اوپــا جـونـگ ڪـی محبوب ترین کاربر انجمن
تنها کسی انتخاب میشود که برترین ارسال کننده روز ، هفته و ماه باشد .

آدرس

آدرس فعلی سایت koreafan.eu است در صورت بروز هر مشکل آدرس بعدی koreafan.. میباشد .

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

گروه تلگرام انجمن

گروه تلگرامی انجمن برای اطلاع رسانی از مشکلات انجمن و درخواست ها لطفا عضو بشین کلیک کنید

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
زمان کنونی: 01-17-2021، 05:37 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ❤maryam❤
آخرین ارسال: ~Kit Kat~
پاسخ 179
بازدید 12048

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حضور ناظر صندلی با ♫♪ melody داغ گلمون مائده

صندلی داغ با حضور ناظر گلمون مائده _ ♫♪ Melody ♪ ♫-
نویسنده :❤maryam❤   آفلاین

مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خب خب بالاخره بعد از یه نظرسنجی جنجالی رسیدیم به جزغاله کردن برنده ی این دورمون مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

صندلی داغ این سری به هیچ وجه تمدید نمیشه

مایده جون تند تند جوابارو بده که عجیب منتظریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

از 6ابان تا 10 آبان ساعت 12 مهلت سوالو جواب میباشد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :~Kit Kat~   آفلاین
(10-28-2014, 12:15 AM)yalda73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مائده جونم تبریک میگم عزیزم رو صندلی نشستی بریم سراغ سوال ممنونم عزیزم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدبریم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۱-مائده جونم تاحالا چه غذاه‍ایی رو درست کردی ؟ غذا زیاد درست کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۲-چه طعمی رو بیشتر دوست داری ترش یا شیرین یا تلخ ؟شیرین و تلخ مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۳-مائده جونم کدوم بازیگر کره ای خیلی دوست داری؟اسم شخصش یادم نمیاد ، بازیگر نقش اول شرق بهشت رو خیلی دوست دارم تو این سریالم بازی کرده When A Man Loves

۴-توانجمن چه کسایی برات مهمن ؟یکیش خودمم شک ندارم خخخ دقیقا عزیزم شخص خودت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

۵-اهل چه کتابهایی هستی؟کتاب تاریخی دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمخصوصا تاریخ ایران مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خسته نباشید عشقم می بوسمت زیاد عزییییییییییییییزمی بووووووووووووووووووووووووس مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

(10-28-2014, 01:23 AM)TikTaak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مائده 
فامیلتون:طولانیه فامیلم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تاریخ تولدت :1371.06.30
مدرکت :کارشناسی
شغلت:.....
علاقه هات چیان :خیلی زیادن یکیش خوردن کیک شکلاتیه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد و بودن کنار دوستام 
غذا چی دوس داری: ماهی رو خیلی دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خونتون کجاست(تو رو خدا آدرس کاملو ننویس همون منطقه رو بگی خوبه) مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  نه من میخوام آدرس کامل بدم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد  تهران ستارخان مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چه جمله ای دوس داری بشنوی:نگران نباش 
از چی بدت میاد: دورویی
کسی ازت خوشش بیاد باید چی کار کنه:یواش یواش بیاد جلو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
کسی بهت دروغ بگه چی کارش میکنی : رابطمو باهاش کمتر میکنم 
دوس داری باهات راحت باشن یا سنگین:راحت   
اگه کسی پرویی کرد چی کارش میکنی:
زورت به من یعنی پسرا میرسه یا نه:در بیشتر مواقع مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
خندیدن رو دوس داری یا نه :خندیدن رو دوست دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
گریه کردن رو چی :نه اصلا ، مگه کسی هم گریه کردن رو دوست داره ؟
تا حالا عاشق شدی یا نه: بله 
عاشقی چیزه بدیه یا خوبه:به نظر من که خوب نیست 

نویسنده :S A D E G H   آفلاین
تبریک میگم خدمت میرسیممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

نویسنده :asal501  
سلام عزیزم...خوبی...صبحانه خوردی عزیزم....مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد..من ک ن الان دارم مینویسمو  جات خالی شیر میخورم......
بریم سراغ سوالاتمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

لطفا با این رنگ ج بد قشنگهمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

خواننده مورد علاقت؟؟

نماز می خونی؟؟

ماشین مورد علافت؟؟

خصوصيت بارز خودت چيه ؟ 

ولخرجي يا سعي ميكني پس انداز داشته باشي ؟ 

زياد چت ميكني ؟ 

سه تا كلمه كه ازشون متنفري ؟ 

عضو بسيجي ؟ 

به مارك لباس توجه ميكني يا رنگ و لعابش ؟ 

اصولا بيشتر حرف ميزني يا عمل ميكني؟

سرعت نتت چطوره ؟ 

كله پاچه دوس داري ؟ 

تنقلات زياد ميخوري ؟ 

شبا ساعت چند ميخوابي ؟ 

سوغات شهرتون چيه ؟ 

تا حالا كسيو كتك زدي ؟ 

خشگلي يا بانمك؟ 

مسخره دوران تحصيلت چه سالي بود ؟ 

گوشيت چه رنگيه ؟ 

بزرگترين آرزوت تو زندگيت چيه ؟ 

ساندويچ گرم يا سرد ؟ چرا ؟ 

آدم خوش شانسي هستي ؟ 

تا حالا جون هيچكسي رو نجات دادي ؟ 

دوست داشتی قدو وزنت چن بود؟؟

اسم بهترين دوستت تو دنياي واقعي ؟

تو دنياي مجازي ؟ 

مامانتو بيشتر دوس داري يا باباتو؟

با این رنگ ج بدم چش قشنگممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

بهترین فیلم هالیوودی؟

بهترین تاپیک!

بهترین کارتون دوران بچه گیت.

بزرگترین خلافی که کردی

بهترین سفری که رفتی

دوست داشتی خارج از ایران زندگی می کردی؟

کجا؟

تا حالا چه کشورهایی رفتی..

بهترین دوستت انجمن!

کدوم بخش یا تاپیک و بیشتر از همه دوست داری؟!

اصن اهل کی پاپ هستی آیا؟! 

کدوم گروه دخترونه؟!

پسرونه؟!

از بازیگرای کره ای مرد یا زن کدومشون و بیشتر می دوستی؟

سه تا سوال بالا عکسم براشون بذار.

بهترین موزیک ویدئو

بهترین آهنگ

بهترین ost

من و چقدر می شناسی؟!

بعد اینجا سر گرمیت چیه؟؟

بدترین بازیگر مرد کره ای،ایرانی،هالیودی؟

بدترین بازیگر زن کره ای،ایرانی،هالیودی؟

بدترین سریال کره ای؟؟

بدترین خواننده ها؟؟

بد ترین فیلم سینمایی هایی که دیدی (همه کشورها)؟

بدترین رمان هایی که خوندی؟؟

بد تری اختراع های تاریخ؟؟

بدترین شهرو کشور؟؟

توزندگیت هندی بازی درمیاری؟

وقتی غذامیخوری غذارومیخوری یاکل چیزایی که توغذاهستن؟

کیا خیلی عصبی میشی؟

دست پاچلفتی هستی؟

اعتماد به نفست درچه حده؟

کاری که بهت ارامش میده؟

بهترین نکته ای که اززندگی کردن تاحالافهمیدی؟

ممنون میشم جواب پایین روبدی :)

رنگ پوستت ؟

موهات بلنده یا کوتاه؟

استایل لباس پوشیدنت چجوریه؟

چجوری آرایش میکنی؟غلیظ یا ملایم

وقتی ناراحت یا عصبانی میشی چیکار میکنی؟

از چجور پسرایی خوشت میاد؟

تو جملک عضوی؟

اگه هستی نام کاربریت چیه؟

شنا بلدی؟؟؟

حاضر جوابی یا خجالتی؟

آبجی یا داداش داری؟

لاک چه مارکی میزنی؟

اسم صمیمی ترین دوستت چیه؟

از کدوم یکی از بچه های کره فروم بدت میاد؟

از کدوم یکی خیلی خوشت میاد؟

شماره کدوم عضوای کره فرومو داری؟

اگه با کسی حرف زدی صدای کدومو بیشتر دوست داری؟

اگه محمد موسوی بیاد خواستگاریت واکنش و جوابت چیه؟

کمترین نمره ای که توی مدرسه گرفتی چند بوده؟

تا حالا با پسرا دعوات شده؟

بهترین هدیه ای که تا حالا گرفتی چی بوده؟

من چرا اینجور میکنم من اینجور نبودم...اصن نمیخاستم سوالی بپرسم...من بد شدم...ن من هنوز خوبم....ماید عزیزم منو ببخش...منو ببخش...میخام ک با تو باشم..تو این دنیای دیونه کسی منو نمیفهمه...خواستم....ولش کن...چی دارم میگم..بریم سراغ ادامه سوالا عزیزممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

قصدت از ثبت نام برای صندلی داغ چی بود ؟

به کدوم کاربرا اینا میاد ؟

مودب ترین:

بامزه ترین:

شوخ ترین:

فعال ترین:

بهترین مدیر:

زحمت کش ترین :

بهترین دوست :

نظرت در مورد من ؟

کدوم شکلکا رو دوست داری ؟

[quote pid='54512' dateline='1414465692']
سلام ماید جون خوبی عزیزم......ن نترس اصن نترس...هیچ نیس اینجا...خخخخمواظب پشت سرت باش...خخخ...خواستم یکم بترسونمت..خوب بریم سراغ سری اول سوالات.....(این متن داخل پرانتزو ماید دارتو ذهن خودش میگ نخونین...خدا بهم رحم کنه عسل جبران میکنم واست )......خوب ارزو بر جوانان عیب نیس...خش خش خش
سلامممممممممم یعنی.......................... من ........................ بزار تو تاپیک چیزی نگم ولی من کارت دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اومدی میگی حالت چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد از یه نظز سنجی سخت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
یعنی عسل من با تو حالا حالاها کار دارم 
این دفعه نوبت تو بود

لطفا حیگرکم با این رنگ ج بد..ممنون خوشگلم (چشم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد)
چند سالته؟22
قدت چقده؟164
وقتی 6سالت بود چ بازی میکردی؟؟قایم موشک، گرگم به هوا مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولین بازی ک دوس داشتی دوران 8سالگیت حتما با دختر یا پسرا بکنی چی بود؟؟ دقیقا سن مهم ؟؟یعنی اگر دستم بهت برسه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد بازی کردم برای من سن و سال نداشت مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولیم بار ک رفتی مدرسه یعنی اول دبستان گریم کردی....؟؟نه البته من چند تا دلیل داشتم که گریه نکردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد (از همون بچکی با دلیل کارامو انجام میدادم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد )
اولین بار ک رفتی مدرسه مامانتم باهات موند تو مدرسه(منظورم همون اول دبستان)؟؟؟نه مامان نموند بچه خود ساخته بودم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی بچه بودی چقد شیطون بودی؟؟؟ شیطنت برای یه لحظم بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
وقتی بچه بودی یعنی 7یا8یا9..کی بیشتر از بچهای فامیل هواتو میداشت؟؟؟ کلا من محبوب فامیل بودم همه هوامو داشتن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدولی بیشتر پسر داییم
اولین بار ک با درس عربی مواجه شدی چ حسی نسبت بهش داشتی؟؟؟دوران راهنمایی دوس داشتم ولی بعدش  کلا دیگه باهاش مشکل پیدا کردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
[/quote]
[quote pid='54512' dateline='1414465692']
صب کن اسم معلم اول دبستانت چی بود....مامانت واس یادگاری عکسم گرفته از تو معلمت؟؟؟؟بزار یکم فکر کنم ،خانم ایزدپناهی .......بله یه عکس یادگاری دارم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اولین بار ک وارد دبیرستان شدی یعنی اول دبیرستان چ حسی داشتی؟؟؟؟حس بزرگ تر شدن مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ببینم مامانت بردت روز اول موقعی ک رفتی اول دبیرستان؟؟؟؟بله مامانم با بابام هر دو مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
بیشتر دختر بابای هستی یا مامانی؟؟؟در بعضی مواقع بابایی و بعضی مواقع مامانی  ولی بیشتر مامانی مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
چقد لوسی؟؟؟بازم به چند دلیل تو خونه یه کوچولو لوسم ولی بیرون از خونه اصلا لوس نیستم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
از این دخترایی هستی ک از سوکس ببین جیغ میکشن...؟؟؟نه خوشبختانه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اخرین اس ام اس گوشیت چی بود؟؟؟تبلیغات بسته های اینترنتی بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد اخرین پیام واتست چی بود کی داد؟؟؟سلام صبح بخیر  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيددوستم بود
اخرین پیام لاینت کی بود؟؟چی داد؟؟؟آخرین پیامم مال تو گروه بود که همه شب بخیر گفتن  مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
اخریت پیام وایبرت چی بود کی داد؟؟؟تو گروه که بودم یه پیام فلسفی بود مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدچیزی ازش سر در نیاوردم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ببینم از این دسته دوستانی هستی ک ماشالله یه پاشون...اف بی...تویتر...اینستگرام...و...هس...اگ ار ..کدومو بیشتر پلاسی..ببخشید یعنی کدومو بیشتر میری؟؟؟نه زیاد اتفاقا میرم سر بزنم ببینم چه خبر مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيدولی خودم اصلا فعالیت ندارم رو سایلنتم مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
ف*/ی*س*ب*و*/ک چیز خوبیه بنظرت...؟؟؟به نظر من که خوبه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
تو فیس بوک عسکم هست ازت؟؟؟؟بله عکسم دارممهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد
فک کن یه روز ک عیچ کسم خونه نیس..و توام میدونی...رفتی حمام...میری حماموتموم میکنی میخای خشک کنی خودتو ک میبینی ایشککک(دخترا میگن...خخخ  نیس من نیستم)حوله نبردی با خودت ...همین لحظه ک حواست نیس..درو یکم باز میکنی میگی یکی حولمو بد...همین موقع یه دس حولتو مید...توام میگری و درو میبندی...یهو یادت میاد ک عیچ کس خونه مبود!!اون لحضه چکار میکنی؟؟؟یعنی اصل اگر دستم بهت برسه کشتمت یه روز به عمرامم باقی مونده باشه پیدات میکنم این شوکی که تو وارد کردی اون روح نمیتونه بهم وارد کنه مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

[/quote]

با مشکی جواب بد عزیزم...بووووووس  واس رفع خستگیت..مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد4:مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد...خش خش خشمهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد21::مهمان نميتواند عکس هاروببيند براي ثبت نام اينجا کليک کنيد

مهمترین دغدغه فکریت؟

بهترین لحظه خوش زندگیت؟

آینده خودت رو چه جور می بینی؟

دوست داشتی توی کدوم دوره تاریخی به دنیا میومدی؟

بهترین شخصیتی که روی شما اثر مثبت گذاشته کیه؟

ویژگی های همسر آینده

.ماشین مورد علاقه

چرا این آواتار

زندگیتون چه رنگیه؟

ا حالا شده دعوا کنی و بزنی طرف دعوات رو؟

بزرگ ترین هدف زندگیت؟

به نظرت بچه ی خوبی واسه بابا مامانت هستی؟

تا حالا شده از دوستی با کسی پشیمون بشی؟

تحصيلاتتون در چه مقطعي و چه رشته ايه؟

بهترين و زيباترين جايي كه مسافرت رفتين كجا بوده؟

دوست داريد باقيمانده ي زندگيتون رو در كدام شهر ايران سپري كنيد؟

ورزش مي كنيد؟چه ورزشي؟

اخرين سوتي که دادي چي بوده ؟؟

ولخرجي يا هميشه اقتصادي عمل ميکني ؟؟

متوسط ماهانه قبض موبايلت چنده ؟

دوست داري تولد چي هديه بگيري ؟

چرا تو قصه ها خورشيد خانم هست و آقا نيست ؟

طرفدار چه تيمي و کدام بازيکن هستي ؟

از کدوم بازيگر خوشت مياد ؟ داخلي و خارجي ؟؟

جزاير لانگرهانس ميدونيد کجاست؟

روزي چند ساعت تو نت هستي ؟؟ 

اگه بخواي يوزر دوم انتخاب کني چي ميذاري؟؟

اد لیستت رو توی یه جمله توصیف کن؟