اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-18-2021، 03:38 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12058

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-28-2014, 02:47 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهربانترین و با معرفترین کسی رو که میشناسی نام ببر ؟ هر جفت دوستای صمیمم

منشا اقتدار رو تو دنیا نام ببر ؟ تلاش 

اگر جشم پنجره ای به روح آدمی است به نظر تو چشمان چه کسی گویاترین است؟
سوالتو  متوجه نشدم دقیق اسم شخص باید ببرم ؟؟

تفاوت سرنوشت و تقدیر چیه؟  
سرنوشت دست خود آدم که میسازتش  ولی تقدیر میگن چیزیه که خدا رقم زده 
البته دقیقا مطمئن نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بدترین و بهترین خصوصیت اخلاقیت چیه؟ بهترین ..کلا همه اخلاقیاتم بهترین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدترین :یه خصوصیت خیلی بد دارم از دست یه نفر خیلی عصبانی بشم کلا از زندگیم میزارمش کنار 

بزرگترین شکست زندگیت چی بوده؟عاشق شدنم 
البته عاشق شدنم شکست نبود 
بزرگترین اشتباه زندگیم بود
که البته خودم مقصر بودم 
شکست بزرگ نداشتم تو زندگیم 

نظرت راجع به سیاست چیه؟چیز خوبیه به نظر من به شرط این که بازی سیاست رو بلد باشی

تحمل چه چیزی را نداری؟گرمای شدید ، بوی سیگار مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از خصوصیات اخلاقی هم دورویی و دروغ 

کجاها از کوره در میری؟راستش یه مورد هست اونم وقتی بایکی کار واجب دارم گوشیش در دسترس نیست یکی هم وقتی با اینترنت کار واجب دارم ولی نتم قطع میشه همون لحظه 

‏دوست داری،دوست پسر داشته باشی؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عجب سوالات سختی 
اصلا منو این حرفا 
این صندلی داغ مال تو بودا

اصن پند تا دوست پسر داری؟؟؟؟؟؟؟ استغفرا ...منو این حرفا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد آقا این سوالات سخت رو نپرسین خب بلاخره از بچه های دانشگاه و سر کار هستن به عنوان همکار و همکلاسی ولی دوست پسر تو همین زمان نه ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اصن چندتا دوست دختر داری؟؟؟؟؟؟؟خیلی زیاد من خیلی دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ولی دوست مصیمی 2 نفر 

(10-28-2014, 03:25 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب مایدجون...چقد خستم.....این صندلی کلی ازم انرجی گرفت....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....

الان خوبی عزیزم.....صندلیت ک هیچ....خودت چطوریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد....ن ن ...اینوبگو قلبت چطور.....چرا قلبت 420 میزنه....وایییییی....درک میکنم..الهی ...الهی....هیچی دیگ

خوب عزیزم....برات عکس میزارم.....ک تو این عکساجملات خوبیه ک مربوط به یه شخص میشه.....بهت یه لست از کاربرای گلمونو میدم.....تو باید از بین این لیست  جلو هر تصویر اسمو اون شخصو بنویسی...خوب....امیدوارم گرفته باشی منظورمو خانم خوشگلهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی عسل از دست تو دختر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چشمام 8 تا شد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب لیست ب این صورته::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهیل

(ارشد)

,

نیلا...
ماهیار
ارامش

مشاور

خوبی این لیستت بود عزیزم....ببین جلو هر تصویرم میتونی چن نفر از اسمارو هم بزاری....

خوب تصاویر بدینصورت استمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  اینم رنگم خوبه ...سوالای بعدیو با این رنگ بنویسم....خش...خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 03:52 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب عزیزم.....سوال جدید...(قبول دارم سوال قبلیم خیلی مسافت بود خیلی مسافت.....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خیلییییییییییییییییییییییی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوب عزیزم یه عده سوال میزارم ...یه لیستم میدم...از اسمها خودت یه اسم بزار جلو جمله یا هرچی خلاصه ...گرفتی منظورمو دیگ   ببین لالن خودت متوجه میشی؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(من اینجوری نبودم...اینجا از این کارا یاد گرفتم منظورم پلیذیه...ولی تو ک نکردر چرا اینجئر کردم...اهان میخام ببینم بلد هستم یا ن...منو ببخش....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

من آزارم به مورچه نرسیده تو انجمن 
چرا من آخه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
asal501جون

سهیل

(ارشد)

,

نیلا...

ماهیار

ارامش

مشاور

1=خیلی دوس دارم بیشتر بشناسمتب عنوان یه دوست؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2=خیلی دوس دارم از نزدیک ببینمت؟؟؟NEG@R

3=خیلی دوس دارم طرفتو ببینم؟؟

4=خیلی دوس دارم بدونم چطور عاشق شدی؟؟؟

5=خیلی دوس دارم بدونم تا حالا عاشق شدی؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6=دوس دارم بدونم الان چقد تو زندگیت موفقی؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7=خیلی دوس دارم بدونم چرا همیشه و همه جاهستی؟؟؟

8=خیلی دوس دارم بیشتر از زندگی خوصوصیت بدونم؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9=خیلی دو س دارم بشینی رو صندلی؟؟asal501جون

10=خیلی دوس دارم بدونم چرا زود عصبی میشی؟؟

11=خیلی دوس دارم عاشقت بشممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(راحت باش بهم بگو...من درک میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)  عسل جان مائده این چه سوالاتیه آخه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

12=چطور اینقد روابط اجتماعیت بالا؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاور

13=دوس دارم بدونم چرا خشن بر خوردمیکنی فک میکنی جذاب میشی؟؟؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14=دوس دارم بدونم چرا روابط اجتماعیت پایینه؟؟؟

15=دوس دارم بدونم چرا اینقد پسر خوبی هستی؟؟؟سهیل

16=دوس دارم بدونم چراپسر قابل اعتمادی هستی تو انجمن؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17=چرا کشف نشدنی هستی؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

18=چراهمه بهت حسودی میکننن؟؟بخصوص مایدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(کشتمت عسل )

19=میخام بدونم چرا همش انجمنی؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوف بسه دیگ...برم اگ چیزی ب ذهنم رسید بیام اضافه کنم!!!

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

وای عزیزم....تا حالا همچی کاری نکرد بودم....باور کن...البت یه بار هس...ولی اینقد نمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...چشام تیریویری میر...نیدونم چرا...برم بخوابم...خسته شدم.....ولی هنوز تو مسافت بودن اون سوال تصویریمم...خیلی ...خیلی....ار همون ک من و تو میدونیم عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی عسل من برات برنامه ها دارم هم بلند مدت هم کوتاه مدت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یعنی .................مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 04:02 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب عزیزم ....من دیگ نمیپرسم....متوجه شدم کسایی هستن ک خیلی.....نمیگم .....

ولی اگ ناراحتت کردم یا یه حس بد بهت منتقل کردم ...شرمند عزیزم.....اصلا قصدم این نبود....

میخاستم یکم بخندی و شادباشی....

اینم از طرف من تقدیم ب تو عزیزم....

خیلی دوست دارم...مواظب خودت خیلی باش....بوووووووووووووووووووس زیادمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عاشقتممممممممممممممممممم عزیزم 
این چه حرفیه 
اتفاقا خوش گذشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ممنونم از سوالاتی که پرسیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 07:47 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مائده موفق باشی امیدوارم طوری بسوزی که تداعی خاطرش برات سوزش آور باشهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فش نده ...منم تورو دوست دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ممنونم عزییییییییییییییییییزم 
نگووووووووووووووو یعنی در این حد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عزییییییییییییییییییییزمی 
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 08:12 PM)somayye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین باریکه نقاشی کردی کی بود؟ خیلی کوچولو بودم ولی بهترین نقاشیم مال 4 سالگیم بوده 
برای طراحی کلاس رفتی؟ بچه بودم میرفتم 
از کی متوجه شدی به نقاشی و طراحی یا بطورکلی گرافیک علاقمندی؟ دوران راهنمایی
بیشترین طرحات حول چه محوری هستش؟ طبیعت میکشم و چهره 
چه زمانایی بیشتر از قبل به نقاشی رو میاری؟وقتی ناراحتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از چه زمانی از طبیعت خوشت اومد؟من کلا طبیعت رو دوست داشتم ولی سال دوم دانشگاه بیشتر بهش علاقمند شدم 
چطور شد دانشگاه هم تو رشته های طبیعت رفتی؟خیلی اتفاقی شد من بعد از این که تو دانشگاه این رشته رو قبول شدم بهش بیشتر علاقمند شدم 
وقتی تو طبیعتی چه احساسی بهت دست میده؟احساس آرامش
از کدوم طبیعت بیشتر خوشت میاد.کوه.جنگل.دریا ؟جنگل دریا 
تو چه فصلی بیشتر دوست داری بری تو طبیعت؟پاییز
تو طبیعت و بصورت طبیعی هم طراحی کردی؟2 3 دفعه نه بیشتر 
:.7.نظرت برای حفظ طبیعت چی کار میشه انجام داد؟اول این که آلودگی ایجاد نکنیم 
تا میتونیم درخت بکاریم (متاسفانه تازگیا قطع بی رویه درخت زیاد شده ، مجوز هایی که به اشتباه داده شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
البته اینا فقط نیست خیلی کارا باید انجام بشه که بحثش اینجا نیست

(10-29-2014, 12:37 AM)TikTaak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدم داره خاک می خوره حیفم اومد بالا نیارمش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه بابا خوب بود همون پایین بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خانوما روی یک سری چیزا حساس هستن ببینم نظرت چیه

ازدواج ؟ برای هر خانومی بهترین اتفاق زندگیش میتونه باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ازدواج مجدد ؟ خب بعد از یه شکست ازدواج مجدد شاید بهتر باشه 
زن دوم شدن ؟همه مردا زن دوم گرفتن رو دوست دارن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خراب کردن زندگی یک زن دیگه با تحریک حس حسادت ؟ واقعا خیلی بده که زندگی یه نفر دیگه رو خراب کنی حالا به هر دلیلی 
درسته زنها حسودن ؟  حسود نیستن رو شوهرون حساسن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا اینقدر که زنا به خودشون میرسن مردها نمیرسن ؟  اصولا زنا دوست دارن زیبا به نظر برسن و این خودش خیلی خوبه 
نظرت در مورد لوازم آرایش؟ خوبه به شرط این که خیلی زیاد نباشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
درسته کسایی که آرایش میکنن قبل ازدواج افرادی هستن که توی دید نیستن میخواد بیان توی دید؟  بعضیا اینجورین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودت آرایش میکنی؟ بله آرایش میکنم ولی ملایم 
موبایلت چیه؟ سامسونگ
شماره موبایلت رو میزاری؟ کدوم خطمو بزارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
اگه نمیزاری من بزارم؟!فکر خوبیه  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت چیه بپری تو استخر ببینی آب نداشته ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  
اگه قرار بود از خانومهای فروم یکی رو برای من بری خواستگاری از کی خواستگاری میکردی؟ همه دخترای انجمن گلن هر کدومو دوسشون داشتی بگو برات میرم خواستگاری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه یک روز بگن مائده عاشق شده ما به کی باید شک کنیم؟  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نمیدونم 
اگه بگن امشب باید یکی رو بکشی غیر من به کی فکر میکنی ؟  یه چند نفری هستن بزار یه کم بیشتر فکر کنم ببینم کدوم تو اولویتا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اگه قرار باشه خودکشی کنی طناب رو انتخاب میکنی یا پرش از برج میلاد ؟  با این کار کلا مخالفم 
یک روز رو فرض کن متاهلی توی ولیعصر داری راه میری میبینی آقاتون با یکی دیگه داره میپلکه تعقیب میکنیش یا بی خیال کنجکاو میشی؟
بعضی وقتی باید به همسرت اعتماد کنی تعقیبش نمیکنم 
اگه تعقیب کردی و دیدی به خونه ای ختم شد چه فکری میکنی به آقاتون شک میکنی؟  نه من به همسر آیندم اعتماد دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
درسته میگن هر دختر و پسری که با کسی باشه بعد ازدواجم باکسیه؟ نه به نظر من که درست نیست 
این جمله تورو یاد کسی میندازه آیا ؟ : اگه با دوست پسرت ازدواج نکنی باید با دوست پسر یکی دیگه ازدواج کنی ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یکی از دوستام اینو میگفت

(10-29-2014, 12:42 AM)yalda73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مائده جونم۴-روزهای بارانی یا برفی  سلام یلدا جون ..روزای برفی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۱-ب عشقم از چه نوع سنگهای قیمتی خوشت میاد ؟ الماس و زمرد رو دوست دارم 
۲-بیشتر ساعت هایی که می خری چه مارک های می خری؟ اتفاقا میخوام برم یه ساعت بخرم ولی بین 2 تا  ساعت موندم ولی در حال خاظر ساعتم ویولت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
۳-!مائده جانم از چه نوع گلی خوشت میاد بوی مریم رز سفید فریزیا 
۴-  از چه ورزشی بدت میاد؟ تنیس 
۵-کدوم فصل از چهار فصل رو دوست داری

؟بهار پاییز مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدالبته تابستونم دوست دارم فقط به خاطر میوه های خوشمزش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خستهدتباشد مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییی عزیز دلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-29-2014, 09:24 AM)somayye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی بچه بودی و متوجه شدی بچه های فامیل خواهربرادر دارن.چه برخوردی کردی؟ راستش حس خواصی نداشتم ولی همیشه دوست داشتم یه داداش داشته باشم 
به خانواده ات هیچوقت راجع به تنها بودنت گفتی و اینکه فرزنددیگه ای داشته باشن؟وقتی بچه بودم میگفتم ولی الان از یه جهت  هایی دوست دارم تنها باشم 
بچه های فامیل به تک فرزند بودنت حسادت میکنن؟بهم گفتن خوش بحالت تک فرزندی ولی حسادت فکر نکنم 
تنهایی های تک فرزندی رو چجوری پر میکنی؟درس میخونم آهنگ گوش میدم با دوستام بیرونم یا با بچه های فامیل برنامه گردش داریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بنظرت تک فرزندی حسادت داره؟نه فکرنکنم حسادت داشته باشه 
شده به بچه های فامیل که خواهروبرادر دارن حسادت کنی؟  نه حسادت نکردم ولی میگم دوست داشتم داداش داشته باشم 
اولین حرفی که میشنوی چیه؛زمانیکه میگی من تک فرزندم؟ خوش بحالت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سه تا خصوصیات مثبت و سه تا خصوصیات منفی تک فرزندی رو بگو؟
خصوصیات مثبت 
تمام عشق مادر پدر برای یه بچس 
هر امکاناتی که بخواد در اختیار داره 
کلا همه چیز برای یه بچه میشه دیگه 
من یه مزیت دیگه هم که داشتم تهتغاری فامیل بودم همه دوسم داشتن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه خصوصیت بد داره 
همش مامان بابام نگرانم بودن 
منم که بچه بی احتیاط 
کلا اتفاقای جور واجور برام زیاد افتاد بدترینش زیر ماشین رفتنم بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیعنی نزدیک بود خدا رحم کرد 

بهم گفتی سرکار میری.کارت چیه؟ بله سرکار میرم البته دوره آموزشیه یه ارگان دولتیه 
تو اتاقت.از طرحات گذاشتی؟از نقاشیام تو اتاقم نیست 
ولی یه دیوارم رو اتاقم رو هنری درست کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتور ماهیگیری زدم که البته خودم بافتمش توشم صدف و ماهی گذاشتم کل یه دیوارم اینطوریه

(10-29-2014, 11:39 AM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشی مائده...سلام ممنونم مصطفی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نشستن روی صندلی رو (حالا به هر طریقی) تبریک میگم   به زور منو نشوندین ...مرسی ممنونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خودت خوبی دختر طبیعت؟؟؟ مرسی الان خوبم تو خوبی معاون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الان سرد نیست هوا به نظرت؟؟؟ حالا هرچی هم صندلی رو داغ کنیم زود سر میشه که مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  چرا اتفاقا به نظرم یه کوچولو  هوا سرد نه دیگه من راضی به زحمت نیستم که صندلمو داغ کنید به سرما عادت دارم 
اصلا چرا طبیعت؟؟ مهندسی هم خوبه ها(ولی یک خورده سخته)   راستش یهویی سر از این رشته در آوردم ولی میگم بهش علاقه مند شدم 
چرا رنگ مشکی رو دوست داری؟ حس قدرت بهم میده 
چرا بعضی جاها تبلیغ کننده هستی؟   اینجوری منو لو بدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتو یه انجمنی تبلیغ کننده میگرفتم منم رفتم برای همکاریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه خبر از آقای آلمان نازی دوست؟؟ که از قضا همشهریم بود   خوبه البته یه 3 هفته هست ازش خبر ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت در مورد تاپیک "آخرین هشدار به متخلفین" توی فروم قبلی؟؟ یادت ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچقدر منو ترسونده بودی همش 2 هفته از عضو شدنم گذشته بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اون موقع خیلی ابهت داشتم نه؟؟ خیلی راستش میترسیدم بیام تو پروفت
این اواتارت و خودت شباهتای زیادی بهم دارین...میگم برو بدلش شو..چطوره؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنه بابا من خوشگل تر از اینم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(نه بابا این خوشگل تر از من شاید مدل مو یا ژست گرفتنم اینطوری باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
[quote pid='54868' dateline='1414570162']
چی شد که اومدی این فروم؟؟دعوت شدم 
کی بهت مقام داد راستی؟؟ من یا علی یا ادمین؟مقامم آخرم رو فکر کنم علی بهم داد البته اگر اشتباه نکرده باشم 
چرا بِیبی فیس خو؟؟  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  خب این ژنتیکیه ..مادر و پدرمم baby face ولی بابام بیشتر، رسما بابام 10 12سال  کمتر از سنش بهش میخوره 
ماه رمضون نزدیکای اذون..چه حالی داشتی؟؟ (مخصوصا موقعی که قبلش کلی دلتو اب میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )نچ نچ نچ یادت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچه عذابی بهم دادی نیم ساعت زودتر از من افطار میکردی ...بعد میومدی جلوی من آب میخوردی .....تلافی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا اون فروم بهم میگفتن پلید؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد باورت میشه از موقعی که اون فروم بازنشسته شدم تا این چند روز پیش هیچ پلیدی نکرده بودم
من آخرای پلید بودنت رسیدم ولی سر همین صندلی داغ فهمیدم چرا بهت میگن پلید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دستمال کاغذی کنارته که نه؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد چندتاشونو دماغی کردی   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه الان دستمال کاغذی کنارم نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صدات خوب شد؟؟؟ اینجور ضعیف باشی ضعیفه   صدام بهتر شد ولی هنوز سرفه میکنم چیکار کنم خیلی بدجور سرما خوردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یکبار برام از اون نسکافه های خوشمزه ت آوردی چنان هوسم کرد سریع رفتم تو اشپزخونه درستش کردم تا بیش از این زجر نکشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد هرپلیدی سرت بیاد حقته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدترش این بود که یکبار هیچی نداشتیم..مجبور شدم شیر خالی بخورم  واقعا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟؟من خودمم موقعی که این عکسارو میزارم حتما باید نسکافه بخورممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از گوشیت راضی هستی؟؟ فکر کنم من بهت یک مشاوره کوچیک دادم...همون موقع  راضیم از گوشیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخیلی خوبه ....بله ازت  مشورت گرفتم ...خوبم راهنماییم کردی 
بیشتر با همراه اولت حرف میزنی یا ایرانسل؟؟تازگیا با ایرانسل بیشتر حرف میزنم همراه اول برای خانوادس ایرانسل برای دوستام و سرکار کلا کاریه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هرچندوقت یکبار گوشیتو میزنی به شارژ؟هر روز 
خب اینا رو جواب بده تا بازم فکر کنم...  باشه    از دست تو مصطفی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ببین کلی خودم درس وکار دارماااا ولی دارم برات سوال طرح میکنم که بسوزی   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدممنونم مرسی حالا من راضی به زحمت نیستم 
میخوای برو سر درس خوندن 

[/quote]