آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-23-2021، 06:24 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12101

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-29-2014, 03:46 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
180تولد چه کسیو هیچوقت یادت نمیره؟جز خودت  تولد مامان و بابام 
181-اولین کسی که تولدت و تبریک میگه کیه؟  هر سال خانوادم ولی امسال یه نفر دیگه بود 
183-نسکافه دوست داری یا قهوه؟ بیشتر نسکافه  
184-هواپیما سوار شدی؟کجا رفتی؟ 
185-از ارتفاع میترسی؟قبلانا میترسیدم ولی الان نه 
186-از تاریکی چی؟ بعضی وقتی (وقتی فیلم ترسناک میبینم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
187-از رعد و برق میترسی؟نه نمیترسم 
188-از سوسک بیشتر میترسی یا مارمولک؟ مارمولک
189-از موش چی؟ نه نمیترسم 
190-لاکپشت دوست داری؟خیلی دوسش دارم 
191-حیوون خونگی داری؟چی؟نه ندارم 
192-تاحالا الانتوین موجود در پوست حلزون و به پوستت زدی؟  نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
193-پالتو یا کاپشن یا سویشرت؟ پالتو 
194-آهنگ با صدای بلند گوش میدی یا کم؟ با صدای بلند 
195-اسم یه دختر و یه پسر که دوست داری؟ دختر هستی پسر راسین
196-شیرینی مورد علاقت؟ کیک شکلاتی با توت فرنگی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
197-چه طعم کیک دوست داری؟ شکلاتی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
198-موهات بلنده؟چند سانتی متره؟ به سانت بگو...    موهام بلنده سانت نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
199-آخرین اس ام اس گوشیتو بنویس؟5 دقیقه پیش برام اس ام اس تبلیغاتی اومد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
200-چرا دخترا موهاشونو باز میزارن؟ چون موهاشون خوشگل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا فک میکنن خوشگل میشن؟ خب خوشگل میشن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به نظرت خوب میشن؟بله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-29-2014, 03:58 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم اینا رو جواب بده اگه دیدم زود جواب میدی بازم میزارم که بی سوال نمونی یه وقتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فایتینگمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عزییییییییییییییییییییییییییزمی بووووووووووووووووووووووووووس فراون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
آقا من امروز حس سوال پرسیدنم اومده :|مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Mostafa   آفلاین
خب اینم سری آخر سوالام...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میخواستم بیشتر بپرسم که نه درسام نه وقتم نه وقت محدود صندلی اجازه میده..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد همچنین نفرینت رو بیشتر از این نمیخوام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

این سری آخر رو هم میریم سراغ سری سوالات اطلاعات عمومی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (نمیدونم نداریم...باید یکجور جوابشو دربیاری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- سیستم انژکتور ماشین چی هست و چگونه کار میکند؟
- مزایای سیستم انژکتوری؟
-بورس چی هست؟؟ بورس اوراق بهادار چیه؟؟
- رانندگی در شن و باتلاق به چه صورت هست؟؟
- QR code چیه؟؟ و در چه مواردی استفاده میشود؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- نانو چیه؟ چه کاربردهایی داره؟؟
- سریعترین موجود روی زمین؟؟
- بیگ بنگ چیه؟؟
- بدشانس ترین آدمای تاریخ رو بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(راهنماییت میکنم..یکیش توتومو یاماگاتچی هست که در هردو بمباران اتمی ژاپن بوده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
- نخستین عکس دنیا رو کی گرفت؟
- نخستین زن دریانورد ایرانی کیه؟؟
- اولین اتومبیل رو چه کسی ساخت؟؟
- از چه سالی تقویم ایران هجری شمسی شد؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- در چه تاریخی و در چه زمانی از ساعت کشتی تایتانیک به کوه یخ برخورد کرد؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- یک مورد از قربانیان مثلث برمودا؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- چرا سال میلادی از اول ژانویه شروع میشود؟
- چرا خواب زمستانی باعث مرگ جانوران نمیشود؟؟

خب فکر کنم تا الان سرت سوت کشیده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب سوالای این سری هم با اینکه آسون بود تموم شد...
سوالای من و عسل هم تموم شد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
امیدوارم هرجا هستی خوشحال و شاداب باشی و زندگی به کامت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :JUN2BLOOM   آفلاین
خسته نباشی دختر گلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدی سخت نبودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :rahi   غایب
سلام مانده جونم شرمنده دیر شدش اما جبران میکنم باور کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب خب عمه وارد میشودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

الان حالت چه شکلیه؟
دمات چند؟
من و تو همیدگرو از کی و کجا میشناسیم؟
پس چرا انقده از هم دوریم؟
تو غذای آب پز میخوری یا سرخ کرده؟
غذای گوشتی یا سبزیجات؟
غذاهای مایعاتی یا پلویی؟
عکس یا فیلم؟
شیطون هستی یا نه؟(نگو بستگی به جاش داره چون اگه شیطون باشی توی یه جای رسمی ام کرمت رو میریزیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
هرچند من فک میکنم کلن آدم آرام و صلح طلبی!!!اشتباه میکنم نه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

رابطت با مامیت خوبه یا بابائیت؟
رابطت با دوستات چطوره؟
رابطت با خودت چی؟
اگه قرار باشه به یه مهمونی بری یه مهمونی مهم کی رو با خودت میبری؟
به عشق باور داری؟
اصلن عشق باید باشه؟مگه دوست داشتن چه ایرادی داره؟
اهل ورزش هستی؟
چه ورزشی میکنی؟
بصورت حرفه ایی؟
چه ورزشی رو دوست داری؟
بهترین و بدترین نقدی که میتونی در مورد من بگی!
بهترین و بدترین نقدی که برای خودت میتونی بگی؟

فعلن همینا به ذهنم رسیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لامصبا مگه سوال گذاشتن واسه منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا بعد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
junho of 2pm

نویسنده :asal501  
(11-01-2014, 01:56 PM)Mr. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من امروز حس سوال پرسیدنم اومده :|مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ار منم موافقم....عجب حسیه .....نیدونم....ا.ف اونم از اون سوالا.............خخخخخخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 09:05 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشی دختر گلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدی سخت نبودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خدا بهت صبر بد عزیزم.....جدی گفتم...امیدوارم تو این شباخدا حاجت تورو زودتر براورد کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد......مادر جان.....

خوب سلام عزیزم....دیدم تنوستم این همه راهو بیام گفتم چرا نپرسم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد.....

ن ننرس نمیپرسم عزیزم.....دیگ سوالام بر میگرد ب ....الله اکبر اینجاجاش نیس وقتی اومدم اتاقت(پروفت)اونجا خصوصی میپرسم ازتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

التماس دعا بدرودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :!!Maryam!!   آفلاین
4- چرا باوجود اینکه تهران و اصفهان در یک مدار عرضی ( مدار نهاری) قرار دارند ، و علاوه بر این بهم نزدیک اند ، توی نیمه دوم سال اذان اصفهان بعد از اذان تهران گفته میشه ولی در نیمه اول سال این اذان تقریبا همزمانه ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5- چرا با وجود داشتن چند موتور در باله های هواپیما یه دونه موتور دیگه هم در انتهای هواپیماهای مسافربری هست ؟ مگه با هم فرق دارند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6- چرا اگه توی اقیانوس از یه عمقی بیشتر پایین بریم بدن مچاله میشه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7- چرا اگه توی فضا لباس فضانوردی به هر دلیلی پاره بشه بدن انسان میترکه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8- چرا اگه کامپیوتری رو برای مدتی روشنش نکنیم باعث میشه هاردش آسیب ببینه یا حتی بسوزه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9- چرا مردم کره جنوبی سن فرزندانشون رو از موقع جنینی حساب میکنند و مثه بقیه از لحظه تولد محاسبه ش نمیکنن ؟ (از نظر اونا 3 ماه بعد از تولد نوزاد سنش 1ساله میشه ) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10- چرا امثال این ماهی زائده ای برای نور افشانی دارند ؟ علت خلقتش چی بوده ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

11- اصلا چطوری این ماهی ها میتونند از خودشون نور ساطع کنن ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12- چرا مدت بارداری فیل (بزرگترین جاندار خشکی) 2سال و 40 روزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ولی مدت بارداری نهنگ (بزرگترین جاندار آبزی) 12 ماهه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر 2 تاشون هم شـُـش دارندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13- چرا خوشه پروین رو توی آسمان شب اصفهان و شهرها دیگه سخت میشه پیداش کرد ولی توی شهرستانهای استانی راحت میشه پیداش کرد ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14- چرا سوارز فوتبالیست تیم ملی کشور اروگوئه گاز میگیره ؟ (نژادش با گرگ قاطی شده یا از کمبود آهن رنج میبره یا جزء گروه شیطانپرستها و خون آشامهاست ؟)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15- کاربران در حال بازدید این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، 1 مهمان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این مهمان تو هستی مائده ؟اگه نیستی بنظرت کی میتونه باشه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

16- چرا قانون تصویب شده مجلس تحت عنوان پرداخت حقوق بیکاری به کسانیکه حداقل 6 ماه سابقه بیمه کاری در سوابقشون دارند و هم اکنون بیکار هستند با گذشت چندین سال هنوز اجرائی نشده است ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17- چرا وقتی مشکی مد باشه خوبه ...! چرا وقتی رنگ مانتو شلوار مشکی باشه خوبه ...! چرا وقتی میگن مشکی رنگ عشقه خوبه ...! 

اما ...

وقتی رنگ چادر مشکی شد بد شد ! افسردگی میاره! دنبال حدیث و روایت میگردن که مشکی مکروهه !

چرا ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

18- چرا بودجه استانی رو بر اساس تعداد جمعیت استان برآورد میکنند ؟ اینجوری عدالت نیس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اینجوری شهری مثه تهران که داره از جمعیت خفه میشه هرروز بزرگ و بزرگتر میشه و امکانات بهش سرازیر میشه ولی شهری مثه ارومیه- مازندارن-گرگان-گیلان-زاهدان هر روز کوچیکتر از قبل میشند ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19- چرا بخاطر طرح ریزی این مدل از بودجه استانی شهرایی مثه تهران در رفاه کامل قرار میگرند و شهرایی مثه گیلان-مازندران-گرگان باید همیشه نیمه دوم سال رو بخاطر نداشتن بودجه کافی با سیل دست به گریبان باشند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20- چرا ADMIN توی قسمت تنظیمات انجمن حداکثر تعداد عکس رو 30 انتخاب کرده ؟ اینجوری یا Erorrزیر مواجه شدم "ارسال شما دارای 35 تصویر می‌باشد درحالیکه شما مجاز به استفاده از 30 تصویر در هر ارسال می‌باشید. لطفا تعداد تصاویر ارسالتان را کمتر کنید."

21- چرا ایرانیا پسر دوستند (هلاک پسر) ولی کشور کره جنوبی دختر دوستند (هلاک دختر) ؟

22- چرا اختلاسهای میلیاردی افرادی مثل شهرام جزایر-بابک زنجانی رو به اسم و عکس معرفی کردند ولی اختلاس پسره یکی از کله گنده های مملکت رو با وجود اینکه همه عالم و آدم میدونند که چه کسی هستش با اسم "متهم خاص" و "م-هـ" مطرح میکنند ؟نکنه خونش از بقیه پررنگتره ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

23- با طرح عظیم "پروژه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" که در عکس میبینیش موافقی ؟ دلیلت چیه ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24- کشور کره جنوبی اسمش رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی گذاشته ؟ یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی گذاشته ؟ یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی گذاشته ؟

25- مائده جان عکس رو ببین و بگو چرا بقیه کشورها بالاخص انگلستان اینجوری میکنند ؟ و چرا جمعیت کثیری از ایرانیان فریب این حرکتو میخوردند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

26- چرا آب شرین و آب شور نه در سطح و نه در سطوح طبقاتی اعماق اقیانوسها با هم اختلاط نمیشند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

27- چرا غزل کاملا شبیه شکلک روبروست ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

28- چرا حالاکه من میخوام برایت سوال بنویسم اینترنت همش قطع و وصل میشه و اختلال ایجاد میکنه ؟
آواتارهای کمیته فرهنگ شهروندی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
صندلی داغ بسته شد.با تشکر از کسانیکه سوال پرسیدن.
بعد از این ارسالم. هرکس سوال بپرسه حذف میشه. و تایپیک فقط برای جواب دادن مائده جان باز
می مونه.

(10-29-2014, 09:20 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:نشستن روی صندلی رو (حالا به هر طریقی) تبریک میگم   به زور منو نشوندین ...مرسی ممنونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تکذیب میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تکذیب نکن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول:چرا رنگ مشکی رو دوست داری؟ حس قدرت بهم میده
دقیقا همینطوره..رنگ مشکی به ادم حس قدرت طلبی و استقلال رو میده...اینجور قدرت رو دوست داشته باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول:اون موقع خیلی ابهت داشتم نه؟؟ خیلی راستش میترسیدم بیام تو پروفت
اون موقع واقعا خشن بودم...همینطور تند و تند بن میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد که ازاخر مدیرکل وقت گفت بزار یک چندتا کاربر هم بمونه تو سایت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

راستشو بگو چند بار دلت خواست منو بن کنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول:ماه رمضون نزدیکای اذون..چه حالی داشتی؟؟ (مخصوصا موقعی که قبلش کلی دلتو اب میکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )نچ نچ نچ یادت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچه عذابی بهم دادی نیم ساعت زودتر از من افطار میکردی ...بعد میومدی جلوی من آب میخوردی .....تلافی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آره خیلی حال میداد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد الان که فکر میکنم میبینم اگه عکس غذا رو میذاشتم بیشتر حال میداد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یعنی من تلافی میکنم معاون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نقل قول:من آخرای پلید بودنت رسیدم ولی سر همین صندلی داغ فهمیدم چرا بهت میگن پلید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کدوم صندلی داغ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مدیونی اگه فکر کنی من از شیوه های پلید در نشوندن تو بکار بردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من سکوت میکنم پلید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نه درسام بجاش...سوال پرسیدن از تو هم بجاش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عجبا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب بریم سراغ سری بعدی بریم 

خب اینا رو پر کن جلوشو....(مثال بزنم برات...مثلا شادی یعنی اینکه بری تو سایت دانشگاه ببینی بالاترین نمره شدی)

شادی یعنی.......تک فرزند بودن 
فرهنگ یعنی....آدم هارو از روی ظاهر قضاوت نکنیم 
عشق یعنی.... داشتن مادر بزرگ دوست داشتی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آرامش یعنی...صدای آهنگ ملاییم 
آزادی یعنی.....(سیاسی بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
خوشبختی یعنی...داشتن یه خانواده مهربون
دلخوشی یعنی...خودتو واسه بابات لوس کنی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
زندگی یعنی...  هیاهو
تنهایی یعنی...  سکوت
خستگی یعنی...یه روز سخت کاری
تفاهم یعنی...پذیرش تفاوت های همدیگر
ناراحتی یعنی...عوض شدن آدمهای خوب
لذت یعنی....خوردن کیکی شکلاتی بزرگ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گناه یعنی...
دختر یعنی...ظرافت در رفتار و حرکاتش
پسر یعنی...خدمت برای مرد شدن

بازم میام من یعنی... مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد یعنی خیلی پلیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد