اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-18-2021، 04:48 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12058

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-31-2014, 07:03 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز هم سوالاتی که در گذشته از دوستان پرسیدم

این کلماتی که میگم نظرتو دربارشون بگو

یکجورایی همش مربوط به مشهده

1-مَن کارت:

2-المان های نوروزی:

3-طرقبه و شاندیز:

4-موجهای آبی، ساحلی آفتاب، پارک آبی ایرانیان:

5-جیم و بایت:

6-ستون آزاد:

7-پارک ملت:

8-پدیده و شهرش:

9-کوهسنگی:

10-پپسی:

11-لهجه مشهدی:

12-ایران 12:

13-قوچان نژاد:

(نظر  خاصی ندارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من خیلی وقت مشهد نرفتم 
آخرین بار خیلی کوچولو بودم رفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

سوار اتوبوس شدم این متن رو زده بود..چی ازش میفهمی؟؟

""اتوبوس شخصی است.برای هیچی خودتون رو مدیون نکنید

در صورت نداشتن کارت بدهید برایتان کارت بزنن"" مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یعنی لطفا کرایه خود را پرداخت کنید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یک ضرب المثل مشهدی بگو که توش درخت داشته باشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بلد نیستم خودم بهم تقلب میرسونی 
متروی مشهد چند خط داره؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اصلا خط داره؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نمیدونم والا ؟؟خطم داره ؟؟

بازار رضا رفتی؟؟ میدونی اونجا بنداز بندازه...خرید نکنی از اونجا بهتره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

یادم نمیاد 
من کوچولو بودم رفتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اومدی مشهد اصلا؟ کدوم هتلش؟ یا کدوم مسافر خونه ش؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بچه بودم یادم نیست چه انتظارای از ادم دارین مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

میدونستی اطراف حرم همین حول و حوش مغازه سیستم پخش ماشین داریم؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

تو صندلی داغت گفته بودی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیگه چیزی یادم نمیاد از شهرمون بگم فقط جان ما المانا رو حال میکنی؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد خدایی دم شهردار گرم..این یکی از اوناست
دستشون درد نکنه 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-01-2014, 03:33 PM)Mostafa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب اینم سری آخر سوالام...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
میخواستم بیشتر بپرسم که نه درسام نه وقتم نه وقت محدود صندلی اجازه میده..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد همچنین نفرینت رو بیشتر از این نمیخوام مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
این سری آخر رو هم میریم سراغ سری سوالات اطلاعات عمومی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (نمیدونم نداریم...باید یکجور جوابشو دربیاری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
آخه این چه سوالاتیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمن چه جوری جواب بدم 
- سیستم انژکتور ماشین چی هست و چگونه کار میکند؟  به کیک ربطی پیدا میکنه آیا ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- مزایای سیستم انژکتوری؟  یعنی از مازایاش کیک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد 
-بورس چی هست؟؟ بورس اوراق بهادار چیه؟؟ میشه با بورس کیک هم خرید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  حتما با اوراق بهادر کیک شکلاتیه گنده میدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- رانندگی در شن و باتلاق به چه صورت هست؟؟    اگر کیک شکلاتی تو دستت باشه به راحتی رد میشه از هر 2 مورد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- QR code چیه؟؟ و در چه مواردی میدونم ولی سخت توضیح بدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- سریعترین موجود روی زمین؟؟موچودی که کیک شکلاتی خورده 
- بیگ بنگ چیه؟؟بر اساس نظریه بيگ بنگ جهان از انفجار حجم بسیار کوچک - ابعادی کوچکتر از حفره های روی پوست - ، با دما و چگالی بسیار زیاد آغاز شده است
- بدشانس ترین آدمای تاریخ رو بگو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(راهنماییت میکنم..یکیش توتومو یاماگاتچی هست که در هردو بمباران اتمی ژاپن بوده مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) دومین نفرم کسیه که نتونسته کیک شکلاتی بخوره 
- نخستین عکس دنیا رو کی گرفت؟  نمیدونم
- نخستین زن دریانورد ایرانی کیه؟؟زنی که تونسته کیک شکلاتی بپزه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- اولین اتومبیل رو چه کسی ساخت؟؟    نمیدونم 
- از چه سالی تقویم ایران هجری شمسی شد؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از وقتی کیک شکلاتی پختن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- در چه تاریخی و در چه زمانی از ساعت کشتی تایتانیک به کوه یخ برخورد کرد؟؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد زمانی که کاپیتان داشته کیک شکلاتی میخورده 
- یک مورد از قربانیان مثلث برمودا؟  کسی بوده که حتما کیک شکلاتی نخورده بوده وگرنه قربانی نمیشد
[quote pid='55848' dateline='1414843421']
- چرا سال میلادی از اول ژانویه شروع میشود؟ نتونستم به کیک شکلاتی ربطش بدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
- چرا خواب زمستانی باعث مرگ جانوران نمیشود؟؟   حتما چون کیک شکلاتی نخوردن 

خب فکر کنم تا الان سرت سوت کشیده       چی بگم والا 
خب سوالای این سری هم با اینکه آسون بود تموم شد...   خیلی آسون :ا
سوالای من و عسل هم تموم شد      زحمت کشیده بودین امیدوارم بتونم تو صندلی داغ عسل جبران کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]
[quote pid='55848' dateline='1414843421']
امیدوارم هرجا هستی خوشحال و شاداب باشی و زندگی به کامت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدممنونم مرسی معاون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]

(11-01-2014, 09:25 PM)rahi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مانده جونم شرمنده دیر شدش اما جبران میکنم باور کنمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
سلاممممممممممم عزیز دلم چی بگم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خب خب خب عمه وارد میشودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
الان حالت چه شکلیه؟  خوبم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دمات چند؟38 درجه 
من و تو همیدگرو از کی و کجا میشناسیم%:./<! یادم نیست  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدولی خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم 
پس چرا انقده از هم دوریم؟   از این به بعد بیشتر بهت سر میزنم عزیزم 
تو غذای آب پز میخوری یا سرخ کرده؟ هر دو مدلش رو میخورم 
غذای گوشتی یا سبزیجات؟ گوشتی بیشتر
غذاهای مایعاتی یا پلویی؟غذای مایعاتی 
عکس یا فیلم؟ عکس
شیطون هستی یا نه؟(نگو بستگی به جاش داره چون اگه شیطون باشی توی یه جای رسمی ام کرمت رو میریزیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)  شیطون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
هرچند من فک میکنم کلن آدم آرام و صلح طلبی!!!اشتباه میکنم نه؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
نه آروم نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدتو انجمن نتونستم خودمو شکوفا کنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
رابطت با مامیت خوبه یا بابائیت؟ با جفتشون 
رابطت با دوستات چطوره؟خوبه 
رابطت با خودت چی؟ خوبه 
اگه قرار باشه به یه مهمونی بری یه مهمونی مهم کی رو با خودت میبری؟  بستگی داره مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
به عشق باور داری؟ فکر میکردم عشق وجود داره
اصلن عشق باید باشه؟مگه دوست داشتن چه ایرادی داره؟  دوست داشتن بهتر از عشق 
اهل ورزش هستی؟تا حدودی 
چه ورزشی میکنی؟ رقصم جز ورزش حساب میشه ؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بصورت حرفه ایی؟دو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه ورزشی رو دوست داری؟تنیس والیبال 
بهترین و بدترین نقدی که میتونی در مورد من بگی!عزیزم تو خیلی خوبی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بهترین و بدترین نقدی که برای خودت میتونی بگی؟  یکم باید رو رفتارم تجدید نظر کنم 

فعلن همینا به ذهنم رسیدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
لامصبا مگه سوال گذاشتن واسه منمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تا بعد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 10:37 PM)asal501 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2014, 01:56 PM)Mr. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من امروز حس سوال پرسیدنم اومده :|مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ار منم موافقم....عجب حسیه .....نیدونم....ا.ف اونم از اون سوالا.............خخخخخخخخخمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

عسل عسل عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 09:05 PM)شــــکوفـــه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشی دختر گلمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
دیدی سخت نبودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ممنونم شکوفه جونم خیلییییییییییییییییییییی دوست دارم بووووووووووووووووووس فراون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خدا بهت صبر بد عزیزم.....جدی گفتم...امیدوارم تو این شباخدا حاجت تورو زودتر براورد کنهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد......مادر جان.....

خوب سلام عزیزم....دیدم تنوستم این همه راهو بیام گفتم چرا نپرسم...مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد.....

ن ننرس نمیپرسم عزیزم.....دیگ سوالام بر میگرد ب ....الله اکبر اینجاجاش نیس وقتی اومدم اتاقت(پروفت)اونجا خصوصی میپرسم ازتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

التماس دعا بدرودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خصوصی هم میخوای بپرسی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدهمه چی رو که پرسیدی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یه مدت نیستم عسل جون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبرگشتم چشم 

فقط قبلش شما رو صندلی باید بشینی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

به همچنین عزیییییییییزم التماس دعا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(11-01-2014, 10:38 PM)ERIKA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4- چرا باوجود اینکه تهران و اصفهان در یک مدار عرضی ( مدار نهاری) قرار دارند ، و علاوه بر این بهم نزدیک اند ، توی نیمه دوم سال اذان اصفهان بعد از اذان تهران گفته میشه ولی در نیمه اول سال این اذان تقریبا همزمانه ؟ درجریان نبودم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5- چرا با وجود داشتن چند موتور در باله های هواپیما یه دونه موتور دیگه هم در انتهای هواپیماهای مسافربری هست ؟ مگه با هم فرق دارند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 حتما مواقع ضروری روشن میشه 

6- چرا اگه توی اقیانوس از یه عمقی بیشتر پایین بریم بدن مچاله میشه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فشار آب خیلی زیاد میشه 

7- چرا اگه توی فضا لباس فضانوردی به هر دلیلی پاره بشه بدن انسان میترکه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 چون تو خلایم 
یعنی هیچ فشاری نیست  

8- چرا اگه کامپیوتری رو برای مدتی روشنش نکنیم باعث میشه هاردش آسیب ببینه یا حتی بسوزه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9- چرا مردم کره جنوبی سن فرزندانشون رو از موقع جنینی حساب میکنند و مثه بقیه از لحظه تولد محاسبه ش نمیکنن ؟ (از نظر اونا 3 ماه بعد از تولد نوزاد سنش 1ساله میشه ) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا ؟؟نمیدونستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

10- چرا امثال این ماهی زائده ای برای نور افشانی دارند ؟ علت خلقتش چی بوده ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

هوووووم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

11- اصلا چطوری این ماهی ها میتونند از خودشون نور ساطع کنن ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 حتما از آب انرژی میگیرن برای تولید نور مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(نمیدونم )

12- چرا مدت بارداری فیل (بزرگترین جاندار خشکی) 2سال و 40 روزه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ولی مدت بارداری نهنگ (بزرگترین جاندار آبزی) 12 ماهه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر 2 تاشون هم شـُـش دارندمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   

دلیلشو نمیدونم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

13- چرا خوشه پروین رو توی آسمان شب اصفهان و شهرها دیگه سخت میشه پیداش کرد ولی توی شهرستانهای استانی راحت میشه پیداش کرد ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 :26:  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

14- چرا سوارز فوتبالیست تیم ملی کشور اروگوئه گاز میگیره ؟ (نژادش با گرگ قاطی شده یا از کمبود آهن رنج میبره یا جزء گروه شیطانپرستها و خون آشامهاست ؟)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
   [b]نژادش با گرگ قاطی شده
[/b]

15- کاربران در حال بازدید این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، 1 مهمان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد این مهمان تو هستی مائده ؟اگه نیستی بنظرت کی میتونه باشه ؟ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 :21::21:نمیدونم والا برای خودمم سوال شده منم هر وقت اومدم این مهمان بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

این دفعه من 2 تا مهمون داشتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

16- چرا قانون تصویب شده مجلس تحت عنوان پرداخت حقوق بیکاری به کسانیکه حداقل 6 ماه سابقه بیمه کاری در سوابقشون دارند و هم اکنون بیکار هستند با گذشت چندین سال هنوز اجرائی نشده است ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نمیدونستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

17- چرا وقتی مشکی مد باشه خوبه ...! چرا وقتی رنگ مانتو شلوار مشکی باشه خوبه ...! چرا وقتی میگن مشکی رنگ عشقه خوبه ...! 

اما ...

وقتی رنگ چادر مشکی شد بد شد ! افسردگی میاره! دنبال حدیث و روایت میگردن که مشکی مکروهه !

چرا ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    دنبال بهانه میگردن که چادر سر نکن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

18- چرا بودجه استانی رو بر اساس تعداد جمعیت استان برآورد میکنند ؟ اینجوری عدالت نیس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اینجوری شهری مثه تهران که داره از جمعیت خفه میشه هرروز بزرگ و بزرگتر میشه و امکانات بهش سرازیر میشه ولی شهری مثه ارومیه- مازندارن-گرگان-گیلان-زاهدان هر روز کوچیکتر از قبل میشند ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید تجدید نظر بشه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

19- چرا بخاطر طرح ریزی این مدل از بودجه استانی شهرایی مثه تهران در رفاه کامل قرار میگرند و شهرایی مثه گیلان-مازندران-گرگان باید همیشه نیمه دوم سال رو بخاطر نداشتن بودجه کافی با سیل دست به گریبان باشند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20- چرا ADMIN توی قسمت تنظیمات انجمن حداکثر تعداد عکس رو 30 انتخاب کرده ؟ اینجوری یا Erorrزیر مواجه شدم "ارسال شما دارای 35 تصویر می‌باشد درحالیکه شما مجاز به استفاده از 30 تصویر در هر ارسال می‌باشید. لطفا تعداد تصاویر ارسالتان را کمتر کنید."

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدآخ آخ نگو 
یعنی فکر کن من یه باز تا 60 تا شکلکم رفته بودم یهو ارور داد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

21- چرا ایرانیا پسر دوستند (هلاک پسر) ولی کشور کره جن%:/..D8?ی دختر دوستند (هلاک دختر) ؟ خب ایرانیا پسر دوستت
کره جنوبی هم دختر دوستن  

22- چرا اختلاسهای میلیاردی افرادی مثل شهرام جزایر-بابک زنجانی رو به اسم و عکس معرفی کردند ولی اختلاس پسره یکی از کله گنده های مملکت رو با وجود اینکه همه عالم و آدم میدونند که چه کسی هستش با اسم "متهم خاص" و "م-هـ" مطرح میکنند ؟نکنه خونش از بقیه پررنگتره ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

23- با طرح عظیم "پروژه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" که در عکس میبینیش موافقی ؟ دلیلت چیه ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24- کشور کره جنوبی اسمش رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی گذاشته ؟ یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی گذاشته ؟ یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنوبی گذاشته ؟ هووووم  سومیه ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

25- مائده جان عکس رو ببین و بگو چرا بقیه کشورها بالاخص انگلستان اینجوری میکنند ؟ و چرا جمعیت کثیری از ایرانیان فریب این حرکتو میخوردند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
   مریم جون سوالات سخت سخت پرسیدی ازم 

حتما میخوان اعتقادات ایرانیا رو بگیرن 

26- چرا آب شرین و آب شور نه در سطح و نه در سطوح طبقاتی اعماق اقیانوسها با هم اختلاط نمیشند ؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رسوبات ناشی از آب‌شدن یخ‌ها
27- چرا غزل کاملا شبیه شکلک روبروست ؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد دقیقا همین نظر رو داشتم خیلی شبیه این شکلک مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

28- چرا حالاکه من میخوام برایت سوال بنویسم اینترنت همش قطع و وصل میشه و اختلال ایجاد میکنه ؟  اینترنتت دلش به حال من سوخته فکر کنم عزیزم 
چون واقعا سوالات سخت بود (یه عالمه ممنونم عزیزم یه عالمه دوست دارم گلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)

(10-31-2014, 10:40 AM)NEG@R نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مائده خانوم!!!!سلاممممممممممممم عزیز دلم 
خوبی؟خوبم عزیزم شما خوبی
من تو کل ادوار صندلیای داغ اولین باره که سوال میپرسم! الانم دیگه چون تویی اومدم!   
 ممنونم عزیز دلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اینهمه سوال جواب دادی حالا چراهاشو بگو!     
بریم؟بریم عزیزم 
برو که بریم!
چرا رشتتو منابع انتخاب کردی؟خیلی اتفاقی شد ولی دوسش دارم 
چرا انقدر از شکلات خوشت میاد؟   نمیدونم فقط اینو میدونم وقتی شکلات میبنم چشمام شبیه قلب میشه 
چرا به نقاشی و گرافیک و کلا هنر علاقه داری؟چون استعدادشو دارم 
چرا گفتی دوست داری منو از نزدیک ببینی؟   شخصیت خیلی جالبی داری 
دوست دارم ببینمت عزیزمم

برای جواب دادن به این سوالا باید از بین کاربرا انتخاب کنی!
به نظرت از بین دوستان و کاربرا:
کیا هنرمندن (حالا تو هر رشته ای)؟ دلیلت؟3 نفر از بچه های انجمن خیلی هنرمند من واقعا قبولشون دارم 
کیا سخت کوشن؟ دلیلت ؟ ادمین ، سمیه ،عسل ،شکوفه ،مریم ارشد 

کیا ساکت و آرومن؟ دلیلت؟شکوفه جون خیلی آروم 

کیا ورزشکارن؟ دلیلت؟خودت عزیزم و جواد جی جی 

کیا خشنن؟! دلیلت؟نداریم تو انجمن 

کیا مهربونن؟ دلیلت؟  یلدای عزیزم 

کیا موفقن؟ دلیلت؟از نظر من سوزیانا (خاله بهار )خیلی موفق 

کیا مغرورن؟ دلیلت؟  2 نفر تو انجمن خیلیییییییی مغرورن از بردن اسم معذروم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

اگر قرار بود یه فیلم از زندگیت بسازن فکر میکنی چه سبکی میشد؟ درام یا کمدی یا حادثه ای یا...

مال من همه اینارو داره قسمت کمدیش بیشتر 

دوست داشتی کدوم بازیگر (ایرانی یا خارجی) نقشتو بازی می کرد؟

نمیدونم  یکم فکر کنم جواب میدم 
چون من خیلی خوبم این قسمتو میذارم به عهده خودت!تو عزیزمی 

ازبین کاربرا 10 نفرو انتخاب کن و نظرتو راجع بهشون بگو!

بعد چند تا صفت (مثبت یا منفیش به انتخاب خودت) بهشون بده!

بعد یه شغل یا رشته تحصیلی دیگه جز اینی که هستن براشون انتخاب کن!

ADMIN    مدیر خوبی هستین فقط کاش به یادداشتای بچه ها جواب بدین و چند وقت یه دفعه درباره روند پیشرفت انجمن نظر سنجی بزارین 
 Mostafa   یه معاون مهربون (البته یکم پلید مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) ممنونم برای تمام کمک هایی که بهم کردی  خیلییییییییییییی مهربونی با یکم پلید بودن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
somayye دختر مهربون و دلسوز انجمن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و یه دوست خوب برای من برات بهترین هارو آرزو میکنم 
 "A N G E L"   و اما مامان خوشگل خودم ، یه دونه مامان جون ، بهترین مامان انجمن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شــــکوفـــه    یه همکار دوست داشتنی و یه دوست واقعی ممنونم برای تمام راهنمایی که منو کردی عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
Soziyana   خاله بهار ، یه خاله دوست داشتی و موفق ، امیدوارم همیشه تو تمام مراحل زندگی موفق باشی خاله جونمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
asal501  عسل عسل عسل مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدیعنی من عاشقتمممممممممممممممممممممممم یه عالمه بووووووووووووووس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
yalda73 یلدا دوست مهروبون خودم ، خیلیییییییییی مهربون و گلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

♥ شــــــــــایستـــــه ♥   یه دختر مهروبون و دوست داشتی و خیلیییییی شاد ،موچ ماچ موچ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

KamiLook   ممنونم برای نسکافه ی خوشمزه ای  که بهم یاد دادی خیلی چیزا ازت یاد گرفتم، موفق باشی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

◘Sorena◘   تو پروف من پارتی میگرفتی نه ؟؟؟ دوست داری پارتی بگیری نه اونم تو پروف ناظر انجمن نه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

برات آرزوی موفقیت میکنم 

ERIKA            مریم :.79ون عزیزم شما اولین نفری بودی که من تو دنیای مجازی باهاش آشنا شدم خیلییییییی دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

" Jang Bogo    علیرضا خیلی پسر خوبی هستی فقط به شخص یه جاهای فرق شوخی و جدیتو متوجه نمیشدم پسته یادت نره از کرمان                          بران بیاری مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

liminho             ممنونم هادی برای تمام عکسا و لینکای آهنگی که برام گذاشتی خیلیییییییییییی مرسی برات بهترین هارو آرزو                             میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

داشت یادم میرفت  ALIREZA

علیرضا هم یکی از بچه های خوب انجمن ولی خیلی ساکت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدعلیرضا ممنونم برای تمام زحماتی که برای انجمن کشیدی امیدوارم هر کجا هستی موفق و شاد باشی 

xee    همکار عزیزم تو بخش انجمن کره ای ،یه دختر خیلیییییییییی دوست داشتی حیف که زودتر باهات آشنا نشدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 "MaryaM"    مریم جون دختر سرزنده انجمن ،امیدوارم هر کجا هستی رو لبات خنده باشه عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 آرامش   خاله آرامش که یه دونه ای خیلیییییییییییی خیلییییی%:8.9DB?یییی دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 maryam ss   مریم جون یه زمانی قرار بود کمکم کنی با هم یه کافی شاپ بزنیم هر وقت اومدی بگو کارمون رو شروع کنیم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 E.L.N.A.Z  الناز عزیز دل خودم ، از درسات خیلی استفاده کردم عزیزم منتظر بقیش هم هستم گلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

Mr      صادق همیشه خوش خنده و خیلی باجنبه برات آرزوی موفقیت میکنم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

ღSilverfallღ گرافیست گل انجمن واقعا گیفت هاشو دوست داشتم و دارم امیدوارم همیشه موفق باشی عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
 rahi      یه دختر خوب و دوست داشتی که بیشتر میخوام باهاش آشنا بشم از این به بعد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

♥hossein7 ♥   چی بگم ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد امیدوارم موفق باشی 

Naru    اسم کاربری قبلی tik tak پسر خونگرم و خوب  سوالاتت خیلی سخت بودمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

و اما خودت نگار جونم NEG@R

یه دختر گل و دوست داشتی و ورزش کار خیلیییییییییییییییی هم با محبت خیلیییییییی دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

موفق، شاد، پیروز و خوشبخت باشی!!!!!!!!  به همچنین عزیزم بهترین هارو بزات آرزو میکنم 

تشکر میکنم از تمام کسایی که تو صندلی داغ من شرکت کردن 
و ازم سوال پرسیدن 
و ممنونم از تمام کسایی که بهم رای دادن 
طبق قول معاون 
کسایی که ازم سوال پرسیدن برن  از معاون محترم جایزشون رو بگیرن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از بالا دستور اومد بگم سوالات معاون ، از آسون ترین سوالات بود( واقعا آسون بود ؟؟؟مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ممنونم از مریم جون که این تایپکو زد 
ممنونم از عسل که منو نشوند رو صندلی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بدرود تا صندلی داغ دیگر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

آخ آخ داشت یادم میرفت 
من هر دفعه اومدم یه مهمون اینجا بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
من یه تشکر ویژه میکنم از مهمانمون 
که تو هیچ مرحله از سوالات منو تنها نزاشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :Autumn Lady   آفلاین
از اونجایی که مائده ی سوال منو جواب نداده.باید دوباره بشینه رو صندلی و جواب بدهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 01:46 PM)AUTUMN LADY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مائده جان.نشستنت روی صندلی داغ رو تبریک میگم.
از اونجاییکه تو صندلی من سوال نپرسیدی.زیاد اذیتت نمیکنممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
برای هر کدوم از این شکلکا نام ی کاربر رو بنویسمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
شکلکای چندتایی هم که باید اسم چند کاربر نوشته بشه.
بپیچونی دیگه هیچیمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  یلدا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مامانمو داییم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
[/b]

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   داییم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد   خودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد       مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد از بردن اسم معذورم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مامان با بابام   مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  " Jang Bogo " "A N G E L"
مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد      امیرحسین 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد       پرهامه 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد    نمیدونم

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  مامانم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد      صادق 

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد    ماهیار