آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داااغ * آزاد * با حضور "Jang Bogo"
زمان کنونی: 09-18-2020، 05:58 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ❤maryam❤
پاسخ 92
بازدید 4366

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
داااغ bogo حضور صندلی با quot آزاد jang

صندلی داااغ * آزاد * با حضور "Jang Bogo"
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همه تون تشریف بیارید قشنگ بسوزونیدش

لطفا از گذاشتن یه قطار شکلک و پرسیدن این شبیه کیه اون شبیه کیه خودداری کنید و یا اینکه واسه ادلیست هات شعر بنویس در مورد فلانی نظر بده!
مطمئنا سوالات بهتری وجود داره  جاش بنویسید
جاش سعی کنید سوالای خوب و جالب بپرسید

همه چی ازاده

یه هفته وقت هست تا قشنگ صندلیو داغ کنید

☆مهمان☆  لحظات خوشی را برای شما ارزومندیم  

هفت پیام سعادت از امیر المومنین علی علیه السلام:

١-از کسی بدت نیاید هر چند در حق تو اشتباه کرده
٢-نگران نباش هرچند که ناراحتی هایت به اوج رسیده باشد
٣- هر چند که به مقام بالا رسیدی ساده زندگی کن
٤-هرچند که بلاها فراوان شد ولی انتظار خیر داشته باش
٥-دست به خیر داشته باش حتی اگر خود در تنگنایی
٦-اگر قلبی پر از خون داری بازهم لبخند بزن
٧-برادر مسلمانت را از دعای خیرت به سبب غیابش محروم نکن

نویسنده :" Jang Bogo "  
(07-01-2016, 08:14 PM)!Z!E!I!N!A!B! نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: 47 یا 48 کیلو
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟
12 سالگی انقدر بود برادر من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نخیر همین الان 48 کیلوئه باورنمیکنی ازخودش بپرس منکه بهش میگم لاغره میگه نه تو بهش بگو شاید گوش کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد البته با توجه به قدش وزنش خوبه
12سالگی من 48 کیلو بودممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:بله یه ایطورررر آدمیم من
من مر قربان ....مواظب سقف باشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سقف کاذبهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول:من؟نخیرم اصن دوست ندارم یه ذره هم اذیتش کنم بعضی وقتا سوء تفاهم میشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وااا این همه من و حرص میدی حساب نیست اینام اذیت مسترمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قربون مامانم برم که به فکرمهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کی حرصت دادم؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حرص نخور پیرمیشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول:اگه خواهرش ازش بزرگتره و ازدواج نکرده ...حاضری وایسی تا اون ازدواج کنه بعد پیشقدم بشی یا نه؟ بله خودم همیشه همینو بهش میگم
تو نمیخواد پیشنهاد بدی
زود تر کار و تمومش کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مگه خم رنگرزیه که تمومش کنم بره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تمومش کنم تو چیکار کنی بعدشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-01-2016, 09:05 PM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به ...چقدر زود جواب دادی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راضیم ازت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:مطمئنی آقاتون اونا مجرده؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به تو چه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ....چیکار به تجرد تأهلش دارم من مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد من از همین دنیای مجازیش خوشم میاد توی دنیای واقعی که نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد استاد پیچوندنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
البته شاید توی دنیای واقعی هم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...عاشقش شدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ...شایدم اینقدر حرصم گرفت که کتکش زدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودتو کنترل کن حالامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به نظرت چرا آقامون اینا استثنائاً این یکی صندلی رو علنی دید میزنه میره؟
به هرحال من ایطور ادمی هستم با بقیه فرق دارم که اومده صندلی منو دید میزنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تاحالا فکر کردی ممکنه برای کلمات " ادمین" ، "آقامون اینا" ، "سهراب" "مدیر سبز" و "مدیر کل اینا" بوق گذاشته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...آخه تو هر تاپیکی تا این کلماتو به کار می بریم ...محسوس و نامحسوس یهو سروکله اش ظاهر میشه ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی تا این حد بیکاره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد موافقم خیلی بیکارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا من که تاحالا توی هیچ صندلی داغی از کسی سوال نپرسیده بودم الا صندلی بهار اونم یکی دوتا سوال اینقدر مصرم تو رو بسوزونم ؟؟؟
اینو خودت باید جواب بدیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد برای اینکه من ادم خیلی خوبی هستم اومدی گره های ذهنیتو باز کنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا همه اینقدر غلط املایی دارن؟؟ تا جاییکه حتی نمی دونن اصل کلمه بذاره و نمیذاره چیه ؟!!
من که ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
در زیر کلمات مربوط بهم رو کنار هم با رنگ مشخص بنویس :
کوکب خانم ، حسنک، خانواده آقای هاشمی، تصمیم ، مشهد ، نیمرو، کبری، کجایی.
کوکب خانم، نیمرو حسنک، کجایی. تصمیم کبری خانواده آقای هاشمی ، مشهد
آخرین لحظه ی زندگیته .. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی ، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کنی ، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه ، تو چه آرزوهایی می کنی ؟(ب جز این ک مرگت تاخیر بیفته) ....سوال جالبی بود برای همین کپیش کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پس هیچ کدومش به درد من نمیخوره
یه عالمه پول بدن برای زنو بچه هاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ارزو میکنم کشور اباد بشه
فقیری نمونه

چرا سوسک گاز میگیره ...تاحالا گازت گرفته؟دندون دارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اره یه بارمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

این جمله مال کیه: ...شکست مقدمه پیروزیه ؟؟ نمیدونم ولی تو قران هم دیدم نوشته بود

چرا با اینکه نظر داروین بارها رد شده ولی بازم پیروان داروینیسم هنوز اظهار وجود می کنن ؟
به هرحال دنیای مادی غرب اگه نظر داروینو قبول نکنه باید نظر دین رو قبول کنه که اونم قبول نداره الانم بیشتر فیلماشونو باتوجه به نظر داروین میسازن
جمله های زیر هرکدوم تیتراژ ابتدایی کدوم سریال بودن ؟
_ زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
نمیدونم
_ آنه ! تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت
وقتي روشني چشمهايت
در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود
با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت
از تنهايي معصومانه دستهايت
آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت
و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت
حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟
آنه !
اكنون آمده ام تا دستهايت را
به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري
در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي
و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو
اینم نمیدونم
_ اژدها :
حسنی کجا میری ؟
حسنی :
دارم میرم به مهمونی
خونه مادربزرگ
بخورم پفک نمکی
چاق بشم چله بشم
بعد میام تو منو بخور !
تبلیغ پفک نمکی مینو نبود؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
_ لی لی لی لی , لی لی لی حوضک
علی کوچولو این مرد کوچک
علی کوچولو تو قصه ها نیست
مثل من و تو اون دور دورا نیست
نه قهرمانه
نه خیلی ترسو
نه خیلی پر حرف
نه خیلی کم رو
خونشون در داره
در خونشون کلون داره
حیات داره ایون داره
اتاقش طاقچه داره
حیاتش باغچه داره باغچه ای داره گل گلی
کنار حوضش بلبلی
لای لای لای

لی لی لی حوضک لی لی لی
این مادرش مادر علی
مامان خوبش چه مهربونه
علی کوچولو اینو می دونه
اینم باباش چه خالیه جاش
رفته به جبهه
خدا به همراش

علی کوچولو چه خوب و نازه
واسمون داره حرفای تازه

سریال علی کوچولو

3 تا شهید مدافع حرم رو نام ببر. شهید ابراهیم عشریه،شهید عباس دانشگر،شهید محمد اینانلو

فکر می کنی چرا مدافعین حرم ...دارن در سوریه می جنگن؟؟
که منو شما راحت اینجا بشینیمو زندگی کنیم اگه نمیجنگیدن الان باید تو ایران باهاشون میجنگیدیم
هدف دومشون بعد از دفاع از حرم حضرت زینب چیه؟؟؟
به نظرت چی باعث میشه شهید عباس دانشگر که فقط دوماه از عقدش گذشته بره اونجا شهید بشه؟ یا شهید عشریه که 3تا دخترکوچولو داره ول میکنه میذاره میره سوریه؟

فعلاً مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :دختـــربهار   آفلاین
(07-02-2016, 07:34 PM)undefined نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='145279' dateline='1467394554']

به نظرت چی باعث میشه شهید عباس دانشگر که فقط دوماه از عقدش گذشته بره اونجا شهید بشه؟ یا شهید عشریه که 3تا دخترکوچولو داره ول میکنه میذاره میره سوریه؟

یه چیزی هم من بگم:(شهید طاهرنیا) هم ایشون خانومشون باردار بودن،بعد ایشون شهید شدن پسرشون رو ندیدن

[/quote]
می دانم
آخر یه روز
خسته می شود از نیامدنش
شوخی که نیست
مگر آدم
چقدر می تواند نیاید...

#آرش نژادی

نویسنده :آرامش   آفلاین
(07-02-2016, 07:34 PM)" Jang Bogo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرت چرا آقامون اینا استثنائاً این یکی صندلی رو علنی دید میزنه میره؟
به هرحال من ایطور ادمی هستم با بقیه فرق دارم که اومده صندلی منو دید میزنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تاحالا فکر کردی ممکنه برای کلمات " ادمین" ، "آقامون اینا" ، "سهراب" "مدیر سبز" و "مدیر کل اینا" بوق گذاشته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...آخه تو هر تاپیکی تا این کلماتو به کار می بریم ...محسوس و نامحسوس یهو سروکله اش ظاهر میشه ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی تا این حد بیکاره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد موافقم خیلی بیکارهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بی تربیت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

جمله های زیر هرکدوم تیتراژ ابتدایی کدوم سریال بودن ؟
_ زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوشت داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
روزهای زندگی .(هانیکو)

_ آنه ! تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت
وقتي روشني چشمهايت
در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود
با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت
از تنهايي معصومانه دستهايت
آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت
و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت
حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟
آنه !
اكنون آمده ام تا دستهايت را
به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري
در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي
و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو
تیتراژ ابتدایی سریال کارتونی آن شرلی

هدف دوم مدافعین حرم بعد از دفاع از حرم حضرت زینب چیه؟؟؟
چون فتح سوریه و لبنان و عراق توسط داعش و اسرائیل ...مقدمه ورود به ایرانه

درکی که از ایثار دارن و آزادی هموطنانشون رو بالاتر از زندگی خودشون می بینن.

خب سری آخر سوالات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت در مورد فیلم لو رفته از کودکی آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ملت روی اینکه اول مرغ بوده یا تخم مرغ بحث می کنن ؟؟
چرا روی اینکه اول آدم بزرگ بوده یا نوزاد بحث نمی کنن ؟؟

به نظرت چند نفر از بچه های انجمن قبل و این انجمنو دیدم ؟

خودت چند نفرو دیدی ؟ (غیر نامزدت )...نام ببر .

سفسطه رو تعریف کن و فرقشو با توریه کردن بگو .

چرا نمیای یه دونه اعتباری که بهم بدهکاری رو بدی ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چی باعث آرامشت میشه؟
چی بیشتر از هرچیزی بهمت میریزه؟
نقطه جوشت کجاست؟
خط قرمزهات چی هستن؟
اگه کسی از خط قرمزهات رد شه برخوردت چیه؟
چی بیش از همه دلت رو میشکونه؟
چی ممکنه خیلی هیجان زده ت کنه؟
وقتی هیجان زده میشی خودتو چقدر میتونی کنترل کنی؟
کار مورد علاقت چیه؟
چی خیلی خوشحالت میکنه؟

سوالای بالا رو تقلب کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فرق اعتماد و با باور بگو .

چرا همسایه ما این وقتی شبی بچه هاش شروع کردن به دست زدن ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

می دونستی من عاشق این شکلکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ؟
دلیلشم می دونی ؟

چرا اومدی سمت انجمنای فیلم و سریالای کره ای ؟

راستی نگفتی چطوری با نامزدت آشنا شدی؟

یه عکس از خودت بذار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یه عکس از نامزدت بذار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ...
نمیذارم و ندارم و نمیشه اینا نداریم ...نذاری باید برا هرکدوم 3 تا اعتبار بدی ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت سریالای انگلیسی آمریکایی جذاب تر نیستن؟
مثلاً سریال شرلوک ساخت 2010 تا 2016 ...جذاب نیست؟

یا سریال لاست ...دکس--تر ...؟؟؟
به نظرت بازیاشون قشنگتره یا داستاناشون ؟

چرا میگن صندلی داغ؟
مثلاً نمیگن ...پرسش و پاسخ دوستانه ؟
یا ...هرچه می خواهد دل تنگت بپرس؟

چرا علی سبزه که تو انجمن قبلی نماد شرارت و خباثت بود ...اینجا اینقدر ساکته و آسته میره آسته میاد؟

چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد منو کاربر عادی جرقه دار نمی کنه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا خودشو جرقه دار کرده ؟؟

توی یه جمله فن(انجمن منظورمه) رو تعریف کن .

چرا یه نفر بهش سلام می کنی ...جواب نمیده؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فکر می کنی چندنفر کاربر پنل دار بدون رنگ داریم؟
و فکر می کنی چرا بهشون پنل داده شده ؟

از چه سریالی خوشت میاد؟
از کدوم بازیگر خوشت میاد؟

چپ یا راست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

سبیل یا ته ریش ؟
اسپرت یا رسمی؟

وصیت نامه شهادتت رو بنویس .

نویسنده :!darling!   غایب
نقل قول:و در پایان یه جک خنده دار دیگه تعریف کن
حشره کش خالی‌ کردم تو اتاقم

من سر درد گرفتم دارم می‌میرم

پشه هه رو آینه اتاقم وایساده داره شاخکاشو مرتب می کنه!مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

کرم از تو قشنگ تر جک میگه ، این چی بود دیگه

نقل قول:چرا زمین لوزی نیست؟ چون گرده

الان حس کپلر رو داشتی؟

نقل قول:من چرا انقد دوست داشتنی هستم ؟ تو چرا انقد منو دوست داری؟
چونکه خوبی-به تو ربطی نداره0000000D

دیگه داشتم ازت نامید میشدم تا اینکه این حقیقت و از تو شنیدم . هنوز هم کورسوی هوشی در تو هست. ( یبار دیگه بگی به تو ربط نداره پشه میندازم تو دماغت)

خیلی باحال اومدی، سلامت باشی، دمت اژدها

(07-03-2016, 12:51 AM)آرامش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سری آخر سوالات مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عه چه بدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نظرت در مورد فیلم لو رفته از کودکی آقامون اینا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چیه؟

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد عالیه خود خودشه

چرا ملت روی اینکه اول مرغ بوده یا تخم مرغ بحث می کنن ؟؟
چرا روی اینکه اول آدم بزرگ بوده یا نوزاد بحث نمی کنن ؟؟
ملت خیلی کارا میکنن شما توجه نکنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اول یه ادمه بوده که مرغو خروس تو خونشون نگه میداشته

به نظرت چند نفر از بچه های انجمن قبل و این انجمنو دیدم ؟
عکسشونو یا خودشونو؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عکسشونو زیاد خودشونو کممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هر چه سریع ترخودت بیا اعتراف کن کیارو کجا دیدی

خودت چند نفرو دیدی ؟ (غیر نامزدت )...نام ببر .
من هیچ کسی رو ندیدم نه خودشونو نه عکسشونو

سفسطه رو تعریف کن و فرقشو با توریه کردن بگو .
سفسطه که به زبون ساده همون پیچوندن خودمونه ولی توریه یعنی هر حرف راستی رو نگفتن ک اینم نوعی پیچشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی سفسطه درباره حرفای راست می تونه نباشه

چرا نمیای یه دونه اعتباری که بهم بدهکاری رو بدی ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چونکه جوابتو دادم زورگیری نکنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چی باعث آرامشت میشه؟
عبادت و آرامش محیط خونه
چی بیشتر از هرچیزی بهمت میریزه؟
خودخواهی- لجبازی و مسخره کردن
نقطه جوشت کجاست؟
یکی بخواد یه حرف و کار اشتباهو ادامه بده و فکر کنه کارش و حرفش درسته
خط قرمزهات چی هستن؟
احترام
اگه کسی از خط قرمزهات رد شه برخوردت چیه؟
اگه رفیق باشه یه مدت باهاش بد میشم
چی بیش از همه دلت رو میشکونه؟
بی وفایی
چی ممکنه خیلی هیجان زده ت کنه؟
یه کار غیر عادی
وقتی هیجان زده میشی خودتو چقدر میتونی کنترل کنی؟
زیاد
کار مورد علاقت چیه؟
معلمی
چی خیلی خوشحالت میکنه؟
خوشحالی نزدیکان
سوالای بالا رو تقلب کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فرق اعتماد و با باور بگو .
یکیه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا همسایه ما این وقتی شبی بچه هاش شروع کردن به دست زدن ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیخوابی زده بوده به سرشون

می دونستی من عاشق این شکلکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ؟نه
دلیلشم می دونی ؟نه

چرا اومدی سمت انجمنای فیلم و سریالای کره ای ؟
فکر کنم برای دانلود سریال پسران فراتر ازگل بود تو اون انجمن رفتم
کلا 3-4 تا سریال بیشتر دانلود نکردم

تو انجمن کره فنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

این منم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه عکس از نامزدت بذار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ...
اینم نامزدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
واضحه عکسا؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدسایزش یک در یکه
نمیذارم و ندارم و نمیشه اینا نداریم ...نذاری باید برا هرکدوم 3 تا اعتبار بدی ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرت سریالای انگلیسی آمریکایی جذاب تر نیستن؟سریالاشونو ندیدم
مثلاً سریال شرلوک ساخت 2010 تا 2016 ...جذاب نیست؟شبکه 3 تاچندوقت پیش چند قسمتشو نشون میداد ولی ندیدم سینماییشو دیدم خوب بود

یا سریال لاست ...دکس--تر ...؟؟؟ ندیدم
به نظرت بازیاشون قشنگتره یا داستاناشون ؟ندیدم

چرا میگن صندلی داغ؟
مثلاً نمیگن ...پرسش و پاسخ دوستانه ؟
یا ...هرچه می خواهد دل تنگت بپرس؟
برو از اقاتون بپرس- ایناهم اسم خوبیه
به نظرم بخاطر برنامه صندلی داغ که یه زمان از شبکه2پخش میشد ازمهموناش هرسوالی میپرسیدن

چرا علی سبزه که تو انجمن قبلی نماد شرارت و خباثت بود ...اینجا اینقدر ساکته و آسته میره آسته میاد؟
علی قرمزه سابق؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فکر کنم اقاتون دمشو چیده کرک و پرش ریخته

چرا آقامون اینامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد منو کاربر عادی جرقه دار نمی کنه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مرض داره بیا یه کمپین راه بندازیم تا تورو جرقه دار بکنه ارزو به دل نمونی
چرا خودشو جرقه دار کرده ؟؟ خودخواهه

توی یه جمله فن(انجمن منظورمه) رو تعریف کن .
انجمن دانلود فیلمها و سریالهای کره ای
چرا یه نفر بهش سلام می کنی ...جواب نمیده؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودخواهه دیگه-اقاتونو ادب کن
فکر می کنی چندنفر کاربر پنل دار بدون رنگ داریم؟یکیشو که کشف کرده بودم اونم پنلشو پس داد بقیشو نمیدونم
و فکر می کنی چرا بهشون پنل داده شده ؟از اقاتون بپرس

از چه سریالی خوشت میاد؟امپراتور دریا
از کدوم بازیگر خوشت میاد؟پرویز پرستویی

چپ یا راست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد راست

سبیل یا ته ریش ؟ته ریش
اسپرت یا رسمی؟اسپرت

فعلا قصدشو ندارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(07-04-2016, 02:47 PM)" Jang Bogo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چونکه جوابتو دادم زورگیری نکنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اون جواب نبود ... خسیس

می دونستی من عاشق این شکلکم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ؟نه
دلیلشم می دونی ؟نه شکلکی بود که آقامون اینا تو انجمن قبلی همش استفاده می کرد ...کلاً فکر کنم تنها شکلکی بود که کدشو حفظ بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نترکی ...منظورم این بود که چطوری جذب هم شدین .....اعتبارو بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قبول نیست ...این میشه همون پیچوندن ...مرد باش اعتبارا رو رد کن بیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مرض داره بیا یه کمپین راه بندازیم تا تورو جرقه دار بکنه ارزو به دل نمونی
قبول مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...برین پلاکارداتونو بسازین ...زود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نمیری ...یه بار خواستم آبرو داری کنم اسمشو نگفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

شهادت خبر نمی کنه ...بشین بنویس داشته باشی ...خوبیت نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نترکی ...منظورم این بود که چطوری جذب هم شدین .....اعتبارو بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تقصیر خودش بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد-برای این اعتبار تعیین نکرده بودیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قبول نیست ...این میشه همون پیچوندن ...مرد باش اعتبارا رو رد کن بیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عکسه دیگه اگه عکس نیس پس چرا بدون وارد شدن به فن بیای همین سوالو بخونی نوشته برای دیدن عکسها لطفا عضو شوید؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نمیری ...یه بار خواستم آبرو داری کنم اسمشو نگفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من گفتم که راحت باشیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شهادت خبر نمی کنه ...بشین بنویس داشته باشی ...خوبیت نداره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

باشه قصدشو داشتم مینویسم
[/quote]
[/quote]
نقل قول:به نظرت چند نفر از بچه های انجمن قبل و این انجمنو دیدم ؟
عکسشونو زیاد خودشونو کم00000003

این سوال اصلی رو جواب ندادیامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستی یادم اومد ک عکس خودتو تو تلگرام تو گروه اومدم دیدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عکس صادق رو هم فکرکنم دیدم

(07-04-2016, 03:22 PM)" Jang Bogo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقصیر خودش بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد-برای این اعتبار تعیین نکرده بودیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دقیقاً تقصیر کی بود ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو سریای قبل به طور کلی گفته بودم به هر سوالی که جواب ندی یا بپیچونی باید اعتبار بدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عکسه دیگه اگه عکس نیس پس چرا بدون وارد شدن به فن بیای همین سوالو بخونی نوشته برای دیدن عکسها لطفا عضو شوید؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الان خوشحالی مثلاً رودست زدی ...
اونا شکلکه شکلک ...اینم من باید بهت بگم ...بیسواد ...اونی که واسه مهمان مینویسه قراردادیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خدا بگم آقامون اینا رو چیکارش نکنه ...خب مذار ملت شکلکا رو ببینن تا اینجوری واسشون مشتبه نشه
نپیچون ...اعتبارو بده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:به نظرت چند نفر از بچه های انجمن قبل و این انجمنو دیدم ؟
عکسشونو زیاد خودشونو کم00000003

حدوداً 5 نفرو از نزدیک دیدم
یه 20-30 نفری هم عکساشونو دیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

این سوال اصلی رو جواب ندادیامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدصندلی داغ خودته ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستی یادم اومد ک عکس خودتو تو اسمشو نبر تو گروه اومدم دیدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

پررومهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ....چرا بیخبر اومدی دیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اصلاً تو کی اومدی گروه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....والا تا وقتی من بودم نبودیا ....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدی دروغ گفتی کسی رو ندیدی ...تو گروه همزمان فکر کنم 4 نفر عکس داشتن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اعتبار لطفامهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعتبارا رو بده ...زودباش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد