آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-23-2021، 05:39 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12099

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mostafa   آفلاین
نقل قول:نشستن روی صندلی رو (حالا به هر طریقی) تبریک میگم   به زور منو نشوندین ...مرسی ممنونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تکذیب میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:چرا رنگ مشکی رو دوست داری؟ حس قدرت بهم میده
دقیقا همینطوره..رنگ مشکی به ادم حس قدرت طلبی و استقلال رو میده...اینجور قدرت رو دوست داشته باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:اون موقع خیلی ابهت داشتم نه؟؟ خیلی راستش میترسیدم بیام تو پروفت
اون موقع واقعا خشن بودم...همینطور تند و تند بن میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد که ازاخر مدیرکل وقت گفت بزار یک چندتا کاربر هم بمونه تو سایت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:ماه رمضون نزدیکای اذون..چه حالی داشتی؟؟ (مخصوصا موقعی که قبلش کلی دلتو اب میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )نچ نچ نچ یادت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچه عذابی بهم دادی نیم ساعت زودتر از من افطار میکردی ...بعد میومدی جلوی من آب میخوردی .....تلافی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آره خیلی حال میداد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان که فکر میکنم میبینم اگه عکس غذا رو میذاشتم بیشتر حال میداد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:من آخرای پلید بودنت رسیدم ولی سر همین صندلی داغ فهمیدم چرا بهت میگن پلید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کدوم صندلی داغ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مدیونی اگه فکر کنی من از شیوه های پلید در نشوندن تو بکار بردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نه درسام بجاش...سوال پرسیدن از تو هم بجاش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب بریم سراغ سری بعدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب اینا رو پر کن جلوشو....(مثال بزنم برات...مثلا شادی یعنی اینکه بری تو سایت دانشگاه ببینی بالاترین نمره شدی)

شادی یعنی.......
فرهنگ یعنی....
عشق یعنی....
آرامش یعنی...
آزادی یعنی.....
خوشبختی یعنی...
دلخوشی یعنی...
زندگی یعنی...
تنهایی یعنی...
خستگی یعنی...
تفاهم یعنی...
ناراحتی یعنی...
لذت یعنی....
گناه یعنی...
دختر یعنی...
پسر یعنی...

بازم میام من یعنی... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-29-2014, 02:18 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب بدون مقدمه بریم ادامه سوالا    بریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

چرا وسط حرفا حواست نیست اخطار میدی به کاربرا  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   وقعا ؟؟؟نمیدونم چرا ؟؟صبح  یه آن با گوشی اومدم شاید دستم خورده بهش 
فکر نمیکنی کاربرا زهرترک بشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد     مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدکاری بود که از دستم برمیومد یکم آدرنالین خوبه براشون 
وقتی به کسی سر نمیزنی عایا مشکل از خودته یا طرف مقابل؟؟ راستش بعضی وقتی کار دارم ولی تا یه فرصت پیدا کنم سر میزنم
ولی شده از دست کسی ناراحت باشم اصلا بهش سر نزنم با وجود این که تو پروفمم بیاد و برام یادداشت بزاره 

عایا این ضرب المثل برای اون شخصی که میگه چرا سر نمیزنی صدق نمیکنه؟؟ "پارسال دوست، امسال آشنا" یا "دوری و دوستی!!"

دوری و دوستی 

جن تا حالا دیدی؟؟  یا روح؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد نه ندیدم تا حالا 
دوست داری ببینی؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میخوای بفرستم پیشت؟؟     باز پلید شدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد؟؟؟نه نمیخواد بفرستی 
نظرت درباره این دوبازیگر ناشکوفته ارسلان قاسمی و ترلان پروانه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد     خیلی باحالا کلا تو یه فاز خاصین 
امروز هفت ابان چه روزیه؟؟ روز کوروش کبیر
کوروش کیه مائده؟؟ به نظرت چرا اینقدر بهش بی اهمیتیم؟؟اولین شاه هخامنیشی بوده متاسفانه کلا دوره هخامنشی رو دارن نادیده میگیرن 
چرا با وجود اصرار بعضی اشخاص سیاسی و دانشجویان برای به ثبت رسوندن این روز باز هم از زدن این روز مهم توی تقویم سرباز میزنیم؟؟
علت دقیقش رو متاسفانه نمیدونم  
چرا در پارک المپیک سیدنی باید تندیس کوروش باشه و ما؟؟کشور های دیگه بیشتر برای کوروش احترام قائلا تا ایران
به گفته یکی از استادان دانشکده ادبیات دانشکاه تهران ما باید افتخار کنیم به سرزمینی تعلق داریم که مردم آن از دیرباز به خدایان زمینی و سنگ و بت دل نبستن...آفریدگار را در فراسوها دیده و خوشی‌ها و پیروزی‌ها را از او دانسته‌اند و در درماندگی‌ها دست به سوی او دراز کرده‌اند...                                  
خب بگذریم  (من مدلم همینجوریه..تو صندلی داغ باید حرف انتقاد آمیزمم بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)  اتفاقا انتقاد سازنده بود باید بیتشر آگاه سازی بشه تو این زمینه 
[quote pid='54878' dateline='1414579738']

هستی یا مائده؟؟ مائده
چرا هستی؟؟ چرا مائده؟؟اسم هستی رو دوست داشتم   ، اسمم اول غزل بود به دلایلی اسمم تغییر کرد شد مائده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میگویند فردا بهتر خواهد شد...مگر امروز فردای دیروز نیست؟؟؟  چرا هست شاید چون میخوان به خودشون دل داری بدن 
نظرتو بگو در هر جمله

وقتی موقعی میرسه که با خودتم لج میکنی                                   اون لحظه یعنی دیگه خیلی عصبانیم که با خودمم لج میکنم 
وقتی چند نوع غذای خوشمزه هست نمیدونی کدومو بخوری               از بینشون غذایی که خیلی دوست دارم رو میخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی یکی مثل خودت پیدا میکنی                                               وای حس خیلی خوبیه همچین اتفاقی برام افتاده 
وقتی خوابشو میبینی.....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد                                                     من فقط خواب طبیعت میبینم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی تو یه جمع نشستی و فقط چشمات توی چشمای اونه          کدومشون ،چشمم تو چشمای کسی که عاشقش بودم ؟؟
                                                                                                         یا کسی که عاشقمه ؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

وقتی خسته و بی حال از سرکار یا دانشگاه میای                         فقط اون لحظه دلم میخواد بخوابم 
وقتی حرفاتو قورت میدی و سکوت میکنی                                     خیلی سخت اون لحظه برام 
وقتی غرورت میشکنه                                                                
وقتی دیگه چیزی برای از دست دادن نداری                                  من خیلی چیزا دارم که برام باارزشن فکر این که چیزی برای از دست                                                                                                                                                    دادن نداشته باشم رو هم اصلا نمیکنم 
وقتی مدام نگاه میکنی که ببینی آنلاین شده یا نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد                    مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدخب یه زمانی برام مهم بود

وقتی گوشیت میوفته تو اب                                                            وای حس خیلی بدیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

وقتی نمیدونی چیو بپوشی که تکراری نباشه                                اینو نگو واقعا با این قضیه مشکل دارم 
                                                                                           متاسفانه یکم سخت گیرم تو اینجور مسائل 

وقتی نیرنگ و حیله تو و دوستات(در مورد صندلی) به خودت بگرده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد    آقا قبول نیست معاون پشت عسل بود به زور منو نشوندین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی که صندلی استرس کوچیکی بهت وارد کرده باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد           نه واقعا خودتون رو بزارید جای من ،واقعا یه استرس کوچیک بود آیا ؟؟؟

وقتی با علاقه به سوالام جواب بدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد                                  خیلیییییییییی با علاقه ، اصلا عشق میباره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد    [(<Yebor]
وقتی رئیست مرخصی باشه و تو زود بیای خونه                 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداصلا گریم میگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيداز زور خوشحالی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب این سری هم تمومید...                                                          خداروشکر زیاد سخت نبود 

برو اینا رو بجواب تا ببینم چی میشه...                                                          جواب دادم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فعلا میخوام درس بخونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد                                                                       موفق باشی معاون به خدا من راضی به زحمت نیستم 

[/quote]

(10-29-2014, 03:07 PM)NEG@R نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام!!!!!! سلامممممممممممممممممممممممممممممممم
همگی خسته نباشین!                واقعا همه خسته نباشین من راضی نیستم به خاطر من تو زحمت بیوفتن 
چه اونایی که سوال میپرسن چه مائده که جواب میده!      
من سوال ندارم! قصدم فقط اذیت کردنه!!!!!   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدنگار جون تو هم 
اینارو نگاه کنین چه خوشمزه ان!!!!!!!                      اتفاقا وقتی دیدم انرژی گرفتم اذییت نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اما حیف که فقط عکسنو نمیشه خوردشون نه؟؟!!!!!!!   اشکال نداره عزیزم زحمت کشیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-29-2014, 03:12 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزم عزیزم عزیزم سلاممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   سلاممممممممممممممممم عزیز دلم سلامممممممممممممممممممممممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوبی؟خوشی؟صندلی داغ نیست؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خخخخخ                 چی بگم والا ، خوبم مرسیییییی گلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدصندلیم خوبه فعلا 
خب من اول سوالای کپی شده رو میذارم                         باشه عزیز دلم 
البته بیشتر کپیه ولی خب من سوالام همیشه یکیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد          عزییییییییییزمی مرسی

1-خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟رنگی رنگی ،خواب مادر بزرگم بود ، آخرین خوابم مال دیشب بود 
خواب دیدم کارام عقب افتاده استرس داشتم

2-چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟تک فرزندممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

3-آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟ به دوستم فرستادم ازش تشکر کردم 

4چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین !!) تصادفی که منم توش باشم تقریبا 10 بار ولی به بار خودم پشت ماشین بودم بدون گواهی نامه، داشتم با یه تریلی تصادف میکردم ، البته اگر میزدم من مقصر بودم چون من فرعی بودم اونم اصلی سرعتم زیاد بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

5دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟  دوست داشتم  نقاش بودم و کارای گرافیکی میکردم البته منظورم به صورت تخصصیه 

6اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ همین الان هیچکس 

7بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟ اگر عقل امروزمو داشتم هیچ وقت اشتباهات دیروزمو نمیکردم ولی اگر اشتباهات دیروزمو نمیکردم عقل امروزمو نداشتم پس باید از اشتباهات نهایت استفاده رو کرد .

8بی پرده از علایقت ؟ موزیک ، نشکافه ،کیک شکلاتی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد، نم نم بارون ، درست کردن آدم برفی ، قدم زدن تو ساحل ،کشیدن نقاشی 
بودن کنار دوستام 

9هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟سوپرایز کرذن مامانم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1ساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟

اگر بخوایم تاب بخورم که میبرمش پارک  دیگه  ، شاید پارک آب و آتش 

11چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟ رپ وجاز وپاپ ،زانیار سیروان چارتار 

12وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟ بیشتر مامان و دوستم شاداب 

13عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟ اولش سکوت میکنم ولی بعضی وقتی هم شده وقتی عصبی بشم به اون وضعیت واکنش نشون بدم (یعنی حرفمو میزنم البته نه با توهین و بی احترامی )

14بهترین خاطره عمرت ؟ سفر دسته جمعی کل فامیل به شیراز 

15اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید ؟100 مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  (90 خوبه فکر کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )

16زیباترین جمله از نظر شما؟ 

17مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟ تلاش تلاش تلاش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بدون تلاش هیچ چیزی به دست نمیاد 

18اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟ اول خدا بعدش مامانم 

19چند بار عاشق شدی ؟ آخرین نفر که بهش علاقه داشتی ؟ 1 بار بیشتر نبوده ،البته  شده از کسی خوشم بیاد (من شخصیت افراد و نوع پوششون برام خیلی مهم )

20شغل مورد علاقه ؟ نقاشی و گرافیک

21رشتت چیه؟باچه هدفی رشتتو انخاب کردی؟مهندسی منابع طبیعی ، خیلی شانسی اومدم این رشته 

22شکموای یا نه؟خب خوراکیایی که دوست دارم در مورد اونا شکموام

23 ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟ نه از شکست نمیترسم 
ولی خب مسلما برام سخته 
شکست شروع دوبارس

24تاحالا چند بار توی زندگیت شکست خوردی؟بدترینش؟ شکست آنچنانی نداشتم تو زندگیم ،اشتباه داشتم ولی شکست نه 

25بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه) معلم ریاضی سال سوم دبیرستام (خانم قادری )و معلم شیمی پیش دانشگاهیم (خانم آهنگری )

(10-29-2014, 03:13 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
26چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟  زیر درخت انگور بوده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

27واسه اینده پس انداز داری؟یه کوچولو نه زیاد 

28 دوست داشتی چیکاره بودی؟نقاش

29 چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟عشق مادر و پدرم نسبت به خودم 

30 دوست داری مهمان داری كنی یا مهمانی بری؟هر جفتشم دوست دارم 

32 اگه من از سایت برم چه حسی بهت دست می ده؟حتی نمیتونم فکرشو بکنم باید همیشه باشی عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

33 خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

34 حست الان كه روی صندلی هستی چیه؟اولش فشار خونم رفت بالا ولی الان عادت کردم 

35بیشترازکی کتک خوردی؟  چون تک بچه بودم کتک نخوردم 

36اگه بیام خونت چی برام می پزی؟گراتن 

37اگه بهم بخوای كادو بدی چی میدی؟ دوربین عکاسی 

38جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟از خودم تعریف میشه نگم بهتر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

39معدل سال اول دبستانت ؟20 

40اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟خانم ایزد پناهی 

41از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟فارسی و ریاضی 

42دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟عسل عسل عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

43چه گلی رو دوست داری؟رز ،مریم ،فریزیا 

44سالاد، ماست، ترشی؟اول ماست بعد سالاد بعد ترشی

45آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟کفش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

46 اگه پدرت بگه دیگه تو کره فن نرو چی كار می كنی؟اولش دلیلشو میپرسم 

47تو خونه ت گل و گیاه داری؟داشتم ولی متاسفانه بهش نرسیدم تو تابستون از گرما خشک شد 

48یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟خونه مادر بزرگ 

49بیشتر کی بهت گیر میده ؟پسر داییم 

50اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟بستگی به حالم داره

51دلت بگیره چیکار میکنی؟آهنگ گوش میدم 

52شعر میگی؟نه 

53اهل شاعری هستی؟نه نیستم 

54وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟معلوم ،مخصوصا اگر براش تلاش کرده باشم 

55وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟دقیقا متوجه نشدم منظورتو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ادامه دارد...

نویسنده :yalda73   آفلاین
سلام به نفسم و عشقم

۱- عزیزم اگه گرافیست انجمن بودی انجنو چه رنگی می کردی؟
۲-دوست داری ماشینت چه رنگی باشه‍؟
۳- بیشتر دوست داری چه تیپی بزنی اسپرت یا کلاسیک ؟
۴-تاحالا كاریکاتور کشیدی ؟
۵- ازچه مدل مویی خوشت میاد ؟
۶-چه کارتونی دوست داری؟
عشقم خسته نباشید

(10-29-2014, 03:13 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
56-اخرین فیلمی ک دیدیییییییییییی  از فیلمای ایرانی طبقه هساث  فیلم خارجی هم یه فیلم ترسناک بود اسمش یادم نیست 
57-اخرین کتابی ک خوندییییییییییییی    رمان هم خونه برای بار 13 بود فکر کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
58-اخرین اهنگی ک گوش دادیییییییییییی هی تو مال زانیار 
59-اخرین باری ک گریه کردیییییییییییییی   هفته پیش
60-اخرین باری ک از ته دل خندیدیییییییییییییی  دیشب 
61-اخرین باری ک جریمه شدیییییییییییییی   جریمه نشدم (من بدون گواهی نامه میشینم پشت ماشین اگر وقتم اجازه بده تا ماه آینده گواهی نامه رو میگیر%:/. !)
62-اخرین باری ک احساس شکست کردیییییییییییی    احساس شکست نداشتم 
63-اخرین باری ک از دست خودت اعصبانی شدیییییییییی تقریبا  3 ماه پیش بود 
64-اخرین باری ک عاشق شدییییییییییییییییی  16 سالم بود 

65میوه مورد علاقه؟ توت فرنگی ،هلو، شلیل،آلو قرمز ،خرمالو ، پسته ،نارنگی پوست سبز ، انگور مشکی ،پرتقال خونی ،
66غذای مورد علاقه؟بیشتر فست فود ،ماهی 
67بچه چندومی؟تک فرزندم 
68دوست داری اگه قرار باشه یه روز عاشق بشی و کسی رو بخوای به صورت سنتی باشه یا مدرن؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد به صورت مدرنش رو تجربه کردم 
نمیدونم سنتی خوب باشه یا نه 

69صندل یا کفش تابستونی؟(تفاوتشو عمرا بفهمید)کفش تابستونی ،تفاوتشون زیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

70گل مصنوعی یا طبیعی؟طبیعی 

71کاکتوس یا بامبو؟بامبو 

72حوله یا دستمال حوله ای؟حوله

73هود یا هواکش؟هود

74جیغ یا داد؟داد

75بغض یا اشک؟بغض 

76انتقام یا گذشت؟گذشت 

77نفرین یا فحش؟هیچ کدوم 

78شام یا نهار؟نهار 

نویسنده :Mostafa   آفلاین
نقل قول:اسم هستی رو دوست داشتم   ، اسمم اول غزل بود به دلایلی اسمم تغییر کرد شد مائده
به چه دلایلی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا اسم شناسنامه یت چیه؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا تو کی هستی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:کدومشون ،چشمم تو چشمای کسی که عاشقش بودم ؟؟ یا کسی که عاشقمه ؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه فرقی میکنه...از همین نگاه ها شروع میشه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول: آقا قبول نیست معاون پشت عسل بود به زور منو نشوندین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باز هم تکذیب میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نقل قول:نه واقعا خودتون رو بزارید جای من ،واقعا یه استرس کوچیک بود آیا ؟؟؟
من الان خودمو جات گذاشتم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تست شد...مشکلی نداشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بریم سری بعدی...
بنظرت عشق چطور در وجودیت شکل میگیره؟
چرا عشق در بعضی روابط به تدریج کم رنگ میشه؟ درحالیکه به این عشق باید اضافه بشه
عشق و عاشق شدن، در سلامتی انسان تاثیر داره؟؟
اگه اره چرا اگه نه چرا؟؟
به نظرت با یک شکست واقعی عشقی چه باید کرد؟؟
اینکه صحنه رو ترک کنیم و یک گوشه بشینیم درسته؟؟
عایا اون موقع واقعا همه چیز تموم شده؟؟ تمومه تموم؟
به نظرت چه کارهایی میشه کرد که این احساس شکست رو فراموش کرد؟
فرار و پاک کردن صورت مسئله تنها کاره؟ یا اینکه اینقدر بمونه و باشه که عادت بشه تا اینکه بعد هروقت دیدیش برات عادی باشه
میدونستی گوش چپ انسان گوش عشق هست؟ علتش هم اینه که گوش چپ اطلاعات رو به نیمکره راست مغز میبره و نیم کره راست مغز جایی که احساسات، تصورات در اونجا حاکمیت میکنه
مائده به نظرت عشق با وابستگی چه فرقی داره؟؟
میدونستی در خیلی از موارد عشقی نبوده بلکه وابستگی زیاد بوده؟؟

خب سوالای عاشقونه بسته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالا سوالای انتقادی همراه کمی دینی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امر به معروف و نهی از منکر درستش چطوریه؟؟
عایا با اجبار میشه کسی رو نهی یا معروف کرد؟؟
مگه خود دین نگفته لا اکراه فی الدین...یعنی هیچ اجباری در دین نیست؟
چرا عده ای در قالب و لباسِ افرادی بسیجی و اقلیت های مذهبی اقدام به اسید پاشی میکنن؟ که اینجور داخلی جنگ افروزی کنن
عایا اجبار واقعا این مود رو درست میکنه؟؟
با خودشون فکر نمیکنن با این کار اینده یک دختر، اینده یک مادر، اینده یک خانواده و همینطور آینده یک جامعه به خطر میوفته؟؟
مگه نمیدونن دختر با همین زیباییشه که زندگی میکنه...حاضره هر دردی رو تحمل کنه که زیباتر و خوشگلتر بشه...بعد یکی بی ناموس اینطوری تمام ارزوهاش رو به باد میده..یعنی واقعا نمیدونن؟؟
میدونی از چی لجم میگیره...اینکه خیلی از غیرمسلمونا از مای شبه مسلمونا بهتر میفهمن..یکی تو آمریکا برای حمایت از بیماری سرطان و کمک به موسسه خیریه سطل اب یخ روی خودش میریزه و همه رو به این کار تشویق میکنه(امر به معروف) و یکی هم مثل ما میاد روی دختر بی گناه مردم اسید میپاشه (نهی از منکر) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
واقعا ما با خودمون چندچندیم نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
و بدتر از اینا کسایین که رعب و وحشت رو با ریختن آب خالی روی دخترا ایجاد میکنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فکر میکنی اون دختر چقدر دل داره مگه...
بگذریم...به قول بهار باز رفتم رو منبر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راستی برای درمان موقت اسید نباید آب ریخت...چون سریع با آب واکنش میده و سوختگی رو به شدت افزایش میده..واکنش به شدت گرمازا میشه...برای درمانش باید از جوش شیرین استفاده کرد...اسپری جوش شیرین همراه داشته باشین
شیر هم خوبه...جلوی سوختگی رو تا حدود زیادی میگیره...تبدیل به سوختگی درجه 3 میکنه...
فقط آب به شدت مضرره

من هنوز سوالای صندلی های قبلمو نذاشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد تا الان هرچی بوده از ذهنم بوده...باید بیای پروفم دستمو ببوسی هاااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منتظرم باش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

79
مهربونترین کاربر؟ yalda73

فعالترین؟Soziyana ADMINدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخترین Sorena، asal501   Mr. " Jang Bogo  ♥ شــــــــــایستـــــه ♥ 

بیمزه ترین؟............

آرومترین؟شــــکوفـــه 

با ادب ترین؟شــــکوفـــه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با شخصیت ترین؟Soziyana سهیل 

بی جنبه ترین؟..........

شادترین؟ asal501  xee

آقا ترین؟همه آقایون انجمن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خانومترین؟همه خانوم های گل انجمن 

آتیش ترین؟، asal501

با جذبه ترین؟ADMIN Mostafa 

عزیزترین؟ yalda73

شاکی ترین؟نداریم 

کدوم کاربرو الآن میخوای خفه کنی   نه هنوز  به حد خفه کردن کاربرا نرسیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(همه بچه های اینجا خوبن )

کدوم کاربرو الآن یه بوس مهمون میکنی؟ asal501

به کدوم کاربر اینجا و الآن میگی دوسش داری؟"A N G E L

از کدوم کاربر دلخوری؟................

از کدوم کاربر خوشت میاد؟همه بچه های اینجا 

با کدوم کاربر راحت تری؟ شــــکوفـــه Mr. ، Mostafa   yalda73

از کدوم کاربر حساب میبری؟ADMIN

دوس داری کدوم کاربر بیاد ازت سوال بپرسه؟  هر کسی سوال بپرسه خوشحال میشم 

کدوم کاربر و قبول داری؟تقریبا همه رو قبول دارم