اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 09-25-2020، 01:19 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 11440

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mostafa   آفلاین
این سری سوالام، سوالاییه که قبلا از بقیه پرسیدم...البته با کمی تغییر

-چرا نینا؟؟ چرا ملودی؟؟
-چرا فرستادن نوشیدنی های برای بچه ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
-چرا OST؟؟
-چرا مهندسی مانبع طبیعی؟؟
-چرا ویالون؟؟
-چرا موسیقی؟؟
-چرا سامسونگ گالکسی گرند؟
-هوای شهرتون چنده الان؟ ( فکر کنم یه چند درجه ای به خاطر صندلیت بالا رفته..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

-ماشینی که دوستش داری؟ ( واقع گرایانه جواب بده..نگی بوگاتی ویرون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

-هوا خیلی شدید بارونیه...حسابی داری خیس میشی..جایی هم نیست که بری پناه بگیری...یه ماشین برات بوق میزنه...چه ماشینیم هست...سوار میشی؟ (طرف دیده نمیشه کی هست)

- با دوستات میری کوه...یهو هوا(عجب هوایی داره شهرتون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) خراب میشه و تو همه رو گم میکنی...تلفنت هم آنتن نمیده....چکار میکنی؟ ( مطمئنم یه راهی پیدا میکنی)

- رفتی دریا توی آب..هوا ایندفعه خوبه(چه عجب) بعد یهو زیر پات خالی میشه..کسی هم نیست به دادت برسه...چکار میکنی؟ (نگو شنا میکنم که نمیشه...فوقش میگی میمیرم دیگه..ترس نداره..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- بعد از اینکه غرق شدی به طرز عجیبی زنده میمونی ولی توی یه جزیره دور افتاده و بی سکنه میوفتی...چکار میکنی؟

- بعد میبینی نه بابا جزیره آدم خور ها بوده...از دستشون فرار میکنی..به یه جایی میرسی که پشتت بلندی و دره ست و جلوت اون آدم خورها...چطوری دوست داری بمیری؟..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- داری تو خیابون قدم میزنی یهو یکی جلوت رو میگیره..کسی هم نیست اطرافت...چکار میکنی؟ ( برو دفاع شخصی یاد بگیر..خیلی خوبه)

- تو خونه تنهایی...هوا تاریکه...یهو برقا میره...نمیدونی شمعها کجاست..از اون طرف هم چند روزه تلفنتون خرابه و موبایل سونی اریکسونت هم وقت گیر آورده شارژش تموم شده...از یه طرف دیگه هم یه صداهایی میشنوی..چکار میکنی؟ (مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- سوار اتوبوس شدی داری میری سمت خونه...یهو تعادل اتوبوس بهم میخوره و در حالتیه که میخواد چپ کنه...اول بگو چه حسی داری بعد بگو چکار میکنی؟(قبلش یه وصیتی بزار کنار برای همین روزا..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- خدایی نکرده رفتی بیمارستان و میگن باید از دارویی استفده کنی که تاحالا رو هیچکی تست نشده و تو اولیش هستی....مجبورم هستی وگرنه از دست میری...چکار میکنی؟

- شب خوابیدی...یهو یه سایه ای میبینی...که داره میاد طرفت...از طرفی هم صدات گرفته نمیتونی جیغ بزنی....چکار میکنی؟

- سرجلسه امتحان هستی..با خودت تقلب بردی...اتفاقا تقلب ها خیلی هم به دردت خورد...ولی بدشانسیت دارن همه رو میگردن که ببینن تقلب دارن یا نه...چکار میکنی؟

- یه جمله به انگلیسی بگو که خودم نفهمم چی گفتی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
(10-29-2014, 05:37 PM)undefined نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='54699' dateline='1414498940']

5=خیلی دوس دارم بدونم تا حالا عاشق شدی؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستی موقع صندلی داغ سوال بپرسی،جواب بدممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19=میخام بدونم چرا همش انجمنی؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کجا همش انجمنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تابستون که هممون همش انجمن بودیم. با شروع پاییزم بازم ساعتای انجمن بودنمون اندازه همهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[/quote]
از کارتونای زمان بچه گی کدومش رو بیشتر دوست داشتی؟

کارتونایی که الان پخش میشه کدوما رو میبینی و خوشت میاد؟

اگر کارتونای بچگی که دوست داشتی دوباره پخش بشه،بازم نگاه میکنی؟

هنوزم خاطرات یک خون آشام رو میبینی؟بجز الینا از کدوم شخصیت خوشت میاد؟

الینا یا کاترینا؟

خاطرات یک خون آشام یا توایلایت؟

چقدر اهل مطالعه متفرقه هستی؟

چجوری به این نتیجه رسیدی(xxe) زهرا نانوا طنازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد من که نمیدونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب بریم سراغ سوالای بعدی....(باز هم سوالایی که قبلا از بچه ها پرسیده بودم)

- به جن اعتقاد داری؟ به ارواح چی؟

- ازشون نمیترسی؟ (من دوست دارم یه بار ببینمشون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- میدونی بختک چیه؟ و کی میاد سراغ آدم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- به احضار ارواح اعتقاد داری؟

- به تله پاتی چی؟

- برای چی قبل از اینکه بمیریم نور روشن می بینیم؟

- چرا من اینقدر میخوام تو رو بترسونم؟..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- اگه بگیرنت و بگن اگه میخوای زنده بمونی باید یکی از بچه های انجمن رو بجای خودت انتخاب کنی..کیو انتخاب میکنی؟

- اگه بگن غیر از معاون چی؟ (مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- اگه رفتی آمازون و جلوت یه خرس گنده بود..بالای سرت یه مار افعی بزرگ...پشت سرت هم باتلاق...چکار میکنی؟(اگه بخوای یه تفنگ بهت میدم ولی فقط یه تیر...خرسه باهاش نمیمیره...ماره هم نمیتونی بزنیش چون دوره..دیگه خوددانی..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- اگه بگن فقط 20 دقیقه دیگه زنده ای چکار میکنی؟

- تو خونه ای و خونه تون آپارتمانیه...یک صدایی میاد از تو راه پله میری بری ببینی چه خبره که یهو در بسته میشه...از اونور خانواده ت یه هفته رفتن مسافرت و هیچکدوم از همسایه هاتون نیستن...چکار میکنی؟(خودم تو این وضعیت باشم درو هرطور هست میشکونم..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- تو زیر دریایی هستی...داری از منظره زیبای زیر دریا لذت میبری که هشدار کمبود اکسیژن زیردریایی روشن میشه...تا ساحل هم خیلی راهه و فاصله زیردریایی تا سطح آب خیلی زیاده...از طرفی کوسه ها هم هستن تو آب...هوا هم خیلی سرده...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..اصن کاری میتونی بکنی؟؟؟

- سوار ترن هوایی شدی....داری همینطور از ترس میمیری که خبر میرسه ترمز ترن خراب شده...یعنی همینطور میچرخه و هربار هم سرعتش بیشتر میشه...چه حسی پیدا میکنی؟ کاری که فکر نکنم بتونی بکنی..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- با دوستات کل کل میکنی هرکی زودتر رفت بالای قله...قله ش هم خیلی بلنده..ولی از اونجایی که تو ورزشکاری زودتر از همه میرسی...ولی پشت سرت که نگاه میکنی هیچکی رو نمی بینی...هوا هم تاریک میشه...صدای زوزه گرگ ها هم هی میاد...موبایلتو رو فراموش کن....جا گذاشتی خونه..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..چکار میکنی؟

- میری بانک که پس انداز 5 ساله ت که خیلی هم زیاده و برات باارزش رو بزاری تو حسابت...ولی سر و کله دزدها پیدا میشه و از قضا میان جای تو که پولهاتو ازت بگیرن...چکار میکنی؟(حواست باشه ها..تنفنگ دارن و روی رگبارم هست...تیراشون هم بی نهایته..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- تو هواپیمایی و میخوای بری مسافرت و داری از فضای بیرون لذت می بری که هوا ابری میشه و یه رعد و برق میزنه و بال هواپیما رو میکنه..اتفاقا تو کنار بال بودی و می بینی این صحنه رو...هواپیما در حال سقوطه...چکار میکنی؟ امید داری اصن؟

- اصن چرا این سوالا رو ازت میکنم...فکر کنم میخوام با شرایط سخت آشنات کنم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- یه روز میای انجمن می بینی کاربری به اسم Mostafa نیست...چکار میکنی؟( میدونم خوشحال میشی ولی اینجا آبرو داری کن...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- دوست داشتی جای کدوم شخصیت بازی های رایانه ای بودی؟

- داری راه میری که یه کیسه آشغال کنار سطل بزرگ آشغالی شهرداری می بینی...کیسه به نظرت نو میاد میری جلو جای کیسه که می بینی توش یه عالم پوله چکار میکنی؟

- اگه همشون تقلبی باشن چه حسی پیدا میکنی؟(مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- خیلی عجله داری و کلاست دیر شده و بند کفشات هم نبسته بودی که شانس بدت جلوی پسرای دانشگاه میوفتی و اونا هم حسابی تیکه بارت میکنن....از طرفی هم کلاس دیرت شده...چکار میکنی؟(جوابشون رو بده پسرای بی ادب رو..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- رفتی آرایشگاه که موهات رو برای یه عروسی خیلی مهم آماده کنی...سر آرایش موهات خوابت میبره و وقتی بیدار میشی می بینی که آرایشگر یه گند اساسی تو موهات آورده....چکار میکنی؟( فرض کن عروسی نزدیکترین اقوامته)

- داری تخمه میخوری تو اتاقت که یهویی مپره تو گلوت و داری خفه میشی...خانواده ت هم تو حال پذیرایی هستن...صدای تلوزیون هم خیلی بلنده که همون صدای ضعیفت رو هم نمیشنون...چکار میکنی؟

- ساندویچ گرفتی و داری میخوری..آخرشی که می بینی یه سوسک حموم توشه...فقط حست رو بگو...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- اومدی مشهد و زیارت...یکم فاصله حرم تا هتلتون دوره...سوار تاکسی میشی و میای تا جای حرم..وقتی راننده کرایه رو میگه میبینی به اون اندازه نداری...خانواده ت هم تو حرمن..گوشی شون آنتن نمیده..چکار میکنی (حواست باشه...کرایه ها تو مشهد یه پلقی گرونتر از شهرای دیگه ست)

- صبح بیدار میشی میری کوه و عشق و صفا که هم کلاسیت بهت زنگ میزنه که یه ساعت دیگه کلاس جبرانی داری...اگه هرکی هم نره میانترمش صفر...از طرفی با دوستات رودروایستی داری و میخوای باهاشون خوش بگدرونی و از طرفی تهدید استاده....چکار میکنی(اتفاقا کلاس جبرانی رو جمعه گذاشتن..اصن یه وضی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

- این سوال پرانتزیه...چرا آلومنیوم باعث آلزایمر میشه؟

باز هم سوالاتی که در گذشته از دوستان پرسیدم

این کلماتی که میگم نظرتو دربارشون بگو

یکجورایی همش مربوط به مشهده

1-مَن کارت:

2-المان های نوروزی:

3-طرقبه و شاندیز:

4-موجهای آبی، ساحلی آفتاب، پارک آبی ایرانیان:

5-جیم و بایت:

6-ستون آزاد:

7-پارک ملت:

8-پدیده و شهرش:

9-کوهسنگی:

10-پپسی:

11-لهجه مشهدی:

12-ایران 12:

13-قوچان نژاد:

سوار اتوبوس شدم این متن رو زده بود..چی ازش میفهمی؟؟

""اتوبوس شخصی است.برای هیچی خودتون رو مدیون نکنید

در صورت نداشتن کارت بدهید برایتان کارت بزنن"" مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یک ضرب المثل مشهدی بگو که توش درخت داشته باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

متروی مشهد چند خط داره؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا خط داره؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بازار رضا رفتی؟؟ میدونی اونجا بنداز بندازه...خرید نکنی از اونجا بهتره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اومدی مشهد اصلا؟ کدوم هتلش؟ یا کدوم مسافر خونه ش؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میدونستی اطراف حرم همین حول و حوش مغازه سیستم پخش ماشین داریم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

دیگه چیزی یادم نمیاد از شهرمون بگم فقط جان ما المانا رو حال میکنی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خدایی دم شهردار گرم..این یکی از اوناست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-29-2014, 03:44 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
131-نظرت درباره ی صندلی داغ چیه؟  آقا من به این صندلی داغ اعتراض دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
132-اصلا داغه؟!  فعلا خوبه 
133-به نظرت بهترین کلمه(لغت)  دنیا چیه؟ امید
134-چرا تو هوای برفی رعد و برق نمیزنه؟  
135-چرا همه میگن من ساکتم؟!  خب آخه یه کوچولو ساکتی عزیزم 
136-یه انتقاد از من بکن  انتقادی نیست تو گلی فقط بیشتر باش تا ببینمت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
137بهترین دوستت تو انجمن؟!خودت و یلدا
138-ایرانسل یا همراه اول؟! گزینه سوم رایتل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
139-دنیا چه رنگیه؟ رنگی رنگی
140-بهترین جمله ای که من بهت دادم کدوم بوده؟الان یادم نیست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
141-بهترین جمله ای که شنیدی؟خدايا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ...
142-و اینکه نظرتو درباره ی این کلمات بگو:
من: یه عکاس دوست داشتنی و مهربون 
تو:  در مورد خودم نظری ندارم 
ابر: بستگی به ابرش داره من ابر سیروسو دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گریه: بستگی داره ،خوشحال باشی گریه کنی یا ناراحت باشی گریه کنی 
بارون:رحمت خدا
خدا: حلال مشکلات
عشق:  باید درست انتخابش کرد
سه نقطه:  ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مادر: فرشته زندگی من 
پدر: نعمت زندگی
شیشه:
خون دل:

143)اگه یکی بیاد بهت بگه ازت متنفرم چی میگی بهش؟؟! اولش دلیلشو میپرسم 
144)اگه یکی بیاد بهت بگه عاشقتم چی میگی بهش؟؟(راست گو باش واقعا!!یعنی به عشقت اعتراف میکنی نسبت بهش؟؟)

خب طرف مقابل عاشقم شده نه من 
همچین اتفاقی برام افتاده 
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

145)بهترین خاطره و بدترین خاطرت چی بوده؟؟بهترین خاطرم مربوط میشه به سفر دسته جمعی کل فامیل به شیراز 
بدترین خاطراتمم مربوط میشه به مراسم فوت عزیز مامان (مادر مادرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

146)مهم ترین اتفاق زندگیت؟؟در حال حاظر سرکار رفتنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
147)بهترین صفت اخلاقیت؟؟ سوالات سخت میپرسین ،نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
148)اگه بخوای یه صفت اخلاقی بد رو از خودت بگبری(البته اگه صفت بدی داری هااا!ناراحت نشی یه وقت؟؟!) اون چیه؟؟مگه میشه صفت اخلاقی بد نداشته باشم تازگیا یکم عجول شدم 
149)بهترین کاری که تونستی برای اطرافیات انجام بدی؟؟ نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
150)این انجمنو چه قدر دوست داری؟؟خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی زیاد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
151)منو دوست داری؟؟اگه داری چه قدر؟؟!!! خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یه عالمه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ممنونم از تمام کسایی که  سوال کردن ازم 
اگر میشه روز آخر یعنی شنبه (دهم ) کسی سوال نپرسه تا من بتونم راس ساعت 12 شب تاپیک رو ببندم و به همه سوالات جواب بدم 
ممنونم از تمام کسایی که ازم سوال پرسیدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

فردا شنبه 10 آبان. ساعت 12 شب این تایپیک بسته میشه. و اگر سوالی هم بی جواب بود بعدا مائده جان جواب میده.

تا لحظه آخر سوال بپرسین اشکال نداره...بپرسین و بسوزونینش..تا شاید رستگار شوید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستی دیر گفتم ولی خب میگم
هرکی ازش بیشتر از 100 سوال بپرسه +15 اعتبار میگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 12:15 AM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا لحظه آخر سوال بپرسین اشکال نداره...بپرسین و بسوزونینش..تا شاید رستگار شوید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هرکی ازش بیشتر از 100 سوال بپرسه +15 اعتبار میگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خیلی دیر گفتید جناب معاونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مائده جان، به دایی علی خودم امیدوار شدم. این چه دایی هستش که داریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 12:15 AM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به همین راحتی سوزونده نمیشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
معاون نکن اینکارو 
پلیدم نکن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من بعدا با شما کار دارم دایی جان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
(11-01-2014, 12:19 AM)somayye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دیر گفتید جناب معاونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مائده جان، به دایی علی خودم امیدوار شدم. این چه دایی هستش که داریمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میبینی سمیه جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد