اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-18-2021، 03:54 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12058

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-30-2014, 01:15 PM)yalda73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به نفسم و عشقم   سلامممممممممممممممممممممممم گلم 

۱- عزیزم اگه گرافیست انجمن بودی  انجنو چه رنگی می کردی؟ آبی سفید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
۲-دوست داری ماشینت چه رنگی باشه‍؟ مخملی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
۳- بیشتر دوست داری چه تیپی بزنی اسپرت یا کلاسیک ؟اسپرت ولی کلاسیکم میزنم 
۴-تاحالا كاریکاتور کشیدی ؟نه زیاد 
۵-  ازچه مدل مویی خوشت میاد ؟  ساده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
۶-چه کارتونی دوست داری؟ شرور 2 خیلی قشنگ بود دیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عشقم خسته نباشید  ممنونم عزیز دلم عاشقتمممممممممممممممممممممممممم

(10-30-2014, 02:57 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:اسم هستی رو دوست داشتم   ، اسمم اول غزل بود به دلایلی اسمم تغییر کرد شد مائده
به چه دلایلی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا اسم شناسنامه یت چیه؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا تو کی هستی

اسم شناسنامه ایم مائده اس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مائده هستم مائده
نقل قول:کدومشون ،چشمم تو چشمای کسی که عاشقش بودم ؟؟ یا کسی که عاشقمه ؟؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه فرقی میکنه...از همین نگاه ها شروع میشه دیگه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چی شروع میشه ؟؟
خیلی فرق میکنه یکم دقت کن
نقل قول: آقا قبول نیست معاون پشت عسل بود به زور منو نشوندین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
باز هم تکذیب میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اعتراض وارد نیست 
نقل قول:نه واقعا خودتون رو بزارید جای من ،واقعا یه استرس کوچیک بود آیا ؟؟؟
من الان خودمو جات گذاشتم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تست شد...مشکلی نداشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
پلییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
بریم سری بعدی... بریم پلید 
بنظرت عشق چطور در وجودیت شکل میگیره؟  برای من به مرور بود
چرا عشق در بعضی روابط به تدریج کم رنگ میشه؟ درحالیکه به این عشق باید اضافه بشه؟ میگن کسی که میگه عاشقم هر روز عاشق تر میشه کسی که این کلمه رو میشنوه بی تفاوت تر (میگن البته )
عشق و عاشق شدن، در سلامتی انسان تاثیر داره؟؟ بله خیلی زیاد 
اگه اره چرا اگه نه چرا؟؟اگر با عشقت خوب پیش بری شادی هر روز خنده رو لبات خوب میخوری خوب میپوشی 
ولی اگر با عشقت به مشکل بخوری خورد خوراک برات معنی نداره برات فرقی نمیکنه چی بپوشی
به نظرت با یک شکست واقعی عشقی چه باید کرد؟؟ فراموش کردن (البته اگر بشه فراموش کرد )
اینکه صحنه رو ترک کنیم و یک گوشه بشینیم درسته؟؟ درست که نه ولی به نظر من روش خوبیه 
عایا اون موقع واقعا همه چیز تموم شده؟؟ تمومه تموم؟  نه تموم شده که نیست ولی من بیشتر از این نمیتونم کاری بکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمن تو خودم ریختم 
به نظرت چه کارهایی میشه کرد که این احساس شکست رو فراموش کرد؟  اگر عشق واقعی باشه ، نمیشه فراموشش کرد 
فرار و پاک کردن صورت مسئله تنها کاره؟ یا اینکه اینقدر بمونه و باشه که عادت بشه تا اینکه بعد هروقت دیدیش برات عادی باشه سوالات سخت ازم نپرس 
نه تنها کار نیست ولی من راحتر ترم ،شیوه دیگه بلد نیستم 

میدونستی گوش چپ انسان گوش عشق هست؟ علتش هم اینه که گوش چپ اطلاعات رو به نیمکره راست مغز میبره و نیم کره راست مغز جایی که احساسات، تصورات در اونجا حاکمیت میکنه نه نمیدونستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مائده به نظرت عشق با وابستگی چه فرقی داره؟؟بله فرق داره تو عشق ،طرفی که عاشق طرف مقابل رو آزاد میزاره ولی برعکس ،وابستگی باید عذاب طرف مقابل میشی و به اصطلاح دست و پای طرف مقابل رو میبندی و طرف مقابل از این وابستگی اذیت میشه 
میدونستی در خیلی از موارد عشقی نبوده بلکه وابستگی زیاد بوده؟؟ 

خب سوالای عاشقونه بسته    به نظر منم بسه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
حالا سوالای انتقادی همراه کمی دینی  من دینیم ضعیف مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

امر به معروف و نهی از منکر درستش چطوریه؟؟منظورت رو متوجه نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
عایا با اجبار میشه کسی رو نهی یا معروف کرد؟؟نه نمیشه 
مگه خود دین نگفته لا اکراه فی الدین...یعنی هیچ اجباری در دین نیست؟چرا گفته مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا عده ای در قالب و لباسِ افرادی بسیجی و اقلیت های مذهبی اقدام به اسید پاشی میکنن؟ که اینجور داخلی جنگ افروزی کنن
عایا اجبار واقعا این مود رو درست میکنه؟؟نه واقعا متاسفم برای همچین طرز فکرایی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددلم برای سهیلا واقعا سوخت 
با خودشون فکر نمیکنن با این کار اینده یک دختر، اینده یک مادر، اینده یک خانواده و همینطور آینده یک جامعه به خطر میوفته؟؟دقیقا 
مگه نمیدونن دختر با همین زیباییشه که زندگی میکنه...حاضره هر دردی رو تحمل کنه که زیباتر و خوشگلتر بشه...بعد یکی بی ناموس اینطوری تمام ارزوهاش رو به باد میده..یعنی واقعا نمیدونن؟؟ امیدوارم زودتر پیداش کنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میدونی از چی لجم میگیره...اینکه خیلی از غیرمسلمونا از مای شبه مسلمونا بهتر میفهمن..یکی تو آمریکا برای حمایت از بیماری سرطان و کمک به موسسه خیریه سطل اب یخ روی خودش میریزه و همه رو به این کار تشویق میکنه(امر به معروف) و یکی هم مثل ما میاد روی دختر بی گناه مردم اسید میپاشه (نهی از منکر) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
واقعا ما با خودمون چندچندیم نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد امیدوارم به راه راست هدایت بشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد فقط تا اینجا 3 نفر قربانی همین افکار  شدن 
و بدتر از اینا کسایین که رعب و وحشت رو با ریختن آب خالی روی دخترا ایجاد میکنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  
فکر میکنی اون دختر چقدر دل داره مگه...  مگه واقعا اینکارو میکنن این یه مورد رو خبر نداشتم 
بگذریم...به قول بهار باز رفتم رو منبر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از  دست معاون چی بگم 
راستی برای درمان موقت اسید نباید آب ریخت...چون سریع با آب واکنش میده و سوختگی رو به شدت افزایش میده..واکنش به شدت گرمازا میشه...برای درمانش باید از جوش شیرین استفاده کرد...اسپری جوش شیرین همراه داشته باشین
شیر هم خوبه...جلوی سوختگی رو تا حدود زیادی میگیره...تبدیل به سوختگی درجه 3 میکنه...
فقط آب به شدت مضرره

نه اتفاقا اشتباه جا افتاده بهترین چیز همون آب فقط یه شرط داره اگر شلنگ آب دم دست بود باید شلنگ آب بگیر اسید با آب زیاد واکنش نشون نمیده 
اگر آب زیاد نبود نباید از آب استفاده کرد و بدتر واکنش میده بعدش شیر و بعدش جوش شیرین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

من هنوز سوالای صندلی های قبلمو نذاشتم ا الان هرچی بوده از ذهنم بوده...باید بیای پروفم دستمو ببوسی هاااا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
منتظرم باش       معاون معاون معاون خیلییییییییییییییییی%NL/BM/DB?یی پلیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-31-2014, 12:08 AM)Naru نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خانوم ناظم خسته نباشی

سلاممممممممممممم ممنونم به همچنین 
[quote pid='55205' dateline='1414701531']
دستها جلو بگیر دور اتاقت 10 دور به حالت قدم رو بچرخ (( مدیونی نچرخی ))  منو سرکار گذاشتی
حالا اینا رو جواب بده :

نبضت در 10 ثانیه چند تا میزنه الان ؟
ضربان قلبت در دقیقه چنده الان ؟
عرق کردی ؟ اگه آره چرا ؟
الان میتونی این جمله رو بدون نفس نفس زدن بلند و پشت سرهم بخونی :
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود -- رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

منو سرکار نزار آخه
فکر میکنی هدفم از این ورزش چی بود که گفتم انجام بدی ؟ سرکار گذاشتن من 
واقعا همچین فکر میکنی؟بلههههههههههههههههههههه 

خوب بریم سر فصل بعدی :
خونتون حیات داره ؟خونه ما آپارتمان ولی حیاط داره 
اگه تو خونه با مامانت دعوات بشه توی اتاقتم کسی باشه نخوای ببینه اشکات رو کجا میری گریه کنی ؟ اگر کسی تو خونه باشه که با مامانم دعوا نمیشه اگرم دعوا بشه اصلا گریه نمیکنم
تا حالا از باباجون کتک خوردی ؟ چرا ؟ نه چون عزیز بابام  
از مامانی چی ؟ نه 

بریم بعدی :
چرا فکر میکنی خیلی کارت درسته ؟  چون کارم درست 
چرا فکر میکنی میتونی جلوی همه کم نیاری ؟ چون کم نمیارم 
الان چه احساسی در مورد مصطفی داری؟ خیلی پلید
اگه من یک روز خدای نکرده خدای نکرده خداخواست و مردم چه حسی بهت دست میده ؟ خدا نکنه دور از جون 
اگه ختم من دعوت بشی با دست خالی میای یا گل میاری ؟ اصلا میای؟ نگووووووووووو این چه حرفیه میزنی 
اگه اومدی حلوا میخوری؟ خدا نکنه این چه سوالاتیه پرسیدی آخه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نظرت درمورد زندگی پس از مرگ چیه ؟ بهش اعتقاد دارم البته نه به این صورتی که میگن 
تو که این نظرته خجالت نمیکشی اینطوری رفتار میکنی ؟ دی:   من خیلی هم عالی رفتار میکنم 
هر چند وقت یکبار به امواتت سر میرنی؟  قبلا خیلی بیشتر سر میزنم الان خیلی کم شده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چرا اینقدر کم ؟ مشغله هام خیلی زیاد شده 
درسته دعای این دنیا به اون دنیا ها میرسه دی: ؟   میگن میرسه
پس چرا تو دعا نمیکنی ؟ من برای مادر بزرگم خیلی دعا میکنم 
درسته با هردست بدی با همون دست میگیری؟ بله  
چرا کار خیر نمیکنی که برات کار خیر بکنن ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
درسته دنیا دار مکافاته؟ اینطوری میگن 
اصلا مکافات چی هست ؟ نمیدونم خبر دار شدی به منم بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
راسته خیلی دلت برای اموات تنگ میشه ؟ بیشتر از همه برای عزیز مامان
براشون چیکار میکنی؟ برای عزیز مامان خیرات میکنم یا صلوت میفرستم 
چقدر به فکر آخرتت بودی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب زیادی غمناک شدی بریم یک کم شادش کنیم   بریم 
اومدن برات خواستگاری خدایی راستش رو جواب بده: باشه

اول بگو ببینم تاحالا برات خواستگار اومده ؟ بله اومده 
به چه مرحله ای رسیده تا اونجا رسیده که برا داماد چایی ببری؟   نه  
چایی میخوای ببری چه حسی داری؟ من چایی برای داماد نمیبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دستات میلرزه؟ چایی نمیبرم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
صورتت گل انداخته ؟ نخیر 
دل تو دلت نیست ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه دست خودت نیست ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میخوای بال در بیاری؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به داماد چقدر زیر چشمی نگاه میکنی؟  ما دهه 70 اینجوری نیستم شیوه خاص خودمون رو داریم 
وقتی چایی براش ببری میریزی روش؟ اگر خدایی نکرده یه روز بخوام ببرم حتما اینکارو میکنم 
از دست یا نه از عمد ؟ از عمد
الان اینی که براش چایی بردی چاقه یالاغر ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
قدش چقدره ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سفید یا سیاه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اهل کجاست ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بکس نته ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مامانش چی شکلیه ؟  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خواهر نداره داماد ؟  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خواهر شوهر خیلی بده نه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از مادرش میترسی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فقط چایی میبری یا شیرینی میوه هم تعارف میکنی؟ نه چایی میبرم نه شیرینی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اونجام همین اندازه پررو هستی هرچی میپرسن جواب بدی؟  بله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کلا از رو نمیری هیچ جا نه؟ نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فکر میکنی با این اخلاقت کسی میاد خواستگاریت اصلا ؟تا حالاش که اومدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خوب اینا ادامه داره بسته به جوابهایی که میدی سری بعد رو میپرسم خوب دقت کن
بریم یک کم جلوتر چایی بردی خودن قورت قورتشم بلند شده میوه شیرینی هم بردن حالا میگن بزارید عروس داماد تنهایی حرف بزنن باهم نظرت چیه؟ 
نظر خاصی ندارم 
البته نظرت مهم نیست الان فکرش رو بکن گوشه پذیرایی نشستی دوتا یکنفره رو در رو چشم در چشم بینتون هم یک میز شیشه ایه یک طرف تو روی مبل یک طرف اون روی مبل حالا جواب بده :
اول تو شروع میکنی یا اون ؟ هر کدوم که اول شروع کنه 
اگه تو شروع میکنی چی میگی؟میگم در مورد خودتون بیشتر بگین 
اگه اون شروع کنه بپرسه زن من میشی بدون مقدمه چی میگی؟ میگم باید بیشتر آشنا بشیم 
خوب حالا سوالات رو تخصصی میکنیم جای خودت رو پر کن

سلام مائده خانوم  سلام 

ببخشید اومدیم مزاحمتون شدیم 

راستش یک جوون بیکارم ولی گفتن شما کار دارید     باید کار داشته باشین 

خونه هم دارید؟نه 

ماشین چی؟نه 

من اگه فعلا کار نداشته باشم شما مشکل ندارید؟چرا مشکل دارم 

ببخشید من بچه خیلی دوست دارم شما چی؟  نه زیاد 

من حداقل 6 تا بچه میخوام 3 تا پسر 3 تا دختر؟چه خبر ؟؟؟1 دونه بچه کافیه 

از چه رنگی بدتون میاد ؟صورتی 

چقدر بد من این رنگ رو خیلی دوست دارم؟خب سلیقتون 

میشه بخاطر من شما از این رنگ خوشتون بیاد؟نه 

من آدم بد دلی نیستم ولی باید پوشیه بزنید مشکلی ندارید؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچرا مشکل دارم 

چادر چی؟نه سرم نمیکنم 

دوست ندارم با مردا حرف بزنید؟...............

نت رو هم کلا بزارید کنار چیه میرید با اینا هی کل کل میکنید براتون بده؟ کجاش بده 

ببخشید من میگم گذشته افراد خیلی مهمه برای همین چند تا سوال دارم:
تاحالا عاشق شدید؟بله 

اگه آره کی یا کیا ؟1 نفر بود 

خصوصیت خاصی داشتن ؟ کامل بگید میخوام خودم رو مثل اونا کنم ؟  هر کسی جای خودش 

تاحالا کسی بهتون ابراز علاقه کرده؟ بله 

اگه آره کی و چرا ؟1 نفر بود   فکر میکرد خصوصیات اخلاقیامون شبیه هم 

چند تا دوست پسر خارج نت دارید؟در حال حاظر دوست پسر ندارم 

درسته شما یکی رو توی نت دوست داشتید و دارید؟  

اونم میدونه ؟  :ا 

اگه قرار باشه بین من و اونی که دوست دارید یکی رو انتخاب کنید میشه من رو انتخاب کنید ؟  فعلا هیچکدومتون رو انتخاب نمیکنم 

چرا من فکر میکنم الان شما روی مبل جاتون بده؟   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به نظرم حرصتون در اومده آره؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

احساس گرما دارید؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نکنه این خواستگاری نیست صندلی داغه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نه خواستگاری بود شما با نت قاطیش نکنید هنوز سوالام ادامه داره ولی چرا عصبی شدی ؟عجب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خوب خدا روشکر ادامه میدیم 

من دوست دارم بیای خونه ما با مامانم زندگی کنیم  عجب

راستش مامانم دیگه سنی ازش گذشته نیاز داره یکی لباساش رو بشوره غذا درست کنه بنده خدا 40 سالشه  عجب

قبول میکنید لباسهای خواهرامم بگم بیارن شما بشورید؟  عجب 

راستی اگه با خواهرام دعوا کنید شمایید که باید پوزش بخواین آخه خیلی حساس هستن    عجب 

خوب خوشحالم اینا رو قبول میکنید میدونم مهربون هستید ولی یک سری چیزا هست باید بگم    چرا باید قبول کنم 

من کلا میگم خدا گفته 4 تا زن عیب نداره پس عیب نداره شما مشکلی دارید؟  :ا

تازه زن موقت که خدا کلا آزاد قرار داده بازم مشکل دارید؟

اگه زن من بشید میزارید 3 تا زن دیگه بگیرم؟  :ا 
چرا؟خودتون چی فکر میکنید

به نظرتون میتونید من رو خوشبخت کنید؟   به نظرتون شما میتونید منو خوشبخت کنید ؟؟؟؟؟

خوشبختی توی زندگی مشترک به چیه؟  به صداقت سیاست اعتماد

یک نظر سنجی میگه خوشبختی 90 درصد به مطیع بودن خانومها درسته ؟  90 درصد ؟؟؟نه فکر نکنم  
آخه چرا ؟ پس چی درسته؟  
به مطیع بودن آقایون 

آدم صادقی هستید؟  بله 

دروغگویی بده نه؟ بله خیلی بده 

میشه بگید چرا احساس گرما میکنید؟  نه فعلا خوبه 

دستمال کاغذی بدم خدمتتون ؟ فقط ببخشید سرما خوردم یک کم ببخشید چیزه دی:       مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مائده جان میشه بارنگ دلخواهت همه رو جواب بده که رنگ سوال و جوابها فرق داشته باشه مرسی    چشم حتما 

[/quote]

نویسنده :MღღM   آفلاین
یعنی از دم همه رو پیچوندی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حیف شد صندلی داغت تموم شد وگرنه ی حالی ازت می گرفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-02-2014, 11:47 AM)Naru نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی از دم همه رو پیچوندی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد حیف شد صندلی داغت تموم شد وگرنه ی حالی ازت می گرفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تا حالا فکر کردی چرا اینقدر من دیر جواب صندلی داغو دادم ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آفرین چون میدونستم اگر زود جواب بدم و بخوام بپیچونم بازم ازم سوال میکنید 
و این است هوش خانوم های ایرانی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 01:56 PM)Mr. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من امروز حس سوال پرسیدنم اومده :|مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صادق تو هم :ا
بازم نا امیدم کردی 

(10-31-2014, 05:21 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور بهم احساس عذاب وجدان بدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد ولی خب همین که مکرو حیله ت به خودت برگشت ارزش داشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد میخواستی مریض نشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

همین که احساس عذاب وجدان داشته باشی خودش خوبه ، دیدی چطوری سرما خوردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمن تکذیب میکنم من در جریان هیچی نبودم 
سری بعدی سوالا....(تکنولوژی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) جواب هرکدوم رو با دلیلش بگو  
چقدر از کامپیوتر و دنیاش اطلاع داری؟؟  نه تخصصی ولی بلدم 
بهترین سیستم عامل گوشی؟؟ میگن اندروید 4 ولی به نظر من ios یه چیز دیگس
بهترین سیستم عامل کامپیوتر؟برای لپ تاپ 7 
بهترین برند گوشی همراه؟ اپل 
بهترین برند لب تاپ؟  اپل (مک بوک)
بهترین اپراتور؟اینترنت رایتل خیلی خوبه 
بهترین اپ چت گوشی؟منظورت همین وایبر لاین این حرفاست دیگه ؟؟برام فرقی نمیکنه ولی من با واتس اپ راحت ترم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اینترنت 3G..فعال کردی یا نه؟ راضی هستی؟فعال کردم ولی میگن3G رایتل یه چیز دیگش
تماس ویدئویی تاحالا داشتی؟؟بله داشتممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیشتر از Gmail google استفاده میکنی یا Email yahoo؟؟یاهو 
برای ترجمه متن از چی استفاده میکنی؟؟   پسر داییم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نرم افزاری هم داشتی که مربوط به رشته درسیت یا کارت باشه؟ معرفی کن   بله ArcMap
با کدوم مرورگر راحت تری؟؟گوگل کروم 
چندتا فلش داری؟؟ چند گیگ و برندشون؟ 4 تا داشتم فقط یه دونه برام مونده 16 GB
ای پی چیه؟؟ به چه درد میخوره؟؟سخت برام توضیح بدم یه شماره 12 رقمیه که هر کسی که وارد نت میشه با یه شناسه 12 رقمی وارد میشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددر واقع یه شناسه میشه گفت میشه 
چندبار گوشیت از دستت افتاده زمین؟؟ خیلی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تعمیرگاه بردی تاحالا گوشیتو؟به تعمییر گاه نرسیده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کلید ترکیبی پنجره + M چیکاری میکنه؟ (بدون تقلب مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چقدر سایت ویکی پدیا رفتی؟ برای چکارهایی رفتی؟؟ زیاد رفتم بیشتر برای درس بود 
تست گوشی های گالکسی سامسونگ *#0*# میدونستی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (از راست به چپ بزن) یه بار امتحان کرده بودم البته پسر داییم برام زده بود 
از بین تبلت ها سمت کدوم برند میرفتی؟؟ آی پد 
نظرت در مورد تبلت های فیک ارزان قیمت؟ به درد نیخوره
چقدر با فوتوشاپ کار کردی؟؟ تسلط داری؟ یه کوچولو ، نه زیاد 
بیشترین حجم و ظرفیت باتری گوشی رو چه چیزایی کم میکنه؟؟  نمیدونم 
برق خونه تون بره بیشتر ناراحت میشی یا تلفن تون قطع بشه؟؟ در هر دو صورت ناراحت میشم چون نتمم قطع میشه 

خب بسه تکنولوژی...بیشتر از این دلم میگیره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد     مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سری بعدی هم هست مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد جای عسلو حسابی برات خالی میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-31-2014, 06:35 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سری سوالام، سوالاییه که قبلا از بقیه پرسیدم...البته با کمی تغییر

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
-چرا نینا؟؟ چرا ملودی؟؟ نینا رو دوست داشتم به خاطر سریال vampire diaries  ،ملودی رو همین طوری انتخاب کردم 
-چرا فرستادن نوشیدنی های برای بچه ها مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد     راستش من برای این که با بچه ها آشنا بشم عکس خوراکی میزاشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
-چرا OST؟؟  چون به بخش ost علاقه داشتم 
-چرا مهندسی مانبع طبیعی؟؟ خیلی اتفاقی چون رتبه که دوست نداشتم رو نیاوردم  داییم برام انتخاب رشته کرد منم مجبور شدم برم ولی بعدش بهش علاقه پیدا کردم الان برای این رشته مدیون داییمم و همیشه ازش ممنونم 
-چرا ویالون؟؟  صدای ویالون بهم آرامش میده ،
-چرا موسیقی؟؟موسیقی رو خیلی دوست دارم 
-چرا سامسونگ گالکسی گرند؟یه دوست بهم معرفی کرد 
-هوای شهرتون چنده الان؟ ( فکر کنم یه چند درجه ای به خاطر صندلیت بالا رفته..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)امروز سرده هوا ،مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

-ماشینی که دوستش داری؟ ( واقع گرایانه جواب بده..نگی بوگاتی ویرون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)   اپتیما ،مگانم دوست دارم (واقع گرایانه گفتم )

-هوا خیلی شدید بارونیه...حسابی داری خیس میشی..جایی هم نیست که بری پناه بگیری...یه ماشین برات بوق میزنه...چه ماشینیم هست...سوار میشی؟ (طرف دیده نمیشه کی هست)

نه سوار نمیشم  

- با دوستات میری کوه...یهو هوا(عجب هوایی داره شهرتون..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) خراب میشه و تو همه رو گم میکنی...تلفنت هم آنتن نمیده....چکار میکنی؟ ( مطمئنم یه راهی پیدا میکنی)

من کاری نمیکنم خودشون میان منو پیدا میکنن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- رفتی دریا توی آب..هوا ایندفعه خوبه(چه عجب) بعد یهو زیر پات خالی میشه..کسی هم نیست به دادت برسه...چکار میکنی؟ (نگو شنا میکنم که نمیشه...فوقش میگی میمیرم دیگه..ترس نداره..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

تو میخوای منو به کشتن بدی من میدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- بعد از اینکه غرق شدی به طرز عجیبی زنده میمونی ولی توی یه جزیره دور افتاده و بی سکنه میوفتی...چکار میکنی؟

کشتمت معاون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمیرم ماهی میگیرم کبابش کنم بخورم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- بعد میبینی نه بابا جزیره آدم خور ها بوده...از دستشون فرار میکنی..به یه جایی میرسی که پشتت بلندی و دره ست و جلوت اون آدم خورها...چطوری دوست داری بمیری؟..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

معاااااااااااااااووووووووووووووووووووووووون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- داری تو خیابون قدم میزنی یهو یکی جلوت رو میگیره..کسی هم نیست اطرافت...چکار میکنی؟ ( برو دفاع شخصی یاد بگیر..خیلی خوبه)    میزنم تو گوشش مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- تو خونه تنهایی...هوا تاریکه...یهو برقا میره...نمیدونی شمعها کجاست..از اون طرف هم چند روزه تلفنتون خرابه و موبایل سونی اریکسونت هم وقت گیر آورده شارژش تموم شده...از یه طرف دیگه هم یه صداهایی میشنوی..چکار میکنی؟ (مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

خیلی دوست داری منو بکشی نه معاون

- سوار اتوبوس شدی داری میری سمت خونه...یهو تعادل اتوبوس بهم میخوره و در حالتیه که میخواد چپ کنه...اول بگو چه حسی داری بعد بگو چکار میکنی؟(قبلش یه وصیتی بزار کنار برای همین روزا..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

اصولا این جور وقتی هنگ میکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدفقط نگاه میکنم
- خدایی نکرده رفتی بیمارستان و میگن باید از دارویی استفده کنی که تاحالا رو هیچکی تست نشده و تو اولیش هستی....مجبورم هستی وگرنه از دست میری...چکار میکنی؟
حاظرم از دست برم ولی موش آزمایشگاهی نشم  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 - شب خوابیدی...یهو یه سایه ای میبینی...که داره میاد طرفت...از طرفی هم صدات گرفته نمیتونی جیغ بزنی....چکار میکنی؟
چشمامو میبندم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- سرجلسه امتحان هستی..با خودت تقلب بردی...اتفاقا تقلب ها خیلی هم به دردت خورد...ولی بدشانسیت دارن همه رو میگردن که ببینن تقلب دارن یا نه...چکار میکنی؟  تقلبه رو میزارم زیر سنجاق سرم   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبعدش که کشتن تموم شد ازش استفاده میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- یه جمله به انگلیسی بگو که خودم نفهمم چی گفتی...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدانگلیست خوبه خب من چی بگم نفهمی،

(10-31-2014, 06:49 PM)somayye نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-29-2014, 05:37 PM)undefined نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='54699' dateline='1414498940']

5=خیلی دوس دارم بدونم تا حالا عاشق شدی؟؟بله عاشق شدم 

19=میخام بدونم چرا همش انجمنی؟؟؟اولا وقتم بیشتر بود 
من باگوشی هم زیاد میام انجمن حتی اگر بیرون باشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از کارتونای زمان بچه گی کدومش رو بیشتر دوست داشتی؟  دی جی مون

کارتونایی که الان پخش میشه کدوما رو میبینی و خوشت میاد؟آخرین کارتونی که دیدم شرور 2 بود،
کارتون تنگلد

اگر کارتونای بچگی که دوست داشتی دوباره پخش بشه،بازم نگاه میکنی؟
بله مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هنوزم خاطرات یک خون آشام رو میبینی؟بجز الینا از کدوم شخصیت خوشت میاد؟نه دیگه ندیدم  
استفن سالواتوره
الینا یا کاترینا؟الینا 

خاطرات یک خون آشام یا توایلایت؟  هر دوشم دوست داشتم

چقدر اهل مطالعه متفرقه هستی؟  هر وقت که وقتم آزاد باشه 

چجوری به این نتیجه رسیدی(xxe) زهرا نانوا طنازمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد من که نمیدونممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]

(10-31-2014, 06:52 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب بریم سراغ سوالای بعدی....(باز هم سوالایی که قبلا از بچه ها پرسیده بودم)

بریم 
- به جن اعتقاد داری؟ به ارواح چی؟  میگن که وجود دارن  ولی من تا حالا ندیدم 

- ازشون نمیترسی؟ (من دوست دارم یه بار ببینمشون..)    نمیدونم بزار ببینم ، اگر ترسیدم میام میگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- میدونی بختک چیه؟ و کی میاد سراغ آدم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بله میدونم 
به اصطلاح میگن فلج خواب 
نمیدونم ولی فکر کنم کسی ناراحت یا عصبی باشه بخوابه اینطوری میشه 

- به احضار ارواح اعتقاد داری؟نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- به تله پاتی چی؟ یه کوچولو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- برای چی قبل از اینکه بمیریم نور روشن می بینیم؟  واقعا اینطوریه ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- چرا من اینقدر میخوام تو رو بترسونم؟..    چون پلیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- اگه بگیرنت و بگن اگه میخوای زنده بمونی باید یکی از بچه های انجمن رو بجای خودت انتخاب کنی..کیو انتخاب میکنی؟

هیچکی رو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- اگه بگن غیر از معاون چی؟ ()بازم هیچکی رو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- اگه رفتی آمازون و جلوت یه خرس گنده بود..بالای سرت یه مار افعی بزرگ...پشت سرت هم باتلاق...چکار میکنی؟(اگه بخوای یه تفنگ بهت میدم ولی فقط یه تیر...خرسه باهاش نمیمیره...ماره هم نمیتونی بزنیش چون دوره..دیگه خوددانی..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

معاون بگو خودمو بکشم دیگه  اینجوری راحت ترم 
لازم به این کارا نیست

- اگه بگن فقط 20 دقیقه دیگه زنده ای چکار میکنی؟ کیک شکلاتی میخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- تو خونه ای و خونه تون آپارتمانیه...یک صدایی میاد از تو راه پله میری بری ببینی چه خبره که یهو در بسته میشه...از اونور خانواده ت یه هفته رفتن مسافرت و هیچکدوم از همسایه هاتون نیستن...چکار میکنی؟(خودم تو این وضعیت باشم درو هرطور هست میشکونم..) پس منم همی کارو میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 

- تو زیر دریایی هستی...داری از منظره زیبای زیر دریا لذت میبری که هشدار کمبود اکسیژن زیردریایی روشن میشه...تا ساحل هم خیلی راهه و فاصله زیردریایی تا سطح آب خیلی زیاده...از طرفی کوسه ها هم هستن تو آب...هوا هم خیلی سرده.....اصن کاری میتونی بکنی؟؟؟نه دیگه فقط میشنم کیک  میخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- سوار ترن هوایی شدی....داری همینطور از ترس میمیری که خبر میرسه ترمز ترن خراب شده...یعنی همینطور میچرخه و هربار هم سرعتش بیشتر میشه...چه حسی پیدا میکنی؟ کاری که فکر نکنم بتونی بکنی.. 

چشمامو میبندم دیگه کاری نمیشه کرد

- با دوستات کل کل میکنی هرکی زودتر رفت بالای قله...قله ش هم خیلی بلنده..ولی از اونجایی که تو ورزشکاری زودتر از همه میرسی...ولی پشت سرت که نگاه میکنی هیچکی رو نمی بینی...هوا هم تاریک میشه...صدای زوزه گرگ ها هم هی میاد...موبایلتو رو فراموش کن....جا گذاشتی خونه..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..چکار میکنی؟
من همیشه کیک همرام 
میشینم کیک میخورم

- میری بانک که پس انداز 5 ساله ت که خیلی هم زیاده و برات باارزش رو بزاری تو حسابت...ولی سر و کله دزدها پیدا میشه و از قضا میان جای تو که پولهاتو ازت بگیرن...چکار میکنی؟(حواست باشه ها..تنفنگ دارن و روی رگبارم هست...تیراشون هم بی نهایته..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

بهشون  کیک  تعارف میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- تو هواپیمایی و میخوای بری مسافرت و داری از فضای بیرون لذت می بری که هوا ابری میشه و یه رعد و برق میزنه و بال هواپیما رو میکنه..اتفاقا تو کنار بال بودی و می بینی این صحنه رو...هواپیما در حال سقوطه...چکار میکنی؟ امید داری اصن؟

کیک  میخورم همچنان
- اصن چرا این سوالا رو ازت میکنم...فکر کنم میخوام با شرایط سخت آشنات کنم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نه میخوای شرایط خوردن کیک  رو بهم یادآوری کنیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- یه روز میای انجمن می بینی کاربری به اسم Mostafa نیست...چکار میکنی؟( میدونم خوشحال میشی ولی اینجا آبرو داری کن...)        :ا

- دوست داشتی جای کدوم شخصیت بازی های رایانه ای بودی؟   زیاد بازی رایانه ای نمیکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- داری راه میری که یه کیسه آشغال کنار سطل بزرگ آشغالی شهرداری می بینی...کیسه به نظرت نو میاد میری جلو جای کیسه که می بینی توش یه عالم پوله چکار میکنی؟    نمیدونم بزار تو اون شرایط باشم بعد میگم 

- اگه همشون تقلبی باشن چه حسی پیدا میکنی؟(مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)    کار خاصی نمیکنم 

- خیلی عجله داری و کلاست دیر شده و بند کفشات هم نبسته بودی که شانس بدت جلوی پسرای دانشگاه میوفتی و اونا هم حسابی تیکه بارت میکنن....از طرفی هم کلاس دیرت شده...چکار میکنی؟(جوابشون رو بده پسرای بی ادب رو..)

بهشون اهمیت نمیدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- رفتی آرایشگاه که موهات رو برای یه عروسی خیلی مهم آماده کنی...سر آرایش موهات خوابت میبره و وقتی بیدار میشی می بینی که آرایشگر یه گند اساسی تو موهات آورده....چکار میکنی؟( فرض کن عروسی نزدیکترین اقوامته)

کیک میخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- داری تخمه میخوری تو اتاقت که یهویی مپره تو گلوت و داری خفه میشی...خانواده ت هم تو حال پذیرایی هستن...صدای تلوزیون هم خیلی بلنده که همون صدای ضعیفت رو هم نمیشنون...چکار میکنی؟

تو میخوای منو بکشی دیگه من که میدونم 
روش کیک میخورم

- ساندویچ گرفتی و داری میخوری..آخرشی که می بینی یه سوسک حموم توشه...فقط حست رو بگو..

- اومدی مشهد و زیارت...یکم فاصله حرم تا هتلتون دوره...سوار تاکسی میشی و میای تا جای حرم..وقتی راننده کرایه رو میگه میبینی به اون اندازه نداری...خانواده ت هم تو حرمن..گوشی شون آنتن نمیده..چکار میکنی (حواست باشه...کرایه ها تو مشهد یه پلقی گرونتر از شهرای دیگه ست)

بهشون کیک تعارف میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- صبح بیدار میشی میری کوه و عشق و صفا که هم کلاسیت بهت زنگ میزنه که یه ساعت دیگه کلاس جبرانی داری...اگه هرکی هم نره میانترمش صفر...از طرفی با دوستات رودروایستی داری و میخوای باهاشون خوش بگدرونی و از طرفی تهدید استاده....چکار میکنی(اتفاقا کلاس جبرانی رو جمعه گذاشتن..اصن یه وضی...)

نمیدونم این یه موردوچیکار کنم  کیکام تموم شد که بخوام بخورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

- این سوال پرانتزیه...چرا آلومنیوم باعث آلزایمر میشه؟    تا کنون هیچ نوع مدرک موثقی در این زمینه بدست نیامده. بروز بیماری از دلایل مختلفی نشات می گیرد؛ از قبیل: عوامل وراثتی، روش زندگی، عوامل در محیط اطراف و ...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد