست جمع نیس-یه بار تو سوالا جواب دادم اینو حالا خودت برو پیداش کن تا دفعه بعد حواست باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بلدی روبیک درست کنی ؟
نه من زیاد باهاش ور نرفتم ولی داداشم بلده
خصوصیات ظاهری نامزدت ...یعنی
قدش ؟؟155 بود فکر کنم -اخه خودش یه بار گفت 160 بعد گفت 155 شدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اب رفته لابد
وزنش ؟؟متغیره رو به رشده- 47 یا 48 کیلو
چاقه ؟؟
لاغره ؟؟
به نظر من لاغره ولی خودش میگه خوبه
سودوکوی ساده رو دوست داری یا سودوکوی قاتل یا آدوکو ؟
مردافکن رو نگفتیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد- هیچ کدومو دوست ندارم
گفتی نامزدت تگ داره ...تگش چه رنگیه ؟؟میخوای اسمشو بگم هم خودت هم یه جماعتی راحت شن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد -سیاهه
چرا تبلیغ نکرد برای صندلی داغت ؟؟فقط نظارت میکنه وارد مسائل ریزه کاری نمیشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این کارو سپرد به تیم تبلیغات مریم 1996 خودشم جایزه میداد- مدیریتو یاد بگیر یه ذرهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دوست نداره بسوزی یا روش نشد ؟چرا حسابی دوست داره بسوزم ولی یه بارم گفت دلش نمیاد بسوزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا نمیاد سوال بپرسه ؟؟ میگه سوالی نداره-هیچ جای شبهه و سوالی تو ذهنش باقی نذاشتم- بله یه ایطورررر آدمیم منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا اینقدر زینبو اذیتش می کنی ؟؟من؟نخیرم اصن دوست ندارم یه ذره هم اذیتش کنم بعضی وقتا سوء تفاهم میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رشته تحصیلی دانشگاهیت چیه؟ چندبار میپرسی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خوبی؟ سحری خوردی؟دارم نگرانت میشمامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از خونواده خودت که توی سوالای قبلی گفتی
فقط بگو آیا پدرت حاضرن یه دختر مثل نامزدتو به عنوان عروس قبول کنن ؟؟
چرا ؟ مگه چه خصوصیاتی داره نامزدت؟
اره چرا قبول نکنن-چونکه هم خودش هم خونوادش یه خونواده خوب و مذهبین

چرا اینقدر با زینب کل کل می کنی ؟ خواهر برادریه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدداداش نداری باهاش کل کل کنی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یکم از خونواده نامزدت بگو
چند تا خواهر و برادر داره یک خواهر یک برادر
خواهرش بزرگتر از خودشه یا نه ؟ بله
خواهرش ازدواج کرده یا نه؟ نه

رشته تحصیلی نامزدت چیه؟ مهندسی پزشکی

اگه خواهرش ازش بزرگتره و ازدواج نکرده ...حاضری وایسی تا اون ازدواج کنه بعد پیشقدم بشی یا نه؟ بله خودم همیشه همینو بهش میگم
اگه منتظری خواهرش ازدواج کنه ....برا خواهرش خواستگار نمی فرستی که زودتر بره و تو بتونی بری خواستگاری یا نه؟
نه یه خورده قضیش پیچیدس هرکسیو قبول نمیکننمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا من به آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد علاقه دارم ؟
مطمئنی اقاتون اونا مجرده؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولش کن بابا محلش نده همونطور که اون بهت محل نمیدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت در مورد پدر نامزدت چیه؟ندیدمش هنوز-اشنایی ندارم که نظر بدم دربارش[/color]

[color=#000000]آیا به راحتی قبولت می کنن ؟
نمیدونم

فکر می کنی من در واقعیت به یکی دیگه علاقه دارم ؟
نکنه اون فردی که توی واقعیته همون آقامون ایناست؟

دل بکن-دل بکن ازش برو سراغ یکی دیگه-پیرشدی رفت اینقدر جوونیتو گذاشتی به پای اقاتون اینا

چرا اینقدر سوالای بد بوی رو پیچوندی ؟کدوماشو؟خودش که اومده تو پروفم گفته عالی جواب دادممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا اینقدر اعتماد به نفس کاذب داری ؟من؟فکرنکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا فکر می کنی فقط اگه کار پیدا کنی حله؟؟من همچین فکری نکردم درضمن الان سرکارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شاید پدر نامزدت معیارهای دیگه ای داشته باشن که تو نداری ؟ بله درسته -شایدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا ادمین نمیاد سوال بپرسه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خودشو مثلا میخواد کوچیک نکنه همیشه درقامت یک مدیر بمونه-زپرشکککککک
چرا باید منتشو بکشی که بیاد یه دو تا اعتبار بده ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منت اینجور آدمای از خودراضی رو نکش هیچ وقتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان بن میشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخرش فکر می کنی سرنوشت من با این سوالام چی میشه ؟
سوالای خوبین بیا بپرس گره های ذهنیت باز بشنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت برم بهش بگم بیاد سوالامو بخونه ...عمداً یا به صورت مهمان میاد یا با کاربری الکی میاد که مثلاً منو ضایع کنه؟ اره

گفتی از تاریخ همین اواخرم خوشت میاد و جالبه
میشه بگی از زمان حکومت عباسیان تا قاجار چند سلسله در ایران حکومت کردند؟ نمیدونم
چرا به جنگهای نامنظم(چریکی) ...پارتیزان میگن ؟
چون اولین جنگهای نامنظم در زمان اشکانیان(قوم پارت) انجام گرفت
از مادها خوشت میومد یا پارتها ؟پارس ها
هخامنشیان چرا نسبت به بقیه دولتها (ماد و پارت و ساسانیان و اشکانیان و...) با کلاس تر به نظر می رسیدن؟
چونکه قوی تر بودنو کشورگشایی بیشتری کردنو قوانین داشتن مثل منشور کوروش

چقدر احتمال میدی کردهای غرب کشور از نسل مادها باشن ؟؟10 درصد

اینکه دیدم دیروز آقامون اینا اومده خونده ....خوشحال شدم ولی اگه برم به روش بیارم
به نظرت چرا میگه نخوندم سوالاتو و یه نگاه کلی به شرکت کننده ها کردم
میخواد ضدحال بزنه بهت
فعلاً اینا رو جواب بده باز شاید اومدم جواب دادم پاشو بیامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!Z!E!I!N!A!B!   آفلاین
نقل قول: 47 یا 48 کیلو
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟
12 سالگی انقدر بود برادر من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:بله یه ایطورررر آدمیم من
من مر قربان ....مواظب سقف باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:من؟نخیرم اصن دوست ندارم یه ذره هم اذیتش کنم بعضی وقتا سوء تفاهم میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وااا این همه من و حرص میدی حساب نیست اینام اذیت مسترمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قربون مامانم برم که به فکرمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:اگه خواهرش ازش بزرگتره و ازدواج نکرده ...حاضری وایسی تا اون ازدواج کنه بعد پیشقدم بشی یا نه؟ بله خودم همیشه همینو بهش میگم
تو نمیخواد پیشنهاد بدی
زود تر کار و تمومش کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای کوچه های پیچ در پیج گیسوانت باید شاملو را خبر کنم
خیام دو خط شعر بگوید و
بنان تصنیف کند 
.
.
.
"قصه ی گیسوانت سر دراز دارد"

نویسنده :آرامش   آفلاین
به به ...چقدر زود جواب دادی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راضیم ازت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:مطمئنی آقاتون اونا مجرده؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به تو چه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ....چیکار به تجرد تأهلش دارم من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد من از همین دنیای مجازیش خوشم میاد توی دنیای واقعی که نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد استاد پیچوندنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
البته شاید توی دنیای واقعی هم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...عاشقش شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ...شایدم اینقدر حرصم گرفت که کتکش زدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت چرا آقامون اینا استثنائاً این یکی صندلی رو علنی دید میزنه میره؟

تاحالا فکر کردی ممکنه برای کلمات " ادمین" ، "آقامون اینا" ، "سهراب" "مدیر سبز" و "مدیر کل اینا" بوق گذاشته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...آخه تو هر تاپیکی تا این کلماتو به کار می بریم ...محسوس و نامحسوس یهو سروکله اش ظاهر میشه ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا من که تاحالا توی هیچ صندلی داغی از کسی سوال نپرسیده بودم الا صندلی بهار اونم یکی دوتا سوال اینقدر مصرم تو رو بسوزونم ؟؟؟

چرا همه اینقدر غلط املایی دارن؟؟ تا جاییکه حتی نمی دونن اصل کلمه بذاره و نمیذاره چیه ؟!!

در زیر کلمات مربوط بهم رو کنار هم با رنگ مشخص بنویس :
کوکب خانم ، حسنک، خانواده آقای هاشمی، تصمیم ، مشهد ، نیمرو، کبری، کجایی.

آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(ب جز این ک مرگت تاخیر بیفته) ....سوال جالبی بود برای همین کپیش کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا سوسک گاز میگیره ...تاحالا گازت گرفته؟

این جمله مال کیه: ...شکست مقدمه پیروزیه ؟؟

چرا با اینکه نظر داروین بارها رد شده ولی بازم پیروان داروینیسم هنوز اظهار وجود می کنن ؟

جمله های زیر هرکدوم تیتراژ ابتدایی کدوم سریال بودن ؟
_ زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

_ آنه ! تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت
وقتي روشني چشمهايت
در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود
با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت
از تنهايي معصومانه دستهايت
آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت
و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت
حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟
آنه !
اكنون آمده ام تا دستهايت را
به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري
در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي
و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو

_ اژدها :
حسنی کجا میری ؟
حسنی :
دارم میرم به مهمونی
خونه مادربزرگ
بخورم پفک نمکی
چاق بشم چله بشم
بعد میام تو منو بخور !

_ لی لی لی لی , لی لی لی حوضک
علی کوچولو این مرد کوچک
علی کوچولو تو قصه ها نیست
مثل من و تو اون دور دورا نیست
نه قهرمانه
نه خیلی ترسو
نه خیلی پر حرف
نه خیلی کم رو
خونشون در داره
در خونشون کلون داره
حیات داره ایون داره
اتاقش طاقچه داره
حیاتش باغچه داره باغچه ای داره گل گلی
کنار حوضش بلبلی
لای لای لای

لی لی لی حوضک لی لی لی
این مادرش مادر علی
مامان خوبش چه مهربونه
علی کوچولو اینو می دونه
اینم باباش چه خالیه جاش
رفته به جبهه
خدا به همراش

علی کوچولو چه خوب و نازه
واسمون داره حرفای تازه

3 تا شهید مدافع حرم رو نام ببر.

فکر می کنی چرا مدافعین حرم ...دارن در سوریه می جنگن؟؟
هدف دومشون بعد از دفاع از حرم حضرت زینب چیه؟؟؟

فعلاً مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد